روایت جنجالی سپاهان و پرسپولیس درباره حواشی

روایت جنجالی سپاهان و پرسپولیس درباره حواشی
مدیران روابط عمومی دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس توضیحاتی را درباره اتفاقات و حواشی دیداردو تیم ارائه کردند.
روایت جنجالی سپاهان و پرسپولیس درباره حواشی

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که کمتر از 24 ساعت از بازی جنجالی و البته جذاب پرسپولیس - سپاهان می گذرد اما همچنان صحبت درباره این مسابقه با حرارت ادامه دارد و حالا در تازه ترین اظهارنظر، مدیران روابط عمومی دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان در رادیو، روایت خود از اتفاقات دیشب را ارائه کرده اند.

* اتفاقاتی باورنکردنی و اصفهان رقم خورد

به نقل از فارس، کاوه علی اسماعیلی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در باره اتفاقات قبل و پس از بازی روز گذشته سپاهان و پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ برتر اظهار داشت: فوتبال ایران روز خیلی بدی را سپری کرد و همین جا باید از همه عذرخواهی کنم. بازی حساس بود و این امر می تواند اولین مستمسک داستان باشد، اما از لحظه ورود ما به اصفهان اتفاقاتی رخ داد. با روحیه بسیار خوب، انرژی بالا و تصور دوستی بین سپاهان و پرسپولیس و بدون این که اتفاق بدی رخ بدهد، وارد این شهر شدیم، اما متأسفانه اتفاقاتی باورنکردنی رقم خورد.

* راننده اتوبوس دو بار مسیر عوض کرد

وی افزود: راننده اتوبوس ما در زمان ورود مجبور شد دو بار مسیر خود را تغییر بدهد تا به تجمع هواداران سپاهان که تقریبا هیچ احترامی برای ما قائل نبودند برنخورد. از مسیر فرعی وارد شهر شدیم و به همین دلیل با حدود 40 دقیقه تأخیر به نشست هماهنگی قبل از مسابقه رسیدیم. ناظر بازی و نمایندگان سازمان لیگ از این موضوع تعجب کردند. پس از ورود به هتل با هواداران سپاهان روبرو شدیم که علیه باشگاه و بازیکنان پرسپولیس شعار دادند، اما سکوت کردیم و بچه های ما بدون هیچ گونه حرفی وارد اتاق های خود شدند.

* موتورسوارهای سپاهانی آمدند

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: فکر می کنم از صبح روز گذشته اتفاقات عجیب تری شروع شد و مواردی در مقابل هتل رقم خورد. طرفداران ما آمده بودند و هواداران موتورسوار سپاهان هم حضور داشتند. دوست نداریم همه چیز را به گردن همه هواداران حریف بیندازیم. اتفاقات خوب و بد همه جا هست، اما برخی به دلیل حساسیت ها امکان دارد رفتارهایی داشته باشند. محرم نویدکیا قبل از بازی به هواداران سپاهان هشدار داد و اعلام کرد نمی دانم چگونه باید از آ نها بخواهم وارد حواشی نشوند.

* در مقابل هتل پرسپولیسی ها حضور داشتند

در ادامه علی ناظری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان روی خط برنامه تهران ورزشی رادیو تهران آمده و عنوان کرد: کاوه علی اسماعیلی و افشین پیروانی مدعی هستند هواداران سپاهان مقابل هتل این تیم تجمع کردند درحالی که هواداران خود پرسپولیس در این محل حضور داشته و تیمشان را تشویق کردند.

* سعید آقایی به تصویردار حمله کرد

وی افزود: نمی دانم این مظلوم نمایی از کجا نشأت گرفته، اما تمام مستندات خود را آماده کرده و برای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال می کنیم. چنین تجمعی نداشتیم و فیلم های موجود را هم در اختیار کمیته انضباطی قرار می دهیم. جدا از مسائل داوری بازی خوبی بود، اما پس از مسابقه یکی از بازیکنان پرسپولیس که فکر می کنم سعید آقایی بود به تصویربردار حمله کرد و در فیلم ها این موضوع مشخص است. نمی دانم چرا این کار را انجام داده و دوربین آن تصویربردار را زمین زدند که سبب شکستگی اش شد. از بالا و پایین و دوربین های مداربسته ورزشگاه فیلم داریم.

