مخبر - 1397/02/10 - نساجی پس از 26 سال لیگ برتری شد

نساجی پس از 26 سال لیگ برتری شد
آرمان- هفته پاياني مسابقات ليگ يک باشگاه هاي کشور روز گذشته برگزار شد و با توجه به نتايج به دست آمده تيم هاي نفت مسجدسليمان و نساجي مازندران به ليگ برتر صعود کردند.
نساجی پس از 26 سال لیگ برتری شد

آرمان- هفته پایانی مسابقات لیگ یک باشگاه های کشور روز گذشته برگزار شد و با توجه به نتایج به دست آمده تیم های نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران به لیگ برتر صعود کردند.

قهرمانی نفت

تیم نفت مسجدسلیمان صدرنشین رقابت های لیگ یک از ساعت 17 دیروز (یکشنبه) به مصاف تیم رده دهمی مس رفسنجان رفت و در پایان به تساوی 2 بر 2 رسید. حمید نعمتی و حسین دوستدار به ترتیب در دقایق 8 و 29 برای نفت و سجاد حیدری و امیر خدامرادی در دقایق 43 و 58 برای مس گلزنی کردند. نفت مسجدسلیمان با این تساوی 65 امتیازی شد و با صعود به لیگ برتر، قهرمانی لیگ یک را نیز کسب کرد. با صعود نفت مسجدسلیمان، استان خوزستان صاحب چهارمین تیم لیگ برتری شد. استقلال خوزستان، فولاد و صنعت نفت آبادان سه تیم دیگر این استان هستند که از فصل آینده در کنار نفت مسجدسلیمان در لیگ هجدهم شرکت خواهند کرد.

صعود نساجی

هفته پایانی لیگ دسته یک فوتبال ایران با انجام 9 دیدار همزمان برگزار شد. در یکی از مهم ترین بازی های این هفته تیم فوتبال نساجی مازندران در ورزشگاه تختی به مصاف راه آهن تهران رفت. این مسابقه در نهایت با نتیجه 6 بر صفر به سود نساجی قائمشهر به پایان رسید تا با توجه به برتری 2 بر یک خونه به خونه بابل برابر برق جدید شیراز، نساجی با 64 امتیاز به مقام نایب قهرمانی لیگ دسته یک برسد و پس از26 سال به لیگ برتر صعود کند. داور در این بازی 9 دقیقه وقت تلف شده گرفت و این اتفاق باعث شده تا خبرنگاران حاضر در ورزشگاه متعجب شوند. نکونام سرمربی نساجی که با استرس زیادی بازی را تماشا می کرد در دقیقه 6+90 شاگردانش موفق شدند گل ششم را به ثمر برسانند و تیم نساجی بعد از 26 سال به لیگ برتر صعود کرد. تمام بازیکنان تیم نساجی وارد زمین شدند و نکونام را به سمت هوا پرتاب کردند. هواداران نساجی از صعود این تیم به لیگ برتر از خوشحالی زیاد گریه کردند. یکی از بازیکنان نساجی هم در زمین بازی غش کرد. یکی از تماشاگران هم وارد زمین شد که با جلوگیری ماموران نیروی انتظامی مواجه شد.

عدم صعود خونه به خونه

در جریان دیدار تیم های خونه به خونه و برق جدید شیراز سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ و محمودی سرپرست خونه به خونه با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کردند که در این درگیری محمودی نقش بر زمین شد! فتاحی درباره این درگیری گفت: زمانی که رحمان رضایی از زمین اخراج شد، من داشتم از او خواهش می کردم،بیرون برود که در این حین یکی از هواداران خونه به خونه خودش وارد عمل شد و سعی کرد به شخصه رضایی را از زمین بازی خارج کند. او ادامه داد: من تلاش کردم جلوی او را بگیرم اما در این بین سرپرست خونه به خونه هم به درگیری اضافه شد و با گذاشتن دستش روی سینه ام، من را هل داد و من هم او را هل دادم. البته درگیری به آن صورت نبود و این اتفاقات در فوتبال می افتد. من تلاش کردم که طرفدار خونه به خونه با مربیان درگیر نشود. رحمان رضایی که به داور معترض بود در دقیقه 78 از زمین بازی اخراج شد و پس از آن تماشاگران بابلی علیه وی شعارهای تندی سر دادند. گزارشگر صداوسیمای مازندران که ظاهرا از تساوی تیم شهرش ناراحت بود،نسبت به بازی محکم برقی ها واکنش نشان داد و آن را به فوتبال ناپاک ربط داد! قاسم حسن زاده پس از عدم صعود خونه به خونه بابل به لیگ برتر فوتبال اظهارکرد: حق ما بود که به لیگ برتر صعود کنیم اما من تنها با این هواداران چه کاری می توانستم انجام دهم. از شما هواداران می خواهم که رعایت کنید و بر اعصاب خودتان مسلط باشید. همه می دانند که حق ما صعود بود و هر سال همین اتفاق افتاده است.از همه شما هواداران عذرخواهی می کنم که همه جوره حمایت کردید. وی تاکیدکرد: همه دیدید که نتیجه در زمین فوتبال رقم نخورد بلکه بیرون از زمین بود.کسانی که نمی خواستند خونه به خونه به لیگ برتر برود الان خوشحال هستند. من شرمنده شما هواداران و مردم بابل هستم. چند بازیکن مصدوم داشتیم و چند نفر را هم محروم کردند.در پایان همه این مسائل از نظر من تنها هواداران سربلند هستند و شما به لیگ برتر صعود کرده اید. مالک باشگاه خونه به خونه عنوان کرد: شما دیدید که یک عده مازندرانی امروز چطور فوتبال بازی کردند چون از تیم رقیب پول و پاداش گرفته بودند که اینطور جلوی ما ضدفوتبال بازی کنند. آقایانی که سرمربی شده اید و افتخار ما هستید این فوتبال نبود بلکه ضد فوتبال بود. تیم حریف فقط زیر توپ می زد و فوتبالی بازی نمی کرد.

بهترین ها

در پایان لیگ دسته یک فوتبال، دو بازیکن به طور مشترک به عنوان آقای گلی مسابقات دست یافتند. فرشید پاداش بازیکن تیم شهرداری ماهشهر و شاهین مجیدی بازیکن تیم فجرشهیدسپاسی شیراز با 17 گل زده، آقای گل شدند. همچنین محمد عباس زاده بازیکن تیم نساجی مازندران که در نیم فصل دوم از لیگ برتر به لیگ یک آمده بود، با 15 گل زده، دومین گلزن برتر مسابقات نام گرفت.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.