روش های آسان برای افزایش سرعت اینترنت

روش های آسان برای افزایش سرعت اینترنت
کم بودن سرعت اینترنت همیشه باعث کلافگی کاربران می شود و شاید فکر کنند که این پایین بودن سرعت از جانب اپراتور ارائه دهنده خدمات باشد؛ اما این مشکل همیشه به اپراتور ها مربوط نیست و دلایل دیگری دارد که می توان به سادگی رفع کرد.
روش های آسان برای افزایش سرعت اینترنت

به گزارش برنا؛ احساس می کنید سرعت اینترنت شما ضعیف است و نمی توانید به راحتی در شبکه های اجتماعی گشت زنی کنید یا فایل های حجم بالا را دانلود کنید؟ سرعت اینترنت شما در حد سرویسی که خریداری کرده اید نیست؟ وای فای شما کند شده است و سرعت سابق را ندارد؟ در همه جای خانه یا محل کار وای فای پرسرعت ندارید؟ باید بدانید که دلایل زیادی برای سرعت پایین اتصال اینترنت وجود دارد. این مشکل می تواند مربوط به مودم یا روتر، سیگنال وای فای و قدرت آن ها، تعداد دستگاه های موجود در شبکه، پهنای باند و حتی یک سرور DNS کند باشد. وبسایت wikiHow راه کار هایی را به شما معرفی می کند که بدون افزایش هزینه، سرعت اینترنت خود را افزایش دهید و از سرعتی بالاتر لذت ببرید.

بخش اول: ملاحظات عمومی

1. یافتن آنچه ممکن است باعث کندی سرعت اینترنت شود: دلایل بی شماری وجود دارد که چرا اینترنت شما ممکن است آنگونه که انتظار دارید عمل نکند. در این خصوص معمولاً چند دلیل رایج شامل موارد زیر وجود دارد:

ــ استفاده از نرم افزار یا سخت افزار قدیمی

ــ وجود تعداد بیش از حدی از رایانه ها یا تلفن همراه متصل به شبکه

ــ دانلود های مداوم و بی وقفه

ــ تداخل سیگنال های مختلف

ــ سرعت اینترنت کم از ارائه دهنده خدمات اینترنت

2. سرعت اینترنت خود را بررسی کنید: شما مبلغ مشخصی را برای میزان مشخصی از سرعت اینترنت پرداخت می کنید. بررسی بارگذاری واقعی و سرعت دانلود شما، ایده تقریبی از نزدیک بودن سرعت تبلیغ شده با سرعتی که از آن برخوردار هستید به شما می دهد. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی، سرعت «حداکثر» را تبلیغ می کنند و این بدان معناست که ممکن است شما این حداکثر را هیچگاه تجربه نکنید. بیشتر اوقات، بالاترین سرعت بارگذاری یا بارگیری رایانه شما کمی پایین تر از سرعت تبلیغ شده خواهد بود. اگر سرعت واقعی نزدیک به سرعت تبلیغ شده باشد، مشکل از ارائه دهنه خدمات اینترنتی شما نیست.

3. نتیجه سرعت اینترنت خود را با طرحی که خریدید مقایسه کنید: طرح خدماتی خریداری شده خود را بررسی کنید تا ببینید برای چه سرعتی، چه مقدار پول پرداخت می کنید، سپس آن را با سرعت واقعی که پیدا کردید مقایسه کنید. اگر سرعتی که به دست آوردید با سرعت ذکر شده در طرح شما یکی نبود و حتی نزدیک به آن نبود حتماً با ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود تماس بگیرید. اگر مدت طولانی است که اینترنت خود را به روز نکرده اید، ممکن است بتوانید با قیمت های پایین تر اینترنت سریع تری پیدا کنید. همه ارائه دهندگان خدمات اینترنتی موجود در منطقه خود را بررسی کنید.

4. فاصله بین رایانه و روتر خود را کاهش دهید: اگر از طریق یک روتر Wi-Fi به اینترنت متصل می شوید، خواهید دید که با فاصله گرفتن بیشتر از روتر، سرعت اینترنت شما نیز پایین می آید. برای برخورداری از حداکثر سرعت اینترنت تا حد ممکن به روتر خود نزدیک شوید. همچنین اطمینان حاصل کنید که تهویه اتاق شما در حدی باشد که هم روتر و رایانه شما بیش از حد گرم نشوند.

