واکاوی اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان/ حواشی از کجا شروع شد؟

واکاوی اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان/ حواشی از کجا شروع شد؟
در حالی که باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد حواشی دیدار این تیم با سپاهان مربوط به تجمع هوادارانش آغاز شده است، سپاهانی ها پرسپولیس را به تولید اخبار پرحاشیه از بدو ورود به اصفهان متهم می کنند.
واکاوی اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان/ حواشی از کجا شروع شد؟

واکاوی اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان/ حواشی از کجا شروع شد؟
گروه ورزشی تیتریک، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر در حالی شب گذشته برگزار شد که این مسابقه با حواشی و درگیری های فراوانی به پایان رسید. بازیکنان و اعضای دو تیم بعد از به صدا در آمدن سوت پایان مسابقه، با هم درگیر شدند و این موضوع نتیجه تساوی یک - یک بازی را تحت تاثیر خود قرار داد.

گزارش داوران و ناظران مسابقه به زودی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال خواهد شد و به نظر می رسد محرومیت ها و یا جرایمی برای متخلفان در نظر گرفته شود.

کاوه علی اسماعیلی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس می گوید این حواشی ریشه در تجمع و حمله هواداران سپاهان به اتوبوس پرسپولیسی ها دارد که از بدو ورود کاروان سرخپوشان به اصفهان آغاز شده است. از سوی دیگر علی ناظری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان تاکید می کند پرسپولیسی ها از بدو ورود به اصفهان «تولید حاشیه» کرده است.

مشروح مناظره ناظری و علی اسماعیلی در ارتباط با اتفاقات رخ داده در جریان بازی پرسپولیس و سپاهان در برنامه «تهران ورزشی» به این شرح است:

کاوه علی اسماعیلی: فوتبال ایران روز بدی را سپری کرد. بازی حساسی بود و این می تواند اولین مستمسک داستان باشد. از لحظه ورود پرسپولیس به اصفهان اتفاقات شروع شد. با انرژی و روحیه بالا و با تصور اینکه قرار نیست دیگر بین پرسپولیس و سپاهان اتفاق بدی رخ بدهد وارد اصفهان شدیم ولی اتفاقات باورنکردنی رقم خورد؛ تا جایی که راننده اتوبوس ما مجبور شد دو بار مسیر خود را به خاطر تجمع هواداران سپاهان که دیگر احترامی برایمان قائل نبودند، عوض کند. از یک مسیر فرعی به هتل رفتیم تا جایی که به جلسه هماهنگی هم با تاخیر رسیدیم. وقتی وارد هتل شدیم، با هواداران سپاهان مواجه شدیم و شعارهایی علیه پرسپولیس داده شد. با این حال رفتاری نداشتیم و بازیکنان فوری وارد اتاق هایشان شدند. از دیروز صبح اتفاقات عجیب تر شروع شد.

علی ناظری: آقای اسماعیلی و پیروانی ادعا می کنند نتوانستند از هتل به سمت ورزشگاه بیایند که این صحت ندارد. هواداران خود پرسپولیس آنجا تجمع کرده بودند. نمی دانم این ادعا نشات گرفته از کجا است ولی مستنداتمان را برای کمیته انضباطی آماده کرده ایم. چنین تجمعاتی نداشته ایم. بازی خوبی بود. آخر بازی هم فیلم هایی منتشر شد که یکی از بازیکنان پرسپولیس به تصویربردار حمله می کند. فیلم ها مشخص است. نمی دانم چرا این کار را کردند و دوربین آن خبرنگار و تصویربردار را زمین زدند و شکستند. آقای پیروانی چند بار بحث امنیت را مطرح کرد و گفت امنیت نداریم. اخباری هم از رختکن -پرسپولیس- بیرون می آمد که ما محبوس شدیم و جرثقیل جلوی هتل آمده است ولی نمی دانم از کجا نشات گرفته بود.

