شکوری: عزممان را برای قهرمانی آسیا جزم کرده ایم/ امیدواریم بازیکنان با عرق به هواداران و پیراهن پرسپولیس قراردادشان را تمدید کنند

شکوری: عزممان را برای قهرمانی آسیا جزم کرده ایم/ امیدواریم بازیکنان با عرق به هواداران و پیراهن پرسپولیس قراردادشان را تمدید کنند
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: همه عزم خود را جزم کرده ایم که امسال حتما جام قهرمانی باشگاه های آسیا را به دست آوریم.
شکوری: عزممان را برای قهرمانی آسیا جزم کرده ایم/ امیدواریم بازیکنان با عرق به هواداران و پیراهن پرسپولیس قراردادشان را تمدید کنند

خبرگزاری میزان - ابراهیم شکوری در نشست خبری باشگاه پرسپولیس که به صورت آنلاین برگزار شد اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می خوانید:

*باید بحث را از سفر پرسپولیس به گوا هند شروع کنیم. با توجه به شرایط خاص این کشور برای میزبانی دچار چالش هایی بودیم که هواداران هم با آن درگیر هستند. در این 21 روز که در این شهر حضور داشتیم با توجه به شرایط آب و هوایی و کرونایی خاص با مشکلات زیادی مواجه شدیم که با تلاش بازیکنان، کادرفنی و مدیرین صعودی مقتدرانه با پنج پیروزی داشته باشیم.

*همه عزم خود را جزم کرده ایم که امسال حتما جام قهرمانی باشگاه های آسیا را به دست آوریم. این امر از عملکرد پرسپولیس در گروه سخت مشخص است.

*تمدید قرارداد ها؟ جدایی نوراللهی، کنعانی زادگان و امیری؟ در مورد نقل و انتقالات، برای اولین بار هم به صورت مکتوب و هم شفافی با بازیکنانی که قراردادشان تمام شده ارتباط گرفتیم و از آن ها خواستیم که به باشگاه مراجعه کنند. در کنار این موضوعات خودم 21 روز در هند و 4 روز در قرنطینه تهران به صورت شفاهی با بازیکنان صحبت کردم.

*خواسته مدیریت و کادر فنی حفظ این بازیکنان است و ما منتظر آن ها هستیم. باید قبول کنیم آن ها در تیمی بازی می کنند که در فینال آسیا حضور داشتند و مدعی اصلی قهرمانی هستند. اینکه بازیکنان ما پیشنهاد داشته باشند کاملا طبیعی است، اما ما امیدواریم بازیکنان ما با عرق به هواداران و پیراهن پرسپولیس قراردادشان را تمدید کنند.

*قطع همکاری با شرکت آتیه داده پرداز؟ اگر بخواهیم خیلی شفاف حرف بزنیم قرارداد ما با کارگزار سه ساله است که برای هر سال باید تمدید شود. دو هفته قبل نامه ای را ارسال کرده تا شرایط ادامه همکاری را جویا شویم. طرف مقابل تاکنون به کلیه تعهدات و برخی مواقع بیشتر و جلوتر از تهعداتش عمل کرده است، اما اکنون برای ادامه همکاری باید شرایط اعلام شود. نکته مهم این است که نقاط ضعف وقوت این قرارداد دیده شده است و باید در آینده به آن ها توجه شود.

*شکایت باشگاه گوا؟ امور حقوقی لایحه خوبی را تنظیم کرده و از طریق دیپلماسی ورزشی توانستیم با مسئولان فدراسیون هند ارتباط بگیریم. تا جایی که توانستیم سعی کردیم از طریق گفتمان این موضوع را حل کنیم. البته حسین پور، معاون حقوقی باشگاه مسائل حقوقی و جزئی را در پایان نشست به شکل تخصصی توضیح خواهد داد. فکر می کنم اگر هواداران به شکل تخصصی در جریان این موارد قرار بگیرند بیشتر کمک می کند.

