حسین پور: ساختمان باشگاه به طور کامل برای پرسپولیس است

حسین پور: ساختمان باشگاه به طور کامل برای پرسپولیس است
تهران- ایرنا-معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره واگذاری سه دانگ از ساختمان این باشگاه به شستا گفت: فکر نمی کنم مشکل خاصی ما را تهدید کند و اگر انتقالی هم صورت گرفته باشد، ما اقدام می کنیم. 6 دانگ این ساختمان متعلق به باشگاه پرسپولیس است و اصلا ارتباطی به فدراسیون ندارد که بخواهد به شستا واگذار کند.
حسین پور: ساختمان باشگاه به طور کامل برای پرسپولیس است

ایمان حسین پور، معاون حقوقی و وکیل باشگاه پرسپولیس در نشستی خبری اظهار داشت: بنده به عنوان مسوول معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس به دنبال مصاحبه نبودم و تا به امروز هم به جز با رسانه باشگاه با جای دیگری صحبت نکردم تا حاشیه سازی نشود. حالا اما لازم است کمی تخصصی و با شفاف سازی به مسائل بپردازیم.

وی در ادامه افزود: وقتی به باشگاه آمدم، توانستم از یک تیم حقوقی توانمند کمک بگیرم. این عزیزان هیچ چشمداشتی ندارند و هفت هشت وکیل هر روز در باشگاه هستند. حجم پرونده ها گسترده است و حدود 80 پرونده می شود. خیلی از آنها با هیچ اقدامی روبرو نشده بود اما با دستور مدیرعامل به آن رسیدگی کردیم. در یکی سری از پرونده ها محکوم شده بودیم.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: در بسیاری از پرونده های آرا صادر شده و ما محکوم بودیم و باید استارت جدی می زدیم. یک سری از پرونده ها فوتبالی و ورزشی بود و هواداران دوست دارند اطلاعات داشته باشند. خیلی اوقات در جریان یک پرونده نمی توانیم اظهار نظر کنیم چون ممکن است علیه باشگاه باشد. ما به عنوان محرم باشگاه باید اسرار باشگاه و طرف مقابل را حفظ کنیم. نباید به راحتی اظهار نظر کرد. ما حامی باشگاه و هواداران هستیم. خیلی از شب ها حدود ساعت یک از باشگاه خارج شدم.

وی درباره ماجرای واگذار شدن سه دانگ از باشگاه پرسپولیس به شرکت شستا گفت: وقتی که وارد معاونت حقوقی شدیم، پرونده ای به ما تحویل داده نشد. ما ورود کردیم و پرونده به پرونده اطلاعات کسب کردیم. ناگهان با خبری مواجه شدیم که شستا سه دانگ ساختمان مرکزی پرسپولیس را توقیف کرده است. ما وارد ماجرا شدیم و پیگیری کردیم. مسوولان شستا در تعدادی از فایل های تصویری گفتند که مطالبه خود را گرفته اند. این به ما دلگرمی داد. از طرفی در صحبت با ابراهیم شکوری قرار شد، فدراسیون فوتبال این موضوع را پیگیری کند. فدراسیون هم گفت خطری باشگاه را تهدید نمی کند. ما شروع کردیم تا مدارک لازم را جمع آوری کنیم. کل ساختمان باشگاه در زمان ریاست محمد دادکان برای باشگاه پرسپولیس خریداری شده است. این طور نبوده که برای فدراسیون بوده باشد. این ساختمان برای باشگاه خریداری شده و کل ساختمان متعلق به باشگاه پرسپولیس است. بسیاری از مبلغ هم توسط باشگاه پرداخته شده است. در تابلوی ورودی ساختمان هم همه چیز مشخص است. این ساختمان متعلق به شرکت پرسپولیس است. بازهم خیال مان راحت شد.

حسین پور همچنین خاطرنشان کرد: این مسیر طی شد تا اینکه خبر جدیدی مطرح شد مبنی بر اینکه شستا سه دانگ را به نام خود کرده است. هیچ ابلاغ یا گزارشی برای ما نیامده است مبنی بر اینکه این سه دانگ منتقل شده است. سند هنوز به نام پرسپولیس نشده و به نام فدراسیون است اما این به معنای آن نیست که فدراسیون صاحب این ساختمان است. محاکم، شستا و فدراسیون چیزی به ما اطلاع نداده اند. نامه ای را با امضای مدیرعامل به فدراسیون ارسال کردیم که اگر توانایی حقوقی و حل این موضوع را ندارند ما به طور جدی وارد موضوع شویم و از حق هواداران دفاع کنیم. تیم مدیریتی باشگاه در تلاش است. آرامش فکری باید برای همه به وجود بیاید و ما از جان و دل مایه می گذاریم. فکر نمی کنم مشکل خاصی ما را تهدید کند و اگر انتقالی هم صورت گرفته باشد ما اقدام می کنیم. 6 دانگ این ساختمان متعلق به باشگاه پرسپولیس است و اصلا ارتباطی به فدراسیون ندارد که به شستا واگذار کند.