5. بین کامپیوتر و روتر خط دید ایجاد کنید: باید توجه داشته باشید که در مسیر سیگنال های روتر شما مانعی مانند دیوار یا یک وسیله خانگی مثل یخچال قرار نداشته باشد، چون این امر تضعیف سیگنال دریافتی کامپیوتر از روتر می شود. یک قانون خوب این است که روتر خود را در فاصله ای از کامپیوتر یا موبایل خود قرار دهید که قابل مشاهده باشد.

6. تعداد دستگاه های متصل به شبکه را به حداقل برسانید: مانند یک آزادراه، شبکه Wi-Fi شما فقط می تواند میزان خاصی از ترافیک را اداره و مدیریت کند و اگر این میزان افزایش یابد طبیعتاً سرعت آن نیز دچار اختلال خواهد شد. در صورت امکان، اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر شما تنها دستگاه متصل به روتر شماست. این امر احتمالاً سرعت اینترنت بهتری را در اختیار شما قرار می دهد. محدود کردن دسترسی به اینترنت به یک رایانه همیشه امکان پذیر نیست، اما می توانید مواردی مانند تلویزیون های هوشمند، رایانه های اضافی، کنسول های بازی های ویدیویی و هر چیز دیگری (مانند تلفن هوشمند یا تبلت) که اتصال به اینترنت را حفظ می کنند را خاموش و جدا کنید.

7. به جای Wi-Fi از اترنت استفاده کنید: اکثر رایانه ها می توانند با استفاده از کابل اترنت مستقیماً به روتر وصل شوند و این باعث می شود تا زمان بین خروج سیگنال روتر و دریافت سیگنال توسط رایانه، حذف شود. البته شما نمی توانید سیستم عامل های تلفن همراه (مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها) را به اترنت وصل کنید. همچنین اگر از رایانه Mac استفاده می کنید و بخواهید کامپیوتر خود را به روتر وصل کنید، به آداپتور اترنت به USB-C احتیاج خواهید داشت.

بخش دوم: ملاحظات سخت افزاری

1. عمر سخت افزار های خود را بررسی کنید: روترها، مودم ها، رایانه ها، تلفن های هوشمند و تبلت ها، همه بعد از گذشت چند سال دچار استهلاک می شوند. اگر یک یا چند مورد از این موارد استثنایی، قدیمی تر از چهار سال یا بیشتر باشند، ممکن است شما را با برخی از مشکلات مربوط به کندی اینترنت مواجه کند. همچنین ممکن است شما یک سیستم عامل بسیار جدید را روی یک رایانه قدیمی یا تلفن همراه هوشمند نصب کنید که قطعاً شما را با مشکل مواجه خواهد کرد. متأسفانه بهترین راه حل برای خلاص شدن از فناوری قدیمی، خرید فناوری جدید است.

2. روتر و مودم خود را برای چند دقیقه از برق جدا کنید: این کار معمولاً به روتر شما اجازه می دهد تا حافظه داخلی خود را پاک کرده و از ابتدا شروع به کار کند. ری استارت مجدد روتر باعث می شود که خلوت ترین کانال Wi-Fi را انتخاب کند، چیزی که ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما، روزانه تغییر کند. شما حتی می توانید روتر خود را به گونه ای تنظیم کنید که به صورت روزانه خود را ری استارت کند.

3. سیستم عامل روتر خود را ارتقا دهید: یک سیستم عامل قدیمی می تواند مانع از اتصال مستمر روتر شما شود. ارتقای سیستم عامل روتر، فرایندی است که به نوع دستگاه بستگی دارد، بنابراین برای این کار باید کتابچه راهنمای روتر خود را بررسی کنید. با این حال به طور معمول، شما می توانید به صفحه تنظیمات روتر بروید، دکمه Update یا Install Firmware را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. این امر به ویژه در صورتی که اخیراً یک روتر با نام تجاری جدید خریداری کرده اید، یا از روتری استفاده می کنید که بیش از یک سال یا دو سال از آن بهره گرفته اید، بسیار مهم است.

4. مکان روتر خود را تغییر دهید: خط دید بین منطقه کار و روتر شما مهم است، اما مهم است که چند دستگاه برقی در نزدیکی روتر وجود داشته باشد. این دستگاه ها می تواند از مانیتور ها تا مایکروویو گرفته تا یخچال باشدف بنابراین مطمئن شوید که روتر شما از این دستگاه ها دور است. همچنین روتر را باید نسبتاً در جای بالایی قرار داد. اگر روتر در سطحی پایین تر از سطح قرار گیری دستگاه های مورد استفاده شما از جمله رایانه، تلفن، تبلت و ... باشد، احتمالاً با مشکلات اتصال به اینترنت مواجه خواهید شد.

