با طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، ایده پویا آشنا شوید

با طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، ایده پویا آشنا شوید
طراحی سایت، نخستین ابزاری که باید برای جعبه ابزار موفقیت در اینترنت تهیه کنید.
با طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، ایده پویا آشنا شوید

طراحی سایت، نخستین ابزاری که باید برای جعبه ابزار موفقیت در اینترنت تهیه کنید.

اگر در نظر بگیرید که برای کوهنوردی در مسیر موفقیت در فضای اینترنت تا رسیدن به قله نیاز به ابزارهایی دارید که از لغزش شما جلوگیری کرده و قدم های شما را استوارتر کنند، طراحی سایت نخستین ابزاری است که باید به دنبال آن بروید. در گام نخست شما باید یک اثر از خود در فضای اینترنت به جای بگذارید که بتواند شما، برندتان و فعالیت هایتان را به کاربران و مشتری هایتان معرفی کند. سایت شما درواقع باب آشنایی شما را با کاربران و مشتریان مختلف باز خواهد کرد. به همین دلیل این مرحله از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است.

طراحان وب سایت در شرکت ایده پویا در تلاش هستند تا بهترین لباس را به تجارت شما بپوشانند. به این ترتیب مشتری شما در همان نگاه اول برای استفاده از سایت ترغیب شده و دوست دارد که با قسمت های مختلف آن آشنا شود. علاوه بر انتخاب یک قالب مناسب، طراحان سایت ایده پویا تلاش خواهند کرد تا چیدمان قسمت های مختلف سایت را به گونه ای انتخاب کنند که مشتری شما با جان ودل برای فشردن دکمه ثبت نام و یا ثبت سفارش اقدام کند سئو بهینه سازی سایت.

دیجیتال مارکتینگ، حیاتی ترین ابزار در جعبه ابزار شما

هرچند که طراحی و سئو سایت می توانند به عنوان دو پایه اصلی برای کمک به شما در رسیدن به قله موفقیت تاثیرگذار باشند، اما نباید اهمیتی را که بازاریابی در این فضا دارد نادیده گرفت. فضای اینترنت فضای پررقابتی است. الان دیگر رقبای شما به تجارت های مشابهی که درون شهر هستند، محدود نخواهند شد. بلکه شما در این فضا باید به رقابت با تجارت های مشابه در سطح کشور و حتی جهان بپردازید. به همین دلیل آژانس دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال می تواند بال شما برای پرواز در آسمان موفقیت باشد.

اینستاگرام و وبسایت در زمینه ی فروش بر سر چه موضوعاتی رقابت دارند؟

1- هزینه راه اندازی کسب وکار: اگر فروش اینترنتی وبسایت را برای ارائه محصولات و خدمات انتخاب می کنید، باید هزینه هایی برای خرید دامنه و هاست بپردازید و سپس از یک تیم طراحی بخواهید تا برای شما وبسایت تجاری تان را طراحی کند؛ و این درواقع شروع ماجراست. چون بعد از پرداخت این هزینه شما با یک وبسایت خالی روبه رو هستید که باید برای آن محتوا بنویسید تا با استفاده از محتوا بتوانید به وبسایت رسمیت ببخشید. اما فروش اینترنتی در اینستاگرام کار بسیار ساده و تقریباً بدون هزینه ای است.

برای شروع کافی است حساب اینستاگرام خود را ایجاد و تنظیم کنید. دو نوع حساب اینستاگرامی وجود دارد: حساب شخصی و حساب تجاری.برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی همیشه حساب شخصی را باید به حساب تجاری تغییر دهید، زیرا بسیاری از ویژگی های اضافه را برای شما باز می کند: شما با ساخت حساب تجاری به ویژگی هایی مانند افزودن شماره تلفن و آدرس ایمیل به بیوگرافی خود و استفاده از تبلیغات پولی برای تبلیغ محصولات خود دسترسی خواهید داشت.

شما همیشه می توانید یک نمایه شخصی را به یک نمایه تجاری تغییر دهید. برای این کار به سادگی وارد حساب خود شوید، به تنظیمات بروید و روی گزینه «تغییر به نمایه کسب وکار» ضربه بزنید. البته برای انجام این کار به یک صفحه فیس بوک نیاز دارید. شما با یک حساب تازه تاسیس، داده های زیادی در اطلاعات خود در دسترس نخواهید داشت؛ اما هنگامی که شروع به ارسال پست و درگیر شدن با مخاطبان خود می کنید، در مورد موارد زیر اطلاعات کسب خواهید کرد: کدام پست ها یا استوری ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند، یا اینکه چه تعداد بازدید از نمایه و کلیک وبسایت دریافت کرده اید.

