نرم افزار های قرآنی در حوزه آموزش قرائت قرآن را بشناسید

نرم افزار های قرآنی در حوزه آموزش قرائت قرآن را بشناسید
نرم افزار های موبایلی قرآنی در دسته برنامه های مذهبی سرویس های دریافت برنامه گوشی های هوشمند، قرار دارند و عمده آن ها در زمینه قرائت ترتیل وحفظ، آموزش، تفسیر، قرآن های هوشمند، کودک دسته بندی می شوند.
نرم افزار های قرآنی در حوزه آموزش قرائت قرآن را بشناسید

نرم افزار های قرآنی در حوزه آموزش قرائت قرآن را بشناسیدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، در دنیای جدید و مدرن امروز با آمدن نرم افزار های مختلف فعالیت در همه عرصه ها برای همگان آسان شده است. در گذشته برای قرائت قرآن باید مصحف شریف را در کیف با ابعاد مختلف حمل می کردیم، اما امروزه با نرم افزار های قرآنی کار برای تلاوت قرآن راحت شده و در هر کجا و در هر سطح و علاقه و دانشی می توانیم از این کتاب آسمانی بهره مند شویم. با گسترش روزافزون تکنولوژی و استفاده از گوشی های هوشمند و بهره مندی از انواع برنامه های موجود در فضای مجازی که در بسیاری از موارد زندگی و فعالیت های روزمره را برای اشخاص تسهیل کرده است، مباحث و موضوعات قرآنی نیز از این امر مستثنی نبوده و فعالان این حوزه از حدود 10 سال گذشته با تولید و به روز رسانی برنامه و اپلیکیشن های مختلف، خدمات متفاوتی را به مخاطبین ارائه کردند.
نرم افزار های موبایلی قرآنی در دسته برنامه های مذهبی سرویس های دریافت برنامه گوشی های هوشمند، با سیستم عامل های اندرویدی و ios، از جمله گوگل پلی، کافه بازار، اپ استور و.. قرار می گیرند و عمده آن ها در زمینه قرائت ترتیل و حفظ، آموزش، تفسیر، قرآن های هوشمند و صوتی قرآنی، کودک و ترجمه دسته بندی می شوند.
در ادامه قصد داریم به معرفی پر مخاطب ترین برنامه های قرآنی در حوزه هایی همچون قرائت، ترتیل و حفظ، نرم افزار ها و اپلیکیشن های آموزشی، در این گزارش بپردازیم.

نرم افزار های قرائت، ترتیل و حفظ

1. سروش ایمان
نرم افزار قرآنی سروش ایمان، به صورت هوشمند قرائت شما را ضبط کرده و تجزیه و تحلیل می کند و اشکالات آن را به شما می گوید و به شما امتیاز می دهد تا بتوانید بر اساس امتیاز داده شده، اشکالات خود را برطرف کرده و قرائت خود را بهبود ببخشید تا صحت آن افزایش پیدا کند.
از ویژگی های خاص این نرم افزار می توان به نمایش معنی و مفهوم کلمه به کلمه با نگه داشت روی هر کلمه قرآن، ترجمه به بیش از 40 زبان زنده دنیا توسط اساتید شناخته شده، کمک یار حفظ قرآن با استفاده از تکنولوژی هوشمند صوتی، قرائت قرآن با صدای بیش از 8 قاری ممتاز جهان اسلام، قابلیت جستجو در متن قرآن، تمرین حفظ قرآن به صورت جز به جز، سوره به سوره و یا آیه به آیه و نمایش حتی دقیق آیات قرآن برای قرائت دقیق تر اشاره کرد.

