نتایج رقابت کمانداران کشورمان در مسابقات جهانی لهستان

نتایج رقابت کمانداران کشورمان در مسابقات جهانی لهستان
در ادامه مسابقات جهانی تیراندازی با کمانِ رده نوجوانان و جوانان در لهستان، کمانداران کشورمان در مرحله حذفی به مصاف حریفان خود رفتند.
نتایج رقابت کمانداران کشورمان در مسابقات جهانی لهستان

به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاری صداوسیمااز ورشو؛ در ادامه مسابقات جهانی تیراندازی با کمانِ رده نوجوانان و جوانان در لهستان، کمانداران کشورمان در مرحله حذفی به مصاف حریفان خود رفتند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی نتایج رقابت کمانداران ایران در مسابقات جهانی لهستان به شرح ذیل است:
ارشک فاضل در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز 647 در رده بیستم قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با برنده دیدار لیتوانی و اوکراین بازی خواهد کرد.
نیما نادری در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز 623 در رده چهل و نهم ایستاد. وی در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از ارمنستان دیدار می کند.
محمدحسین گلشنی در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز 648 در رده نوزدهم قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با برنده دیدار فرانسه و لهستان بازی خواهد کرد.
یسنا پورماهانی در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز 617 در رده سی و نهم ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با کمانداری از هند بازی خواهد کرد.

گیسا بایبوردی در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز 682 در رده هشتم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از لهستان بازی خواهد کرد.

ساغر حلوایی در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز 635 در رده چهل و نهم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از بریتانیا بازی خواهد کرد.
بیتا عاشق زاده در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز 682 در رده هشتم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از لهستان بازی خواهد کرد.
پارسا زمانی نژاد در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز 683 در رده بیست و سوم قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با کمانداری از فرانسه بازی خواهد کرد.
آرمین پاکزاد در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز 679 در رده سی ام ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با کمانداری از آلمان بازی خواهد کرد.
امیر محمد قربان زاده در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز 682 در رده بیست و ششم ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با نماینده اسلوونی بازی خواهد کرد.


تیم ریکرو نوجوانان پسر ایران با ترکیب ارشک فاضل، نیما نادری و محمدحسین گلشنی با امتیاز یک هزار و 918 در رده هشتم قرار گرفت.
تیم ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با تیم اوکراین بازی خواهد کرد.

تیم میکس ریکرو نوجوانان ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و محمدحسین گلشنی با امتیاز یک هزار و 265 در رده چهاردهم قرار گرفت.
تیم ایران در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان می رود.

تیم میکس کامپوند جوانان ایران با ترکیب بیتا عاشق زاده و پارسا زمانی نژاد با امتیاز 1361 در رده دهم ایستاد. تیم ایران در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم پرتغال می رود.

تیم کامپوند جوانان ایران در رده پسران با ترکیب پارسا زمانی نژاد، آرمین پاکزاد و امیر محمد قربان زاده با امتیاز دوهزار و 44 در رده هفتم ایستاد. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان می رود.

تیم کامپوند جوانان ایران در رده دختران با ترکیب گیسا بایبوردی، ساغر حلوایی و بیتا عاشق زاده با امتیاز یک هزار و 991 در رده هشتم ایستاد. تیم ایران در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم اسپانیا می رود.

در ریکرو جوانان و در دور دوم مسابقات حذفی رضا شبانی در دیدار با نماینده سوئد با نتیجه 6 بر 4 شکست خورد و حذف شد.
در ریکرو جوانان و در مرحله حذفی سوگند رحمانی در دور دوم مسابقات حذفی در دیدار با نماینده ایتالیا با نتیجه 6 بر 2 شکست خورد و حذف شد.

در کامپوند نوجوانان و در مرحله نخست مسابقات حذفی ابوالفضل سلطانی نژاد مقابل نماینده لهستان با نتیجه 137 بر 124 به پیروزی رسید و باید در دور دوم مسابقات به مصاف کمانداری از ایتالیا برود.
در کامپوند نوجوانان و در مرحله نخست مسابقات حذفی امیررضا عزیزی با نتیجه 135 بر 116 مقابل نماینده لهستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم به مصاف نماینده مکزیک می رود.