* بحث جرثقیل از کجا مطرح شد؟

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان درباره این که آیا این تصویربردار با گوشی موبایل خود مشغول فیلم گرفتن بوده، توضیح داد: وی با دوربین وفورو مشغول فیلمبرداری بود. افشین پیروانی و علیرضا اشرف از ابتدای امر بحث امنیت را مطرح کردند. اشرف می گفت در هتل محبوس شده ایم و جرثقیل آمده است. نمی دانم این صحبت ها از کجا نشأت گرفته بود، البته علی اسماعیلی حرف خاصی نزد.

* به ما اجازه خروج از هتل ندادند

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اصلاً دوست نداریم وارد مسائلی شویم که رابطه دو باشگاه از این بدتر شود. ناظری در باشگاه سپاهان نقشی را برعهده دارد و مجبور است صحبت هایی را مطرح کند که در حمایت از هواداران خودشان باشد، اما ما فقط در مورد مسائل واقعی صحبت می کنیم. تیم پرسپولیس تا دو ساعت و نیم پس از بازی داخل ورزشگاه بود و به ما اجازه خروج نمی دادند. دلیل این موضوع را هم خود ناظری می داند. روز گذشته در زمان خروج از هتل هواداران ما مقابل درب ورودی هتل حضور داشتند اما برای اتوبوسی که سمت هتل حرکت می کرد اتفاقاتی رخ داد.

* دو سه بار صدای انفجار شنیدیم

علی اسماعیلی عنوان کرد: از لحظه به لحظه این اتفاقات فیلم ثبت و ضبط شده، این مستندات را به کمیته انضباطی، کمیته اخلاق و مراجع بالاتر می فرستیم تا تصمیم گیری شود. مقابل هتل محل اقامت مان دو سه بار صدای انفجار نارنجک های دستی کوچک را شنیدیم که تاکنون به آن اشاره نکرده بودیم. وقتی اتوبوس تیم پرسپولیس به سمت استادیوم حرکت می کرد با مزاحمت هایی مواجه شدیم که مستندات آن هم کاملا موجود است.

* در تونل ورزشگاه، هواداران سپاهان حضور داشتند

وی افزود: در زمان ورود ما به داخل ورزشگاه در یک تونل افرادی حضور داشتند که پرچم سپاهان دست آنها بود و مزاحمت هایی برای اعضای تیم پرسپولیس ایجاد کردند. راننده ای که ما را همراهی می کرد می گفت اینجا گفته اند به اتوبوس خسارت وارد شده در حالی که ما نگفتیم خسارتی وارد شده بلکه اعلام کردیم به اتوبوس حمله شد و طرفداران محترم سپاهان با دو دست خود به بدنه اتوبوس می کوبیدند که صدای بدی را به وجود آورد و موجب شد با ترس و اضطراب وارد ورزشگاه شویم. فکر می کنم اسم این حرکت ایجاد شرایط ناامن برای تیم میهمان باشد.

* هیچ کسی مشکلی ندارد!

در ادامه ناظری توضیح داد: ما هیچ مشکلی با باشگاه پرسپولیس نداریم.

علی اسماعیلی هم پاسخ داد ما هم با سپاهان مشکلی نداریم.

* پرسپولیسی ها حاشیه تولید کردند

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان ادامه داد: از زمان ورود تیم پرسپولیس به اصفهان مجموعه رسانه ای این باشگاه اخباری را تولید کردند و تولید خبر ما هم مشخص است. این گونه حرف زدن دور از اخلاق است. از لحظه ورود این تیم به اصفهان تنها حاشیه تولید شد. تولید خبر هر دو باشگاه مشخص است. تاکنون هم سکوت کرده ایم و من اولین نفری هستم که از باشگاه سپاهان درباره مسائل صحبت می کنم.

* پرسپولیس مستند ارائه کند

ناظری افزود: اصلاً این مسائلی که پرسپولیسی ها مطرح می کنند وجود نداشت. دوستان یکی از رسانه ها با دو راننده اتوبوسی که پرسپولیس را به باشگاه آوردند مصاحبه کرد که فیلم آن موجود است. اگر مستندی وجود دارد باشگاه پرسپولیس ارائه بدهد.

