با پلنوین هوشمندانه آنلاین باشید!

با پلنوین هوشمندانه آنلاین باشید!
با پیشرفت روز افزون فناوری ها و تکنولوژی ها تمامی کسب و کارها نیز دستخوش تغییراتی شده و به عبارتی مدرن شده اند.
با پلنوین هوشمندانه آنلاین باشید!

با پیشرفت روز افزون فناوری ها و تکنولوژی ها تمامی کسب و کارها نیز دستخوش تغییراتی شده و به عبارتی مدرن شده اند. یکی از مهم ترین تکنولوژی های مدرن قابل استفاده در کسب و کارها مربوط به نوبت دهی اینترنتی می شود.

اگر درباره سرویس ها و نرم افزارهای نوبت دهی آنلاین اطلاعات چندانی ندارید، توصیه می کنیم تا پایان این مقاله همراه وب سایت پلنوین باشید. در این مقاله خواهیم گفت که با پلنوین چگونه هوشمندانه آنلاین باشید و کلیه مخا طبین و کاربران خود را به مشتری های ثابت خود تبدیل کنید، همراه ما باشید.

نوبت دهی اینترنتی پلنوین چیست؟

پلنوین یک پلتفرم منحصر به فرد نوبت دهی و مدیریت کسب وکارهای خدمات محور است که به بیزینس ها و کسب و کارهای مختلف امکان رشد و خدمات ویره ای ارائه می دهد؛ به عنوان مثال اگر شما پزشک و متخصص پوست و مو باشید، با خریداری نرم افزار پلنوین از وب سایت پلنوین دیگر لازم نیست منشی را برای نوبت دهی به بیماران استخدام کنید و یا روزانه مراجعه کنند گان برای دریافت نوبت به مطب شما مراجعه کرده و باعث ازدحام و شلوغی شوند .

با توجه به اینترنتی شدن کلیه کسب و کارها استفاده از نرم افزارهای نوبت دهی اینترنتی مشابه پلنوین افزایش یافته است و کلیه مشتریانی که از خدمات نرم افزار پلنوین استفاده می کنند، در این زمینه رضایت کامل داشته و به اولویت های مشتریان خود اهمیت می دهند.

بررسی کاربرهای پلنوین، نرم افزار هوشمند نوبت دهی

حال که دانستید نرم افزار پلنوین چیست و به چه صورت عمل می کند، به کاربرد های منحصر به فردی که این نرم افزار خاص نوبت دهی اینترنتی دارد اشاره خواهیم کرد. این موارد عبارت اند از:

1. روبه رو شدن با چالش اینترنتی شدن کسب و کارها

اگرچه امروزه اینترنت و فضای آنلاین حرف اول را در زمینه کسب و کارها می زنند، اما برخی از افراد هنوز به اهمیت این مسئله پی نبرده و در زمینه کسب و کارهای اینترنتی گارد و جبهه می گیرند. این قبیل از افراد بهتر است که عملکرد کسب و کارهایی را که از نرم افزار و سیستم نوبت دهی آنلاین پلنوین استفاده کرده اند مورد بررسی و بازبینی و بررسی قرار دهند تا کلیه شک و شبهه هایی که نسبت به بستر اینترنتی کسب و کارها دارند از بین برود.

نرم افزارهای نوبت دهی

2. افزایش مراجعه کننده ها و سازمان دهی آن ها؛

وقتی می گوییم «با پلنوین هوشمندانه آنلاین باشید» یعنی می توانید از فرصت های خود به صورت بهینه استفاده کرده و ماکسیمم مقدار مراجعه کننده را در سامانه ثبت کنید و به آن ها نوبت مراجعه بدهید و زمان حضور آن ها در مراکز کسب و کار خود را سازماندهی کنید.

با کمک پلنوین می توانید برای مراجعه کنندگان و مشتریان خود زمان حضور نیز تعیین کنید و در این زمینه باید بگوییم که اتلاف وقت برای مشتریان و متقاضیان شما پیش نخواهد آمد.

3. کاهش بی نظمی؛

چنانچه از نرم افزارهای نوبت دهی اینترنتی استفاده نکنید، بی نظمی در کسب و کارهای شما ایجاد می شود و ممکن است بیشتر از حد ممکن مراجعه کننده داشته باشید و فقط بتوانید به تعداد محدودی از آن ها نوبت و قرار ملاقات بدهید. در این شرایط می توان گفت که هزینه و درآمد زیادی را ممکن است از دست بدهید.