2. ترتیل قرآن تبیان
این نرم افزار مجموعه ای کامل از ترتیل کل قرآن است که توسط 18 قاری مختلف قرائت شده است. در این نرم افزار پس از انتخاب موارد دلخواه، آیات مربوطه دانلود می شود و می توانید به صوت قرآن گوش فرا دهید.
قابلیت های برنامه: امکان انتخاب قرائت بر اساس جز و حزب، سوره، آیه و صفحه، امکان مشاهده آیات قرآن همزمان با شنیدن صوت آنها، امکان بزرگ نمایی تصاویر آیات، امکان تعیین تعداد دفعات قرائت هر آیه بین 1 تا 3 بار تکرار

3. تحقیق قرآن با صدای استاد عبدالباسط
تحقیق کل قرآن با صدای استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد به تفکیک صفحه، سوره، جز و حزب به صورت کاملاً آفلاین و بدون نیاز به اینترنت، با کلیک بر روی هر آیه، صوت مربوط به آن پخش می شود و به طور خودکار به آیه بعدی می رود، امکان فعال و یا غیرفعال کردن ترجمه فارسی همزمان با نمایش متن قرآن، حرکت خودکار صفحه هنگام پخش صوت، امکان پخش خودکار و پشت سرهم صوت ها، امکان تکرار نامحدود آیات قرآن کریم، امکان ذخیره لیست از آخرین سوره مطالعه شده، امکان نشانه گذاری آیه ها، امکان جستجو در متن و ترجمه آیات، امکان تنظیم تمامی رنگ ها به عنوان پس زمینه آیات و رنگ قلم متن، امکان تغییر اندازه قلم متن آیات قرآن کریم، قابل نصب و اجرا برای تمام موبایل های اندروید، امکان تغییر فونت متن آیات قرآن (عثمان طه، نیریزی، ایران سانس، نازنین) از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

4. ترتیل کل قرآن استاد پرهیزگار
نرم افزار «ترتیل کل قرآن کریم با صدای استاد شهریار پرهیزگار»، برنامه ای است که مخاطب با نصب آن به تفکیک سوره، صفحه، جز و حزب به صورت کاملاً آفلاین و بدون نیاز به اینترنت، از تلاوت های ترتیل استاد پرهیزگار و ترجمه همزمان آیات بهره مند می شود.
امکان فعال و یا غیرفعال کردن ترجمه فارسی همزمان با نمایش متن قرآن، امکان تکرار نامحدود آیات قرآن، امکان نشانه گذاری آیات قرآن، امکان جستجو در متن و ترجمه آیات، امکان تنظیم تمامی رنگ ها به عنوان پس زمینه آیات و رنگ قلم متن، امکان تغییر اندازه قلم متن آیات قرآن کریم، امکان تغییر فونت متن آیات قرآن (عثمان طه، نیریزی، ایران سانس، نازنین) از جمله ویژگی های این برنامه موبایلی می باشد. البته این برنامه تنها قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های اندرویدی را دارد.

5. قرآن همراه ضحی
اگر برای قرائت قرآن به دنبال یک نرم افزار سبک و زیبا هستید، ضحی را امتحان کنید. این نرم افزار در عین سادگی و سبکی، زیبا و کاربردی است. در ضحی مانند قرآن های چاپی ترجمه آیات را به صورت خط به خط ذیل آیات می بینید. حالت مطالعه در شب ضحی، در روز هم قابل استفاده است. ضحی یک نرم افزار رایگان است.
نمایش فهرست سوره های قرآن همراه با امکان جستجوی نام و یا شماره سوره، نمایش زیبای متن قرآن کریم و انتخاب فونت و اندازه آن، انتخاب و نمایش ترجمه به صورت خط به خط یا آیه به آیه، جستجوی سریع در متن تمام قرآن، انتقال به صفحه و یا آیه مورد نظر، نمایش آخرین صفحات مطالعه شده همراه با آیات منتخب، نمایش فهرست جزم ها و احزاب قرآن، انتخاب قاری همراه با تکرار آیات بخشی از قابلیت های برنامه ضحی است.