* چرا اتوبوس پرسپولیس آسیب ندید؟

وی ادامه داد: می خواهم از علی اسماعیلی بپرسید که تیم پرسپولیس با چند ماشین اسکورت نیروی انتظامی به ورزشگاه آمد، چگونه به اتوبوس این تیم حمله شده ولی آسیبی وارد نشده است. خیلی هیجانی موضوع را تعریف کرده و می گویند اضطراب به بازیکنان ما وارد شده، دلیل اضطراب چیست و چه اتفاقای رخ داده؟ با زحمت نیروی انتظامی و برادران ناجا تیم پرسپولیس به ورزشگاه آمد و چه اتفاقی رخ داد که می گویند اتوبوس آسیب دیده است. برای خروج از ورزشگاه نقش جهان هم مشکلی نبود و فقط نیروی انتظامی می خواست این تیم را مستقیم به فرودگاه اسکورت کند.

* پرسپولیسی ها هیجان را بالا بردند

ناظری در باره دلیل به حاشیه کشیده شدن بازی سپاهان و پرسپولیس در اصفهان گفت: علت مشخص است، وقتی پیروانی و دوستان ما در باشگاه پرسپولیس وارد شهر می شوند از همان ابتدا شروع به تولید محتوای رسانه ای حاشیه دار می کنند. این موضوع حجم هیجان را بالا می برد. تاکنون هیچ تولید محتوای حاشیه سازی نداشتیم و همه سکوت کردیم. محمد رضا ساکت، رضا فتاحی و سایر دوستان صحبتی انجام ندادند.

* می دانستیم اینطور می شود

علی اسماعیلی در ادامه خاطرنشان کرد: علت این اتفاقات در اصفهان مشخص است و ما از قبل می دانستیم چنین مسائلی رقم می خورد. یک روز قبل از سفرمان نامه ای به سازمان لیگ فرستاده و تمام موارد حتی ماجرای موتورسوارها را گوشزد کردیم. از قبل تجربه داشتیم، سال هاست که با سپاهان در لیگ برتر بازی می کنیم و دستکم داخل زمین رقیبان محترمی برای هم هستیم، اما بیرون از زمین اتفاقاتی رخ می دهد.

* ما کجا چنین ادعایی داشتیم؟

وی اضافه کرد: خود ناظری در جلسه هماهنگی حضور داشت که فتاحی گفت باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ نامه داده، می دانستیم چنین اتفاقی می افتد، اما دوستان اعتمادی به این نامه نداشتند و دیدید داستان به کجا کشید. فکر می کنم این اتفاقات باید از طریق مرجع بالاتری پیگیری شود و هر بحثی انجام بدهیم امکان بدهیم دوستی هایمان تحت تأثیر قرار بگیرد. این اتفاق درست نیست وقتی خودمان نگفتیم اتوبوس آسیب دیده، خبرنگاری به سراغ راننده اتوبوس برود و بگوید ما ادعا کرده ایم، کجا ادعا کردیم؟

ناظری افزود: علیرضا اشرف چنین ادعایی داشت و با انتشار یک استوری گفت نمی توانیم از هتل خارج شویم.

* هیچ وقت آن فیلم بردار را ندیدم

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: 18 سال است در مطبوعات و رسانه ها کار می کنم، اما هیچ وقت فردی که پس از بازی فیلم می گرفت را ندیدم. در هفته های نخست همین لیگ تجربه دیدار استقلال و فولاد خوزستان را داشتیم و دیدید که چه ماجرایی پیش آمد، همه مربیان و بازیکنان تحت تأثیر جریان های بازی قرار می گیرند و امکان دارد حرفی بزنند و آن فرد بدون مجوز و اجازه مشغول تصویربرداری بود.

* پورقاز با اخلاق است

وی ادامه داد: در آخر بازی عزت الله پورقاز بی دلیل به سید جلال حسینی حمله و توپ را به سمت تونل شوت کرد. از طریق عکاسان و اهالی رسانه که در آنجا حضور داشتند فیلم گرفته شده و همه چیز مشخص است.

