مخبر - 1397/05/10 - حضور کاروان های راهیان نور نقشه دشمنان را خنثی کرد/تأسیس زائر سرای شهدای دزلی در سال جاری

حضور کاروان های راهیان نور نقشه دشمنان را خنثی کرد/تأسیس زائر سرای شهدای دزلی در سال جاری
به گزارش راهیان نور؛کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباددربازدید از مرکز جهاد رسانه ای راهیان نور مستقر در شهر سنندج در گفت وگو با خبرنگاران این رسانه اظهار کرد :شهرستان سروآباد به دلیل نزدیکی به مرز عراق همواره در تنش بوده است اما به لطف الهی تمام استان کردستان بخصوص شهرستان سروآباد از امنیت ...
حضور کاروان های راهیان نور نقشه دشمنان را خنثی کرد/تأسیس زائر سرای شهدای دزلی در سال جاری

حضور کاروان های راهیان نور نقشه دشمنان را خنثی کرد/تأسیس زائر سرای شهدای دزلی در سال جاری به گزارش راهیان نور؛کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباددربازدید از مرکز جهاد رسانه ای راهیان نور مستقر در شهر سنندج در گفت وگو با خبرنگاران این رسانه اظهار کرد :شهرستان سروآباد به دلیل نزدیکی به مرز عراق همواره در تنش بوده است اما به لطف الهی تمام استان کردستان بخصوص شهرستان سروآباد از امنیت بالایی برخوردار بوده که نقطه قوت امنیت در این استان یکدل بودن مردم است.

وی افزود:اخیراً در منطقه کردستان اقداماتی صورت گرفته در جهت ناامن جلوه نشان دادن منطقه کردستان اما حضور کاروان های راهیان نور باعث شد که نقشه دشمنان خنثی شود که در سال گذشته بیش از 10 هزار نفر از سراسر کشور از مناطق عملیاتی و یادمان های دوران دفاع مقدس این شهرستان بازدید کرده اند.

دادور فرماندار شهرستان سروآباد پیرامون شرایط جاده های یادمان والفجر 4 و دزلی اعلام کرد: از ابتدای سال جدید طرح نو سازی و جاده کشی جاده های منتهی به این یادمان ها تصویب شده و در دستور کار دولت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرارگرفته است که امید است هرچه سریع نر به بهره برداری برسد و در این زمینه از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان نیز باید تشکر کرد.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع 7 یادمان دفاع مقدس در استان کردستان، 2 یادمان دزلی که قدمگاه رهبر معظم انقلاب و دالانی که عملیات والفجر 10 در آن واقع شده در شهرستان سروآباد قرار دارد، اقدامات مهمی در دستور کار قرارگرفته است ، که به تأسیس زائرسرای شهدای دزلی در سال جاری می توان اشاره کرد.

دادور با اشاره به اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا یک وظیفه شرعی است بیان کرد:فرمانداری شهرستان سروآباد در زمینه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و کمک به برگزاری کنگره 5400شهید فعالیت های مستمری را در دستور کار خود قرار داده که به عنوان نمونه پیگیری تهیه و تنظیم مستند شهدای شهرستان را می توان نام برد.

وی ادامه داد: در شهرستان سروآباد در امر معرفی شهدای شاخص و بزرگداشت شهدای دفاع مقدس این شهرستان برنامه های ویژه ای برگزار کرده که یادواره های شهدای دانش آموز و شهدای پیش مرگ مسلمان کرد و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و نصب تمثال مبارک شهدا در سطح شهرستان از دیگر برنامه ها بوده است.

فرماندار سروآباد در پایان گفت:باید از عوامل اجرایی ستاد راهیان نور تشکر کرد که تمام تلاش خود را بر این موضوع قرار داده اند که این حرکت عظیم فرهنگی راهیان نور را به خوبی پوشش دهند به ویژه جهاد رسانه ای شهید رهبر که همواره پیش قدم در موضوع اطلاع رسانی بوده اند و امید است بتوانیم با بسیج امکانات شرایط رفاهی را به خوبی برای حضور زائرین شهدا فراهم کنیم.

انتهای پیام/

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.