وی درباره شکایت باشگاه گوا هند نیز گفت: در خصوص باشگاه گوا اشتباهی رخ داد. این اشتباه توسط دست اندرکاران باشگاه نبوده و خودم شخصا وارد شدم. پست اینترنتی به طور رسمی پاک شد. نامه نگاری از طرف مدیرعامل با باشگاه گوا صورت گرفت. برای رسیدن به آرامش و صلح این اتفاق صورت گرفت. به هر حال دوستان در باشگاه گوا شکایت کردند و اقناع نشدند. ما پاسخ را به AFC ارسال کردیم. مجدد ما مستندات را ارائه کردیم. در بحث گوا همه اعضا از ابراهیم شکوری تا سیدمجید صدری و جعفر سمیعی دلجویی کردند. اینستاگرام باشگاه هم دلجویی کرد. روند رسیدگی در جریان است و ممکن است دوباره نامه نگاری هایی صورت بگیرد. باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقاتی رخ می دهد.

جزییات شکایت از استوکس

وکیل باشگاه پرسپولیس درباره ماجرای آنتونی استوکس بیان داشت: استوکس شکایتی را مطرح و باشگاه دفاعیه کرد. ما دعوای متتقابل را هم در لایحه اعلام کردیم. ما مطالبه غرامت کردیم چون از نظر ما استوکس به بهانه های واهی وقتی قرارداد داشت از حضور در باشگاه و تمرینات خودداری کرد.

جزییات پرونده شکایت از شجاع خلیل زاده و باشگاه الریان

وی درباره شکایت از شجاع خلیل زاده تصریح کرد: وقتی بحث فسخ قرارداد بازیکن ایرانی با تیم ایرانی مطرح است، عنصر خارجی وجود ندارد. صرف نظر از اینکه شجاع خلیل زاده به تیم داخلی یا خارجی بپیوندد. این در صلاحیت مراجع داخلی است. قرارداد داخلی بین باشگاه پرسپولیس و بازیکن ایرانی بوده است. من فکر نمی کنم کمیته استیناف بعد از اینکه به کمیته وضعیت بگوید صلاحیت دارید، حرف خود را پس بگیرد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: ما به اجبار به کمیته استیناف رفتیم. شواهد موجود است که باشگاه خارجی وقتی به بازیکن داخلی پیشنهاد داده این بازیکن با ما قرارداد داشته است. ما علیه باشگاه الریان اقدماتی را انجام دادیم و در آنجا صلاحیت با نهادهای بین المللی است. اما درباره شکایت از شجاع، با باشگاه قطری کار نداریم و فقط می خواستیم ببینیم این فسخ درست بوده یا خیر. چرا که توضیحات بازیکن را قبول نداریم. حتی در مقررات خود کمیته وضعیت هم بندی وجود دارد که حرف خودشان را تناقض می کند چرا که درباره این است که اگر یک طرف خارجی بود چه اقدامی باید کرد. چطور می شود الان حرف دیگری می زنند؟ بیشتر از این وارد جزییات نمی شویم.

حسین پور در پایان راجع به پرونده کالدرون اذعان داشت: در خصوص گابریل کالدرون باید بگویم این پرونده در جریان است. نامه ای برای ما آمده که تا تاریخ 30 اردیبهشت فرصت تمدید شده تا رای صادر شود. به زودی رای کالدرون را دریافت می کنیم مگر اینکه دوباره تمدید شود که بعید است. دفاعیات هم در قبل مطرح شده است. به استدلال ها و دفاعیات قبلی استدلال می شود و ما نمی خواهیم تیم های حقوقی قبلی را زیر سوال ببریم. آنها تلاش کردند و سعی می کنیم منافع را حفظ کنیم. شاید برخی از پرونده ها در دوره های قبلی کمتر توجه شده ما بیشتر توجه خواهیم کرد. فقط به دنبال چیزی نیستیم که رسانه دنبالش باشد. بیشتر پیگیر پرونده هایی هستم که رسانه دنبالش نیست. من برایم مهم است که تیم نونهالان هم کارش به خوبی پیش برود.