ارشک فاضل در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه 7 بر 3 مقابل اوکراین به پیروزی رسید. وی در دور سوم به مصاف کمانداری از ژاپن می رود.
نیما نادری در دور نخست مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه 6 بر 2 مقابل نماینده ارمنستان به پیروزی رسید و در دور دوم با نتیجه 6 بر صفر مغلوب نماینده ژاپن شد و حذف شد.
محمدحسین گلشنی در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه 6 بر صفر از سد کمانداری از فرانسه به برتری رسید و راهی دور بعدی شد. وی در دور سوم به مصاف نماینده اسپانیا می رود.

یسنا پورماهانی در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه 6 بر 4 مغلوب کمانداری از هند شد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

گیسا بایبوردی در دور نخست مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه 135 بر 124 مقابل کمانداری از لهستان به برتری رسید. وی در دور دوم باید با کمانداری از کلمبیا بازی کند.
ساغر حلوایی در دور نخست مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه 140 بر 136 مقابل کمانداری از بریتانیا به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نماینده السالوادور بازی خواهد کرد.
بیتا عاشق زاده در دور نخست مسابقات کامپوند جوانان با نتیجه 142 بر 122 مقابل نماینده لهستان به پیروزی رسید و حریف کمانداری از هنگ کنگ در دور بعدی شد.

پارسا زمانی نژاد در دور دوم مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه 141 بر 128 مقابل کمانداری از فرانسه شکست خورد و حذف شد.
آرمین پاکزاد در دور دوم مسابقات کامپوند جوانان با نتیجه 143 بر 137 مقابل نماینده آلمان شکست خورد و حذف شد.
امیر محمد قربان زاده در دور دوم مسابقات حذفی کامپوند جوانان مقابل کمانداری از اسلوونی با نتیجه 146 بر 138 به پیروزی رسید. وی در دور سوم باید با نماینده آمریکا بازی کند.

در میکس ریکرو جوانان تیم ایران با ترکیب رضا شبانی و سوگند رحمانی در دور نخست مسابقات مرحله حذفی با نتیجه 6 بر 2 مقابل ازبکستان شکست خورد و حذف شد.
تیم میکس ریکرو نوجوانان ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و محمدحسین گلشنی در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان رفت و با نتیجه 6 بر صفر به پیروزی رسید. تیم ایران در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم هند می رود.
تیم میکس کامپوند جوانان ایران با ترکیب بیتا عاشق زاده و امیرمحمد قربان زاده در دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه 149 بر 138 تیم پرتغال را شکست داد. تیم ایران در دور یک هشتم نهایی به مصاف تیم ایتالیا می رود.

رقابت های جهانی تیروکمان در رده سنی جوانان و نوجوانان ریکرو و کامپوند در لهستان برگزار شد.