5. تمام دستگاه های متصل به اینترنت را مجدداً ری استارت کنید: روش قدیمی «خاموش و روشن کردن دوباره» دستگاه ها در هنگام تنظیم مجدد اتصال به اینترنت، هنوز هم بسیار مناسب عمل می کند، به خصوص هنگام استفاده از دستگاهی که طی چند روز به هیچ وجه خاموش نشده باشند.

6. از یک توسعه دهنده دامنه Wi-Fi استفاده کنید: توسعه دهنده دامنه Wi-Fi دستگاه کوچکی هستند که سیگنال Wi-Fi روتر شما را دریافت می کنند و آن را تقویت می کنند. همچنین این دستگاه ها به Wi-Fi شما اجازه می دهد تا در مکان هایی که قبلاً نمی توانستید سیگنال دریافت کنید، به رایانه شما برسد. تقویت کننده های Wi-Fi می توانند مدل های بسیار متفاوتی دارند، اما اغلب ارزان تر از خرید روتر جدید هستند. البته باید در نظر بگیرید که تقویت کننده ای که می خرید، باید با روتر شما خوب کار کند. در مواردی اگر یک قوطی آلومینیومی داشته باشید، می توانید تقویت کننده خانگی خود را بسازید.

7. یک روتر جدید بخرید: همانطور که قبلاً نیز اشاره شد، اگر روتر و یا مودم شما بیش از چند سال قدمت داشته باشد، خرید یک دستگاه جدید مطمئناً می تواند سرعت و پذیرش اینترنت شما را افزایش دهد.

بخش سوم: ملاحظات نرم افزاری

1. رایانه یا دستگاه تلفن خود را آپدیت کنید: همیشه باید رایانه، تلفن هوشمند و یا تبلت خود را به جدیدترین سیستم های عامل آپدیت کنید.

2. رایانه خود را اسکن کنید: بعضی اوقات بدافزار ها یا ویروس ها می توانند در توانایی رایانه در دسترسی به اینترنت اختلال ایجاد کنند. اجرای نرم افزار آنتی ویروس، برنامه های مضر را در رایانه شما پیدا و حذف می کند. ایده خوبی است که هر هفته یک بار اسکن سیستم خود را اجرا کنید، حتی اگر به نظر می رسد سیستم شما هیچ اشکالی نداشته باشد.

3. مرورگر اینترنت خود را به روز کنید: مرورگر اینترنت قدیمی می تواند باعث کند شدن بار بارگذاری صفحه وب، فیلم و بسیاری از کار های دیگر شود؛ بنابراین سعی کنید همیشه مرورگر های اینترنتی مورد استفاده خود را به روز کنید.

4. فایل های کش مرورگر خود را پاک کنید: یکی دیگر از جنبه های مرورگر شما که می تواند باعث ایجاد مشکل در اینترنت شود، حافظه پنهان مرورگر است. اطلاعات ذخیره شده به وب سایت ها اجازه می دهد که سریعتر بارگذاری شوند، اما اگر حافظه نهان وب سایت با سوابق مرورگر مطابقت نداشته باشد، باعث ایجاد خطا و مشکلات اتصال می شود. وقتی کش مرورگر خود را پاک کنید، سرعت آن نیز بیشتر می شود.

5. نوار های ابزار را از مرورگر خود حذف کنید: اگر مرورگر شما چندین نوار ابزار یا افزودنی دارد، حذف آن ها باعث می شود مرورگر شما سرعت بگیرد.

6. از مرورگر های Google Chrome یا Firefox استفاده کنید: این دو مرورگر معمولاً سریعتر از سایر رقبا هستند و برای همه سیستم عامل ها از جمله ویندوز، مک، آیفون و اندروید در دسترس هستند.

بخش چهارم: تغییر سرور DNS

در برخی موارد و در صورتی که سرور DNS پیش فرض ارایه دهنده خدمات اینترنت شما کند باشد، سوئیچینگ سرور DNS می تواند سرعت اتصال شما را به شکل ظاهری افزایش دهد. در ادامه تغییر سرور DSN در دو سیستم عامل ویندوز و مک را به شما نشان خواهیم داد.

الف) تغییر سرور DSN در سیستم عامل ویندوز

1. روی نماد ویندوز در گوشه پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید.

2. واژه Control Panel (کنترل پنل) را در صفحه مورد نظر تایپ کنید، سپس در بالای پنجره استارت، روی Control Panel کلیک کنید.

