آژانس تبلیغات دیجیتال چیست؟ و چه کمکی به شما می کند؟

آژانس تبلیغات دیجیتال چیست؟ و چه کمکی به شما می کند؟
برای پی بردن به اهمیت آژانس های تبلیغات دیجیتال همین اندازه کافی است که بدانیم این مجموعه ها می توانند فرایندهای بازاریابی در فضای آنلاین را از طریق یک تیم داخلی بر عهده بگیرند و این فرایند را دقیق تر، در زمانی کوتاه تر و با صرف هزینه ای کمتر انجام دهند.
آژانس تبلیغات دیجیتال چیست؟ و چه کمکی به شما می کند؟

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

آژانس تبلیغات دیجیتال را می توان به زبان ساده اینطور تعریف کرد: آژانسی که به منظور تأمین نیازهای متغیر بازاریابی و تبلیغات در عصر دیجیتال شکل گرفته است.

تبلیغات دیجیتال در عصر جدید

برای پی بردن به اهمیت آژانس های تبلیغات دیجیتال همین اندازه کافی است که بدانیم این مجموعه ها می توانند فرایندهای بازاریابی در فضای آنلاین را از طریق یک تیم داخلی بر عهده بگیرند و این فرایند را دقیق تر، در زمانی کوتاه تر و با صرف هزینه ای کمتر انجام دهند.

با ما همراه باشید تا با مهم ترین خدمات مجموعه های تبلیغات آنلاین در عصر تحول دیجیتال آشنا شوید:

آژانس تبلیغات دیجیتال چیست؟

به دنبال تحول دیجیتال که در بسیاری از زوایای زندگی انسان امروز تغییرات قابل تأملی را ایجاد کرده است، فرایند بازاریابی نیز دچار تغییرات شاخصی شد. شکل گیری آژانس های تبلیغات دیجیتال یکی از نتایج مهم این تحول به شمار می رود.

برای اینکه با مفهوم آژانس های تبلیغات در فضای آنلاین بیشتر آشنا شویم، بهتر است عمده ترین خدمات آنها را برشماریم. خدماتی که این آژانس ها ارائه می دهند از نیاز مشتریان امروز ناشی شده است. آژانس های سنتی تر بازاریابی دیگر نمی توانند پاسخگوی نیاز کسب وکارهایی باشند که مشتریان خود را در فضای آنلاین پیدا می کنند.

مخاطبان کسب وکارها در فضای آنلاین حضور دارند و بنابراین کسب وکارهای امروز چاره ای ندارند جز اینکه وب سایت داشته باشند، در رسانه های اجتماعی فعال بوده، از تبلیغات موبایلی غافل نشوند، محتوای مناسب با فضای دیجیتال تولید کنند و ... .

تبلیغات دیجیتال در رسانه های اجتماعی

بر اساس نیازهایی که به دنبال تحول دیجیتال در فضای بازاریابی ایجاد شده است، عمده ترین خدمات تبلیغات آنلاین شامل موارد زیر می شود:

طراحی و توسعه وب سایت، طراحی اپلیکیشن ها، تبلیغات در موتورهای جستجو مانند گوگل، تبلیغات کلیکی، بهینه سازی موتورهای جستجو که به نام سئو آن را می شناسیم، بازاریابی در شبکه های اجتماعی مانند تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام، تولید محتوا، مدیریت برند در تبلیغات آنلاین، بازاریابی ویدئویی، ایمیل مارکتینگ، کمپین های موبایلی و ...

چرا باید با آژانس های تبلیغات دیجیتال همکاری کنیم؟

همانطور که گفته شد تحول دیجیتال منجر به شکل گیری رویکردهای جدیدی در فضای بازاریابی شده است که تسلط بر همه این رویکردها کار چندان آسانی نبوده و حتی به جرأت می توان گفت که غیرممکن است. اینکه یک کسب وکار بتواند در روند تبلیغات آنلاین خود طیف گسترده ای از رویکردهای بازاریابی دیجیتال مانند تولید محتوا، توسعه وب سایت، تبلیغ در اینستاگرام، تبلیغ در فضای وب، تبلیغات در تلگرام، تبلیغ در اپ استورها، سئو و ... را پوشش دهد، نیاز به صرف وقت بیشتر و هزینه فراوان دارد.

در چنین شرایطی بهترین راه حل این است که کار را به کاردان بسپاریم. آژانس های تبلیغات دیجیتال با فراهم کردن تیمی متخصص که به امور تبلیغات و فرایندهای بازاریابی مسلط هستند، امکان تبلیغات بهینه و هدف مند را فراهم می کنند. این مجموعه ها قبل از هر چیز به بررسی بازار و مخاطبان هدف یک کسب وکار می پردازند و کمپین های تبلیغات اینترنتی را با توجه به مخاطبان هدف راه اندازی می کنند.