6. نرم افزار فرهنگ قرآن
جامع ترین فرهنگ موضوعی قرآن کریم، در قالب اپلیکیشن «فرهنگ قرآن» به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تولید شده است. این نرم افزار شامل بیش از سه هزار موضوع اصلی و 60 هزار عنوان فرعی، معجم معنایی معارف و مفاهیم قرآن به شیوه ای نوین و به شیوه الفبایی موضوعی، جامع ترین منبع قرآن پژوهی با سه ویژگی دقت، سرعت و آسانی، دارای اعلام قرآن اعم از اعلام صریح و اشاره ای و کسب رتبه برتر کتاب سال جمهوری اسلامی و کتاب سال حوزه است.
از جمله ویژگی های نرم افزار فرهنگ قرآن کریم می توان به چینش مدخل ها بر پایه نظام الفبایی، نمایش درختی موضوعات، جست وجو در عناوین و محتوا، اشتراک گذاری متن، علاقه مندی کردن محتوای خاص و امکان تنظیم نوع و اندازه فونت توسط کاربر اشاره کرد.

7. نرم افزار قرآنی حق المبین
این نرم افزار توسط شرکت نگین سافت برای سیستم عامل اندروید در راستای حفظ آیات قرآن کریم طراحی شده است.
این برنامه ویژه تمامی رده های سنی است و علاقه مندان در همه گروه های سنی، می توانند به سرعت با امکانات و تکنیک های موجود در برنامه، آیات قرآن کریم را حفظ کنند.
صوت 5 قاری معتبر جهانی (منشاوی و..)، ترجمه آیه به آیه، پخش اتوماتیک آیات و امکان پخش مجدد آن به تعداد دلخواه، امکان ضبط صدای خود با بهترین کیفیت برای تک تک آیات و مقایسه صدای خود با صدای قاری، استفاده از انیمیشن و جلوه های ویژه، جز 30 قرآن به صورت کامل و قرائت قاریان کودک از جمله امکانات این اپلیکیشن به شمار می رود.

نرم افزار ها و اپلیکیشن های آموزشی

1. نرم افزار تنزیل با امکانات جدید
تنزیل، اولین و تنها برنامه قرآنی است که بر مبنای روش فهم ساده قرآن یعنی تقسیم بندی سوره به تعدادی فراز، چکیده هر فراز و نهایتاً ارائه درس سوره تهیه شده است. در این برنامه فهرست سوره ها به ترتیب نزول، ارائه شده است، اما امکان استفاده از فهرست سوره ها مطابق قرآن های موجود نیز وجود دارد.
نمایش شماره فراز هر آیه به همراه آیات ابتدا و انتهای آن فراز، نمایش سال نزول و مرحله نزول هر سوره، نمایش مفهوم هر فراز، ارائه درس (محور) هر سوره، قابلیت جستجو در عنوان سوره ها، متن عربی آیات و ترجمه فارسی (ترجمه استاد فولادوند)، قابلیت پخش ترتیل سوره ها با صدای استاد پرهیزگار و نیز ترجمه فارسی صوتی سوره ها، و ارائه نتایج جست وجوی کلمات به ترتیب نزول از قابلیت های این برنامه است.

2. العادیات، جعبه لایتنر حفظ قرآن
العادیات، نرم افزار اندرویدی جعبه لایتنر حفظ قرآن است. با توجه به اینکه یکی از روش های حفظ مطالب، استفاده از جعبه لایتنر است که بیشتر در آموزش زبان انگلیسی از آن استفاده می شود. اما برای نخستین بار در نرم افزار العادیات از این روش، در بحث حفظ قرآن استفاده شده است.
برنامه ریزی دقیق تر، بازدهی بهتر، انگیزه بیشتر، برنامه ریزی خودکار پرسش روزانه برای تثبیت بر اساس قانون لایتنر، به دام انداختن اشکالات حفظی و تمرکز بیشتر بر روی آنها، اطمینان از تثبیت آیات در دراز مدت، نمایش عملکرد و روند تثبیت با نمودار و جدول، امکان ثبت شماره مربی و ارسال عملکرد به وی، از ویژگی های این نرم افزار محسوب می شود.