ناظری افزود: پورقاز از بازیکنان بااخلاق ماست.

* از رفتار پورقاز متعجبم

علی اسماعیلی هم تأکید کرد تعجب ما هم از همین است. وی دوست قدیمی خودم است و تعجب می کنم چرا چنین کاری انجام داد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان تصریح کرد: سعید آقایی و فردی که ماسک با لگوی باشگاه پرسپولیس را روی صورت خود دارد به طرف تصویربردار ما حمله ور شدند.

* تصویر بردار کاری به بازیکنان پرسپولیس نداشت

علی اسماعیلی افزود: چرا باید تصویربردار سپاهان از ما فیلمبرداری کند؟ این موضوع را برای من روشن کنید. خود مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان مستند می گوید تصویربردار ما بوده و چه دلیلی برای این کار وجود دارد.

ناظری در ادامه این مناظره گفت: وی از خروج بازیکنان فیلم می گرفت و کاری به بازیکنان پرسپولیس نداشت.

* دلیل آن شعارها چه بود؟

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این ادعا گفت: ناظری با فردی صحبت نمی کند که شغل رسانه ای داشته، سال ها کار رسانه ای کرده ام و تمام ریزه کاری ها را می دانم. دلیل انتخاب برخی شعارها که باید در طول بازی پخش می شد چه بود؟

ناظری در پاسخ به این سوال علی اسماعیلی توضیح داد: چه شعاری داده شده است؟ زمان پخش شعارها مشخص است و رأس سه دقیقه ای که در نظر گرفته شده بود پخش شد.

* از اول لیگ همین شعارها پخش می شود

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این ادعا گفت: درست است، رأس سه دقیقه پخش شد، اما محتوایش چه بود؟

ناظری در پاسخ به سؤال علی اسماعیلی عنوان کرد: از ابتدای لیگ همین شعارها در ورزشگاه نقش جهان پخش می شد.

علی اسماعیلی هم پاسخ داد: ناظر بازی بعد از مسابقه گفت یکی از مسؤولان در اصفهان به من گفت این شعارها توهین به تیم پرسپولیس بود. کاملا دلایل و مکان مشکلاتی که به وجود می آید مشخص است.