کلیدواژه های این خبر
دانلود   آلمان   فرانسه   مرورگر   بریتانیا   هندوستان   قزاقستان   ارمنستان   لهستان   پرتغال   کامپوند   ورشو   کمانداران   اسلوونی   لیتوانی   مسابقات تیراندازی   میکس   امیر محمد   فلش پلیر   نوجوانان و جوانان   نوجوانان ایران   بین الملل   مسابقات جهانی   اوکراین  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «صدا و سیما» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
مراسم پایانی جشنواره بین المللی فیلم ورشو
صدا و سیما
گسترش صنعت هسته ای در اروپا
صدا و سیما
امیر سرتیپ شعبانیان:گسترش همکاری های نظامی ایران و روسیه
صدا و سیما
والیبالیست های نوجوانان ایرانی به دنبال هفتمین مدال جهانی
وانا نیوز
والیبالیست های نوجوانان به دنبال هفتمین مدال
ورزش 3
سعید اسماعیلی به مدال نقره بسنده کرد
باشگاه خبرنگاران
حذف ایرانی ها در 400 بامانع و چهارمی قشقایی در پرتاب وزنه
صدا و سیما
فرنگی کاران پنج وزن دوم امروز به میدان می روند
مهر نیوز
کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان | وزن کشی پنج وزن دوم برگزار شد
طرفداری
کشتی ایران به سلطه خود در روسیه ادامه می دهد؟/ اوفا، این بار منتظر درخشش جوان های فرنگی
ورزش 3
کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان؛ رقیب ایرانی ها معرفی شد
پانا
قرعه کشی رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان برگزار شد
میزان
کشتی گیران جوان فرنگی کار حریفان خود را در رقابت های جهانی شناختند
وانا نیوز
فرنگی کاران جوان حریفان خود را شناختند
آنا نیوز
حریفان فرنگی کاران ایران در مسابقات جهانی جوانان مشخص شدند
مهر نیوز
قهرمانی مقتدرانه آزادکاران جوان ایران در مسابقات جهانی با 7 مدال رنگارنگ
باشگاه خبرنگاران
پایان کار کمانداران کشورمان در مسابقات جهانی لهستان
تسنیم
پایان کار کمانداران در مسابقات جهانی لهستان
ورزش 3
نتایج رقابت کمانداران کشورمان در مسابقات جهانی لهستان
شبکه خبر
صبح و خبر؛ ادعای سقوط هرات و تیراندازی در انگلیس با 6 کشته
صدا و سیما
حذف کمانداران کشورمان از مسابقات جهانی
باشگاه خبرنگاران
حذف کمانداران کشورمان از مسابقات جهانی لهستان
تسنیم
پایان کار کمانداران نوجوان و جوان ایرانی در مسابقات جهانی لهستان
ایرنا
حذف کمانداران نوجوان و جوان از رقابت های قهرمانی جهان لهستان
سادس نیوز
نتایج کمانداران جوان و نوجوان ایران در مسابقات جهانی
مهر نیوز
نتایج کمانداران نوجوانان ایران مسابقات جهانی لهستان
خرداد نیوز
رقابت های جهانی تیراندازی با کمان/ حذف 7 کماندار ایران از دور مسابقات
باشگاه خبرنگاران
مسابقات جهانی تیراندازی با کمان/ حذف 7 کماندار از دور مسابقات
کیهان ورزشی
نتایج کمانداران کشورمان در دور حذفی مسابقات جهانی لهستان
تسنیم
نتایج کمانداران نوجوان و جوان ایران در دور حذفی مسابقات جهانی لهستان
ایرنا
نتایج کمانداران ایران در مسابقات جهانی لهستان
ورزش 3
نتایج کمانداران ایران در دور حذفی مسابقات جهانی لهستان
ایسنا
مسابقات جهانی تیراندازی با کمان | حذف 7 کماندار ایران از دور مسابقات
طرفداری
اعلام نتایج کمانداران کشورمان در دور مقدماتی مسابقات جهانی لهستان
تسنیم
جایگاه هشتمی تیم ریکرو نوجوانان در پایان مرحله مقدماتی قهرمانی جهان
ایسنا
نتیجه کمانداران ایران مشخص شد
آنا نیوز
نتیجه کمانداران ایران در مرحله مقدماتی مسابقات جهانی مشخص شد
مهر نیوز
نتایج کمانداران کشورمان در دور مقدماتی مسابقات جهانی لهستان
تسنیم
مسابقات جهانی-لهستان؛ کمانداران ایران رقبای مرحله حذفی خود را شناختند