3. حالت نمایش را به نماد های بزرگ تغییر دهید: روی گزینه View by در سمت راست صفحه، در گوشه سمت راست بالای کلیک کنید، سپس در منوی کشویی بر روی گزینه Large icons کلیک کنید. اگر به صورت پیش فرض این گزینه بر روی Large icons بود، آن را تغییر ندهید.

4. بر روی گزینه Network and Sharing Center کلیک کنید. این گزینه در سمت راست پنجره Control Panel قرار دارد.

5. بر روی گزینه Change adapter settings کلیک کنید. این پیوند در سمت چپ بالای پنجره قرار دارد.

6. صفحه اتصالات اینترنتی خود را باز کنید. بر روی اتصال Wi-Fi فعلی را کلیک کنید، سپس در قسمت بالای پنجره روی گزینه Change settings of this connection کلیک کنید.

7. بر روی گزینه (Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4 کلیک کنید. این گزینه در وسط پنجره قرار دارد.

8. بر روی گزینه Properties کلیک کنید. این دکمه را در پایین صفحه پیدا خواهید کرد. با این کار یک پنجره جدید باز می شود.

9. بر روی گزینه Use the following DNS server کلیک کنید.

10. آدرس جدید DNS را در هر یک از جعبه ها وارد کنید. بسته به اینکه آیا ترجیح می دهید از OpenDNS یا سرور های Google استفاده کنید، یکی از موارد زیر را انجام دهید.

ـ Google - 8.8.8.8 را در جعبه متن Preferred DNS Server تایپ کنید، سپس 8.8.4.4 را در جعبه متن Server DNS Alternate تایپ کنید.

ـ برای OpenDSN،عدد 208.67.222.222 را در جعبه متن Preferred DNS server تایپ کنید، سپس 208.67.220.220 را در جعبه متن Alternative DNS server تایپ کنید.

11. بر روی گزینه OK کلیک کنید.

12. بر روی گزینه Close کلیک کنید. با این کار سیستم تنظیمات مورد شما را ذخیره و اعمال می کند.

ب) تغییر سرور DSN در سیستم عامل مک

1. در گوشه سمت چپ صفحه، روی نماد Apple کلیک کنید. یک منوی کشویی ظاهر می شود.

2. بر روی گزینه System Preferences در منوی کشویی کلیک کنید.

3. بر روی گزینه Network کلیک کنید. این گزینه را در پنجره System Preferences پیدا خواهید کرد. با کلیک بر روی آن یک پنجره جدید باز می شود.

4. connection خود را انتخاب کنید و بر روی اتصال Wi-Fi فعلی خود، در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید.

5. بر روی گزینه Advanced کلیک کنید که در انتهای پنجره قرار دارد. با این کار پنجره دیگری باز خواهد شد.

6. بر روی گزینه DNS کلیک کنید. این گزینه در بالای پنجره است.

7. بر روی علامت + کلیک کنید که در گوشه پایین سمت چپ پنجره قرار دارد.

8. آدرس DNS اولیه را وارد کنید. بسته به اینکه آیا شما ترجیح می دهید از OpenDNS یا سرور های Google استفاده کنید، یکی از موارد زیر را انجام دهید:

ـ برای سرور گوگل 8.8.8.8 را تایپ کنید و سپس بر روی گزینه Return کلیک کنید.

ـ برای OpenDSN، عدد 208.67.222.222 را تایپ کنید و سپس بر روی گزینه Return کلیک کنید.

9. مجدداً بر روی گزینه + کلیک کنید، سپس آدرس DNS ثانویه را وارد کنید. دوباره بسته به آدرسی که در ابتدا انتخاب کرده اید یکی از موارد زیر را انجام دهید:

ـ برای سرور گوگل 8.8.8.8 را تایپ کنید و سپس بر روی گزینه Return کلیک کنید.

ـ برای OpenDSN، عدد 208.67.222.222 را تایپ کنید و سپس بر روی گزینه Return کلیک کنید.

10. بر روی گزینه OK کلیک کنید. این تنظیمات DNS شما را ذخیره می کند.

11. بر روی گزینه Apply کلیک کنید. با این کار تنظیمات DNS خود را به شبکه اعمال می کنید.