3. یادگیری لغات قرآن (504 قرآنی)
برنامه 504 قرآنی، با آموزش بیش از 3000 واژه ی قرآنی به روش تست شده و معروف 504، به آموزش لغات قرآنی به مخاطبین می پردازد. در این نرم افزار همراه با یادآوری هوشمند کلمات در نوار اعلان گوشی+ جستجوی قدرتمند کلمات و ریشه کلمات، برنامه ای کاملاً متفاوت برای اُنس با قرآن کریم را در اختیار خواهیم داشت.
با این نرم افزار به راحتی می توانید ترجمه ی کلمات قرآنی را یاد بگیرید. برای هر کلمه یک مثال قرآنی را مرور کنید، ریشه ی کلمات را ببینید و در نهایت با یادگیری تمام کلمات مهمّ یک صفحه، می توانید آن صفحه از قرآن را به راحتی ترجمه کنید! این برنامه با وجود جستجوی قدرتمندی که دارا می باشد در واقع یک دیکشنری قرآنی هست.

4. نرم افزار تلاوت بهتر
با سامانه آموزش الکترونیکی حامیم، آموزش گام به گام روخوانی، روان خوانی و زیبا خوانی قرآن کریم را در گوشی های هوشمند خود در دسترس خواهید داشت.
دوره آموزشی تلاوت بهتر مجموعه ای از دروس سطح بندی شده است که از ابتدایی ترین نکات لازم برای خواندن ساده قرآن تا قواعد پیشرفته روان خوانی و فصیح خوانی کلام خدا با روشی جذاب و تعاملی در اختیار عموم علاقمندان قرار داده است.
در این برنامه می توانید چند آیه را بخوانید و صدایتان را برای سامانه حامیم ارسال کنید تا بر اساس ارزیابی تخصصی این قرائت، بازخورد آموزشی متناسب با نیازتان دریافت کنید و با دریافت تاییدیه هر سطح به سطح بعدی وارد شوید
این دوره آموزشی با تدریس استاد احمد ابوالقاسمی ارائه شده و مشاهده جلسات آموزشی یا استفاده از بخش تعیین سطح آن به شما کمک می کند خطا های احتمالی در خواندن قرآن را برطرف کنید و عبارات زیبای کتاب خدا را بهتر و روان تر از گذشته بخوانید.

5. نرم افزار مقامات بهشتی
نرم افزار آموزش مقامات و نغمات قرآنی، شامل محتوایی غنی در زمینه صوت و لحن، از جمله آموزش کامل مقامات سگاه، بیات، رست، نهاوند، حجاز، چهارگاه و صبا است.
در این نرم افزار اندرویدی، دسته بندی کامل برای هر نغمه شامل آموزش تحقیق در سه سطح قرار- جواب- جواب الجواب با صدای اساتید مصری نظیر استاد محمودشحات، مصطفی اسماعیل و شحات محمدانور، همچنین آموزش مقامات ترتیل با ترتیل اساتید مصری و ایرانی نظیر استاد پرهیزگار، عبدالباسط، مشاری العفاسی و… صورت گرفته و بهره مندی از توضیحات متنی هر نغمه، دارا بودن بیش از 1000 قطعه صوتی معادل 20 ساعت تلاوت محیطی زیبا و کاربری آسان از جمله قابلیت های این نرم افزار است.

6. فهم آسان (آموزش کاربردی ترجمه قرآن)
«فهم آسان»، برنامه ای سرگرم کننده و رایگان است که بر اساس لغات پرکاربرد به آموزش ترجمه قرآن و درک مفاهیم آن می پردازد. این نرم افزار که توسط کارشناسان قرآنی و ادبیات عرب طراحی شده، دارای بازی های مختلف برای تثبیت آموزش ها، به همراه تصاویر مختلف و متنوع برای یادگیری بهتر، دارای امتحان تعیین سطح و محتوای طبقه بندی شده و اصولی، امکان یادگیری به صورت صوتی و تصویری با طراحی ساده و کاربرپسند و نوآوری در آموزش عربی، برای دانش آموزان و دانشجویان و طلاب می باشد.