*قرض گرفتن برای پرداخت بدهی ها؟ مدیریت محترم و خود من بار ها در این مورد توضیح داده ایم. در زمان ورود ما قراردادی منعقد شده و کلیه فضا های درآمدزایی در اختیار کارگزار قرار گرفته بود و فضای دیگری وجود ندارد. اگر هم منابعی قرض گرفته شده است براساس درآمد های ما در AFC است. ادامه دادن این بحث ذهن هواداران را درگیر و برای آن ها دغدغه ایجاد می کند. به شکل مکتوب به کارگزار اعلام کرده ایم با توجه به اینکه سایت و اینستاگرام ما در اختیار کارگزار است هر تبعاتی برعهده آن است.

*انتقادات از برنامه ریزی سازمان لیگ؟ تنها خواسته ما این بود که همان اتفاق نیم فصل اول در نیم فصل دوم هم رخ بدهد. این هجمه ها به خاطر این است که ما در 4 تورنمنت مدعی هستیم و به همین دلیل چنین فشار و هجمه هایی وارد می شود. ما در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا مدعی هستیم و طبعا وقتی یک تیم در این عرصه ها حضور دارد ممکن است برنامه هایش تداخل پیدا کند.

*در این زمینه با مکاتباتی که آقای سمیعی انجام داد توانستیم بازی با سپاهان را 2 روز عقب بیندازیم، چون به قرنطینه رفتیم. اگر ما وارد قرنطینه شدیم احترام به کادر درمان و مردم بود. جا دارد از کارمندان مرکز ملی فوتبال و فدراسیون فوتبال تشکر کنیم که در این چند روز برای ما زحمات زیادی کشیدند. در مورد برنامه ریزی سازمان لیگ فقط خواستار عدالت هستیم و همان چیزی که برای دیگران رخ می دهد برای ما هم رخ دهد.

*برگزاری بازی پرسپولیس و استقلال تاجیسکتان در چمن مصنوعی؟ قطعا تیم مدیریتی مستقر در باشگاه مکاتبات لازم را برای برگزاری بازی در زمین استاندارد انجام می دهد. ما اولین تیمی بود که مقتدرانه صعود کردیم، ولی اینکه چرا باید در تاجیکستان بازی کنیم جای سوال دارد؟ ما حتما در این زمینه باید ای اف سی مکاتبه و مطالبه خواهیم کرد.

*مصادره 3 دانگ سند باشگاه پرسپولیس توسط شرکت شستا؟ من در قسمت ورزشی این موضوع صحبت می کنم. اگر ابراهیم شکوری و مسئولان دیگر باشگاه اینجا در این ساختمان حضور دارند به خاطر 40 میلیون هوادار است. ما در این ساختمان نماینده هوادارانمان هستیم و به هیچ عنوان از حق هوادارانمان کوتاه نمی آییم. ما هنوز نمی دانیم این اتفاق رخ داده یا نه، چون هیچ مکاتبه ای از مراجع قضایی با ما نشده است. یک سری اقدامات هم انجام شده که مسئول حقوقی باشگاه در مورد آن توضیحات خواهد داد.

*درخواست هواداران برای برابری تعداد بازی ها قبل از دربی؟ در رابطه با برنامه سازمان لیگ 4-3 هفته ای است درگیر موضوع هستیم و درخواست مکتوب منطقی و مناسب خود را هم ارسال کردیم. براساس قوانین فوتبال کشورمان زمان بازی با سپاهان و دربی را تغییر دادیم، اما اتفاقی که در نیم فصل اول افتاد هنوز نیفتاده است و بعید می دانم با توجه به تغییر دوباره برنامه ها و محدودیت زمانی باز هم اتفاقی رخ بدهد.

*باید به هواداران حق داد، زیرا شاید برنامه ریزی مثل نیم فصل اول نیست و درباره پرسپولس عدالت رعایت نشد. اکنون بازی با سپاهان و دربی بسیار حساس است، اما با توجه به محدودیت زمانی، باید بازی ها را برگزار کنیم و امیدوارم بتوانیم در این دو بازی موفق شویم.

