مخبر - 1397/05/18 - برگزاری مراسم باشکوه روز خبرنگار در خرم آباد

برگزاری مراسم باشکوه روز خبرنگار در خرم آباد
یافته نوشت: مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با حضور جمع کثیری از خبرنگاران ،استاندار , معاون سیاسی امنیتی ، جمعی از مدیران کل دستگاههای اجرای استان در خرم آباد برگزار شد.
برگزاری مراسم باشکوه روز خبرنگار در خرم آباد

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار هم زمان با 17 مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در سالن شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور استاندار، رئیس کل دادگستری، معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرماندار خرم آباد و اهالی قلم و رسانه برگزار شد.

در حاشیه:
در این مراسم استاندار لرستان، رئیس کل دادگستری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رئیس هیأت مدیره و همچنین مدیرعامل خانه مطبوعات سخنرانی کردند.

اجرای موسیقی زنده توسط گروه موسیقی تال ازجمله برنامه های مفرح این مراسم بود.

یکی از مهم ترین کارهایی که در این مراسم به آن توجه شد تجلیل نفربه نفر حضار بود به گونه ای که مسوولان تا نفرات پایانی روی صحنه حضور داشتند و از خبرنگاران تجلیل کردند.


ناگفته نماند با توجه به ضیق وقت شماری از خبرنگاران بعد از مراسم لوح های خود را دریافت کردند.
برای نخستین بار بود که برای خبرنگاران نشان های افتخاری با عناوین پیشکسوت، برتر، فعال و افتخاری تهیه شده بود و به آن ها اهدا شد.

استاندار لرستان در حین تجلیل از خانواده شهید محمود صارمی نزد مادر این شهید بزرگوار رفت و نشان افتخار را به سینه ایشان نصب کرد.

در قسمتی دیگری از این مراسم، مادر شهیدان حیدریان پس از تجلیل و نصب نشان توسط یکی از اعضای هیات رییسه خانه مطبوعات، به پشت تریبون رفت و گفت: من دو فرزند عزیزم را به خاک سپردم و فرزندانم مظلوم هستند و نخستین خبرنگار های لرستان بودند.

یکی از خبرنگاران فعال لرستان هم پس از اینکه از او تجلیل شد پشت تریبون رفت و گفت من نشان و هدایا ام را به رمضان عرب روزنامه فروش دوره گرد خرم آبادی تقدیم می کنم. رمضان عرب پس از سکته در سال 1393 به دلیل نداشتن سرپرست در مرکز تی سی بروجرد نگه داری می شود.

46


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.