کلیدواژه های این خبر
گوشی های هوشمند   دانلود   نرم افزار   رایانه   سخت افزار   سرعت اینترنت   اینترنت   اپراتور   آزادراه   ترافیک   محل کار   سیگنال   بارگیری   وب سایت   مودم   روتر   پهنای اینترنت   یخچال   اتصال اینترنت   شبکه های اجتماعی   کاربران  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «برنا نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
ماجرای کندی اینترنت در روزهای اخیر چیست؟
نواندیش
ماجرای کندی اینترنت در روز های اخیر چیست؟
آفتاب
مقصران کندی اینترنت
بولتن نیوز
مدیر ارشد مبین نت: عمده ی اختلالات کاربران مبین نت به دلیل تغییر موقعیت مکانی مودم است!
سیتنا
عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات برای دریافت رای اعتماد در مجلس چه گفت؟
آی تی رسان
سقوط رتبه ی جهانی ایران در سرعت اینترنت موبایل و ثابت
سیتنا
دانلود Google Duo 146.0.387384454 – نرم افزار تماس تصویری گوگل
باشگاه خبرنگاران
فناوری 4G چطور دنیای ما را دگرگون کرد؟
زومیت
فلت رندر؛ ابزار آنلاین ساخت تیزر، موشن گرافیک، طرح گرافیکی و بنر
زومیت
راه کارهای رفع خطای IP Address Conflict در ویندوز و مک
آی تی رسان
VDSL تجربه ای متفاوت از ADSL2+ برای کاربران خانگی و کسب و کارها
ایران آنلاین
کاهش مشترکان اینترنت ثابت
ایسنا
ویپ چیست ؟
خبرگزاری ایلنا
آیا وقت آن رسیده است که نسل جدید اینترنت پرسرعت ثابت را با تجربه های قبلی جایگزین کنیم؟
آی تی رسان
بررسی میزان سرعت اینترنت ماهواره ای استارلینک + فیلم
باشگاه خبرنگاران
مودم روترهای 4G هوآوی هم اکنون در ایران/ بهترین کیفیت اینترنت موبایل
آی سی تی پرس
مودم روترهای 4G هواوی هم اکنون در ایران؛ بهترین کیفیت اینترنت موبایل
خبرآنلاین
مودم روترهای 4G هواوی هم اکنون در ایران ، بهترین کیفیت اینترنت موبایل
سیمرغ
مودم روترهای 4G هواوی در ایران
برنا نیوز
واتساپ برای کاربران گوشی های جدید سامسونگ با مشکل مواجه شد
نصف جهان
وضعیت اینترنت 5G در سال 2021
بولتن نیوز
انواع اینترنت ثابت و حرکت به سمت 5G خانگی
ایران آنلاین
افزایش سرعت اینترنت تا 10 برابر
سیتنا
چگونه می توان سرعت اینترنت را تا 10 برابر افزایش داد؟
صبحانه با خبر
فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟|رتبه 134 ایران در سرعت اینترنت/ چگونه می توان سرعت اینترنت را تا 10 برابر افزایش داد؟
تسنیم
گزارش// صفر تا صد فناوری "اینترنت ماهواره ای"
تسنیم
صفر تا صد فناوری «اینترنت ماهواره ای»
مشرق نیوز
تجربه کره جنوبی در ایجاد شبکه ملی اطلاعات
پایداری ملی
متوسط سرعت اینترنت در ایران چقدر است؟
صبحانه با خبر
روند شناسی تحولات اجتماعی ایران متاثر از شبکه های اجتماعی
رسانیوز
7 روش تقویت سیگنال وای فای و بهبود سرعت اینترنت
صبا ایران
بهترین راه برای مدرن سازی راه های ارتباطی تلفنی در یک کسب و کار
جام جم آنلاین
از دانلود پیام رسان WhatsApp تا برنامه رسمی Gmail
باشگاه خبرنگاران
نظارت جدی روسیه بر اینترنت و فضای مجازی
صدا و سیما
گوشی ها در روسیه باید با برنامه های روسی از پیش نصب شده عرضه شوند
باشگاه خبرنگاران
الزام نصب نرم افزار روسی در تمام گوشی های روسیه
سیتنا
7 روش برای تقویت سیگنال وای فای و بهبود سرعت اینترنت
صبحانه با خبر
نصب نرم افزار روسی در همه گوشی های روسیه اجباری شد
ایسنا
آذری جهرمی: قعطی در مسیر ارتباطی بین المللی در دریای مدیترانه برطرف شد
آی تی رسان