تبلیغات اینترنتی

آژانس تبلیغات دیجیتال چه کمکی می تواند به شما کند؟

با توجه به نیازی که اکثر کسب وکارهای امروزی به تبلیغات آنلاین پیدا کرده اند، سپردن برنامه های بازاریابی به یک آژانس تبلیغاتی، راه حل مناسبی به شمار می رود که فرایند تبلیغات را مقرون به صرفه تر کرده و این روند را توسط افراد متخصص انجام می دهد.

در ادامه به مهم ترین مزایای آژانس های تبلیغاتی در جهت رشد و توسعه کسب وکارها اشاره خواهد شد.

تبلیغات مقرون به صرفه

در مقایسه با هزینه های تبلیغات سنتی تر مانند تبلیغ در رادیو و تلویزیون، هزینه های بازاریابی دیجیتال کمتر است. حال اگر بتوانیم فرایند تبلیغات اینترنتی خود را به صورت متمرکز به یک آژانس بسپاریم، قطعا در بودجه بازاریابی خود صرفه جویی کرده ایم.

آژانس های تبلیغات دیجیتال با انجام تحقیقات لازم، فرایند بازاریابی را هدف مند می کنند و در نتیجه هزینه ها در جایی صرف خواهد شد که نتیجه بخش بوده و در نهایت، بازگشت سرمایه بیشتری اتفاق خواهد افتاد.

(عنوان عکس: تبلیغات مقرون به صرفه)

افزایش نرخ تبدیل ترافیک

یکی از اهداف اصلی بازاریابی آنلاین کمک به نرخ تبدیل ترافیک است، به این معنا که مثلا تبلیغات در تلگرام یا اینستاگرام یا سایر رسانه های اجتماعی منجر به ورود کاربران به وب سایت یک کسب وکار و تبدیل نرخ ترافیک آن شود.

آژانس های بازاریابی به لطف تیم متخصصی که دارند در همه زوایای تبلیغات آنلاین، از تبلیغ در رسانه های اجتماعی گرفته تا تبلیغات در فضای وب، تبلیغات کلیکی و ... به افزایش نرخ تبدیل ترافیک اهمیت می دهند و رویکردهای بازاریابی را طوری طراحی می کنند که در نهایت، ترافیک وب سایت بالاتر رود.

از سوی دیگر، نرخ تبدیل لید به مشتری نیز از رویکردهایی است که مورد توجه آژانس های تبلیغات دیجیتال است. به این معنا که مخاطب اولیه را که نسبت به یک کسب وکار رغبت نشان داده است (لید) به مشتری تبدیل خواهند کرد.

درآمد بیشتر با تبلیغات دیجیتال

تا به حال به این فکر کرده اید که در صورت بالا رفتن نرخ تبدیل چه اتفاقی می افتد؟ اصلا چرا نرخ تبدیل مهم است؟ چرا افزایش ترافیک وب سایت و تبدیل لید به مشتری یک نکته مثبت در تبلیغات دیجیتال به شمار می رود؟

بالا رفتن نرخ تبدیل به معنای موفق بودن کمپین تبلیغاتی است. به عنوان مثال تبلیغات کلیکی را در نظر بگیرید: در این نوع تبلیغ به ازای هر کلیک که منجر به بازدید از وب سایت شود، هزینه ای پرداخت خواهد شد. اگر نرخ تبدیل کاربر اولیه به کاربری که روی تبلیغ کلیک می کند، بالا رود به این معناست که کاربران بیشتری از وب سایت بازدید کرده اند و هدف کمپین که آگاهی از برند بوده است، محقق شده است.

چنین روندی باعث بازگشت سریع تر سرمایه شده و در نهایت، موجب افزایش درآمد کسب وکارها خواهد شد. طراحی و راه اندازی کمپین های بازاریابی توسط آژانس های تبلیغاتی از این نظر اهمیت دارد که این آژانس ها با یک برنامه ریزی دقیق، کمپین های موفقی را طراحی خواهند کرد که موجب بازگشت سرمایه و افزایش درآمد کسب وکارها شوند.

