مخبر - 1397/04/27 - حجاج ایرانی از خرید در بازارهای عربستان خودداری کنند

حجاج ایرانی از خرید در بازارهای عربستان خودداری کنند
حجت الاسلام و المسلمين سيدمحمدعلي آل هاشم ظهر امروز چهارشنبه در ديدار با مديران حج و زيارت استان آذربايجان شرقي با اشاره به مشکلات اقتصادي کشورمان اظهار داشت: بايد حجاج عزيز کشورمان به خوبي توجيه شوند که نبايد پول هاي ايران را در بازارهاي عربستان خرج کنند.
حجاج ایرانی از خرید در بازارهای عربستان خودداری کنند

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم ظهر امروز چهارشنبه در دیدار با مدیران حج و زیارت استان آذربایجان شرقی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشورمان اظهار داشت: باید حجاج عزیز کشورمان به خوبی توجیه شوند که نباید پول های ایران را در بازارهای عربستان خرج کنند.

امام جمعه تبریز ادامه داد: حجاج تنها به اندازه ای هزینه کنند که نیازهای خود را در عربستان تامین کنند.

وی با بیان اینکه نباید فاجعه منا را فراموش کرد، ادامه داد: حجاج ما و مدیران حج و زیارت شهدای منا را نباید فراموش کنند. البته لازم است یاد و خاطره شهید محمد رضا جلالی را نیز گرامی داریم.

آل هاشم همچنین با تاکید بر اینکه حج دستور الهی است، گفت: حج باید تامین کننده منافع تمام مسلمانان باشد، بدون شک حج بهترین جایی است که موازین مسلمانان باید در آن بیان شود. وقتی به بیت الله الحرام می رویم، فقط مشکلاتی شخصی خود را نخواهیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: وقتی وارد خانه خدا می شویم از خداوند برای خودمان توجه بخواهیم و برای حل مشکلات جامعه اسلامی و سلامتی رهبری دعا کنیم.

آل هاشم همچنین با بیان اینکه وظیفه مدیران و روحانیون کاروان است که دل های زائرین را به خدا نزدیک کنند، افزود: توجه به مسائل عبادی حج و توجه به معنویت در منا و مشعر لازم است.

منبع : مهر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.