*آخرین وضعیت شکایت استوکس؟ برای ما همچنان جای سوال است استوکس چگونه با این کیفیت و شرایط رفتاری با رسپولیس قرارداد بسته و پس از صحبت های حسین پور درباره سایر موارد این ماجرا هم صحبت می کنم.

*آخرین وضعیت ادامه همکاری با کارگزار؟ قرارداد کارگزار این ماه به اتمام می رسد. نامه ای را به این شرکت ارسال کرده و منتظریم ببینم دوست دارند ادامه بدهند یاخیر. نقاط ضعف و قوت را آنالیز کرده و به شرکت کارگزار اعلام کرده ایم، اما تا پایان ماه قرار داد دارد و می خواهیم در ادامه هم منافع باشگاه و هواداران حفظ شود.

*اقدامات مدیریت باشگاه برای جلوگیری از لو رفتن ترکیب تیم؟ من هم فضای مجازی و نگرانی ها را رصد می کنم، اما خواهش می کنم هواداران وارد این فضا نشوند. لو رفتن ترکیب چیز مناسبی نیست و سبب ناراحتی باشگاه و کادرفنی می شود، اما اینکه بخواهیم تمام تلاش خود را بگیریم تا نفری که ترکیب را لو بدهد فعلا مدنظر ما نیست، اما با دستور سمیعی پیگیر موضوع هستیم و از کانال ها و پیج های حاشیه ساز از همین امروز برخورد قانونی صورت می گیرد.

*آخرین وضعیت شکایت خلیل زاده و کالدرون؟ مباحث حقوقی در این زمینه توسط آقای حسین پور مطرح خواهد شد. قطعا در مورد آقای خلیل زاده و کالدرون اتفاقات جدیدی رخ داده که مسئول حقوقی ما در مورد آن توضیح می دهد.

* بازگشت خلیل زاده به پرسپولیس؟ چون خلیل زاده در هتلی حضور داشت که تیم ما هم در آن هتل مستقر بود این شایعه مطرح شد. پرسپولیس در هتل کاملا در قرنطینه بود و حتی بازیکنان خودمان به اتاق های هم تردد نداشتند. شاید فقط در زمان رفت و آمد به محل تمرین بازیکنان یکدیگر را می دیدند. در مورد آقای خلیل زاده هم فقط به خاطر حضور وی در هتل محل اقامت ما این شایعه مطرح شد.

*از دوستانی که در بحث تغذیه، پزشکی، اسکان و ... در کنار ما هستند تشکر کنم. شاید یک عده از عزیزان دیده نشوند و حتی پرداختی های آن ها به موقع نباشد، ولی از همه آن ها ممنون هستیم. امیدوارم زمانی فرا برسد که تقدیر خوبی از آن ها داشته باشیم.

*نگرانی گل محمدی بابت جدایی ستاره های پرسپولیس؟ باشگاه از ماه ها قبل به فکر تمدید قرارداد ها بود. ما با نعمتی و عبدی مذاکره کرده وقرارداد آن ها را تمدید کردیم. با بقیه بازیکنان هم ارتباط برقرار کردیم و سعی کردیم شرایط مد نظر آن ها را جویا شویم. ما به همه بازیکنانمان نیاز داریم، اما طبق شنیده ها از از بازیکنان تیم خودمان، برخی از آن ها ما پیشنهاداتی 40-50 میلیاردی دارند که این کار ما را سخت می کند. البته آن ها در بهترین تیم ایران حضور دارند و برای پرسپولیس افتخار آفرینی می کنند و به همین دلیل امیدواریم آن ها در تیم ما بمانند.