تمرکز بیشتر روی کسب وکار

یکی از مزیت های عمده ای که همکاری با آژانس های تبلیغات دیجیتال دارد، تمرکز روی کسب وکارتان است. هر تجارتی نیاز به تمرکز روی بخش های مختلف خود دارد، از تولید محصولات و خدمات گرفته تا بستن قرارداد با مشتریان و انجام امور مالی و حقوقی و ... . تصور کنید که در کنار تمام این کارها، نگران تبلیغ در گوگل ادز یا تبلغیات کلیکی یا تبلیغات در اینستاگرام هم باشید! مطمئنا فشار کاری زیادی را تحمل خواهید کرد و چه بسا که عدم تمرکز کامل روی هر دو بخش، نتایج چندان درخشانی به دنبال نداشته باشد.

این در حالی است که اگر تبلیغات دیجیتال خود را به یک آژانس متخصص در این زمینه بسپارید، می توانید با خیال راحت امور دیگر کسب وکارتان را مدیریت کرده و در نهایت نیز نتایج بهتر و بهینه تری را از فرایند تبلغیات آنلاین خود کسب کنید.

آژانس تبلیغات دیجیتال مگنت همراه شماست:

مجموعه کاملی از خدمات متنوع تبلیغات آنلاین را با توجه به هزینه مشتریان و بازار هدف آنها در آژانس تبلیغات دیجیتال مگنت(www.magnetdigitalagency.com) به مشتریان ارائه می شود.

این خدمات شامل خدمات موبایلی، وب، شبکه اجتماعی، روابط عمومی آنلاین، گوگل ادز و 360 درجه است.