ایرنا
جهان همچنان با کرونا درگیر خواهد بود
صدا و سیما
اخبار مرتبط
bltصدا و سیما : مراسم پایانی جشنواره بین المللی فیلم ورشو
bltصدا و سیما : گسترش صنعت هسته ای در اروپا
bltصدا و سیما : امیر سرتیپ شعبانیان:گسترش همکاری های نظامی ایران و روسیه
bltوانا نیوز : والیبالیست های نوجوانان ایرانی به دنبال هفتمین مدال جهانی
bltورزش 3 : والیبالیست های نوجوانان به دنبال هفتمین مدال
bltباشگاه خبرنگاران : سعید اسماعیلی به مدال نقره بسنده کرد
bltصدا و سیما : حذف ایرانی ها در 400 بامانع و چهارمی قشقایی در پرتاب وزنه
bltمهر نیوز : فرنگی کاران پنج وزن دوم امروز به میدان می روند
bltطرفداری : کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان | وزن کشی پنج وزن دوم برگزار شد
bltورزش 3 : کشتی ایران به سلطه خود در روسیه ادامه می دهد؟/ اوفا، این بار منتظر درخشش جوان های فرنگی
bltپانا : کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان؛ رقیب ایرانی ها معرفی شد
bltمیزان : قرعه کشی رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان برگزار شد
bltوانا نیوز : کشتی گیران جوان فرنگی کار حریفان خود را در رقابت های جهانی شناختند
bltآنا نیوز : فرنگی کاران جوان حریفان خود را شناختند
bltمهر نیوز : حریفان فرنگی کاران ایران در مسابقات جهانی جوانان مشخص شدند
bltباشگاه خبرنگاران : قهرمانی مقتدرانه آزادکاران جوان ایران در مسابقات جهانی با 7 مدال رنگارنگ
bltتسنیم : پایان کار کمانداران کشورمان در مسابقات جهانی لهستان
bltورزش 3 : پایان کار کمانداران در مسابقات جهانی لهستان
bltشبکه خبر : نتایج رقابت کمانداران کشورمان در مسابقات جهانی لهستان
bltصدا و سیما : صبح و خبر؛ ادعای سقوط هرات و تیراندازی در انگلیس با 6 کشته
bltباشگاه خبرنگاران : حذف کمانداران کشورمان از مسابقات جهانی
bltتسنیم : حذف کمانداران کشورمان از مسابقات جهانی لهستان
bltایرنا : پایان کار کمانداران نوجوان و جوان ایرانی در مسابقات جهانی لهستان
bltسادس نیوز : حذف کمانداران نوجوان و جوان از رقابت های قهرمانی جهان لهستان
bltمهر نیوز : نتایج کمانداران جوان و نوجوان ایران در مسابقات جهانی
bltخرداد نیوز : نتایج کمانداران نوجوانان ایران مسابقات جهانی لهستان
bltباشگاه خبرنگاران : رقابت های جهانی تیراندازی با کمان/ حذف 7 کماندار ایران از دور مسابقات
bltکیهان ورزشی : مسابقات جهانی تیراندازی با کمان/ حذف 7 کماندار از دور مسابقات
bltتسنیم : نتایج کمانداران کشورمان در دور حذفی مسابقات جهانی لهستان
bltایرنا : نتایج کمانداران نوجوان و جوان ایران در دور حذفی مسابقات جهانی لهستان
bltورزش 3 : نتایج کمانداران ایران در مسابقات جهانی لهستان
bltایسنا : نتایج کمانداران ایران در دور حذفی مسابقات جهانی لهستان
bltطرفداری : مسابقات جهانی تیراندازی با کمان | حذف 7 کماندار ایران از دور مسابقات
bltتسنیم : اعلام نتایج کمانداران کشورمان در دور مقدماتی مسابقات جهانی لهستان
bltایسنا : جایگاه هشتمی تیم ریکرو نوجوانان در پایان مرحله مقدماتی قهرمانی جهان
bltآنا نیوز : نتیجه کمانداران ایران مشخص شد
bltمهر نیوز : نتیجه کمانداران ایران در مرحله مقدماتی مسابقات جهانی مشخص شد
bltتسنیم : نتایج کمانداران کشورمان در دور مقدماتی مسابقات جهانی لهستان
bltایرنا : مسابقات جهانی-لهستان؛ کمانداران ایران رقبای مرحله حذفی خود را شناختند
bltصدا و سیما : جهان همچنان با کرونا درگیر خواهد بود
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.