کلیدواژه های این خبر
گوشی های هوشمند   اصفهان   ورزشگاه   موتورسوار   انرژی   لیگ برتر   سازمان لیگ   نشست هماهنگی   سعید آقایی   کاوه   جرثقیل   ناظر بازی   افشین پیروانی   مستندات   گردن   مدیر روابط عمومی   علیرضا اشرف   محرم نویدکیا   شکستگی   علی اسماعیلی   کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال   کمیته انضباطی   باشگاه پرسپولیس   داستانی   هواداران   باشگاه سپاهان   رادیو تهران   هواداران سپاهان  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «ورزش 3» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
مهدی: اولویت ما برگزاری لیگ برتر است نه سوپرجام
وانا نیوز
مهدی: اولویت ما برگزاری لیگ برتر است نه سوپرجام/ برای میزبانی بازی های ملی به حضور تماشاگران در ورزشگاه نیاز داریم
تسنیم
فوری ؛ متهمان پرتاب نارنجک به اتوبوس پرسپولیس شناسایی شدند
روز نو
ادعای جنجالی پرسپولیس درباره پرونده نارنجک اصفهان
نصف جهان
خان محمدی: استقلال قوی باشد درباره داوری بیانیه نمی دهد
وانا نیوز
اعتراض استقلال قبل از دربی: این 3 پرسپولیسی را محروم کنید!
جنوب نیوز
استقلال خواستار صدور حکم فوری برای 3 پرسپولیسی
نصف جهان
سیدصالحی: برخی ادعاها و اظهارنظرها زیبنده فوتبال نیست/ افرادی به دنبال فرافکنی هستند
تسنیم
درخواست استقلالی ها برای محروم کردن سه بازیکن پرسپولیس پیش از دربی
سایت جماران
اعتراض استقلال قبل از دربی: این سه پرسپولیسی را محروم کنید!
خبرگزاری ایلنا
شکایت قضایی تصویر بردار اصفهانی از امیری و آقایی
باشگاه خبرنگاران
فوتبال بی اخلاق و مقصرانی که نقره داغ نمی شوند
جوان آنلاین
شکایت رسمی باشگاه پرسپولیس از سپاهان
سایت جماران
حمله شدید پیروانی به سرمربی و مدیرعامل سپاهان
فرارو
شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد
مشرق نیوز
شکایت پرسپولیس از سپاهان
مردم سالاری
پرونده شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد
مهر نیوز
حمله پیروانی به سرمربی و مدیرعامل سپاهان
ایران اکونومیست
 حواشی پرسپولیس و سپاهان  از کجا شروع شد؟
روز نو
کنایه تند پیروانی به سرپرست و مدیرعامل سپاهان
کیهان ورزشی
پیروانی: فاجعه مدیرعامل سپاهان است که قرارداد ویلموتس را امضا می کند/ جایگاه و سکوهای همه ورزشگاه ها پُر از آدم است
راه دانا
سپاهان - پرسپولیس، پس از سوت پایان بازی
خبرگزاری ایلنا
حمله پیروانی به سرمربی و مدیرعامل سپاهان/ فاجعه یعنی ترس «ساکت»!
مهر نیوز
اظهارات تند پیروانی علیه مدیران سپاهان | باشگاهی که می ترسد در زمین حاضر نمی شود و تصادف ساختگی ایجاد می کند!
همشهری آنلاین
حمله شبانه افشین پیروانی به سپاهانی ها پس از جنجال در اصفهان
خبرآنلاین
فتاحی: تنش قبل از بازی را ما درست کردیم یا پرسپولیس؟/ یک فدراسیون با محوریت این تیم ایجاد شود!
تسنیم
حمله پیروانی به سپاهانی ها
آفتاب
پرسپولیس - سپاهان؛ همیشه دعوا می شود!
نصف جهان
پیروانی: فاجعه ماندن سپاهان در رختکن بود نه مصدومیت نعمتی
ایرنا
واکنش باشگاه سپاهان به حواشی دیدار مقابل پرسپولیس
میزان
شب پرهیاهوی فوتبال ایران
ایران آنلاین
دبیر هیات فوتبال اصفهان: پرسپولیس بیشترین امنیت را در اصفهان داشت/ رسانه های پایتخت مشغول بزرگنمایی حواشی بازی هستند
تسنیم
پرسپولیس به رئیس فدراسیون فوتبال نامه زد
تابناک
مشکل خاصی در بازی سپاهان و پرسپولیس پیش نیامد!
نصف جهان
روایت جنجالی سپاهان و پرسپولیس درباره حواشی
نواندیش
اظهارات عجیب نماینده فدراسیون فوتبال درباره بازی سپاهان و پرسپولیس
وانا نیوز
مناظره جنجالی مدیران روابط عمومی باشگاه های سپاهان و پرسپولیس
خبرگزاری دانشجو
مناظره جنجالی مدیران روابط عمومی باشگاه های سپاهان و پرسپولیس؛ فوتبال ایران روز خیلی بدی را سپری کرد
آریا
نماینده فدراسیون فوتبال : مشکل خیلی خاصی در بازی سپاهان و پرسپولیس پیش نیامد