کلیدواژه های این خبر
موتورهای جستجو   اینستاگرام   سئو   کسب وکار   وب سایت   تولید محتوا   عصر دیجیتال   اپلکیشن   دیجیتال   نیاز مشتریان   آژانس ها   کمپین   فضای آنلاین   بازاریاب   پست الکترونیک   بازار   آنلاین   تلگرام   شبکه های اجتماعی   تبلیغات  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «مثلث» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
شیوه های تبلیغات موثر کدام ها هستند؟
ایران آنلاین
آشنایی با شغل های اینستاگرامی جذاب و پولساز/ از بلاگری تا واینری
پارسینه
از بلاگری تا واینری؛ شغل های اینستاگرامی پولساز
پانا
دیجی کالا در سالی که گذشت؛ نگاهی به آمار و ارقام دیجی کالا در سال 1399
خبرآنلاین
شغل های اینستاگرامی جذاب و پولساز/ از بلاگری تا واینری
ایسنا
5 نکته که هنگام دریافت مشاوره تبلیغات باید به آن توجه کنید!
برنا
تلاشی برای آشنایی با شیوه های نوین بازاریابی در فضای دیجیتال
خبرگزاری کتاب ایران
معرفی خدمات دیجیتال مارکتینگ گرندیما
مشرق نیوز
گزارشی از تاثیر تبلیغات آنلاین بر رشد کسب و کارها
انتخاب
لزوم قانونمندسازی در شبکه های اجتماعی
ایران آنلاین
آشنایی با جدیدترین فوت و فن های فروش اینترنتی
قدس آنلاین
آماری از تبلیغات آنلاین در وبسایت های ایرانی
آنا نیوز
استخدام کارشناس فروش تلفنی و کارشناس تولید محتوا در شرکت رای بین در تهران
ای استخدام
رانت 1000 میلیاردی نهفته در طرح مجلس برای محدودیت اینترنت؟
آفتاب
رانت 1000 میلیاردی نهفته در طرح «صیانت»؟
فرارو
آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ
جام جم آنلاین
چرا تولید محتوا بعد از طراحی وب سایت اهمیت دارد؟
مهر نیوز
طراحی سایت در تبریز در سال 1400 چرا مهمتر از سال های قبل شده است؟
تسنیم
چرا ترون از محبوب ترین ارزهای دیجیتال در ایران است؟
هفت صبح
استخدام کارشناس فروش تلفنی و کارشناس تولید محتوا با حقوق و مزایا در تهران
ای استخدام
استخدام گرافیست، طراح معماری و مدیر فروش در گروه معماران شهرآرا در اصفهان
ای استخدام
ضرورت ورود کسب وکار شما به فضای آنلاین
تسنیم
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید
بولتن نیوز
معرفی محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021
افتانا
چرا خبرنامه ایمیلی بهترین خدمتی است که برند شما می تواند ارایه کند؟
آی تی رسان
بیش از 400 هزار نصب برای 25 بازی ایرانی
ایران آنلاین
بیش از 400 هزار نصب برای 25 بازی ایرانی 
ایسنا
10 اپلیکیشن موبایلی سال 2021 اعلام شد
پول نیوز
محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی 2021
ایران آنلاین
محبوب ترین برنامه های موبایلی 2021
سیتنا
محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال2021
الف
محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2021
مردم سالاری
محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 کدامند؟
ایسنا
معرفی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال mydmc.ir
زومیت
چگونه کسب و کار اینترنتی موفق داشته باشیم؟
خبرآنلاین
کلاب هاوس و داستانی جدید برای فضاسازی کاذب در آستانه انتخابات ریاست جمهوری!
بولتن نیوز
سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال حتما بخوانند
تیتر20
گزارشی از دام کلاهبرداران سایبری برای سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال
ایران آنلاین
دام کلاهبرداران سایبری برای سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال
شفا آنلاین
استخدام کارشناس تغذیه و کارشناس سایت در یک مجموعه معتبر در تهران
ای استخدام
اخبار مرتبط
bltایران آنلاین : شیوه های تبلیغات موثر کدام ها هستند؟
bltپارسینه : آشنایی با شغل های اینستاگرامی جذاب و پولساز/ از بلاگری تا واینری
bltپانا : از بلاگری تا واینری؛ شغل های اینستاگرامی پولساز
bltخبرآنلاین : دیجی کالا در سالی که گذشت؛ نگاهی به آمار و ارقام دیجی کالا در سال 1399
bltایسنا : شغل های اینستاگرامی جذاب و پولساز/ از بلاگری تا واینری
bltبرنا : 5 نکته که هنگام دریافت مشاوره تبلیغات باید به آن توجه کنید!
bltخبرگزاری کتاب ایران : تلاشی برای آشنایی با شیوه های نوین بازاریابی در فضای دیجیتال
bltمشرق نیوز : معرفی خدمات دیجیتال مارکتینگ گرندیما
bltانتخاب : گزارشی از تاثیر تبلیغات آنلاین بر رشد کسب و کارها
bltایران آنلاین : لزوم قانونمندسازی در شبکه های اجتماعی
bltقدس آنلاین : آشنایی با جدیدترین فوت و فن های فروش اینترنتی
bltآنا نیوز : آماری از تبلیغات آنلاین در وبسایت های ایرانی
bltای استخدام : استخدام کارشناس فروش تلفنی و کارشناس تولید محتوا در شرکت رای بین در تهران
bltآفتاب : رانت 1000 میلیاردی نهفته در طرح مجلس برای محدودیت اینترنت؟
bltفرارو : رانت 1000 میلیاردی نهفته در طرح «صیانت»؟
bltجام جم آنلاین : آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ
bltمهر نیوز : چرا تولید محتوا بعد از طراحی وب سایت اهمیت دارد؟
bltتسنیم : طراحی سایت در تبریز در سال 1400 چرا مهمتر از سال های قبل شده است؟
bltهفت صبح : چرا ترون از محبوب ترین ارزهای دیجیتال در ایران است؟
bltای استخدام : استخدام کارشناس فروش تلفنی و کارشناس تولید محتوا با حقوق و مزایا در تهران
bltای استخدام : استخدام گرافیست، طراح معماری و مدیر فروش در گروه معماران شهرآرا در اصفهان
bltتسنیم : ضرورت ورود کسب وکار شما به فضای آنلاین
bltبولتن نیوز : با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید
bltافتانا : معرفی محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021
bltآی تی رسان : چرا خبرنامه ایمیلی بهترین خدمتی است که برند شما می تواند ارایه کند؟
bltایران آنلاین : بیش از 400 هزار نصب برای 25 بازی ایرانی
bltایسنا : بیش از 400 هزار نصب برای 25 بازی ایرانی 
bltپول نیوز : 10 اپلیکیشن موبایلی سال 2021 اعلام شد
bltایران آنلاین : محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی 2021
bltسیتنا : محبوب ترین برنامه های موبایلی 2021
bltالف : محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال2021
bltمردم سالاری : محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2021
bltایسنا : محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 کدامند؟
bltزومیت : معرفی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال mydmc.ir
bltخبرآنلاین : چگونه کسب و کار اینترنتی موفق داشته باشیم؟
bltبولتن نیوز : کلاب هاوس و داستانی جدید برای فضاسازی کاذب در آستانه انتخابات ریاست جمهوری!
bltتیتر20 : سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال حتما بخوانند
bltایران آنلاین : گزارشی از دام کلاهبرداران سایبری برای سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال
bltشفا آنلاین : دام کلاهبرداران سایبری برای سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال
bltای استخدام : استخدام کارشناس تغذیه و کارشناس سایت در یک مجموعه معتبر در تهران
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.