مخبر - 1397/04/12 - فرافکنی مسیحیت تبشیری برای بر هم زدن اتحاد ایرانیان

فرافکنی مسیحیت تبشیری برای بر هم زدن اتحاد ایرانیان
جاثلیق آرام کشیشیان: «شهروندان ارمنی از آزادی مطلق برخوردارند و با هیچ محدودیتی مواجه نیستند و به راحتی کامل زندگی می کنند، چندین بار ایران سفر کرده و از شهرهای تهران و تبریز و اصفهان دیدن کرده ام و شاهد این بودم که ارامنه در ایران با افتخار زندگی می کنند.»
فرافکنی مسیحیت تبشیری برای بر هم زدن اتحاد ایرانیان

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، اقلیت های دینی به رسمیت شناخته شده طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران آزادند که در کمال آرامش و امنیت به برگزاری مراسمات مذهبی خود بپردازند، و همچنین ایشان در آسایش کامل در کنار دیگر ایرانیان مسلمان به زندگی خود مشغول هستند. ایشان در مناسبات سیاسی کشور نیز دخیل هستند و حق رای داشته و همچنین در مجلس شورای اسلامی نیز نماینده دارند.

این هم زیستی مسالمت آمیز که به جرات می توان گفت در طول تاریخ و تحت لوای یک حکومت دینی کم سابقه است، موجب شده تا مخالفان جمهوری اسلامی که به دروغ خود را نمایندگان این قشر از ایرانیان عزیز معرفی می کنند، هر از گاهی با دروغ و فرافکنی سعی در بر هم زدن این اتحاد و همدلی ایرانیان داشته باشند.

این حرکات مذبوهانه در حالی صورت می گیرد که این هموطنان عزیز و بزرگوار ما بار ها و بارها از شرایط مساعد زندگی هایشان در ایران و همچنین رفتار متناسب جمهوری اسلامی با آنان سخن گفته اند تا دلیلی باشند بر بطلان یاوه گویی های این معاندان. بزرگان و صاحب منسبان ایشان نیز همیشه قدردان جمهوری اسلامی بوده و در بزنگاه ها حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی دریغ نکرده اند.

این همزیستی مسالمت آمیز ایرانیان در کنار هم فارق از هر مذهب و آیینی که دارند به حدی جالب و دور از انتظار بوده است که حتی کسانی که خارج از ایران نیز زندگی می کنند به مدح و تحسین آن پرداخته اند؛ به طور مثال در چند روز گذشته جناب جاثلیق آرام کشیشیان رهبرارامنه مسیحیت حوزه سیسیلی ضمن تشکر از حکومت ایران و رهبران آن عنوان کرده بود:

«شهروندان ارمنی از آزادی مطلق برخوردارند و با هیچ محدودیتی مواجه نیستند و به راحتی کامل زندگی می کنند، چندین بار ایران سفر کرده و از شهرهای تهران و تبریز و اصفهان دیدن کرده ام و شاهد این بودم که ارامنه در ایران با افتخار زندگی می کنند.»

اما این اظهار نظر صادقانه آرام کشیشیان به مزاج معاندان و دشمنان ایران و ایرانی خوش نیامده و در پی تخریب این کشیش برآمده تا به خیال خام خود بتوانند با فرافکنی و دروغ گویی اتحاد و همدلی ایرانیان را از بین ببرند.

212


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.