کافی است نرم افزار پلنوین را خریداری کنید تا حتی یک مشتری خود را نیز از دست نداده و تمامی کاربران و متقاضیان خود را راضی نگه دارید. در این شرایط از وجود ترافیک های احتمالی در سطح شهر نیز جلوگیری می کنید، زیرا افراد بیهود منازل خود را ترک نکرده و با آرامش خاطر می توانند از طریق سامانه پلنوین نوبت خود را دریافت کنند.

4. عدم محدودیت در زمان و نوبت؛

نوبت دهی پلنوین این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که مناسب ترین زمان ممکن را برای مراجعه به کسب و کار شما انتخاب کنند؛ به عنوان مثال اگر شما اگر آموزگار هستید و روزهای زوج کلاس دارید به کمک این نرم افزار می توانید در روزهای فرد و یا ساعات بیکاری خود نوبت دریافت کنید.

5. نوبت دهی در روزهای تعطیل؛

جالب است بدانید که نرم افزار نوبت دهی پلنوین به صورت بیست و چهار ساعت آنلاین بوده و می تواند در تمامی ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل خدمات منحصر به فردی را به مشتریان شما ارائه داده و به آن ها نوبت بدهد.

6. ارائه گزارش و عملکرد کار؛

نرم افزارهای هوشمند نوبت دهی گزارش کاملی از عملکردهای روزانه نوبت دهی برای کارفرمایان خود ارائه می دهند؛ به عنوان مثال شما متوجه خواهید بود که برای روز شنبه چه تعداد مراجعه کننده خواهید داشت و به چه میزان زمان برای ملاقات افراد نیاز خواهید داشت و همچنین یادآوری دقیقی از قرارهای ملاقات شما ارائه می دهند.

نرم افزارهای نوبت دهی

عملکرد سیستم های نوبت دهی اینترنتی به چه صورت است؟

جالب است بدانید که نحوه کارکرد سامانه و نرم افزارهای هوشمند نوبت دهی اینترنتی با یکدیگر متفاوت بوده و عملکرد برخی از آن ها نسبت به برخی دیگر بهتر است؛ به عنوان مثال برخی از این نرم افزارها قادر به ارسال پیامک برای مشتری بوده و ساعت حضور ، تاریخ حضور و شماره نوبت را به صورت دقیق برای کاربران ارسال می کنند.

از دیگر ویژگی های مثبت این نرم افزارهای نوبت دهی به ویژه نرم افزار هوشمند پلنوین این است که درصد خطای آن صفر است؛ به عنوان مثال در نوبت دهی سنتی و دستی ممکن است که شما یک ساعت خاص و یک نوبت را به دو کاربر و متقاضی بدهید. دقت داشته باشید که نرم افزار پلنوین به هیچ عنوان دچار این اشکال و اختلال نشده و موجب هرج و مرج در مراکز شما نمی شود.

برخی از نرم افزارهای هوشمند نوبت دهی دارای سیستم های ابری بوده و مدیران در هر زمان که اقدام کنند می توانند نظارت دقیقی بر عملکرد نرم افزار داشته و آن را بررسی کنند.

سیستم نوبت دهی و رزرو اینترنتی پلنوین برای چه کسب و کارهای مناسب است ؟

حال که به شرح مفصل با سیستم ها و نرم افزارهای نوبت دهی اینترنتی و آنلاین آشنا شده اید برایتان خواهیم گفتم که استفاده از نرم افزار پلنوین و این قبیل سیستم های نوبت دهی برای چه کسب و کارهایی مناسب است.

موارد زیر از جمله مهم ترین کسب و کارهایی هستند که برای استفاده از این قبیل از سیستم های نوبت دهی اینترنتی و آنلاین مفید هستند. این موارد عبارت اند از:

آرایشگاه ها

حتما بارها برایتان پیش آمده است که ساعت های طولانی را در سالن های انتظار آرایشگاه ها صرف کنید. این نرم افزارهای نوبت دهی آنلاین برای کسب و کار آرایشگرها به شدت مفید و کاربردی است.

مراکز درمانی و کلینیک ها

سامانه نوبت دهی پزشکان پلنوین برای کلیه مراکز درمانی و کلینیک های متخصصان سلامت مناسب بوده و از ازدحام در این مراکز جلوگیری می کند.

مراکز ارائه دهنده خدمات

کلیه مراکزی که خدماتی را به مشتریان خود ارائه داده و نیازمند زمان برای ارائه خدمات هستند، می توانند از این قبیل نرم افزارهای هوشمند استفاده مفیدی داشته باشند.

جمع بندی و سخن پایانی

در این مقاله برایتان درباره اهمیت استفاده از نرم افزار نوبت دهی اینترنتی پلنوین گفتیم و برایتان شرح دادیم که با پلنوین چگونه هوشمندانه آنلاین باشید. کافی است به آدرسwww.planvin.com مراجعه کرده و برای خرید این سرویس هوشمند نوبت دهی آنلاین اقدام کرده و موجب رونق دهی و بهبود کسب و کار خود شوید.