- دسترسی به مشتری و مخاطبان: دسترسی به مخاطبان و مشتری ها در اینستاگرام کار به نسبت راحت و ساده ای است. شما بعد از طراحی وبسایت باید محتوای آن را تولید کنید و بعد با کمک یک تیم پشتیبانی و طبق قوانین سئو مدت زیادی روی وبسایت کار کنید تا وبسایت از طریق کلید واژه های جستجو به نمایش در بیاید؛ اما جلوه ی بصری فوق العاده اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که در مدت کوتاه تر و با زحمت کمتری تعداد مخاطبان خود را افزایش دهید.

طبق داده های آماری اینستاگرام مخاطبان زیادی در سراسر جهان دارد که نیمی از آن ها هر روز از استوری های اینستاگرام استفاده می کنند که 3/1 میلیون از این استوری ها مربوط به مشاغل هستند. اما جالب ترین واقعیت در مورد این کاربران این است که 200 میلیون نفر از آن ها حداقل یک پروفایل کسب وکار را در روز بازدید می کنند. این داده های آماری نشان می دهد کاربران اینستاگرام به طور عجیبی نسبت به خریدهای اینترنتی مشتاق هستند. پس دسترسی به مشتری ها و فروش اینترنتی در اینستاگرام تا حدودی راحت تر از وبسایت ها است.

3- تبلیغات: تبلیغات قلب تپنده ی یک کسب وکار اینترنتی است. اگر شما بهترین محصولات را هم برای فروش داشته باشید با وجود تبلیغات ضعیف فروش بالایی نخواهید داشت. به نظر می رسد جذب فالور در اینستاگرام و به اصطلاح بالا آمدن صفحه تجاری شما در اینستاگرام راحت تر از وبسایت باشد.

در اینستاگرام هشتک ها و در وبسایت ها کلمات کلیدی باعث دیده شدن شما و افزایش بازدیدها از فروشگاه اینترنتی یا خدمات شما می شوند. البته اگر شما برای تبلیغات هزینه دار صفحه اینستاگرام و وبسایت تجاری خود از خود این بسترها استفاده کنید، تبلیغات در وبسایت مقرون به صرفه تر است. اگر ترافیک بازدیدکنندگان وبسایتی که برای شما تبلیغات انجام می دهد، بالا باشد روزانه مخاطبان زیادی تبلیغات شما را می بینند. ولی در اینستاگرام معمولاً فالورهای یک پیج افراد ثابتی هستند. به عبارت دیگر تبلیغات در وبسایت ها مخاطبان تکراری کمتری دارد.

سئو سایت، دومین ابزار جعبه ابزار موفقیت شما

پس ازاینکه سایت خود را طراحی کردید، باید قدم دوم را برای مطرح کردن خود در میان رقبا و به چشم مشتری آمدن بردارید. این قدم بزرگ بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و یا سئو سایت است. سئو سایت یک حرفه کاملا تخصصی است که هر فرد عادی نمی تواند از پس انجام آن برآید. با استفاده از این ابزار شما سایت خود را برای خوشایند موتورهای جستجو آراسته خواهید کرد. به این ترتیب این موتورها تمایل بیشتری را برای نمایاندن سایت شما به جستجوگران و کاربران نشان خواهند داد.

چرا ترفندهای طراحی سایت مهم است؟

قبلا به اهمیت این موضوع برای رونق کسب وکارتان اشاره کردیم. اما مواردی هست که باید پیش از شروع به کار یا سفارش یک سایت جدید مدنظر داشته باشید. شرکت های زیادی هستند که طراحی سایت انجام می دهند. اما همه آن ها موفق به گرفتن پروژه های بزرگ مثل طراحی سایت بانک ها و ادارات بزرگ، کارخانه های و افراد معروف نمی شوند. راز موفقیت این شرکت ها در به روز بودن و حرفه ای بودن است.

با طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، ایده پویا آشنا شوید

با توجه به اینکه طراحی سایت یک کسب وکار بین المللی است، حرفه ای بودن حرف اول را میزند. اگر در تیم خود کسی را دارید که به یک زبان خارجی مسلط است و می تواند توجه افراد را جلب کند، یکی از اصلی ترین ستون های موفقیت را پایه گذاری کرده اید. اما مهم تر از همه این ها داشتن نمونه کارهای موفق است. اگر توانستید یک مشتری را به مذاکره راضی کنید، نمونه کارهای جذاب حتما او را پای قرارداد خواهد کشانید. استفاده از المان های به روز و زیبایی بصری، یک رزومه پربار برای شما خواهد ساخت. در ادامه این مقاله تعدادی از برترین المان های طراحی سایت را به شما معرفی می کنیم تا شما نیز به یک طراح سایت حرفه ای و موفق تبدیل شوید.


** این محتوا صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و توسط سفارش دهنده آن تهیه و تنظیم شده است


کلیدواژه های این خبر
اینترنت   تجاری   کوهنوردی   خرید آنلاین   تنظیمات   اینستاگرام   کسب وکار   وب سایت   بیوگرافی   بهینه سازی   لغزش   مارکتینگ   گام نخست   چیدمان   نگاه اول   بازاریاب   پست الکترونیک   تبلیغات   ثبت سفارش   کاربران  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «مشرق نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
طراحی سایت در 4 مرحله
تابناک
تلاشی برای آشنایی با شیوه های نوین بازاریابی در فضای دیجیتال
خبرگزاری کتاب ایران
نگرانی رگولاتور انگلیس درباره ضربه فیس بوک به بازار تبلیغات
سیتنا
رگولاتور انگلیس نگران ضربه فیس بوک به رقابت است
مهر نیوز
پنل اس ام همراه اول یا ایرانسل چیست؟
مشرق نیوز
معرفی خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ گرندیما
جام جم آنلاین
چگونه از خدمات اینستاگرام و گوگل به صورت بهینه استفاده کنیم ؟
خبرگزاری ایلنا
پنل جدید فروش رپورتاژ آگهی راش وب راه اندازی شد
ساعت 24
دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن در رونق کسب و کار
مثلث
سئو خارجی چیست؟ با استراتژی این روش سئو آشنا شویم
ایران آنلاین
آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ
جام جم آنلاین
طراحی سایت در تبریز در سال 1400 چرا مهمتر از سال های قبل شده است؟
تسنیم
روش های تبلیغاتی موثر برای کاندیداهای شورای شهر و روستا
دنیای اقتصاد
دلایلی که باید سایت داشته باشم؟
باشگاه خبرنگاران
طراحی سایت سئو محور با قیمت مناسب : طراحی سایت مبنا
خبرگزاری دانشجو
نقش طراحی سایت در پیاده سازی تکنیک های دیجیتال مارکتینگ
آی تی رسان
چرا طراحی وب سایت در آینده باعث تحول تجارت می شود
شفاف نیوز
با معیارهای انتخاب یک شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه ای آشنا شوید.
ایکنا
چرا خبرنامه ایمیلی بهترین خدمتی است که برند شما می تواند ارایه کند؟
آی تی رسان
چرا افزونه های المنتور ویژوال کامپوزر به عنوان بهترین صفحه ساز های وردپرس شناخته می شوند؟
آی تی رسان
مهم ترین نکات در افزایش فروش اینترنتی که باید بدانید
عصر ایران
استخدام کارشناس ارتباط با مشتریان، بازاریاب حضوری، کارشناس دیجیتال مارکتینگ
ای استخدام
اصول طراحی سایت در شرکت نونگار پردازش
تسنیم
لندینگ پیج چیست؛ 10 روش بهینه سازی صفحه فرود
نامه نیوز
دیجیتال مارکتینگ چیست و از سرویس دهی آن از چه روش هایی انجام میگیرد؟
عصر ایران
سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال حتما بخوانند
تیتر20
گزارشی از دام کلاهبرداران سایبری برای سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال
ایران آنلاین
دام کلاهبرداران سایبری برای سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال
ایرنا
همه چیز در مورد دیجیتال مارکتینگ
ساعت 24
تبلیغات اینستاگرام با دیدوگرام؛ نکته حیاتی برای افزایش سود
زومیت
با دیجیتال مارکتینگ به سرعت وارد بازار کار شوید
عصر ایران
قفل دیجیتال به درد چه کسانی می خورد؟
مثلث
سلدان؛ دستیار فروش اینستاگرامی شما در سال 1400
زومیت
