مخبر - 1397/04/20 - توهین وقیحانه به امام ششم شیعیان!/ در خواست ارتداد از مراجع تقلید + عکس

توهین وقیحانه به امام ششم شیعیان!/ در خواست ارتداد از مراجع تقلید + عکس
این عمل مسیح علی نژاد مصداق کامل دهن کجی و توهین به اعتقادات جمیع مسلمین و به ویژه شیعیان است که ارادت خاصی به امام صادق (ع) به دلیل پایه گذاری مذهب شیعه اثنی عشری دارند.
توهین وقیحانه به امام ششم شیعیان!/ در خواست ارتداد از مراجع تقلید + عکس

سرویس سیاسی شهدای ایران: مسیح علی نژاد در سال های اخیر کمپین های زیادی را برای به دست گرفتن افکار عمومی ایرانیان راه اندازی کرده ولی هیچ گاه نتوانسته با تلاش خود به نتیجه مطلوب برسد.


توهین وقیحانه به امام ششم شیعیان!/ در خواست ارتداد از مراجع تقلید + عکس
بنابر این گزارش، وی که در اوایل کار کمپین آزادی های یواشکی با حمایت فنی فیس بوک توانست مخاطبان فیک بسیار زیادی را در فیس بوک جمع آوری نماید بعد ها با رو شدن دستش و مخالفت هایی که از طرف هم کیشانش مبنی بر این که وی برای مطرح کردن و مشهور شدن خودش این کمپین را راه اندازی نموده عطای فیس بوک را به لقایش بخشید و پس از این که کمپین های "بوسه های یواشکی”،”آوازهای ی.اشکی”،”رقص های یواشکی” وی نتوانست کمترین توجهات را به خود جلب نماید در سال های اخیر به فکر کمپین دیگری در فضای اینستاگرام افتاد.
وی از سال گذشته کمپین چهارشنبه های سفید را راه اندازی نمود که از زنان و دختران ایرانی می خواهد در فضای عمومی با پوشیدن شال سفید اعتراض خود را به حجاب اسلامی اابراز کنند یا این که در مجامع عمومی حجاب از سر برگیرند تا این گونه اعتراض خود را اعلام نمایند.
وی در پی هر اعتراض مدنی که به نوعی در جامعه و فضای مجازی افکار عمومی را به خود جلب می کند ورورد پیدا کرده و خود را به عنوان پیشرو ورهبر این اعتراض مدنی مطرح می کند این در حالی است که عموما روشنفکران و حتی غربزده های دنباله روی این گونه رفتارهای اعتراضی علینژاد را مظهر فرصت طلبی و حیله گری می دانند و اعتقاد دارند که وی مهره دستگاه اطلاعاتی ایالات متحده است چرا که وی بارها به زبان خود اعتراف کرده که از دستگاه های دولتی آمریکا برای مبارزه بر علیه اعتقادات و ارزش های اسلامی مبالغی کلان دریافت کرده است.
در بحران اقتصادی که این روزها جامعه ایرانی به دلیل ضعف مدیریتی دستگاه های مسئول با آن مواجه است هر حرکت تحریک کننده ای چه در فضای اقتصادی و چه فضای فرهنگی می تواند مانند بنزینی باشد که بر آتش خشم ملت ریخته می شود البته این تحریکات بیشتر از ناحیه افراد نادان داخل سیستم و با همراهی دشمنان در کمین نشسته داخلی و خارجی صورت می گیرد و لازم است که با قوه عاقله جمعی در میان مدیران بالادستی راهبری شود تا یک معضل نه چندان مهم فرهنگی تبدیل به یک روزنه برای برافروختن خشم مردمی نشود.