کلیدواژه های این خبر
نرم افزار   فناوری   اینترنت   ترافیک   کسب و کار   پلت فرم   وب سایت   متخصص پوست   کسب و کارهای اینترنتی   مراجعه کننده   تکنولوژی   بیزنس   پزشک   کسب و کارها   مقاله   اتلاف وقت   فضای آنلاین   استخدام   آنلاین   درآمد   کاربران  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «خبرگزاری موج» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
نکاتی که برای انتخاب یک دامنه مناسب باید بدانید
فرارو
3 رویکرد جهانی مقابله با شرکتهای فناوری
ایران آنلاین
تاثیر سرعت بر کیفیت یک سایت
برنا
کانال پلتفرم «تکیه» در سامانه «شاد» ایجاد شد
مهر نیوز
گزارش سال 1399 دیوار به کاربران اطمینان می دهد: با خیال راحت به کسب و کار خودت برس
تسنیم
گزارش عملکرد دیوار در رونق کسب و کارهای کوچک
رکنا نت
ماجرای اکانت های بی صاحب در روبیکا چیست
زومیت
فناوری 4G چطور دنیای ما را دگرگون کرد؟
زومیت
اجرای طرح صیانت از کاربران در کسب و کارهای آنلاین اختلال ایجاد می کند/ درخواست 90 درصد نمایندگان برای رفع خلاهای قانونی در فضای مجازی
خبرگزاری ایلنا
فلت رندر؛ ابزار آنلاین ساخت تیزر، موشن گرافیک، طرح گرافیکی و بنر
زومیت
معرفی خدمات دیجیتال مارکتینگ گرندیما
مشرق نیوز
طراحی سایت برای افزایش درآمد توسط شرکت طراحی سایت یا فریلنسر؟
مهر نیوز
گزارشی از تاثیر تبلیغات آنلاین بر رشد کسب و کارها
انتخاب
راه کارهای رفع خطای IP Address Conflict در ویندوز و مک
آی تی رسان
نرم افزار جاسوسی پگاسوس چیست و چه کسانی را هدف قرار می دهد
زومیت
نکات کلیدی خرید سرور مجازی با نوین هاست
آی تی رسان
رتبه یک گوگل را با «وب وان» تجربه کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید
قدس آنلاین
نرم افزار حسابداری فروشگاهی آنلاین
خبرگزاری ایلنا
آماری از تبلیغات آنلاین در وبسایت های ایرانی
تابناک
دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن در رونق کسب و کار
مثلث
طرح صیانت از کاربران چند نفر را بیکار می کند؟
شیعه نیوز
بیکاری، هدیه مجلس انقلابی به کسب و کار های مجازی/ طرح صیانت از کاربران چند نفر را بیکار می کند؟
رویداد 24
لینکدین به جمع شرکت های 10 میلیارد دلاری پیوست
زومیت
رتبه یک گوگل را با وب وان تجربه کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید
بورس نیوز
طرح صیانت از فضای مجازی اشتغال چند نفر را تهدید می کند؟
بازار نیوز
فتح رتبه برتر گوگل با سئو سایت
مهر نیوز
طرح صیانت از فضای مجازی اشتغال چند نفر را تهدید می کند؟ | آوارگی کسب و کارهای اینترنتی | نگذارید تجربه ناموفق سال 98 دوباره تکرار شود
همشهری آنلاین
حضور دیجی نکست با 14 استارتاپ و 4 محصول پژوهشی در اینوتکس 2021
آی تی رسان
انجام پروژه های متلب در کافه پروژه
باشگاه خبرنگاران
بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد
آی تی رسان
Software as a Service یا همان SaaS چیست و چه تاثیری بر فروش نرم افزارها دارد؟
آی تی رسان
سئو چیست؟ چرا سئو برای کسب و کارهای اینترنتی مهم است؟
مشرق نیوز
"کلاب هاوس" رادیویی برای چت صوتی زنده
ایران آنلاین
"کلاب هاوس" رادیویی برای چت صوتی زنده!
ایسنا
نقش طراحی سایت در پیاده سازی تکنیک های دیجیتال مارکتینگ
آی تی رسان
درگاه پرداخت هوشمند دیجی پی، سکوی پرتاب کسب وکارها
آی تی رسان
طراحی وب سایت در آینده باعث تحول تجارت می شود؟
خرداد نیوز
با مشاوره های آنلاین پذیرش 24 چطور با یک متخصص پوست و مو در ارتباط باشیم؟
خبرگزاری ایلنا
معرفی محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021
افتانا