موفقیت بیشتر کسب و کار با استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی
آوای خزر
راه های رسیدن به کسب و کار موفق
مشرق نیوز
با خرید فالوور اینستاگرام در صدر اینستاگرام باشید
انتخاب
سلدان، دستیار فروش اینستاگرامی شما در سال 1400
زومیت
راهنما و آموزش ارسال پیامک تکی و انبوه با ملی پیامک
برنا
سه اشتباه بزرگ که باعث شکست در دیجیتال مارکتینگ می شود!
خبرگزاری ایلنا
4 ابزار بازاریابی چاپی که به رشد کسب و کارتان کمک می کند
عصر ایران
اخبار مرتبط
bltتابناک : طراحی سایت در 4 مرحله
bltخبرگزاری کتاب ایران : تلاشی برای آشنایی با شیوه های نوین بازاریابی در فضای دیجیتال
bltسیتنا : نگرانی رگولاتور انگلیس درباره ضربه فیس بوک به بازار تبلیغات
bltمهر نیوز : رگولاتور انگلیس نگران ضربه فیس بوک به رقابت است
bltمشرق نیوز : پنل اس ام همراه اول یا ایرانسل چیست؟
bltجام جم آنلاین : معرفی خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ گرندیما
bltخبرگزاری ایلنا : چگونه از خدمات اینستاگرام و گوگل به صورت بهینه استفاده کنیم ؟
bltساعت 24 : پنل جدید فروش رپورتاژ آگهی راش وب راه اندازی شد
bltمثلث : دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن در رونق کسب و کار
bltایران آنلاین : سئو خارجی چیست؟ با استراتژی این روش سئو آشنا شویم
bltجام جم آنلاین : آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ
bltتسنیم : طراحی سایت در تبریز در سال 1400 چرا مهمتر از سال های قبل شده است؟
bltدنیای اقتصاد : روش های تبلیغاتی موثر برای کاندیداهای شورای شهر و روستا
bltباشگاه خبرنگاران : دلایلی که باید سایت داشته باشم؟
bltخبرگزاری دانشجو : طراحی سایت سئو محور با قیمت مناسب : طراحی سایت مبنا
bltآی تی رسان : نقش طراحی سایت در پیاده سازی تکنیک های دیجیتال مارکتینگ
bltشفاف نیوز : چرا طراحی وب سایت در آینده باعث تحول تجارت می شود
bltایکنا : با معیارهای انتخاب یک شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه ای آشنا شوید.
bltآی تی رسان : چرا خبرنامه ایمیلی بهترین خدمتی است که برند شما می تواند ارایه کند؟
bltآی تی رسان : چرا افزونه های المنتور ویژوال کامپوزر به عنوان بهترین صفحه ساز های وردپرس شناخته می شوند؟
bltعصر ایران : مهم ترین نکات در افزایش فروش اینترنتی که باید بدانید
bltای استخدام : استخدام کارشناس ارتباط با مشتریان، بازاریاب حضوری، کارشناس دیجیتال مارکتینگ
bltتسنیم : اصول طراحی سایت در شرکت نونگار پردازش
bltنامه نیوز : لندینگ پیج چیست؛ 10 روش بهینه سازی صفحه فرود
bltعصر ایران : دیجیتال مارکتینگ چیست و از سرویس دهی آن از چه روش هایی انجام میگیرد؟
bltتیتر20 : سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال حتما بخوانند
bltایران آنلاین : گزارشی از دام کلاهبرداران سایبری برای سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال
bltایرنا : دام کلاهبرداران سایبری برای سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال
bltساعت 24 : همه چیز در مورد دیجیتال مارکتینگ
bltزومیت : تبلیغات اینستاگرام با دیدوگرام؛ نکته حیاتی برای افزایش سود
bltعصر ایران : با دیجیتال مارکتینگ به سرعت وارد بازار کار شوید
bltمثلث : قفل دیجیتال به درد چه کسانی می خورد؟
bltزومیت : سلدان؛ دستیار فروش اینستاگرامی شما در سال 1400
bltآوای خزر : موفقیت بیشتر کسب و کار با استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی
bltمشرق نیوز : راه های رسیدن به کسب و کار موفق
bltانتخاب : با خرید فالوور اینستاگرام در صدر اینستاگرام باشید
bltزومیت : سلدان، دستیار فروش اینستاگرامی شما در سال 1400
bltبرنا : راهنما و آموزش ارسال پیامک تکی و انبوه با ملی پیامک
bltخبرگزاری ایلنا : سه اشتباه بزرگ که باعث شکست در دیجیتال مارکتینگ می شود!
bltعصر ایران : 4 ابزار بازاریابی چاپی که به رشد کسب و کارتان کمک می کند
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.