پس از این که چند نفر از افرادی که در اینستاگرام از خود فیلم ها و عکس های مبتذل پخش می کردند دستگیر و در سیمای ملی به عنوان افرادی که جامعه را به فساد می کشانند معرفی شدند موجی از اعتراضات به بهانه های مختلف از تحریک افکار عمومی تا محدودیت آزادی های فردی فضای جامعه را فرا گرفت. مسیح علی نژاد هم از این فرصت سوء استفاده نموده و با درخواست از مخاطبان خود برای انتشار فیلم رقاصی هایشان، چند نمونه از فیلم رقاصی زنان را منتشر کرد که در یکی از این فیلم ها زنی در شب شهادت امام صادق (ع) در جلوی مسجدی با نام امام صادق (ع) به رقاصی مشغول است.
توهین وقیحانه به امام جعفر صادق(ع)!/ در خواست ارتداد از مراجع تقلید + عکس
این عمل مسیح علی نژاد مصداق کامل دهن کجی و توهین به اعتقادات جمیع مسلمین و به ویژه شیعیان است که ارادت خاصی به امام صادق (ع) به دلیل پایه گذاری مذهب شیعه اثنی عشری دارند.
به همین خاطر کمپین های مختلفی در فضای مجازی تشکیل شده که از مراجع عظام تقلید خواسته اند که به دلیل رفتار های ضد اسلامی و مذهب ستیزی این خبرنگار فاحشه وی را مرتد اعلام نمایند تا وی به دست مسلمانان به سزای اعمال خود برسد.

توهین وقیحانه به امام جعفر صادق(ع)!/ در خواست ارتداد از مراجع تقلید + عکس

تجربه تاریخی نشان داده همان طور که در ماجرای سلمان رشدی وی به دلیل توهین به ائمه اطهار و پیامبر اسلام به ارتداد محکوم شد و پس از آن صدایی از وی شنیده نشد و تاکنون نیز در حصر و زندان خانگی سازمان های امنیتی انگلستان قرار دارد، اعلام ارتداد این عنصر خائن و اسلام ستیز می تواند به ساکت شدن و پایان پروژه ضد فرهنگی وی منتهی شود.
البته لازم به ذکر است که وی نه تنها بارها به اعتقادات اسلامی توهین کرده چند سال پیش نیز به اتقادات و مقدسات مسیحیان نیز توهین نموده بود.وی دو سال پیش در صدای آمریکا با تمسخر و توهین به حضرت مسیح(ع) رجعت ایشان را در آخرالزمان که از اعتقادات مشترک بین مسیحیان و مسلمانان است را زیر سوال برد و با نمایشی مضحک در سطح شهر نیویورک سعی کرد که نشان دهد در آمریکا مسیحیان نسبت به توهین به حضرت مسیح تعصبی ندارند و به همین دلیل این افراد نسبت به ایرانیان و مسلمانان برتری دارند.
لازم به یادآوریست حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی چند سال قبل پس از توهین عده ای به حضرت مسیح (ع) خطاب به همه شیعیان فرمودند: «و اما در مورد اهانت به مسیح، فتوای من و هر فقیهی این است که اگر کسی به عیسی بن مریم اهانت بکند مرتد است؛ یعنی به مجرد اهانت قتلش واجب است و زنش بر او حرام است و مالش به ورثه اش منتقل می شود.»

کلیدواژه های این خبر
مسلمانان   حجاب   آمریکا   بحران اقتصادی   اینستاگرام   علی نژاد   فیس بوک   نادان   مشهور   بوسه   توهین   مراجع عظام تقلید   پیشرو   شیعیان   مذهب شیعه   امام جعفر صادق علیه السلام   اعتقادات   مطرح کردن   مجامع عمومی   ائمه اطهار   کمپین   مذهب   سلمان رشدی   حیله   روشنفکران   مسلمین   کمپین آزادی های یواشکی   مراجع تقلید   دستگاه اطلاعاتی   فرهنگی   فضای مجازی  
اخبار مرتبط
حمله متعفن و تهوع آور «تتلو» به امام حسین (ع)، مسلمانان و محرم؛ آنها که تتلو را روی عرشه کشتی و به دیدار رئیسی بردند، و با ‏شدت از او دفاع کردن?