چرا خبرنامه ایمیلی بهترین خدمتی است که برند شما می تواند ارایه کند؟
آی تی رسان
اخبار مرتبط
bltفرارو : نکاتی که برای انتخاب یک دامنه مناسب باید بدانید
bltایران آنلاین : 3 رویکرد جهانی مقابله با شرکتهای فناوری
bltبرنا : تاثیر سرعت بر کیفیت یک سایت
bltمهر نیوز : کانال پلتفرم «تکیه» در سامانه «شاد» ایجاد شد
bltتسنیم : گزارش سال 1399 دیوار به کاربران اطمینان می دهد: با خیال راحت به کسب و کار خودت برس
bltرکنا نت : گزارش عملکرد دیوار در رونق کسب و کارهای کوچک
bltزومیت : ماجرای اکانت های بی صاحب در روبیکا چیست
bltزومیت : فناوری 4G چطور دنیای ما را دگرگون کرد؟
bltخبرگزاری ایلنا : اجرای طرح صیانت از کاربران در کسب و کارهای آنلاین اختلال ایجاد می کند/ درخواست 90 درصد نمایندگان برای رفع خلاهای قانونی در فضای مجازی
bltزومیت : فلت رندر؛ ابزار آنلاین ساخت تیزر، موشن گرافیک، طرح گرافیکی و بنر
bltمشرق نیوز : معرفی خدمات دیجیتال مارکتینگ گرندیما
bltمهر نیوز : طراحی سایت برای افزایش درآمد توسط شرکت طراحی سایت یا فریلنسر؟
bltانتخاب : گزارشی از تاثیر تبلیغات آنلاین بر رشد کسب و کارها
bltآی تی رسان : راه کارهای رفع خطای IP Address Conflict در ویندوز و مک
bltزومیت : نرم افزار جاسوسی پگاسوس چیست و چه کسانی را هدف قرار می دهد
bltآی تی رسان : نکات کلیدی خرید سرور مجازی با نوین هاست
bltقدس آنلاین : رتبه یک گوگل را با «وب وان» تجربه کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید
bltخبرگزاری ایلنا : نرم افزار حسابداری فروشگاهی آنلاین
bltتابناک : آماری از تبلیغات آنلاین در وبسایت های ایرانی
bltمثلث : دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن در رونق کسب و کار
bltشیعه نیوز : طرح صیانت از کاربران چند نفر را بیکار می کند؟
bltرویداد 24 : بیکاری، هدیه مجلس انقلابی به کسب و کار های مجازی/ طرح صیانت از کاربران چند نفر را بیکار می کند؟
bltزومیت : لینکدین به جمع شرکت های 10 میلیارد دلاری پیوست
bltبورس نیوز : رتبه یک گوگل را با وب وان تجربه کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید
bltبازار نیوز : طرح صیانت از فضای مجازی اشتغال چند نفر را تهدید می کند؟
bltمهر نیوز : فتح رتبه برتر گوگل با سئو سایت
bltهمشهری آنلاین : طرح صیانت از فضای مجازی اشتغال چند نفر را تهدید می کند؟ | آوارگی کسب و کارهای اینترنتی | نگذارید تجربه ناموفق سال 98 دوباره تکرار شود
bltآی تی رسان : حضور دیجی نکست با 14 استارتاپ و 4 محصول پژوهشی در اینوتکس 2021
bltباشگاه خبرنگاران : انجام پروژه های متلب در کافه پروژه
bltآی تی رسان : بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد
bltآی تی رسان : Software as a Service یا همان SaaS چیست و چه تاثیری بر فروش نرم افزارها دارد؟
bltمشرق نیوز : سئو چیست؟ چرا سئو برای کسب و کارهای اینترنتی مهم است؟
bltایران آنلاین : "کلاب هاوس" رادیویی برای چت صوتی زنده
bltایسنا : "کلاب هاوس" رادیویی برای چت صوتی زنده!
bltآی تی رسان : نقش طراحی سایت در پیاده سازی تکنیک های دیجیتال مارکتینگ
bltآی تی رسان : درگاه پرداخت هوشمند دیجی پی، سکوی پرتاب کسب وکارها
bltخرداد نیوز : طراحی وب سایت در آینده باعث تحول تجارت می شود؟
bltخبرگزاری ایلنا : با مشاوره های آنلاین پذیرش 24 چطور با یک متخصص پوست و مو در ارتباط باشیم؟
bltافتانا : معرفی محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021
bltآی تی رسان : چرا خبرنامه ایمیلی بهترین خدمتی است که برند شما می تواند ارایه کند؟
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.