مخبر - 1397/04/21 - ساوت گیت: واکنش هواداران نشان دهنده عملکرد خوب بازیکنان بود/شب سختی داشتیم

ساوت گیت: واکنش هواداران نشان دهنده عملکرد خوب بازیکنان بود/شب سختی داشتیم
خبرگزاری آریا - سرمربی انگلیس پس از شکست مقابل کرواسی گفت: در پایان بازی بسیاری از بازیکنان ما نایی نداشتند ولی واکنش هواداران به عملکرد آنها نشان دهنده موفقیت آنها بود.
ساوت گیت: واکنش هواداران نشان دهنده عملکرد خوب بازیکنان بود/شب سختی داشتیم

ساوت گيت: واکنش هواداران نشان دهنده عملکرد خوب بازيکنان بود/شب سختي داشتيم خبرگزاري آريا - سرمربي انگليس پس از شکست مقابل کرواسي گفت: در پايان بازي بسياري از بازيکنان ما نايي نداشتند ولي واکنش هواداران به عملکرد آنها نشان دهنده موفقيت آنها بود.
به گزارش خبرگزاري فارس، تيم هاي انگليس و کرواسي از مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2018 روسيه از ساعت 22:30 در ورزشگاه لوژنيکي مسکو به مصاف هم رفتند که اين ديدار در 90 دقيقه قانوني با نتيجه تساوي يک بر يک به پايان رسيد تا اين ديدار به وقت هاي اضافه کشيده شود. کرواسي در وقت هاي اضافه دوم موفق شدند گل پيروزي را بزنند و در نهايت با نتيجه 2 بر يک پيروز ميدان شوند و در فينال رقيب فرانسه شوند. 
سرمربي تيم ملي انگليس پس از اين شکست تلخ و ناکامي گفت: در پايان بازي بسياري از بازيکنان ما نايي نداشتند ولي واکنش هواداران به عملکرد آنها نشان دهنده موفقيت آنها بود. نيمه اي بسيار طولاني را در مدت زمان کوتاهي پشت سر گذاشتيم.همه چيز خارج از آن چيزي شد که دنبال آن بوديم.
وي افزود: همچنان که فکر مي کرديم اين بازي ها نکات مثبتي داشت اما شبي سخت براي ما بود. ما واقعا در يک قدمي صعود به فينال بوديم که قابل تصور نبود. ما در اينجا همه چيز را رها کرديم. بعد ها به گل ها و فرصت هايمان نگاه خواهيم کرد اما به نظرم ما در اين چند هفته عملکرد خوبي داشتيم.
انتهاي پيام/ک
لینک اصل خبر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.