7. قرآن مبین با تفسیر روایی البرهان
نرم افزار قرآن «مبین» شامل متن قرآن به همراه ترجمه های فارسی (انصاریان، آیتی، صفوی، صلواتی، گرمارودی، معزی) و شامل ترجمه به بیش از 17 زبان زنده دنیا، انتخاب تفسیر و انتخاب قاری است.
نمایش تفسیر امکان جستجو، امکان نشانه گذاری متعدد، انتخاب اندازه قلم، دسترسی به جز مورد نظر، دستیابی به آخرین مطالعه، نمایش میزان قرائت شده و باقی مانده از جز، امکان فعال و یا غیرفعال کردن ترجمه همزمان با نمایش متن قرآن از جمله ویژگی های این نرم افزار می باشد.

8. نرم افزار قرآنی مشق عشق
این نرم افزار موبایلی در مرکز تخصصی نماز قم بر اساس استاندارد های حفظ و قرائت قرآن کریم طراحی شده، به گونه ای که علاوه بر استفاده عموم مردم، ابزار کمک آموزشی خوبی برای اساتید و نخبگان رشته های مختلف قرآنی علی الخصوص قاریان بین المللی، حافظان قرآن کریم و همچنین فعالان و مدرسان قرآن مجید است.
این برنامه بر اساس دوره های آموزشی تجوید و تصحیح قرائت نماز به کارشناسی استاد موسوی بلده در سازمان دارالقرآن الکریم کشور ضبط و تدوین شده است.

9. نرم افزار آموزشی «الرحمن»
نرم افزار «الرحمن» نرم افزاری جامع با بخش های مختلف ترتیل کامل قرآن کریم با صدای استاد منشاوی و پرهیزگار، تحقیق با صدای استاد عبدالباسط، تفسیر شامل متن کامل تفسیر المیزان و نمونه، بخش پرسش و پاسخ، بخش ترجمه گویا و نیز بخش آموزش حفظ قرآن کریم است.
تلاوت های موجود در این نرم افزار کمک بسیاری را می تواند به کاربر داشته باشد تا نحوه صحیح ادای کلمات را یاد بگیرد و کلمات را به طور صحیح قرائت کند.

10. " آیه" آموزشگاه یادگیری هوشمند قرآن کریم
نرم افزار تخصصی آیه به عنوان اپلیکیشن تخصصی حفظ ترتیبی قرآن کریم با هدف تبدیل تلفن همراه به آموزشگاهی هوشمند برای یادگیری قرآن کریم، طراحی شده است.
ارائه متن قرآن به رسم الخط عثمان طه مخصوص حفظ با قابلیت های مختلف، امکان برنامه ریزی حفظ قرآن برای سنین و استعداد های مختلف، امکان حفظ گام به گام همه آیات قرآن، ارائه برنامه های حفظ جدید، ده درس، مرور، استماع و مباحثه به صورت روزانه، امکان برنامه دهی جهت تثبیت محفوظات گذشته، امکان یادآوری تکالیف و برنامه های روزانه، امکان ایجاد تمرین و تکرار متنوع جهت تقویت محفوظات، امکان طراحی هزاران آزمون حفظ قرآن با درجه سختی مختلف، ارائه نمودار جهت بررسی و تحلیل آزمون های گذشته از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار محسوب می شود.