علی اسماعیلی: دوست نداریم وارد حواشی بیشتری شویم و اتفاقاتی رخ بدهد که رابطه دو باشگاه از این هم بدتر شود. ناظری در باشگاه سپاهان نقشی را بر عهده دارد که مجبور است صحبت هایی را در دفاع از هوادارانشان مطرح کند ولی ما بر اساس مسائل واقعی صحبت می کنیم. دو ساعت و نیم بعد از پایان بازی در ورزشگاه بودیم و اجازه خروج به ما داده نشد. دلیلش را خود ناظری می داند. لحظه خروج از هتل هواداران خودمان حضور داشتند ولی مقابل اتوبوسی که داشت به سمت هتل حرکت می کرد اتفاقاتی رخ داد. خود ناظری می داند. لحظه به لحظه اتفاقات ضبط شده است. یک فیلم هم هست که هواداران ما دارند کتک می خورند. این فیلم را برای هرکسی که بخواهد و مراجع قضایی فدراسیون ارسال می کنم. حتی دو سه مرتبه صدای انفجار نارنجک های دستی را شنیدیم که به آن اشاره ای نکردیم ولی در مستندات آورده ایم. وقتی به سمت استادیوم می رفتیم بارها با مزاحمت هایی مواجه شدیم. لحظه ورود به استادیوم هم تونلی از افرادی که پرچم سپاهان را حمل می کردند برای اتوبوس ایجاد شد. به دروغ از طرف راننده ای که ما را همراهی می کرد گفتند به اتوبوس خسارت وارد شده است. ما نگفتیم خسارت به اتوبوس وارد شده بلکه گفتیم به اتوبوس ما حمله شد. هواداران سپاهان با دو دست روی اتوبوس ما می کوبیدند و داخل اتوبوس صدای بدی می آمد. بچه ها با ترس وارد ورزشگاه شدند. فکر می کنم این ایجاد یک شرایط نا امن برای تیم میهمان باشد.

ناظری: ما که مشکلی با شما نداریم. شما از لحظه ای که وارد اصفهان شدید تعداد خبری که تولید کردید را چک کنید. ببینید تولید خبر شما چیست. برای ما را هم ببینید. این طور حرف زدن دور از اخلاق است. از لحظه ای که وارد شدید فقط تولید حاشیه ای کرده اید. ما اصلاً سکوت کردیم. بنده اولین نفر از باشگاه سپاهان هستم که روی خط آمده ام و دارم صحبت می کنم. چیزی که می گویید نبوده است. یکی از رسانه های اصفهان با دو راننده اتوبوس صحبت کرده است. مصاحبه راننده اتوبوس موجود است. مستندات را به کمیته انضباطی ارائه بدهید. شما با چند اسکورت انتظامی به ورزشگاه آمدید. چطور به اتوبوس حمله شده که آسیب ندیده است؟ شما هیجانی صحبت می کنید و می گویید اضطراب وارد شده؛ این اضطراب از کجا بوده است؟ وقتی با این حجم اسکورت انتظامی داخل ورزشگاه آمده اید چطور می گویید حمله شده است؟ برای خروج از ورزشگاه مشکلی نبوده است و نیروی انتظامی می خواسته شما را مستقیم تا فرودگاه اسکورت کند. می گویید چرا این حواشی همیشه در سفر پرسپولیس به اصفهان رخ می دهد. علتش مشخص است. وقتی آقای پیروانی و دوستان پرسپولیس وارد اصفهان می شوند از همان ابتدا تولید حاشیه می کنند و حجم هیجان را بالا می برد. ما در این سه چهار روز تولید محتوا نداشتیم و هیچکس صحبت نکرد. دوستان در باشگاه پرسپولیس قدم به قدم تولید حاشیه کردند. آقای اشرف تا شروع بازی 10 مصاحبه انجام داد.

اسماعیلی: می دانستیم این اتفاقات رقم می خورد. یک روز قبل از سفر به اصفهان، نامه ای به سازمان لیگ زدیم. حتی ماجرای موتورسوارها -در اصفهان- را به سازمان لیگ اعلام کردیم. بیرون از زمین اتفاقاتی رخ می دهد که باعث می شود به سازمان لیگ نامه بزنیم. ناظری در جلسه هماهنگی حضور داشتند. فتاحی -سرپرست سپاهان- گفت شما به سازمان لیگ نامه زده اید. بله چون می دانستیم چه اتفاقی رخ می دهد. به نامه نگاری ما اعتنایی نشد. این اتفاقات باید در مرجع بالاتری پیگیری شود و هر بحثی انجام بدهیم دوستی ها تحت تاثیر قرار می گیرد.