صدای فردا
حمله «تتلو» به امام حسین(ع)، مسلمانان و محرم
اکو فارس
حمله ركیك «تتلو» به امام حسین (ع)، مسلمانان و محرم؛ آنها که تتلو را روی عرشه کشتی و به دیدار رئیسی بردند، و با ‏شدت از او دفاع کردند، اکنون چه پاسخی دارند؟
افق تازه
آنها که تتلو را روی عرشه کشتی و به دیدار رئیسی بردند اکنون چه پاسخی دارند؟
اقتصاد نیوز
حمله متعفن و تهوع آور «تتلو» به امام حسین (ع)، مسلمانان و محرم؛ آنها که تتلو را روی عرشه کشتی و به دیدار رئیسی بردند، و با ‏شدت از او دفاع کردند، اکنون چه پاسخی دارند؟
خرداد نیوز
حمله تهوع آور «تتلو» به امام حسین (ع) و مسلمانان
دنیای اقتصاد
حمله ركیك و تهوع آور «تتلو» به امام حسین (ع)، مسلمانان و محرم؛ آنها که تتلو را روی عرشه کشتی و به دیدار رئیسی بردند، و با ‏شدت از او دفاع کردند، اکنون چه پاسخی دارند؟/ وقتی شجریان ‏را ‏تحدید و تتلو را تکریم می کنید، منتظر چه نتیجه ای هستید؟ / حدیثی راهگشا از امیرالمومنین: «فرومایگان را مقدّم داشتن ‏
انتخاب
تفکر بعثی و وهابی کنسولگری را در عراق به آتش می کشد
اخبار اقتصاد ایران
تفکر بعثی و وهابی کنسولگری را درعراق به آتش می کشد
سایت جماران
نقش انگلیس و شوروی در پیدایش فرقه بهائیت
تقریب نیوز
جوان کرمانشاهی، به حقانیت امام علی (علیه السلام) شهادت داد
شبستان
این بار منبع ایمان مردم را نشانه گرفتند/ توهین به امامان معصوم(ع)!
شهدای ایران
خلاء جنگ رسانه ای علیه آمریکایی های داخلی
خبرنامه دانشجویان
امروز همه کفر در برابر همه اسلام قرار گرفته است
اخبار اقتصاد ایران
مؤسسه دارالحدیث در انتشار کتاب هایش به منابع اهل سنت توجه دارد
فانوس نیوز
ترجمه انگلیسی «حکمت نامه رضوی»
باشگاه خبرنگاران
ترجمه انگلیسی حکمت نامه رضوی رونمایی شد/شناخت نامه حدیث به زودی رونمایی می شود
نسیم
مهمترین وظیفه پژوهشی فرهنگی آستان های مقدس، جهانی کردن معارف اهل بیت(ع) است
شبستان
از خودشیفتگی تا خودکشی
فانوس نیوز
اسلام دین اخلاق و انسانیت است نه دین خشونت/ بیشترین قربانیان خشونت ها در جهان مسلمانان هستند
تقریب نیوز
شاکی استاندار تهران: نگاه کردن به مرد نیمه برهنه اشکال دارد
برترین ها
افراد با پخش زنده بازی ها از تلویزیون تحریک نمی شوند/ تنها به 100 نفر پیامک زدیم/حضور زنان در ورزشگاه ها را «من و تو» و «بی بی سی» مطرح کردند
پایتخت ما
ماجرای پیامک جنجالی درباره حضور زنان در ورزشگاه
فرارو
یکی از شاکیان استاندار تهران: نگاه کردن به مرد نیمه برهنه اشکال دارد/ حضور زنان در ورزشگاه ها را منافقین، «من و تو» و بی بی سی مطرح کرده اند/ استاندار به خانواده شهدا توهین کرد
آفتاب
یکی از شاکیان استاندار تهران: نگاه کردن به مرد نیمه برهنه اشکال دارد/ حضور زنان در ورزشگاه ها را منافقین و من و تو و بی بی سی مطرح کرده اند/ استاندار به خانواده شهدا توهین کرد
عصر ایران
یکی از شاکیان استاندار تهران: نگاه کردن به مرد نیمه برهنه اشکال دارد/ استاندار به خانواده شهدا توهین کرد
دنیای اقتصاد
ناگفته های جذاب هکر پیج «مریم رجوی»
جهان نیوز
گفت وگوی خواندنی با هکر صفحه مریم رجوی/ پیشنهاد چند میلیون دلاری کشورهای دیگر را رد کردم
باشگاه خبرنگاران
پیشنهاد چند میلیون دلاری به هکر صفحه مریم رجوی +عکس
فردا نیوز
هکر صفحه مریم رجوی: پیشنهاد چند میلیون دلاری کشورهای دیگر را رد کردم
تسنیم
«مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد
گیتی آنلاین
مریم رجوی به دام افتاد
راه مبین
«مریم رجوی» به دام افتاد +عکس
حزب الله نیوز
مریم رجوی به دام هکر کلاه سفیدها افتاد!+عکس
خلیج فارس
اگر مائده دانمارکی بود!