ایران آنلاین
واکاوی اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان/ حواشی از کجا شروع شد؟
تیتر یک
اخبار مرتبط
bltوانا نیوز : مهدی: اولویت ما برگزاری لیگ برتر است نه سوپرجام
bltتسنیم : مهدی: اولویت ما برگزاری لیگ برتر است نه سوپرجام/ برای میزبانی بازی های ملی به حضور تماشاگران در ورزشگاه نیاز داریم
bltروز نو : فوری ؛ متهمان پرتاب نارنجک به اتوبوس پرسپولیس شناسایی شدند
bltنصف جهان : ادعای جنجالی پرسپولیس درباره پرونده نارنجک اصفهان
bltوانا نیوز : خان محمدی: استقلال قوی باشد درباره داوری بیانیه نمی دهد
bltجنوب نیوز : اعتراض استقلال قبل از دربی: این 3 پرسپولیسی را محروم کنید!
bltنصف جهان : استقلال خواستار صدور حکم فوری برای 3 پرسپولیسی
bltتسنیم : سیدصالحی: برخی ادعاها و اظهارنظرها زیبنده فوتبال نیست/ افرادی به دنبال فرافکنی هستند
bltسایت جماران : درخواست استقلالی ها برای محروم کردن سه بازیکن پرسپولیس پیش از دربی
bltخبرگزاری ایلنا : اعتراض استقلال قبل از دربی: این سه پرسپولیسی را محروم کنید!
bltباشگاه خبرنگاران : شکایت قضایی تصویر بردار اصفهانی از امیری و آقایی
bltجوان آنلاین : فوتبال بی اخلاق و مقصرانی که نقره داغ نمی شوند
bltسایت جماران : شکایت رسمی باشگاه پرسپولیس از سپاهان
bltفرارو : حمله شدید پیروانی به سرمربی و مدیرعامل سپاهان
bltمشرق نیوز : شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد
bltمردم سالاری : شکایت پرسپولیس از سپاهان
bltمهر نیوز : پرونده شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد
bltایران اکونومیست : حمله پیروانی به سرمربی و مدیرعامل سپاهان
bltروز نو :  حواشی پرسپولیس و سپاهان  از کجا شروع شد؟
bltکیهان ورزشی : کنایه تند پیروانی به سرپرست و مدیرعامل سپاهان
bltراه دانا : پیروانی: فاجعه مدیرعامل سپاهان است که قرارداد ویلموتس را امضا می کند/ جایگاه و سکوهای همه ورزشگاه ها پُر از آدم است
bltخبرگزاری ایلنا : سپاهان - پرسپولیس، پس از سوت پایان بازی
bltمهر نیوز : حمله پیروانی به سرمربی و مدیرعامل سپاهان/ فاجعه یعنی ترس «ساکت»!
bltهمشهری آنلاین : اظهارات تند پیروانی علیه مدیران سپاهان | باشگاهی که می ترسد در زمین حاضر نمی شود و تصادف ساختگی ایجاد می کند!
bltخبرآنلاین : حمله شبانه افشین پیروانی به سپاهانی ها پس از جنجال در اصفهان
bltتسنیم : فتاحی: تنش قبل از بازی را ما درست کردیم یا پرسپولیس؟/ یک فدراسیون با محوریت این تیم ایجاد شود!
bltآفتاب : حمله پیروانی به سپاهانی ها
bltنصف جهان : پرسپولیس - سپاهان؛ همیشه دعوا می شود!
bltایرنا : پیروانی: فاجعه ماندن سپاهان در رختکن بود نه مصدومیت نعمتی
bltمیزان : واکنش باشگاه سپاهان به حواشی دیدار مقابل پرسپولیس
bltایران آنلاین : شب پرهیاهوی فوتبال ایران
bltتسنیم : دبیر هیات فوتبال اصفهان: پرسپولیس بیشترین امنیت را در اصفهان داشت/ رسانه های پایتخت مشغول بزرگنمایی حواشی بازی هستند
bltتابناک : پرسپولیس به رئیس فدراسیون فوتبال نامه زد
bltنصف جهان : مشکل خاصی در بازی سپاهان و پرسپولیس پیش نیامد!
bltنواندیش : روایت جنجالی سپاهان و پرسپولیس درباره حواشی
bltوانا نیوز : اظهارات عجیب نماینده فدراسیون فوتبال درباره بازی سپاهان و پرسپولیس
bltخبرگزاری دانشجو : مناظره جنجالی مدیران روابط عمومی باشگاه های سپاهان و پرسپولیس
bltآریا : مناظره جنجالی مدیران روابط عمومی باشگاه های سپاهان و پرسپولیس؛ فوتبال ایران روز خیلی بدی را سپری کرد
bltایران آنلاین : نماینده فدراسیون فوتبال : مشکل خیلی خاصی در بازی سپاهان و پرسپولیس پیش نیامد
bltتیتر یک : واکاوی اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان/ حواشی از کجا شروع شد؟
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.