چگونه از طریق کامپیوترهای ویندوزی به سرویس PS Now سونی دسترسی پیدا کنیم؟
آی تی رسان
اخبار مرتبط
bltنواندیش : ماجرای کندی اینترنت در روزهای اخیر چیست؟
bltآفتاب : ماجرای کندی اینترنت در روز های اخیر چیست؟
bltبولتن نیوز : مقصران کندی اینترنت
bltسیتنا : مدیر ارشد مبین نت: عمده ی اختلالات کاربران مبین نت به دلیل تغییر موقعیت مکانی مودم است!
bltآی تی رسان : عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات برای دریافت رای اعتماد در مجلس چه گفت؟
bltسیتنا : سقوط رتبه ی جهانی ایران در سرعت اینترنت موبایل و ثابت
bltباشگاه خبرنگاران : دانلود Google Duo 146.0.387384454 – نرم افزار تماس تصویری گوگل
bltزومیت : فناوری 4G چطور دنیای ما را دگرگون کرد؟
bltزومیت : فلت رندر؛ ابزار آنلاین ساخت تیزر، موشن گرافیک، طرح گرافیکی و بنر
bltآی تی رسان : راه کارهای رفع خطای IP Address Conflict در ویندوز و مک
bltایران آنلاین : VDSL تجربه ای متفاوت از ADSL2+ برای کاربران خانگی و کسب و کارها
bltایسنا : کاهش مشترکان اینترنت ثابت
bltخبرگزاری ایلنا : ویپ چیست ؟
bltآی تی رسان : آیا وقت آن رسیده است که نسل جدید اینترنت پرسرعت ثابت را با تجربه های قبلی جایگزین کنیم؟
bltباشگاه خبرنگاران : بررسی میزان سرعت اینترنت ماهواره ای استارلینک + فیلم
bltآی سی تی پرس : مودم روترهای 4G هوآوی هم اکنون در ایران/ بهترین کیفیت اینترنت موبایل
bltخبرآنلاین : مودم روترهای 4G هواوی هم اکنون در ایران؛ بهترین کیفیت اینترنت موبایل
bltسیمرغ : مودم روترهای 4G هواوی هم اکنون در ایران ، بهترین کیفیت اینترنت موبایل
bltبرنا نیوز : مودم روترهای 4G هواوی در ایران
bltنصف جهان : واتساپ برای کاربران گوشی های جدید سامسونگ با مشکل مواجه شد
bltبولتن نیوز : وضعیت اینترنت 5G در سال 2021
bltایران آنلاین : انواع اینترنت ثابت و حرکت به سمت 5G خانگی
bltسیتنا : افزایش سرعت اینترنت تا 10 برابر
bltصبحانه با خبر : چگونه می توان سرعت اینترنت را تا 10 برابر افزایش داد؟
bltتسنیم : فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟|رتبه 134 ایران در سرعت اینترنت/ چگونه می توان سرعت اینترنت را تا 10 برابر افزایش داد؟
bltتسنیم : گزارش// صفر تا صد فناوری "اینترنت ماهواره ای"
bltمشرق نیوز : صفر تا صد فناوری «اینترنت ماهواره ای»
bltپایداری ملی : تجربه کره جنوبی در ایجاد شبکه ملی اطلاعات
bltصبحانه با خبر : متوسط سرعت اینترنت در ایران چقدر است؟
bltرسانیوز : روند شناسی تحولات اجتماعی ایران متاثر از شبکه های اجتماعی
bltصبا ایران : 7 روش تقویت سیگنال وای فای و بهبود سرعت اینترنت
bltجام جم آنلاین : بهترین راه برای مدرن سازی راه های ارتباطی تلفنی در یک کسب و کار
bltباشگاه خبرنگاران : از دانلود پیام رسان WhatsApp تا برنامه رسمی Gmail
bltصدا و سیما : نظارت جدی روسیه بر اینترنت و فضای مجازی
bltباشگاه خبرنگاران : گوشی ها در روسیه باید با برنامه های روسی از پیش نصب شده عرضه شوند
bltسیتنا : الزام نصب نرم افزار روسی در تمام گوشی های روسیه
bltصبحانه با خبر : 7 روش برای تقویت سیگنال وای فای و بهبود سرعت اینترنت
bltایسنا : نصب نرم افزار روسی در همه گوشی های روسیه اجباری شد
bltآی تی رسان : آذری جهرمی: قعطی در مسیر ارتباطی بین المللی در دریای مدیترانه برطرف شد
bltآی تی رسان : چگونه از طریق کامپیوترهای ویندوزی به سرویس PS Now سونی دسترسی پیدا کنیم؟
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.