کلیدواژه های این خبر
گوشی های هوشمند   دانلود   نرم افزار   خودکار   اینترنت   جهان اسلام   مذهبی   اندروید   جست و جو   سروش   به روز رسانی   قاری   ترتیل   نامحدود   تکنولوژی   آپ استور   اپلکیشن   مصحف   قرآن کریم   مخاطبین   پخش خودکار   عبدالباسط محمد عبدالصمد   سیستم عامل   کتاب آسمانی   فضای مجازی   تفسیر قرآن   تلاوت قرآن  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «صدا و سیما» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
آی تی رسان بررسی می کند: مشکلات نابینایان جهت استفاده از اینترنت، تلفن هوشمند و رایانه شخصی چیست؟
آی تی رسان
دانلود اسکنر گوشی CamScanner 5.52.5.20210819
باشگاه خبرنگاران
دانلود Google Duo 146.0.387384454 – نرم افزار تماس تصویری گوگل
باشگاه خبرنگاران
از دانلود مسیریاب فارسی بلد تا پیام رسان محبوب گوگل
باشگاه خبرنگاران
دانلود واتساپ بتا WhatsApp Messenger Beta 2.21.17.2
باشگاه خبرنگاران
دانلود اسکنر گوشی CamScanner 5.51.0.20210804
باشگاه خبرنگاران
دانلود واتساپ بتا WhatsApp Messenger 2.21.15.20
باشگاه خبرنگاران
دانلود اسکنر گوشی CamScanner 5.51.0.20210805
باشگاه خبرنگاران
نرم افزار فایروال (برای اندروید) - NetGuard Pro 2.296 Android
سرزمین دانلود
نرم افزار مدیریت دانلود (برای اندروید) - Advanced Download Manager Pro 12.3.1 Android
سرزمین دانلود
دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.10.7 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
باشگاه خبرنگاران
اپلیکیشن های قرآنی در حوزه کودک و نوجوان را بشناسید
مهر نیوز
نرم افزار های قرآنی در حوزه آموزش قرائت قرآن را بشناسید
آریا
نرم افزار دفترچه یادداشت حرفه ای (برای اندروید) - Evernote 10.8.2 Android
سرزمین دانلود
از دانلود اپ ویکی پدیا آنلاین تا نرم افزار گوگل پلی سرویس
باشگاه خبرنگاران
دانلود Google Duo 137.0 – نرم افزار تماس تصویری گوگل
باشگاه خبرنگاران
دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.10.2 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
باشگاه خبرنگاران
بومی سازی کلاب هاوس بعد از اختلال در اینترنت
روز نو
دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.9.10 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
باشگاه خبرنگاران
معرفی و دانلود بهترین اپلیکیشن های موبایلی برای شب های قدر
آی تی رسان
از دانلود برنامه رسمی اینستاگرام تا نرم افزار نقشه کشی Floor Plan Creator Full
باشگاه خبرنگاران
راهکاری برای تبدیل گوشی به دوربین لپ تاپ
میزان
دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.9.1 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
باشگاه خبرنگاران
از ابزارهای نوین برای تولید محتوای قرآنی در رسانه ها استفاده کنیم
شبستان
دریافت تماس های واتساپ بدون اتصال به اینترنت
سیتنا
دانلود اسکنر قدرتمند CamScanner برای اندروید
باشگاه خبرنگاران
گوگل به دنبال هوشمندسازی هرچه بیش تر دستیار صوتی خود برای اسمارت فون هاست
آی تی رسان
دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.8.8 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
باشگاه خبرنگاران
دانلود Google Duo 135.0 – نرم افزار تماس تصویری گوگل
باشگاه خبرنگاران
از دانلود مسیریاب پیشرفته برنامه تلویزیون اینستاگرام تا آپدیت جدید گپ
باشگاه خبرنگاران
نرم افزار تقویم «شمیم یار» تولید شد
شبستان
معرفی کلاب هاوس/ ثبت نام کلاب هاوس و نصب آن
عصر ایران
طراحی و تولید نرم افزار تقویم «شمیم یار»
خبرگزاری حوزه
از دانلود پیام رسان WhatsApp تا برنامه رسمی Gmail
باشگاه خبرنگاران
دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.8.2 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
باشگاه خبرنگاران
وقتی مدل ها و آرتیست های اینستاگرام تبدیل به نظریه پرداز در کلاب هاوس می شوند!
برنا نیوز
الزام نصب نرم افزار روسی در تمام گوشی های روسیه
شعار سال
دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.7.12 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
باشگاه خبرنگاران
گوشی ها در روسیه باید با برنامه های روسی از پیش نصب شده عرضه شوند