کلیدواژه های این خبر
هندوستان   فدراسیون فوتبال   محمد دادکان   شرکت شستا   ابراهیم شکوری   شستا   مدارک لازم   معاون حقوقی   دلگرمی   معاونت حقوقی   ساختمان مرکزی   باشگاه پرسپولیس   هواداران  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «ایرنا» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
پرواز پرسپولیس به عربستان لغو شد/ ماجرا چه بود؟
آفتاب
شکوری: توان رقابت با صنعتی ها را در نقل و انتقالات نداریم
ایران آنلاین
دربی بخشی از مسیر کسب پنجمین قهرمانی است
آنا نیوز
حکمی که فوتبال ایران را مستاجر کرد
ایران اکونومیست
احضار پیروانی به کمیته انضباطی برای ارائه توضیحات
پارسینه
درخواست کمیته انضباطی از پیروانی برای ارائه توضیحات
مشرق نیوز
قرض کمرشکن!
جام جم آنلاین
وضعیت ما سخت تر خواهد شد؛/ شکوری: این یک زنگ خطر بزرگ برای ماست
ورزش 3
چرا ساختمان پرسپولیس به شستا معرفی شد؟
روز نو
حمله رئیس پرسپولیس به فدراسیون فوتبال درماجرای مصادره ساختمان
تابناک
صدری: اجازه نمی دهیم پرسپولیس را وارد دعوا کنند
پارسینه
رمز اصلی قهرمانی های متوالی پرسپولیس لو رفت
پانا
فدراسیون فوتبال: شستا 4 میلیارد تومان بیشتر پس گرفته/ به رییس قوه قضاییه تظلم خواهی می کنیم
جوان آنلاین
چرا فدراسیون ساختمان پرسپولیس را جزو دارایی هایش معرفی کرده؟
وانا نیوز
صدری: زنجیره اتحاد پرسپولیسی ها، رمز اصلی قهرمانی است
باشگاه خبرنگاران
صدری: اجازه نمی دهیم پرسپولیس را وارد دعواهای دیگر کنند
سادس نیوز
پول شستا پرداخت شده است/ صدری: پرسپولیس را وارد دعوای شستا نکنید
ورزش 3
اجازه نمی دهیم پرسپولیس را وارد دعوا کنند
مشرق نیوز
صدری: اجازه نمی دهیم پرسپولیس را وارد دعوا کنند/ سرخپوشان خلاقیت و قدرت را با هم دارند
قدس آنلاین
صدری: اطلاع داریم که فدراسیون فوتبال با شستا تسویه حساب کرده است
ایرنا
صدری: زنجیره اتحاد پرسپولیسی ها رمز اصلی قهرمانی است
خبرگزاری ایلنا
جزئیات پرونده فدراسیون و پرسپولیس/ شکایت از شستا به قوه قضائیه
خبرگزاری بسیج
درخواست کمک فدراسیون فوتبال از قوه قضاییه
خبرآنلاین
پولی که باید به شستا برگردانده می شد 25 میلیارد تومان است / فدراسیون فوتبال: از آیت الله رییسی کمک می خواهیم
ورزش 3
بررسی جزییات توقیف ساختمان فدراسیون و سه دانگ پرسپولیس
آریا
جزئیات انتقال 2 ساختمان فدراسیون فوتبال به شستا از زبان اسماعیلی/ ساختمان های فدراسیون و پرسپولیس چگونه بازگردانده می شوند؟
راه دانا
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس: ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است
میزان
افشاریان: شستا ابتکار عمل و آرامش را در این مقطع از فدراسیون فوتبال گرفت
میزان
ناامیدی معاون حقوقی پیشین فدراسیون از استرداد ساختمان پرسپولیس!
تندرست نیوز
ششدانگ ساختمان متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون فوتبال
تابناک
حسین پور: فدراسیون فوتبال مالک ساختمان پرسپولیس نیست
وانا نیوز
آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس؛ ...از ماجرای توقیف ساختمان تا تمدید قرارداد ستاره ها
کیهان ورزشی
معاون حقوقی پرسپولیس: باید اسرار باشگاه را حفظ کنیم
جوان آنلاین
حسین پور: 6 دانگ ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون فوتبال/ شستا اجازه ندارد سمت ساختمان پرسپولیس بیاید!
راه دانا
شکوری پیشنهادهای نجومی پرسپولیسی ها را فاش کرد
خبرگزاری دانشجو
هیچ دعوایی با پرسپولیس نداریم
آریا
معاون حقوقی پرسپولیس: 6 دانگ ساختمان متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون فوتبال
تسنیم
روایتی از بی خانمانی فدراسیون و پرسپولیس
روز نو
شکوری: عزممان را برای قهرمانی آسیا جزم کرده ایم/ امیدواریم بازیکنان با عرق به هواداران و پیراهن پرسپولیس قراردادشان را تمدید کنند
میزان
شکوری: رقم های پیشنهادی به بازیکنان ما نجومی است اما تلاش می کنیم بمانند/ چرا فدراسیون و شستا سراغ پرسپولیس آمدند؟!
