مخبر - 1397/05/14 - نخبه ها و ایده پردازان یاری گر کنگره ملی شهدای استان باشند

نخبه ها و ایده پردازان یاری گر کنگره ملی شهدای استان باشند
گروه فرهنگی- جانشین سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: از همه ظرفیت ها و پتانسیل موجود در جامعه در بخش های مختلف دعوت می کنیم تا یاری گر ما در هر چه پربارتر شدن کنگره ملی شهدای استان باشند و ایده ها و نظرات خود را با ما در میان گذارند تا در نهایت شاهد یک کنگره مردمی با مشارکت گسترده عموم جامعه و ...
نخبه ها و ایده پردازان یاری گر کنگره ملی شهدای استان باشند

نخبه ها و ایده پردازان یاری گر کنگره ملی شهدای استان باشند

به گزارش ایکنا از قزوین، عباس برزگرجانشین سپاه صاحب الامر(عج) در نشست با اصحاب رسانه که در ظهر امروز مرداد محل معراج الشهدا استان قزوین برگزار شد، به تشریح برنامه ها و رویکردهای برگزاری کنگره سه هزار شهید استان قزوین پرداخت.
وی در این نشست با بیان اینکه این کنگره ملی در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد، اظهار کرد: تاکنون در 20 استان کنگره های استانی برگزار شده و در سال جاری نیز این کنگره در سطح استان قزوین برگزار خواهد شد.
وی افزود: تلاش می شود در طول برگزاری برنامه های پیش بینی شده در راستای این کنگره روحیه ایثار و گذشت، خودباوری و مقاومت که عامل پیروزی ما در طول انقلاب اسلامی و شکست و عقب نشینی دشمن بود، تقویت و در جامعه نهادینه شود.
برزگر در خصوص ساختار کنگره 3 هزار شهید استان قزوین گفت: نماینده ولی فقیه در استان به عنوان رئیس هیئت امنای کنگره، استاندار قزوین رئیس شورای سیاست گذاری و دبیر اجرایی نیز با سپاه پاسداران خواهد بود و 23 کمیته فعال در این راستا در حال فعالیت هستند.
این مسئول یادآور شد: مأموریت های محوله به کمیته های 23 گانه به سازمان های مختلف متناسب با وظایف آن ها داده شده است که روسای آن مدیران کل دستگاه های اجرایی و روسای دانشگاه ها هستند.
جانشین سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: دستگاه ها به فراخور مأموریت برحسب توانمندی و اختیاری که دارند و وظایف ذاتی و شرح وظایف سازمانی خویش در برگزاری هر چه بهتر کنگره ملی استان در تلاش هستند.
وی ادامه داد: از یک ماه پیش برنامه های کنگره آغاز شده و در همه شهرها یک یادواره شهرستانی و یادواره های اقشار مختلف چون کارمندی، دانشجویی، دانش آموزی و زنان و امثال آن برگزار می شود.
برزگر عنوان کرد: استان قزوین دارای شهدای اثربخش و منحصربه فردی است که هر کدام از آن ها دارای نقش و جایگاه ارزشمندی در کشور هستند و از جمله آن می توان به شهید رجایی، شهید بابایی، شهید حسن پور، شهید حجت الاسلام علی اکبر ابوترابی و شهید لشگری اشاره کرد.
این مسئول اضافه کرد: باید با در نظر گرفتن این ویژگی های در جامعه به تبیین و معرفی شهدا در فضای جامعه پرداخت تا اثربخشی لازم را داشته باشیم.
وی بیان کرد: تاکنون 4 جلسه شورای سیاست گذاری و شورای تخصصی کمیته ها با حضور مدیران استانی برگزار شده و در آینده نزدیک هم این گونه جلسات برای هم افزایی هر چه بیشتر برگزار خواهد شد.
جانشین سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین خاطرنشان کرد: برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان قزوین نمایشگاه بین المللی استان با ظرفیت 4 هزار نفر در نظر گرفته شده است و بناست از 20 آبان تا 23 آبان ماه 4 یادواره با برنامه های نو و جدید برگزار شود.
وی از برگزاری نمایشگاهی به صورت جانبی در حاشیه برگزاری کنگره ملی سه هزار شهید استان خبر داد و افزود: شهدا چراغ هدایت و راهنمای ما هستند و الحمدالله هم گرایی خوبی در استان برای برگزاری کنگره شهدا به وجود آمده و برگزاری آن جزء اولویت های استان قرار گرفته است.
با بیان اینکه برای کنگره ملی شهدای استان از افرادی چون سردار سلیمانی، سردار جعفری، سردار سلامی، یکی از مراجع تقلید، مسئولان و افراد صاحب نام دعوت شده است، گفت: در کنار دعوت از این افراد از افراد نخبه و سرشناس ملی که چهره قزوینی دارند نیز دعوت شده تا هم افزایی و هم فکری لازم را برای هر چه پربارتر برگزار شدن کنگره سه هزار شهید استان با مسئولان و دست اندرکاران امر داشته باشند.
برزگر در پایان عنوان کرد: از همه توان و پتانسیل جامعه در بخش های مختلف دعوت می کنیم تا یاری گر ما در هر چه پربارتر شدن کنگره ملی شهدای استان باشند و ایده ها و نظرات خود را با ما در میان گذارند تا در نهایت شاهد یک کنگره مردمی و با مشارکت گسترده عموم جامعه و اثربخشی بسیار باشیم.

انتهای پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.