مخبر - 1397/04/27 - نخستین یادواره شهدای نیروی هوایی ارتش در خراسان جنوبی برگزار می شود

نخستین یادواره شهدای نیروی هوایی ارتش در خراسان جنوبی برگزار می شود
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی با بیان اینکه استان در جنگ تحمیلی 8 شهید نیروی هوایی تقدیم نظام کرده است گفت: برای نخستین بار با حضور همرزم شهید بابایی یادواره شهدای نیروی هوایی ارتش در خراسان جنوبی برگزار می شود.
نخستین یادواره شهدای نیروی هوایی ارتش در خراسان جنوبی برگزار می شود

محمدرضا فخر در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: نخستین یادواره شهدای نیروی هوایی ارتش خراسان جنوبی با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، پایگاه شکاری شهید حسینی بیرجند فردا 28 تیرماه برگزار می شود.

وی افزود: خراسان جنوبی در دوران جنگ تحمیلی 8 تن از نیروهای هوایی ارتش را تقدیم نظام و انقلاب کرده و در این راستا فردا نخستین یادواره شهدای نیروی هوایی در بیرجند برگزار می شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: متاسفانه هیچکدام از این 8 شهید قبور مطهرشان در خراسان جنوبی وجود ندارد اما قرار است در این یادواره خانواده های آنها حضور پیدا کنند و هم رزم شهید بابایی سخنران جلسه باشد.

فخر افزود: در حاشیه برگزاری این یادواره قرار است از خانواده شهید مرتضی بصیری پور و شهید ایمان یوسفی تقدیر به عمل آید.

وی با اشاره به برگزاری کنگره 2 هزار شهید استان خراسان جنوبی در مهرماه امسال اظهار کرد: در راستای برگزاری این کنگره 11 مسئولیت از جمله کمیته جمع آوری آثار به ما محول شده است و قرار است 30 عنوان کتاب از شهدا چاپ شود که این امر به صورت متمرکز توسط اداره بنیاد حفظ آثار به چاپ می رسد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی افزود: مابقی کارها در راستای کنگره شهدا در قالب مشارکتی، کتاب خاطرات رزمندگان و شهدای استان، کودک و نوجوان و پایان نامه های دفاع مقدس است.

انتهای پیام/ح


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.