مخبر - 1397/05/19 - گزیده نماز شهرستان ها

گزیده نماز شهرستان ها
خطیبان جمعه استان با تبیین اهمیت همدلی مردم و مسئولان در حل مشکلات اقتصادی، خواستار مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی شدند و با گرامیداشت سالروز ازدواج امام علی و حضرت زهرا(س) بر ترویج ازدواج آسان تاکید کردند
گزیده نماز شهرستان ها

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی حجت الاسلام مهرپویان امام جمعه موقت شیروان شرایط امروز نظام اسلامی راگزیده نماز شهرستان ها با جنگ احزاب مقایسه کرد و گفت : همانطور که مسلمانان صدر اسلام با همدلی و اتحاد، بر مجموعه توطئه گر یهودیان، کفار و منافقین داخلی پیروز شدند، امروز هم با وجود فشارهای وارد بر کشور، می توانیم برمشکلات فائق شویم.

حجت الاسلام محمدیان امام جمعه اسفراین بر نهادینه کردن فرهنگ مطالبه گری در جامعه تاکید کرد و گفت: در عین حال مردم هوشیار ما به افرادی که هیچ نقشی در پیشبرد اهداف انقلاب نداشته اند، اجازه نخواهند داد برای ملت تعیین تکلیف کنند.

حجت الاسلام احمدزاده امام جمعه آشخانه به سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه (س) اشاره کرد و گفت: مدگرایی، چشم و همچشمی ها از مشکلات ازدواج جوانان امروزی است در حالی که زندگی با مهریه سنگین و جهیزیه گرانقیمت، خوشبختی نیست.

حجت الاسلام وطن خواه امام جمعه موقت فاروج با بیان اینکه استحکام و اقتدارنظام وابسته به حضور مردم در صحنه است، افزود: مدیران نظام اسلامی، باید دارای روحیه جهادی و خدمتگزاری بی منت، نقدپذیری، برخورداری از شرح صدر و مبارزه جدی بافقر، فساد و تبعیض باشند.

حجت الاسلام موسوی جاجرمی امام جمعه موقت جاجرم گفت: مسئولان پاکدستی خود را در عمل اثبات کنند و مانع مفاسد اقتصادی شوند و بدانند که با حسن نیت و عملکرد خوب، مردم با آنان همراه خواهند شد.

حجت الاسلام تاتاری امام جمعه گرمه گفت: کسانی که در اقتصاد و بازار فساد و اخلال ایجاد می کنند، خائن به کشور و مردم هستند و خواستِ ما از دولت و قوه قضائیه، اشد مجازات برای این افراد است.

و حجت الاسلام نوروزی خطیب جمعه راز با اشاره به روز مقاومت اسلامی و پیروزی حزب ا... لبنان در جنگ 33 روزه گفت: مقاومت اسلامی با این پیروزی خیره کننده، معادلات منطقه را بر هم زد و امروز لبنان از این نظر، الگویی بزرگ در خاورمیانه است.

گزیده نماز شهرستان ها گزیده نماز شهرستان ها گزیده نماز شهرستان ها گزیده نماز شهرستان ها منبع: خبرگزاری صداوسیما

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.