ناظری: اصلاً این طور نیست. ما با شما و بچه های پرسپولیس مشکلی نداریم.

علی اسماعیلی: این دوستی معنای خوبی پیدا نمی کند. شما می گویید ما نگفتیم اتوبوس آسیب دیده و یک خبرنگار از اصفهان سراغ راننده می رود و می گوید پرسپولیسی ها ادعا کرده اند اتوبوس آسیب دیده است. ما کجا ادعا کردیم؟

ناظری: آقای اشرف. او مصاحبه کرد و گفت نمی توانیم از رختکن خارج شویم.

علی اسماعیلی: من 18 سال در مطبوعات بوده ام ولی آدمی که داشت از بازیکنان پرسپولیس فیلم می گرفت را تا الان ندیده بودم. تجربه دیگری در بازی فولاد با استقلال رخ داد. شما دیدید چه ماجرایی پیش آمد. به هر حال هر بازیکن و مربی بعد از پایان مسابقه تحت فشار قرار دارد. آن آدم بدون مجوز شروع کرد از نزدیک فقط از بازیکنان پرسپولیس فیلم گرفت و همراهشان حرکت کرد. این باعث شد بازیکن با اخلاقی مثل وحید امیری هم واکنش نشان بدهد. کوچک ترین بی احترامی نشد. آخرش هم عزت پورقاز بی دلیل به سیدجلال حمله کرد و توپ را به سمت تونل شوت کرد.

ناظری: پورقاز بازیکن با اخلاق ما است.

علی اسماعیلی: بله تعجب ما هم از همین است.

ناظری: دوست شما که آرم پرسپولیس روی ماسکش بود به تصویربردار حمله کرد.

علی اسماعیلی: چرا تصویربردار شما باید از ما فیلم بگیرد؟ چه دلیلی دارد؟ اصلاً دلیل انتخاب شعارهای سپاهان در طول بازی چه بود؟

ناظری: پخش شعارها زمان مشخصی دارد. چه شعاری داده شد؟

علی اسماعیلی: محتوای شعار را شنیدید؟

ناظری: این شعارها از ابتدای لیگ دارد پخش می شود.

علی اسماعیلی: ناظر بازی بعد از مسابقه اعلام کرد که "یک مسئول از داخل اصفهان به من گفت توهین به تیم مقابل انجام شده است. "
انتهای پیام/ س