*پرونده شستا؟ تاکید می کنم تا این لحظه هیچ ابلاغیه ای به دست ما نرسیده، ولی دوستان در فدراسیون، شستا و هواداران بدانند این دعوا بین فدراسیون و شرکت شستا است. باشگاه پرسپولیس هیچ نقشی در این زمینه ندارد. تاکید می کنم که فدراسیون به اندازه ای دارایی دارد که شرکت شستا حقش را بگیرد. چرا در شرایطی که تیم ما به عنوان قوی ترین تیم از گروه خود در آسیا صعود کرده این مسائل مطرح شده است؟ چرا در فاصله 2 روز به بازی سپاهان باید این مساله مطرح شود؟ البته طبق اطلاعات ما شرکت شستا تا امروز 25 میلیارد تومان دریافتی از فدراسیون داشته است. زمانی که آقای دادکان باشگاه پرسپولیس را خریده آن را به نام باشگاه زده و اگر به تابلوی آن دقت کنید مشخص می شود چه سالی مالکیت این ساختمان به نام پرسپولیس شده است. ساختمان باشگاه متعلق به 40 میلیون هوادار است و مطمئنا همه با تمام وجود از حقمان دفاع خواهیم کرد.

ادامه دارد...


کلیدواژه های این خبر
هندوستان   دیپلماسی   لیگ برتر   تورنمنت   جام قهرمانی   کنعانی زادگان   قهرمانی آسیا   مقتدرانه   اینستاگرام   درآمد زایی   ابراهیم شکوری   نقل و انتقالات   شرایط آب و هوایی   قرنطینه   نقاط ضعف   نیم فصل دوم   منعقد   نیم فصل اول   قطع همکاری   پرداخت بدهی   لیگ قهرمانان آسیا   مکتوب   معاون حقوقی   مسائل حقوقی   باشگاه پرسپولیس   آسیا   آنلاین   درآمد   لایحه   هواداران   AFC   فینال  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «میزان» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
حذف آخرین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا/ نظرسنجی؛ شما بگویید، دلایل باخت پرسپولیس چیست؟
ورزش 3
یک جام یک نگاه
خبرگزاری موج
بحران مالی پرسپولیس و شعار پاداش آسیایی
ایسنا
راه موفقیت پرسپولیس در آسیا
مشرق نیوز
رونمایی از 5 گزینه پرسپولیس برای فصل بعد
فرارو
کمک دولتی به پرسپولیس را ثابت کنید و جایزه بگیرید!
ایران آنلاین
هیچ وزیری به ما پول نداد؛/ شکوری: جای پرسپولیس بودید کمرتان می شکست!
ورزش 3
معاون اجرایی سرخپوشان اعلام کرد:/ کمک دولتی به پرسپولیس را ثابت کند و جایزه بگیرید!
ورزش 3
شکوری: با این شرایط ادامه کار در پرسپولیس سخت است
ایرنا
جایزه چند میلیاردی پرسپولیس برای افشای کمک دولتی به این باشگاه
خبرگزاری ایلنا
افشاگری شکوری از پیشنهاد 25 میلیاردی به بازیکن پرسپولیس
روز نو
شکوری: اتحاد خانواده پرسپولیس در این قهرمانی مشهود بود/ برخی باشگاه ها به منبع قوی مالی متصل هستند
ایران آنلاین
واکنش ابراهیم شکوری به پیشنهاد 25 میلیاردی برای بازیکنان پرسپولیس
فرارو
شکوری:به سمت ششمین قهرمانی حرکت می کنیم
میزان
حرکت پرسپولیس به سمت ششمین قهرمانی
جام جم آنلاین
شکوری: حفظ بازیکنان سخت است
مشرق نیوز
گلایه از پیشنهاد 25 میلیاردی به بازیکنان پرسپولیس
خبرآنلاین