خبرگزاری بسیج
یادداشت کیهان؛ اگر مائده دانمارکی بود!
الف
مائده های شبکه نفوذ
مشرق نیوز
اعتراض دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف کشور به معاونان رئیس جمهور
ایران آنلاین
دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب: دشمن تلاش می کند با حجاب زنان ایرانی مبارزه کند/ به بهانه فوتبال زنان و دختران به رقص و و پایکوبی پرداختند
آفتاب
تاسیس موقوفه سبک زندگی عفیفانه اسلامی/ باید ملکه حیا در ما نهادینه شود
باشگاه خبرنگاران
اخبار مرتبط
bltصدای فردا : حمله متعفن و تهوع آور «تتلو» به امام حسین (ع)، مسلمانان و محرم؛ آنها که تتلو را روی عرشه کشتی و به دیدار رئیسی بردند، و با ‏شدت از او دفاع کردن?
bltاکو فارس : حمله «تتلو» به امام حسین(ع)، مسلمانان و محرم
bltافق تازه : حمله ركیك «تتلو» به امام حسین (ع)، مسلمانان و محرم؛ آنها که تتلو را روی عرشه کشتی و به دیدار رئیسی بردند، و با ‏شدت از او دفاع کردند، اکنون چه پاسخی دارند؟
bltاقتصاد نیوز : آنها که تتلو را روی عرشه کشتی و به دیدار رئیسی بردند اکنون چه پاسخی دارند؟
bltخرداد نیوز : حمله متعفن و تهوع آور «تتلو» به امام حسین (ع)، مسلمانان و محرم؛ آنها که تتلو را روی عرشه کشتی و به دیدار رئیسی بردند، و با ‏شدت از او دفاع کردند، اکنون چه پاسخی دارند؟
bltدنیای اقتصاد : حمله تهوع آور «تتلو» به امام حسین (ع) و مسلمانان
bltانتخاب : حمله ركیك و تهوع آور «تتلو» به امام حسین (ع)، مسلمانان و محرم؛ آنها که تتلو را روی عرشه کشتی و به دیدار رئیسی بردند، و با ‏شدت از او دفاع کردند، اکنون چه پاسخی دارند؟/ وقتی شجریان ‏را ‏تحدید و تتلو را تکریم می کنید، منتظر چه نتیجه ای هستید؟ / حدیثی راهگشا از امیرالمومنین: «فرومایگان را مقدّم داشتن ‏
bltاخبار اقتصاد ایران : تفکر بعثی و وهابی کنسولگری را در عراق به آتش می کشد
bltسایت جماران : تفکر بعثی و وهابی کنسولگری را درعراق به آتش می کشد
bltتقریب نیوز : نقش انگلیس و شوروی در پیدایش فرقه بهائیت
bltشبستان : جوان کرمانشاهی، به حقانیت امام علی (علیه السلام) شهادت داد
bltشهدای ایران : این بار منبع ایمان مردم را نشانه گرفتند/ توهین به امامان معصوم(ع)!