باشگاه خبرنگاران
ظهوری پر سر و صدا در سایه ضعف های امنیتی
راه دانا
اخبار مرتبط
bltآی تی رسان : آی تی رسان بررسی می کند: مشکلات نابینایان جهت استفاده از اینترنت، تلفن هوشمند و رایانه شخصی چیست؟
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود اسکنر گوشی CamScanner 5.52.5.20210819
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود Google Duo 146.0.387384454 – نرم افزار تماس تصویری گوگل
bltباشگاه خبرنگاران : از دانلود مسیریاب فارسی بلد تا پیام رسان محبوب گوگل
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود واتساپ بتا WhatsApp Messenger Beta 2.21.17.2
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود اسکنر گوشی CamScanner 5.51.0.20210804
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود واتساپ بتا WhatsApp Messenger 2.21.15.20
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود اسکنر گوشی CamScanner 5.51.0.20210805
bltسرزمین دانلود : نرم افزار فایروال (برای اندروید) - NetGuard Pro 2.296 Android
bltسرزمین دانلود : نرم افزار مدیریت دانلود (برای اندروید) - Advanced Download Manager Pro 12.3.1 Android
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.10.7 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
bltمهر نیوز : اپلیکیشن های قرآنی در حوزه کودک و نوجوان را بشناسید
bltآریا : نرم افزار های قرآنی در حوزه آموزش قرائت قرآن را بشناسید
bltسرزمین دانلود : نرم افزار دفترچه یادداشت حرفه ای (برای اندروید) - Evernote 10.8.2 Android
bltباشگاه خبرنگاران : از دانلود اپ ویکی پدیا آنلاین تا نرم افزار گوگل پلی سرویس
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود Google Duo 137.0 – نرم افزار تماس تصویری گوگل
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.10.2 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
bltروز نو : بومی سازی کلاب هاوس بعد از اختلال در اینترنت
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.9.10 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
bltآی تی رسان : معرفی و دانلود بهترین اپلیکیشن های موبایلی برای شب های قدر
bltباشگاه خبرنگاران : از دانلود برنامه رسمی اینستاگرام تا نرم افزار نقشه کشی Floor Plan Creator Full
bltمیزان : راهکاری برای تبدیل گوشی به دوربین لپ تاپ
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.9.1 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
bltشبستان : از ابزارهای نوین برای تولید محتوای قرآنی در رسانه ها استفاده کنیم
bltسیتنا : دریافت تماس های واتساپ بدون اتصال به اینترنت
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود اسکنر قدرتمند CamScanner برای اندروید
bltآی تی رسان : گوگل به دنبال هوشمندسازی هرچه بیش تر دستیار صوتی خود برای اسمارت فون هاست
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.8.8 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود Google Duo 135.0 – نرم افزار تماس تصویری گوگل
bltباشگاه خبرنگاران : از دانلود مسیریاب پیشرفته برنامه تلویزیون اینستاگرام تا آپدیت جدید گپ
bltشبستان : نرم افزار تقویم «شمیم یار» تولید شد
bltعصر ایران : معرفی کلاب هاوس/ ثبت نام کلاب هاوس و نصب آن
bltخبرگزاری حوزه : طراحی و تولید نرم افزار تقویم «شمیم یار»
bltباشگاه خبرنگاران : از دانلود پیام رسان WhatsApp تا برنامه رسمی Gmail
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.8.2 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
bltبرنا نیوز : وقتی مدل ها و آرتیست های اینستاگرام تبدیل به نظریه پرداز در کلاب هاوس می شوند!
bltشعار سال : الزام نصب نرم افزار روسی در تمام گوشی های روسیه
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود WhatsApp Messenger Beta 2.21.7.12 – جدیدترین و آخرین نسخه بتا از واتس اپ
bltباشگاه خبرنگاران : گوشی ها در روسیه باید با برنامه های روسی از پیش نصب شده عرضه شوند
bltراه دانا : ظهوری پر سر و صدا در سایه ضعف های امنیتی
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.