بررسی عملکرد پرسپولیس یحی در لیگ بیستم
وانا نیوز
داستان ادامه دار قهرمانی
ایران آنلاین
پرسپولیس در لیگ بیستم؛ همچنان روی نوار موفقیت با فرمول گل محمدی
تسنیم
الکلاسیکوی 6 امتیازی پیش درآمد دربی/ استقلال مترصد لغزش پرسپولیس و سپاهان
میزان
باشگاه پرسپولیس: بازیکنان ما پیشنهاد 50 میلیاردی دارند!
رویداد 24
پیشنهاد رقم های نجومی به بازیکنان پرسپولیس
روز نو
بازگشت خلیل زاده شایعه است/ بازیکنان ما پیشنهاد 50 میلیاردی دارند!
سیتنا
کنایه تند مربی پرسپولیس به استقلال
سیتنا
شکوری: به دنبال قهرمانی در آسیا هستیم
تجارت امروز
آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس؛ ...از ماجرای توقیف ساختمان تا تمدید قرارداد ستاره ها
کیهان ورزشی
افشاگری درباره پیشنهادهای نجومی به بازیکنان پرسپولیس
فرارو
شکوری: با وجود چالش های مختلف صعودی مقتدرانه داشتیم
وانا نیوز
شکوری پیشنهادهای نجومی پرسپولیسی ها را فاش کرد
خبرگزاری دانشجو
شکوری: درصدد حفظ سرخ پوشان هستیم اما برخی بازیکنان پیشنهاد 50 میلیاردی دارند/ مالک صددرصدی ساختمان باشگاه پرسپولیس هستیم!
راه دانا
شکوری: عزممان را برای قهرمانی آسیا جزم کرده ایم/ امیدواریم بازیکنان با عرق به هواداران و پیراهن پرسپولیس قراردادشان را تمدید کنند
میزان
شکوری: پرسپولیس عزم خود را جزم کرده است تا امسال جام قهرمانی را به دست بیاورد
باشگاه خبرنگاران
رقم های پیشنهادی به بازیکنان پرسپولیس نجومی است
نصف جهان
شکوری: رقم های پیشنهادی به بازیکنان ما نجومی است اما تلاش می کنیم بمانند/ چرا فدراسیون و شستا سراغ پرسپولیس آمدند؟!
تسنیم
آخرین وضعیت پرسپولیس/ از بازگشت خلیل زاده تا دربی
صدای ایران
هیچ بازیکنی درخواست تمدید را رد نکرده ا ست/ از حق پرسپولیس نمی گذریم
برنا نیوز
اظهارات سخنگوی پرسپولیس درباره داربی، شستا، استقلال تاجیکستان، جاسوس تیم و …
سادس نیوز
واکنش شکوری به خبر بازگشت شجاع
مشرق نیوز
شکوری:از حق هواداران پرسپولیس در قبال مصادره ساختمان باشگاه کوتاه نمی آییم/برخی بازیکنان پیشنهاد 50 میلیاردی دارند
قدس آنلاین
اخبار مرتبط
bltورزش 3 : حذف آخرین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا/ نظرسنجی؛ شما بگویید، دلایل باخت پرسپولیس چیست؟
bltخبرگزاری موج : یک جام یک نگاه
bltایسنا : بحران مالی پرسپولیس و شعار پاداش آسیایی
bltمشرق نیوز : راه موفقیت پرسپولیس در آسیا
bltفرارو : رونمایی از 5 گزینه پرسپولیس برای فصل بعد
bltایران آنلاین : کمک دولتی به پرسپولیس را ثابت کنید و جایزه بگیرید!
bltورزش 3 : هیچ وزیری به ما پول نداد؛/ شکوری: جای پرسپولیس بودید کمرتان می شکست!
bltورزش 3 : معاون اجرایی سرخپوشان اعلام کرد:/ کمک دولتی به پرسپولیس را ثابت کند و جایزه بگیرید!
bltایرنا : شکوری: با این شرایط ادامه کار در پرسپولیس سخت است
bltخبرگزاری ایلنا : جایزه چند میلیاردی پرسپولیس برای افشای کمک دولتی به این باشگاه
