مخبر - 1397/02/20 - کنگره 2000 شهید خراسان جنوبی برگزار می شود

کنگره 2000 شهید خراسان جنوبی برگزار می شود
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی از برگزاری کنگره 2000 شهید استان در اواسط امسال خبرداد و گفت: بیشتر برنامه ها در ماه محرم اجرا می شود.
کنگره 2000 شهید خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش ایسنا، سردار علی قاسمی شب گذشته (19 اردیبشهت ماه) در نشست شورای سیاست گذاری کنگره ملی 2000 شهید خراسان جنوبی با حضور نماینده ولی فقیه در استان اظهارکرد: 450 عنوان برنامه برای کنگره ملی 2 هزار شهید استان که اواسط امسال برگزار می شود، پیش بینی شده است.

برگزاری هشت اجلاسیه، سه یادواره شهرستانی، تدوین 85 عنوان کتاب، 200 برنامه رادیویی، نمایش و فیلم داستانی، مسابقات ورزشی و 30 برنامه تلویزیونی، خاطرات رزمندگان، مستند رادیویی،83 یادواره شهدای حوزه ای و اقشاری از جمله این برنامه ها محسوب می شود.

وی افزود: ساخت 2000 لوح یادبود شهیدان، 2000 کتیبه شهدا، 13 المان شهری، 29 ویژه نامه، 6 همایش و 23 مسابقه ورزشی از دیگر برنامه های این کنگره است.

پاسدار صفرعلی اسماعیلی، جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی نیز گفت: تلاش کردیم برنامه های این کنگره از جذابیت برخوردار باشد اما برای به نتیجه رسیدن این برنامه ها زحمات زیادی باید تقبل کرد. کمیته ها و کارگروه های این کنگره باید فعال تر شوند و تا زمان برگزاری کمتر از 4.5 ماه وقت داریم که افراد باید جهادی کار کنند.عملکرد برخی کارگروه های کنگره قابل قبول، عملکرد بعضی مطلوب و عملکرد تعدادی از کارگروه ها ضعیف است.

اسماعیلی اظهار کرد: کنگره شهدا باید به نحو احسن برگزار شود و برخی از کمیته ها باید تلاش بیشتری انجام دهند.

وی افزود: یکی از نکات مهی که همه باید رعایت کنیم کیفیت بخشی و اثربخشی برنامه ها است و سازمان بسیج هم بر این مهم تاکید دارد.

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: همه کمیته ها و کارگروه ها برای کیفی سازی برنامه ها تدبیر کرده و از افراد صاحبنظر در این خصوص بهره بگیرند.

انتهای پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.