bltخبرنامه دانشجویان : خلاء جنگ رسانه ای علیه آمریکایی های داخلی
bltاخبار اقتصاد ایران : امروز همه کفر در برابر همه اسلام قرار گرفته است
bltفانوس نیوز : مؤسسه دارالحدیث در انتشار کتاب هایش به منابع اهل سنت توجه دارد
bltباشگاه خبرنگاران : ترجمه انگلیسی «حکمت نامه رضوی»
bltنسیم : ترجمه انگلیسی حکمت نامه رضوی رونمایی شد/شناخت نامه حدیث به زودی رونمایی می شود
bltشبستان : مهمترین وظیفه پژوهشی فرهنگی آستان های مقدس، جهانی کردن معارف اهل بیت(ع) است
bltفانوس نیوز : از خودشیفتگی تا خودکشی
bltتقریب نیوز : اسلام دین اخلاق و انسانیت است نه دین خشونت/ بیشترین قربانیان خشونت ها در جهان مسلمانان هستند
bltبرترین ها : شاکی استاندار تهران: نگاه کردن به مرد نیمه برهنه اشکال دارد
bltپایتخت ما : افراد با پخش زنده بازی ها از تلویزیون تحریک نمی شوند/ تنها به 100 نفر پیامک زدیم/حضور زنان در ورزشگاه ها را «من و تو» و «بی بی سی» مطرح کردند
bltفرارو : ماجرای پیامک جنجالی درباره حضور زنان در ورزشگاه
bltآفتاب : یکی از شاکیان استاندار تهران: نگاه کردن به مرد نیمه برهنه اشکال دارد/ حضور زنان در ورزشگاه ها را منافقین، «من و تو» و بی بی سی مطرح کرده اند/ استاندار به خانواده شهدا توهین کرد
bltعصر ایران : یکی از شاکیان استاندار تهران: نگاه کردن به مرد نیمه برهنه اشکال دارد/ حضور زنان در ورزشگاه ها را منافقین و من و تو و بی بی سی مطرح کرده اند/ استاندار به خانواده شهدا توهین کرد
bltدنیای اقتصاد : یکی از شاکیان استاندار تهران: نگاه کردن به مرد نیمه برهنه اشکال دارد/ استاندار به خانواده شهدا توهین کرد
bltجهان نیوز : ناگفته های جذاب هکر پیج «مریم رجوی»
bltباشگاه خبرنگاران : گفت وگوی خواندنی با هکر صفحه مریم رجوی/ پیشنهاد چند میلیون دلاری کشورهای دیگر را رد کردم
bltفردا نیوز : پیشنهاد چند میلیون دلاری به هکر صفحه مریم رجوی +عکس
bltتسنیم : هکر صفحه مریم رجوی: پیشنهاد چند میلیون دلاری کشورهای دیگر را رد کردم
bltگیتی آنلاین : «مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد
bltراه مبین : مریم رجوی به دام افتاد
bltحزب الله نیوز : «مریم رجوی» به دام افتاد +عکس
bltخلیج فارس : مریم رجوی به دام هکر کلاه سفیدها افتاد!+عکس
bltخبرگزاری بسیج : اگر مائده دانمارکی بود!
bltالف : یادداشت کیهان؛ اگر مائده دانمارکی بود!
bltمشرق نیوز : مائده های شبکه نفوذ
bltایران آنلاین : اعتراض دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف کشور به معاونان رئیس جمهور
bltآفتاب : دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب: دشمن تلاش می کند با حجاب زنان ایرانی مبارزه کند/ به بهانه فوتبال زنان و دختران به رقص و و پایکوبی پرداختند
bltباشگاه خبرنگاران : تاسیس موقوفه سبک زندگی عفیفانه اسلامی/ باید ملکه حیا در ما نهادینه شود
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.