کلیدواژه های این خبر
اصفهان   ورزشگاه   مراجع قضایی   لیگ برتر   فدراسیون فوتبال   کاوه   جرثقیل   متخلفان   مدیر روابط عمومی   ناظران   محبوس   علی اسماعیلی   علی ناظری   کمیته انضباطی   باشگاه پرسپولیس   داستانی   هواداران   باشگاه سپاهان   هواداران سپاهان  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «تیتر یک» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
مهدی: اولویت ما برگزاری لیگ برتر است نه سوپرجام
وانا نیوز
مهدی: اولویت ما برگزاری لیگ برتر است نه سوپرجام/ برای میزبانی بازی های ملی به حضور تماشاگران در ورزشگاه نیاز داریم
تسنیم
فوری ؛ متهمان پرتاب نارنجک به اتوبوس پرسپولیس شناسایی شدند
روز نو
آخرین خبر درباره محرومیت یا جریمه بازیکنان سپاهان – پرسپولیس
روز نو
 استقلالی ها: این سه پرسپولیسی را محروم کنید!
روز نو
اعتراض استقلال قبل از دربی: این 3 پرسپولیسی را محروم کنید!
فرارو
خبر مهم درباره مجازات بازیکنان سپاهان و پرسپولیس!
رویداد 24
شایعه محرومیت بازیکنان سپاهان و پرسپولیس صحت دارد؟
فرارو
اعتراض استقلال قبل از دربی: این سه پرسپولیسی را محروم کنید!
خبرگزاری ایلنا
شکایت قضایی تصویر بردار اصفهانی از امیری و آقایی
باشگاه خبرنگاران
شکایت رسمی باشگاه سپاهان از افشین پیروانی
سایت جماران
صدای دردسرساز، بدون درگیری و فحاشی
نصف جهان
جزئیات گزارش ناظران دیدار سپاهان - پرسپولیس
وانا نیوز
جزئیات گزارش ناظران دیدار سپاهان - پرسپولیس/ صدای دردسرساز، بدون درگیری و فحاشی
تسنیم
شکایت رسمی باشگاه پرسپولیس از سپاهان
سایت جماران
حمله شدید پیروانی به سرمربی و مدیرعامل سپاهان
فرارو
شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد
مشرق نیوز
پرونده شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد
مهر نیوز
فاجعه قرارداد مدیر سپاهان با ویلموتس است
نصف جهان
 حواشی پرسپولیس و سپاهان  از کجا شروع شد؟
روز نو
سپاهان - پرسپولیس، پس از سوت پایان بازی
خبرگزاری ایلنا
پیروانی: فاجعه قرارداد مدیر سپاهان با ویلموتس است
مشرق نیوز
فاجعه را مدیر ترسویی رقم که آن قرارداد را با ویلموتس بست/ سپاهان از پرسپولیس می ترسد که در رختکن حبس می شود
آنا نیوز
ال کلاسیکوی ایران؛ باز هم بی برنامگی، باز هم هرج و مرج
وانا نیوز
شب پرهیاهوی فوتبال ایران
ایران آنلاین
دبیر هیات فوتبال اصفهان: پرسپولیس بیشترین امنیت را در اصفهان داشت/ رسانه های پایتخت مشغول بزرگنمایی حواشی بازی هستند
تسنیم
مشکل خاصی در بازی سپاهان و پرسپولیس پیش نیامد!
نصف جهان
اظهارات عجیب نماینده فدراسیون فوتبال درباره بازی سپاهان و پرسپولیس
وانا نیوز
مناظره جنجالی مدیران روابط عمومی باشگاه های سپاهان و پرسپولیس
خبرگزاری دانشجو
مناظره جنجالی مدیران روابط عمومی باشگاه های سپاهان و پرسپولیس؛ فوتبال ایران روز خیلی بدی را سپری کرد
آریا
واکاوی اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان/ حواشی از کجا شروع شد؟
ایران آنلاین
نماینده فدراسیون فوتبال : مشکل خیلی خاصی در بازی سپاهان و پرسپولیس پیش نیامد
ایران آنلاین
هر دو تیم مقصر شب پرحاشیه نقش جهان!
مهر نیوز
اظهارنظر عجیب نماینده فدراسیون درباره بازی پرسپولیس و سپاهان
خبرآنلاین
حواشی نقش جهان/ پرسپولیسی ها را قبل و بعد از بازی کتک زدند!
العالم
توضیح مدیران سپاهان و پرسپولیس درباره ماجرای شب گذشته
سایت جماران
روایتی تازه از درگیری بازیکنان پرسپولیس و سپاهان
خبرآنلاین
روایت جنجالی سپاهان و پرسپولیس درباره حواشی
ورزش 3
پرسپولیسی ها را قبل و بعد از بازی کتک زدند!
فرارو
