مخبر - 1397/04/21 - شلتاق بچه کروات ها روی چمن لوژنیکی

شلتاق بچه کروات ها روی چمن لوژنیکی
فرزندان ستاره های تاریخ ساز فوتبال کرواسی بعد از پایان دیدار مقابل انگلیس، چمن استادیوم لوژنیکی را به اختیار خود در آوردند.
شلتاق بچه کروات ها روی چمن لوژنیکی

ورزش سه: فرزندان ستاره های تاریخ ساز فوتبال کرواسی بعد از پایان دیدار مقابل انگلیس، چمن استادیوم لوژنیکی را به اختیار خود در آوردند.

هنوز دقایقی از جشن و پایکوبی بازیکنان تاریخ ساز کرواسی که اکنون با صعود به فینال جام جهانی تاریخ ساز شده بودند نگذشته بود که آنها مجوز ورود خانواده ها و فرزندان خود را در چمن کسب کردند.

بازیکنان کرواسی در کنار زلاتکو دالیچ که اکنون محبوب ترین رهبر فوتبالی محسوب می شود در سمت دروازه ای که مانژوکیچ آنها را به بهشت برد در کنار هواداران و خانواده ها خود انواع جشن و پایکوبی را به جا گذاشتند. اما نقش پایانی و جالب تر را می توان به فرزندان آنها داد. جایی که شماره 4، 7 و ... که پدران تاریخ ساز خود را یدک می کشیدند با هر ضربه خود فریاد مهیب هواداران کروات را با تعجب نظاره می کردند.

هواداران خوشحال کرواسی که حتی با گذشت نزدیک به یک ساعت از بازی قصد خروج از استادیوم را نداشتند، جشن خانوادگی بازیکنان را در چمن تبدیل به یک رقابت جالب و مهیج کردند. جایی که پرشیچ کوچک رهبری و فرماندهی فرزندان دیگر را برعهده داشت و با فیزیک و سرعت بیشتر خود اجازه خودنمایی را به دیگران نمی داد. پرشیچ فرزند توپ را در اختیار می گرفت و تا میانه زمین فرزندان هم تیمی پدر را با خود می کشاند و بعد از آن عزم دروازه می کرد و با سرعتی جالب توجه توپ را وارد دروازه می کرد تا فریاد نزدیک به 15 هزار هوادار کروات باقیمانده در استادیوم لوژنیکی از او خوشبخت ترین پسربچه ی کروات را بسازد.

بعد از سه بار تکرار این حرکت و همانند دفعات قبلی تشویق هواداران کم کم او جسارت شادی گل را نیز به دست آورد و همانند پدرش با شیرجه به سمت هواداران آن را جشن گرفت.

دالیچ نیز که تا پیش از حضور در محل کنفرانس در کنار بازیکنان حضور داشت و با آنها و در کنار هواداران شادی خود را تقسیم می کرد گاهی به سمت پسربچه و دختربچه های داخل چمن می رفت و آنها را در آغوش می گرفت.

در پایان ویدا که در این بازی دقایق سختی را پشت سر گذاشته بود و به شدت تحت فشار قرار داشت به سمت این کودکان رفت و با آغوش کشیدن شان آنها را به سمت رختکن برد و با شوت کردن توپ به سمت سکوها آن را تقدیم هواداران تیمش کرد.

عکس ها: امیرحسین خیرخواه

شلتاق بچه کروات ها روی چمن لوژنیکی

شلتاق بچه کروات ها روی چمن لوژنیکی

شلتاق بچه کروات ها روی چمن لوژنیکی


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.