مخبر - 1397/04/30 - اعلام و ابلاغ پیام انقلاب اسلامی مدنظر زوار در مراسم حج باشد

اعلام و ابلاغ پیام انقلاب اسلامی مدنظر زوار در مراسم حج باشد
گروه فرهنگی ـ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعلام و ابلاغ پیام انقلاب اسلامی که وحدت، صلح، آزادی، برادری و استقلال است یکی از فلسفه های شرکت زوار در این اجتماع بزرگ مسلمانان جهان است.
اعلام و ابلاغ پیام انقلاب اسلامی مدنظر زوار در مراسم حج باشد

حج امسال به بهترین نحو برگزار شود

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، 29 تیرماه در دیدار با دست اندرکاران حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته حج با اشاره به اینکه آل سعود از ابتدای انقلاب اسلامی با نظام سلطه و رژیم صهیونیستی همراه بود، اظهار کرد: هم اکنون این کشور در حال جنگ نیابتی با جهان اسلام است.
وی حج را به عنوان یک امر فرهنگی و دینی مدنظر نظام جمهوری اسلامی و دولت دانست و افزود: حج امسال به بهترین نحو و شایسته ترین شکل برگزار شود .
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فلسفه حج و اعزام حجاج، خاطرنشان کرد: اعلام و ابلاغ پیام انقلاب اسلامی که وحدت، صلح، آزادی، برادری و استقلال است یکی از فلسفه های شرکت زوار در این اجتماع بزرگ مسلمانان جهان است .
احمدی تصریح کرد: کرامت مسلمین، اعلام برائت از دشمنان و مشرکان، مقابله با هجمه های استکبار و نظام سلطه علیه انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی دیگر فلسفه این اجتماع بزرگ است .
وی با اشاره به خباثت آل سعود از ابتدای انقلاب اسلامی، ادامه داد: در همان روزهای ابتدایی انقلاب اسلامی آل سعود با سیاست های نظام سلطه و رژیم صهیونیستی همراه بود و همواره در تقابل با برنامه های راهبردی اسلام و ایران اسلامی بود .
استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: هم اکنون عربستان درگیر جنگ نیابتی با جهان اسلام است و همراهی نظام دیکتاتور با نظام سلطه و فرزندان صهیون تقابل جدی با برنامه های اسلام محمدی است.
احمدی سلفی گری، وهابیت و دفاع و حمایت از گروه های تروریستی داعش را از اقدامات آل سعود برشمرد و اضافه کرد: این اقدامات جنگ و مقابله با مسلمانان است بنابراین کارکنان و دست اندرکاران حج بستری امن و مناسب را برای زائران سرزمین وحی فراهم کنند و این مهم را هم مدنظر داشته باشند .
همچنین، رحمان فاضلی، مدیرکل حج و زیارت استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با اشاره به اعزام 85 هزار ایرانی به حج تمتع امسال، گفت: سهم استان 166 نفر است که 6 نفر عوامل حج و زیارت و 160 نفر هم زائر هستند که به خانه خدا مشرف می شوند .
وی با اشاره به مشخص شدن 5 نقطه در شهر مکه برای اسکان زائران در سفر به خانه خدا، افزود: همه مقدمات در داخل ایران و حتی کارگزاران جمهوری اسلامی در عربستان فراهم شده است .
فاضلی ابرازکرد: زائرانی که امسال به حج تمتع اعزام می شوند از سال 85 تاکنون نام نویسی کرده و در اولویت اعزام به سرزمین وحی بودند.
مدیرکل حج و زیارت استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با وجود برخی مشکلات مالی که در کشور وجود دارد هزینه سفر حج نسبت به سال های گذشته چندان تفاوتی نداشته است .
وی یادآور شد: برخی هجمه ها و صحبت ها در خصوص ارز چهارهزارو 200 بوده که هزینه ها از جیب زوار پرداخت و ارز از قبل تامین شده است.
انتهای پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.