روایت مدیر رسانه ای پرسپولیس از اتفاقات جنجالی در اصفهان
وانا نیوز
اخبار مرتبط
bltوانا نیوز : مهدی: اولویت ما برگزاری لیگ برتر است نه سوپرجام
bltتسنیم : مهدی: اولویت ما برگزاری لیگ برتر است نه سوپرجام/ برای میزبانی بازی های ملی به حضور تماشاگران در ورزشگاه نیاز داریم
bltروز نو : فوری ؛ متهمان پرتاب نارنجک به اتوبوس پرسپولیس شناسایی شدند
bltروز نو : آخرین خبر درباره محرومیت یا جریمه بازیکنان سپاهان – پرسپولیس
bltروز نو :  استقلالی ها: این سه پرسپولیسی را محروم کنید!
bltفرارو : اعتراض استقلال قبل از دربی: این 3 پرسپولیسی را محروم کنید!
bltرویداد 24 : خبر مهم درباره مجازات بازیکنان سپاهان و پرسپولیس!
bltفرارو : شایعه محرومیت بازیکنان سپاهان و پرسپولیس صحت دارد؟
bltخبرگزاری ایلنا : اعتراض استقلال قبل از دربی: این سه پرسپولیسی را محروم کنید!
bltباشگاه خبرنگاران : شکایت قضایی تصویر بردار اصفهانی از امیری و آقایی
bltسایت جماران : شکایت رسمی باشگاه سپاهان از افشین پیروانی
bltنصف جهان : صدای دردسرساز، بدون درگیری و فحاشی
bltوانا نیوز : جزئیات گزارش ناظران دیدار سپاهان - پرسپولیس
bltتسنیم : جزئیات گزارش ناظران دیدار سپاهان - پرسپولیس/ صدای دردسرساز، بدون درگیری و فحاشی
bltسایت جماران : شکایت رسمی باشگاه پرسپولیس از سپاهان
bltفرارو : حمله شدید پیروانی به سرمربی و مدیرعامل سپاهان
bltمشرق نیوز : شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد
bltمهر نیوز : پرونده شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد
bltنصف جهان : فاجعه قرارداد مدیر سپاهان با ویلموتس است
bltروز نو :  حواشی پرسپولیس و سپاهان  از کجا شروع شد؟
bltخبرگزاری ایلنا : سپاهان - پرسپولیس، پس از سوت پایان بازی
bltمشرق نیوز : پیروانی: فاجعه قرارداد مدیر سپاهان با ویلموتس است
bltآنا نیوز : فاجعه را مدیر ترسویی رقم که آن قرارداد را با ویلموتس بست/ سپاهان از پرسپولیس می ترسد که در رختکن حبس می شود
bltوانا نیوز : ال کلاسیکوی ایران؛ باز هم بی برنامگی، باز هم هرج و مرج
bltایران آنلاین : شب پرهیاهوی فوتبال ایران
bltتسنیم : دبیر هیات فوتبال اصفهان: پرسپولیس بیشترین امنیت را در اصفهان داشت/ رسانه های پایتخت مشغول بزرگنمایی حواشی بازی هستند
bltنصف جهان : مشکل خاصی در بازی سپاهان و پرسپولیس پیش نیامد!
bltوانا نیوز : اظهارات عجیب نماینده فدراسیون فوتبال درباره بازی سپاهان و پرسپولیس
bltخبرگزاری دانشجو : مناظره جنجالی مدیران روابط عمومی باشگاه های سپاهان و پرسپولیس
bltآریا : مناظره جنجالی مدیران روابط عمومی باشگاه های سپاهان و پرسپولیس؛ فوتبال ایران روز خیلی بدی را سپری کرد
bltایران آنلاین : واکاوی اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان/ حواشی از کجا شروع شد؟
bltایران آنلاین : نماینده فدراسیون فوتبال : مشکل خیلی خاصی در بازی سپاهان و پرسپولیس پیش نیامد
bltمهر نیوز : هر دو تیم مقصر شب پرحاشیه نقش جهان!
bltخبرآنلاین : اظهارنظر عجیب نماینده فدراسیون درباره بازی پرسپولیس و سپاهان
bltالعالم : حواشی نقش جهان/ پرسپولیسی ها را قبل و بعد از بازی کتک زدند!
bltسایت جماران : توضیح مدیران سپاهان و پرسپولیس درباره ماجرای شب گذشته
bltخبرآنلاین : روایتی تازه از درگیری بازیکنان پرسپولیس و سپاهان
bltورزش 3 : روایت جنجالی سپاهان و پرسپولیس درباره حواشی
bltفرارو : پرسپولیسی ها را قبل و بعد از بازی کتک زدند!
bltوانا نیوز : روایت مدیر رسانه ای پرسپولیس از اتفاقات جنجالی در اصفهان
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.