تسنیم
اخبار مرتبط
bltآفتاب : پرواز پرسپولیس به عربستان لغو شد/ ماجرا چه بود؟
bltایران آنلاین : شکوری: توان رقابت با صنعتی ها را در نقل و انتقالات نداریم
bltآنا نیوز : دربی بخشی از مسیر کسب پنجمین قهرمانی است
bltایران اکونومیست : حکمی که فوتبال ایران را مستاجر کرد
bltپارسینه : احضار پیروانی به کمیته انضباطی برای ارائه توضیحات
bltمشرق نیوز : درخواست کمیته انضباطی از پیروانی برای ارائه توضیحات
bltجام جم آنلاین : قرض کمرشکن!
bltورزش 3 : وضعیت ما سخت تر خواهد شد؛/ شکوری: این یک زنگ خطر بزرگ برای ماست
bltروز نو : چرا ساختمان پرسپولیس به شستا معرفی شد؟
bltتابناک : حمله رئیس پرسپولیس به فدراسیون فوتبال درماجرای مصادره ساختمان
bltپارسینه : صدری: اجازه نمی دهیم پرسپولیس را وارد دعوا کنند
bltپانا : رمز اصلی قهرمانی های متوالی پرسپولیس لو رفت
bltجوان آنلاین : فدراسیون فوتبال: شستا 4 میلیارد تومان بیشتر پس گرفته/ به رییس قوه قضاییه تظلم خواهی می کنیم
bltوانا نیوز : چرا فدراسیون ساختمان پرسپولیس را جزو دارایی هایش معرفی کرده؟
bltباشگاه خبرنگاران : صدری: زنجیره اتحاد پرسپولیسی ها، رمز اصلی قهرمانی است
bltسادس نیوز : صدری: اجازه نمی دهیم پرسپولیس را وارد دعواهای دیگر کنند
bltورزش 3 : پول شستا پرداخت شده است/ صدری: پرسپولیس را وارد دعوای شستا نکنید
bltمشرق نیوز : اجازه نمی دهیم پرسپولیس را وارد دعوا کنند
bltقدس آنلاین : صدری: اجازه نمی دهیم پرسپولیس را وارد دعوا کنند/ سرخپوشان خلاقیت و قدرت را با هم دارند
bltایرنا : صدری: اطلاع داریم که فدراسیون فوتبال با شستا تسویه حساب کرده است
bltخبرگزاری ایلنا : صدری: زنجیره اتحاد پرسپولیسی ها رمز اصلی قهرمانی است
bltخبرگزاری بسیج : جزئیات پرونده فدراسیون و پرسپولیس/ شکایت از شستا به قوه قضائیه
bltخبرآنلاین : درخواست کمک فدراسیون فوتبال از قوه قضاییه
bltورزش 3 : پولی که باید به شستا برگردانده می شد 25 میلیارد تومان است / فدراسیون فوتبال: از آیت الله رییسی کمک می خواهیم
bltآریا : بررسی جزییات توقیف ساختمان فدراسیون و سه دانگ پرسپولیس
bltراه دانا : جزئیات انتقال 2 ساختمان فدراسیون فوتبال به شستا از زبان اسماعیلی/ ساختمان های فدراسیون و پرسپولیس چگونه بازگردانده می شوند؟
bltمیزان : معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس: ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است
bltمیزان : افشاریان: شستا ابتکار عمل و آرامش را در این مقطع از فدراسیون فوتبال گرفت
bltتندرست نیوز : ناامیدی معاون حقوقی پیشین فدراسیون از استرداد ساختمان پرسپولیس!
bltتابناک : ششدانگ ساختمان متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون فوتبال
bltوانا نیوز : حسین پور: فدراسیون فوتبال مالک ساختمان پرسپولیس نیست
bltکیهان ورزشی : آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس؛ ...از ماجرای توقیف ساختمان تا تمدید قرارداد ستاره ها
bltجوان آنلاین : معاون حقوقی پرسپولیس: باید اسرار باشگاه را حفظ کنیم
bltراه دانا : حسین پور: 6 دانگ ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون فوتبال/ شستا اجازه ندارد سمت ساختمان پرسپولیس بیاید!
bltخبرگزاری دانشجو : شکوری پیشنهادهای نجومی پرسپولیسی ها را فاش کرد
bltآریا : هیچ دعوایی با پرسپولیس نداریم
bltتسنیم : معاون حقوقی پرسپولیس: 6 دانگ ساختمان متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون فوتبال
bltروز نو : روایتی از بی خانمانی فدراسیون و پرسپولیس
bltمیزان : شکوری: عزممان را برای قهرمانی آسیا جزم کرده ایم/ امیدواریم بازیکنان با عرق به هواداران و پیراهن پرسپولیس قراردادشان را تمدید کنند
bltتسنیم : شکوری: رقم های پیشنهادی به بازیکنان ما نجومی است اما تلاش می کنیم بمانند/ چرا فدراسیون و شستا سراغ پرسپولیس آمدند؟!
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.