مخبر - 1397/04/21 - ساوتگیت: اکنون رختکن ما غمگین ترین مکان است ؛ به بازیکنانم افتخار می کنم

ساوتگیت: اکنون رختکن ما غمگین ترین مکان است ؛ به بازیکنانم افتخار می کنم
اختصاصی | سرمربی سه شیرها علیرغم شکست در نیمه نهایی جام جهانی مقابل کرواسی از عملکرد شاگردانش بسیار راضی است.
ساوتگیت: اکنون رختکن ما غمگین ترین مکان است ؛ به بازیکنانم افتخار می کنم

ورزش 11 - لحظاتی پیش تیم انگلیس پس از 120 دقیقه بازی در نیمه نهایی جام جهانی 2018 با نتیجه 2 بر 1 برابر کرواسی تن به شکست داد تا کروات ها برای نخستین مرتبه به فینال جام جهانی برسند و در فینال جام بیست و یکم حریف فرانسه باشند و انگلیس ها باز هم پس از 28 سال رسیدن به نیمه نهایی، یک بار دیگر به فینال جام جهانی نرسند و انتظار طرفداران سه شیرها برای رسیدن به دیدار پایانی جام جهانی 56 ساله شود.

جام جهانی

سرمربی انگلیسی ها، گرت ساوتگیت پس از شکست تیمش مقابل شاگردان دالیچ در نشست خبری پس از بازی گفت:

-

هم اکنون همه ما دردناک بودن این شکست را احساس می کنیم اما آیا ما انتظار داشتیم تا اینجای مسابقات پیش برویم؟ فکر نمی کنم هیچ کدام از ما واقعا انتظار داشتیم به نیمه نهایی برسیم اما وقتی موفق می شوید تا اینجا پیش بروید و بازی خوبی مانند بازی ما در نیمه اول مقابل کرواسی را می بینید، دوست دارید این فرصت عالی که در زندگی بسیار کم پیش می آید استفاده کنید. حالا رختکن تیم ما سخت ترین جا برای رفتن است. اما در مجموع به همه بازیکنان که تا اینجا پیشرفت کردند، افتخار می کنم. به نظرم تغییر رفتار و عکس العمل طرفدارانمان نسبت به دو سال پیش مشخص است که می شود نگرش آن ها را نسبت به تیم ملی به شکل مثبتی تغییر داد. حالا مردم انگلیس به بازیکنانشان و نحوه بازی آن ها افتخار می کنند.

-

سایت ورزش 11، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.