bltروز نو : افشاگری شکوری از پیشنهاد 25 میلیاردی به بازیکن پرسپولیس
bltایران آنلاین : شکوری: اتحاد خانواده پرسپولیس در این قهرمانی مشهود بود/ برخی باشگاه ها به منبع قوی مالی متصل هستند
bltفرارو : واکنش ابراهیم شکوری به پیشنهاد 25 میلیاردی برای بازیکنان پرسپولیس
bltمیزان : شکوری:به سمت ششمین قهرمانی حرکت می کنیم
bltجام جم آنلاین : حرکت پرسپولیس به سمت ششمین قهرمانی
bltمشرق نیوز : شکوری: حفظ بازیکنان سخت است
bltخبرآنلاین : گلایه از پیشنهاد 25 میلیاردی به بازیکنان پرسپولیس
bltوانا نیوز : بررسی عملکرد پرسپولیس یحی در لیگ بیستم
bltایران آنلاین : داستان ادامه دار قهرمانی
bltتسنیم : پرسپولیس در لیگ بیستم؛ همچنان روی نوار موفقیت با فرمول گل محمدی
bltمیزان : الکلاسیکوی 6 امتیازی پیش درآمد دربی/ استقلال مترصد لغزش پرسپولیس و سپاهان
bltرویداد 24 : باشگاه پرسپولیس: بازیکنان ما پیشنهاد 50 میلیاردی دارند!
bltروز نو : پیشنهاد رقم های نجومی به بازیکنان پرسپولیس
bltسیتنا : بازگشت خلیل زاده شایعه است/ بازیکنان ما پیشنهاد 50 میلیاردی دارند!
bltسیتنا : کنایه تند مربی پرسپولیس به استقلال
bltتجارت امروز : شکوری: به دنبال قهرمانی در آسیا هستیم
bltکیهان ورزشی : آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس؛ ...از ماجرای توقیف ساختمان تا تمدید قرارداد ستاره ها
bltفرارو : افشاگری درباره پیشنهادهای نجومی به بازیکنان پرسپولیس
bltوانا نیوز : شکوری: با وجود چالش های مختلف صعودی مقتدرانه داشتیم
bltخبرگزاری دانشجو : شکوری پیشنهادهای نجومی پرسپولیسی ها را فاش کرد
bltراه دانا : شکوری: درصدد حفظ سرخ پوشان هستیم اما برخی بازیکنان پیشنهاد 50 میلیاردی دارند/ مالک صددرصدی ساختمان باشگاه پرسپولیس هستیم!
bltمیزان : شکوری: عزممان را برای قهرمانی آسیا جزم کرده ایم/ امیدواریم بازیکنان با عرق به هواداران و پیراهن پرسپولیس قراردادشان را تمدید کنند
bltباشگاه خبرنگاران : شکوری: پرسپولیس عزم خود را جزم کرده است تا امسال جام قهرمانی را به دست بیاورد
bltنصف جهان : رقم های پیشنهادی به بازیکنان پرسپولیس نجومی است
bltتسنیم : شکوری: رقم های پیشنهادی به بازیکنان ما نجومی است اما تلاش می کنیم بمانند/ چرا فدراسیون و شستا سراغ پرسپولیس آمدند؟!
bltصدای ایران : آخرین وضعیت پرسپولیس/ از بازگشت خلیل زاده تا دربی
bltبرنا نیوز : هیچ بازیکنی درخواست تمدید را رد نکرده ا ست/ از حق پرسپولیس نمی گذریم
bltسادس نیوز : اظهارات سخنگوی پرسپولیس درباره داربی، شستا، استقلال تاجیکستان، جاسوس تیم و …
bltمشرق نیوز : واکنش شکوری به خبر بازگشت شجاع
bltقدس آنلاین : شکوری:از حق هواداران پرسپولیس در قبال مصادره ساختمان باشگاه کوتاه نمی آییم/برخی بازیکنان پیشنهاد 50 میلیاردی دارند
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.