مخبر - 1397/04/20 - برخورد مرگبار تانکر حمل سوخت با اتوبوس در سنندج

برخورد مرگبار تانکر حمل سوخت با اتوبوس در سنندج
گروه اجتماعی- برخورد یک دستگاه تانکر حمل سوخت با اتوبوس مسافربری سنندج - تهران در سنندج، منجر به آتش گرفتن اتوبوس حامل مسافران شد.
برخورد مرگبار تانکر حمل سوخت با اتوبوس در سنندج

برخورد مرگبار تانکر حمل سوخت با اتوبوس در سنندج

به گزارش ایکنا از کردستان، برخورد یک دستگاه تانکر حمل قیر با اتوبوس مسافربری سنندج - تهران در سنندج حدود ساعت 24 شامگاه گذشته، 19 تیرماه در بلوار دکتر حسینی سنندج و هنگام خروج اتوبوس از ترمینال مسافربری سنندج روی داده است.
به گفته شاهدان عینی، فاجعه بسیار عمیق بوده و چندین خودروی سواری نیز دچار حادثه شده اند. همچنین گزارش شده است، تجمع گسترده مردم در محل حادثه، عملیات امدادرسانی را با مشکل مواجه کرده است.
تا لحظه ارسال خبر، آمار دقیقی از تعداد جانباختگان این حادثه گزارش نشده است، اما آمار غیررسمی و برخی مسئولان ترمینال سنندج، از کشته شدن 20 نفر از سرنشینان اتوبوس خبر می دهند اما این موضوع از سوی منابع بیمارستانی و اورژانس تایید نمی شود.
گفته می شود که اتوبوس مسافربری متعلق به شرکت «دیدار سیر گیتی « بوده است.
از سوی دیگر، دکتر هومن قصری، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان اعلام کرده است: 15 دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است و 4 مجروح بدحال از محل حادثه انتقال داده شده اند.
گفتنی است؛ طی دو روز گذشته، این دومین مورد از آتش سوزی اتوبوس در سنندج بوده است.
در همین حال، مدیرکل انتقال خون کردستان اعلام کرد: ذخایر کافی از انواع فرآورده ها و گروه های خونی برای تامین خون موردنیاز حادثه دیدگان آتش سوزی اتوبوس در سنندج وجود دارد.
محمدسعید کریمیان، اظهار کرد: در حال حاضر ذخایر خونی استان کردستان جوابگوی نیاز درمانی مصدومانی است که ممکن است به تزریق خون و فرآورده های آن نیاز داشته باشند.
وی افزود: نیاز روزمره دیگر مراکز درمانی نیز تامین شده و مشکلی از این حیث وجود ندارد.
کریمیان با بیان این که از زمان وقوع حادثه تاکنون تعداد زیادی از شهروندان سنندجی طی تماس های مکرر تلفنی، پرسشگر این مسئله بوده اند، عنوان کرد: شهروندان گرامی در صورت تمایل به اهدای خون، می توانند در روزهای آینده به طور معمول و همچون دیگر ایام به تناوب به مراکز اهدای خون مراجعه کنند.
انتهای پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از منبع خبر که مورد تایید ج.ا می باشد اخذ گردیده و بدون دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا آدرس خبر را از طریق ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام شود. با تشکر
کلیدواژه های این خبر
آتش سوزی   سنندج   اورژانس   آمبولانس   آتش گرفتن   محل حادثه   ترمینال   کردستان   انتقال خون   مراکز درمانی   امدادرسانی   سرنشینان   گیتی   تزریق   گروه اجتماعی   تانکر   گروه های خونی   معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی   وقوع حادثه   مسافربری   حادثه  
اخبار مرتبط
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.