مخبر - 1397/05/18 - شب فرهنگی بوشهر در برج میلاد برگزار میشود

شب فرهنگی بوشهر در برج میلاد برگزار میشود
خلیج فارس: مدیرکل میراثفرهنگی، صنایعدستی و گردشگری بوشهر با بیان اینکه حضور برای عموم رایگان و آزاد است، از هماستانیها دعوت کرد تا با فراهم کردن زمینه حضور خود و دوستان ساکن تهران، زینتبخش این شب بهیادماندنی باشند.
شب فرهنگی بوشهر در برج میلاد برگزار میشود

خلیج فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از معرفی ظرفیت های استان در شب فرهنگی استان بوشهر روز نوزدهم مرداد در جشنواره ملی چارسوق در برج میلاد تهران خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ ناصر امیرزاده با بیان این موضوع که شب فرهنگی بوشهر در روز نوزدهم مرداد از ساعت 21 الی 24 در برج میلاد برگزار می شود به تشریح برنامه هایی که در این جشنواره به اجرا گذاشته خواهد شد پرداخت.

او گفت: «معرفی جاذبه ها، میراث فرهنگی ملموس و ناملموس، موسیقی سنتی، آیین های جنوب، صنایع دستی، تأسیسات گردشگری، تسهیلات ویژه، سوغات و هدایا و همچنین معرفی بوم گردی استان بوشهر را با هدف جذب گردشگر به سرزمین خورشید و دریا در این برنامه خواهیم داشت.»

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر با بیان اینکه حضور برای عموم رایگان و آزاد است، از تمام هم استانی ها دعوت کرد تا با فراهم کردن زمینه حضور خود و دوستان ساکن تهران در این شب فرهنگی زینت بخش این شب به یادماندنی باشند.

ناصر امیرزاده اضافه کرد: «در شب فرهنگی استان بوشهر، اجرای بسیار متفاوتی را در این جشنواره خواهیم داشت و در این شب از چهره های مطرح ورزشی و هنرمندان هم استانی دعوت شده است.»

شب های فرهنگی استان ها تحت عنوان جشنواره ملی چارسوق با همت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مجموعه برج میلاد تهران از بیست ویکم تیرماه آغاز شده تا بیست وششم شهریورماه ادامه خواهد داشت. این جشنواره با حضور شبانه تمام استان های کشور به صورت مجزا برگزار می شود تا ظرفیت های هر استان جهت جذب گردشگران تهران و سایر شهرها و استان ها به استان برگزارکننده شب فرهنگی به نمایش گذاشته شود.محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.