مخبر - 1397/05/19 - مطالبه رهبری اشد مجازات برای محتکرین و مفسدین است/اجازه ندهید دشمن از پنجره وارد شده و تاریخ اندلس تکرار شود/دولت به سخنرانی اکتفا نکند و تیم اقتصادی اش را سامان دهد

مطالبه رهبری اشد مجازات برای محتکرین و مفسدین است/اجازه ندهید دشمن از پنجره وارد شده و تاریخ اندلس تکرار شود/دولت به سخنرانی اکتفا نکند و تیم اقتصادی اش را سامان دهد
آیت الله مجتهد شبستری گفت: مطالبات رهبری این است که محتکرین و مفسدین اقتصادی را قوه ی قضاییه و دولت به اشد مجازات برساند و امیدواریم هیئت دولت و کابینه هم به سخنرانی اکتفا نکنند و افراد توانمند را پای کار بیاورند تا اقتصاد بیمار را معالجه کنند.
مطالبه رهبری اشد مجازات برای محتکرین و مفسدین است/اجازه ندهید دشمن از پنجره وارد شده و تاریخ اندلس تکرار شود/دولت به سخنرانی اکتفا نکند و تیم اقتصادی اش را سامان دهد

به گزارش آناج، آیت الله مجتهد شبستری در خطبه های میان نماز ظهر و عصر اظهار داشت: حکومت هایی که در صدر اسلام در زمان پیامبر وجود داشتند در زمان ما هم وجود دارند، انقلاب اسلامی تولد ثانوی اسلام است و آمریکا و کشورهای طاغوت دیگر به صورت علنی دشمنی می کنند.
وی ادامه داد: دشمنان از سه راه وارد شدند یکی ایجاد تفرقه بین ملت ایران که تلاش می کنند از راه قومیتی اختلاف ایجاد کنند اما به فضل پروردگار ملت مسلمان ایران هوشیار هستند و به سخن پیامبر که فرموده یدالله مع الجماعه اطاعت می کنند و گوش فرا می دهند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: مردم آذربایجان نشان داده اند که در کمال بصیرت، وحدت و همدلی هستند و در نماز جمعه ها باشکوه شرکت می کنند.
وی افزود: الحمدلله یک امام جمعه بانشاط، متحرک و جوان دارید؛ پس همه را به نماز جمعه دعوت کنید تا نماز جمعه از این هم باشکوه تر برگزار شود.
آیت الله شبستری راه دوم لطمه زدن به جمهوری اسلامی را جنگ نرم و جبهه فرهنگی دانست و گفت: لبه تیز این حملات متوجه جوانان و نوجوانان عزیز است که از طریق فضای مجازی و ماهواره ها دشمن به داخل خانه آورده شده است، سعی کنید اجازه ندهید دشمن از درون پنجره وارد شود و تاریخ اندلس تکرار شود.
وی تاکید کرد: سومین طریق جنگ اقتصادی به وسیله تحریم هاست مخصوصا توسط این رئیس جمهور دیوانه آمریکا، البته در گرانی و مشکلاتی که به وجود آمده یک سری تحریم های خارجی و یک سری هم ضعف مدیریتی وجود دارد که باعث بالا رفتن قیمت ارز و سکه شد.
امام جمعه سابق تبریز تصریح کرد: دولت تیم اقتصادی را سر و سامان دهد تا این مشکلات حل شود، یک سری مفسدین اقتصادی و محتکرین که جای تاسف دارند از وضعیت سوءاستفاده می کنند و قوه قضاییه باید فکری به حال آنان بکند.
وی اذعان داشت: مطالبات رهبری هم این است که این محتکرین و مفسدین اقتصادی را قوه ی قضاییه و دولت به اشد مجازات برساند، امیدواریم هیئت دولت و کابینه به سخنرانی اکتفا نکنند و افراد توانمند را پای کار بیاورند تا اقتصاد بیمار را معالجه کنند.
انتهای پیام/


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.