با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید

با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید
وب سایت نت سولوشنز به تازگی فهرست کاملی را از پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی در سال 2021 تهیه کرده و به انتشار رسانده است.
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید

گروه IT: وب سایت نت سولوشنز به تازگی فهرست کاملی را از پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی در سال 2021 تهیه کرده و به انتشار رسانده است.
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، اپلیکیشن های موبایلی چند سالی است که در مرکز نوآوری قرار گرفته اند و با بازار در حال پیشرفت، فناوری های به روزی که در دست ساخت هستند و تحول رفتار مصرف کننده، اپلیکیشن های موبایل به کسب وکارها کمک می کنند مناسب و رقابتی بمانند. بعضی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایل زندگی میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا را آسان تر کرده اند. ای مارکتر تخمین زده است که بزرگسالان آمریکایی به طور متوسط بیش از چهار ساعت صرف اینترنت موبایل می کنند و 88 درصد این زمان در اپلیکیشن ها است.
اگر کسب وکارها به دنبال آن هستند که مشارکت مناسب از موبایل را تضمین کنند، باید اپلیکیشن های خود را طراحی کرده و تجربه کاربری منحصربه فردی ایجاد کنند. متأسفانه بسیاری از اپلیکیشن های دانلودی موفق نیستند و برخی از آن ها عملکرد ضعیفی دارند و فقط عده اندکی از اپلیکیشن ها که مفید و منحصرند، مورد استقبال چشم گیر مخاطبان قرار می گیرند. این ها اپلیکیشن هایی هستند که انقلاب دیجیتالی را در پی دارند. در ادامه به معرفی 10 مورد از پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی در سال 2021 میلادی می پردازیم.
1- اپلیکیشن اوبر – Uber
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید ارائه شده برای iOS و اندروید
قیمت: پرداخت در هر سفر
اوبر بزرگ ترین اپلیکیشن خدمات تاکسی آنلاین است که بیش از 103 میلیون کاربر فعال در 400 شهر در 70 کشور دنیا دارد. اوبر یک پلتفرم مبتنی بر فناوری است که تماس بین مسافران و رانندگان را ممکن می سازد. این سرویس از طریق مرتبط کردن درگاه های پرداخت کارت اعتباری یا بدهی و کیف پولی دیجیتالی، خدمات پرداخت را آسان تر کرده است. علاوه بر این در هر سفر مسافر و راننده به هم امتیاز داده و نظر خود را به اشتراک می گذارند.
2- شبکه اجتماعی اینستاگرام – Instagram
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید ارائه شده برای iOS و اندروید
قیمت: رایگان
یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی دنیا در سال 2021 اپلیکیشن اینستاگرام است. اینستاگرام امکان به اشتراک گذاشتن ویدیوها و تصاویر را برای کاربران فراهم می کند و از سال 2021 که برای اولین بار معرفی شد، در بین اپلیکیشن هایی قرار داشته که همین طور به محبوبیت آن ها افزوده می شود. این برنامه در فضای شبکه اجتماعی، فرصت های بازاریابی دیجیتالی از طریق ابزارها و تبلیغات را به وجود آورده است. اینستاگرام طی سال های متمادی به یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی تبدیل شده و قابلیت هایی مانند هایلایت، Reels و استوری را فراهم کرده است. اینستاگرام با در اختیار داشتن بیش از 1 میلیارد کاربر ماهانه فعال، در مقایسه با توییتر و فیسبوک قوی تر است. از سرگرمی و اخبار تا زیبایی و سلامت، این اپلیکیشن حاوی تصاویر زیادی در خصوص موضوع های مختلف است و محبوبیت زیادی را در میان بازاریابان کسب کرده است.
3- اپلیکیشن تیک تاک – TikTok
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید قیمت: رایگان
ارائه شده برای iOS و اندروید
تیک تاک برنامه ویدیویی پرطرفداری است که توسط شرکت چینی بایت دنس به منظور ساخت و اشتراک گذاری ویدیو ساخته شده است. از این حقیقت می توان متوجه محبوبیت روزافزون تیک تاک شد که زمان روزانه صرف شده در این برنامه 52 دقیقه است و 90 درصد کاربران به طور روزانه به این اپلیکیشن دسترسی دارند. بایت دنس در حال حاضر یکی از با ارزش ترین استارت آپ های دنیا است.
4- برنامه Airbnb
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید قیمت: پرداخت پول در هر بار رزرو
ارائه شده برای اندروید و iOS
برای نمونه ای دیگر از پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی جهان می توان به Airbnb اشاره کرد. این برنامه خدمات رزرو اقامت را فراهم می کند و با داشتن میلیون ها کاربر که از گردشگران پذیرایی می کنند، شهرتی جهانی دارد. برنامه Airbnb با کمک فناوری، امکان رزرو آنلاین را به آسانی به وجود می آورد و کاربران می توانند با بهره گیری از فیلتر های مختلف و همچنین بررسی فعالیت هایی که امکان انجام آن ها در منطقه وجود دارد، مکان اقامتی خوب و مناسبی را بیابند.
5- اپلیکیشن نت فلیکس – Netflix
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید قیمت: رایگان در ماه اول و آغاز پرداخت هزینه اشتراک از 10.99 دلار
ارائه شده برای iOS و اندروید
نت فلیکس یک اپلیکیشن ویدیو درخواستی اشتراک است و به کاربران امکان تماشای سریال، فیلم و مستند در دستگاه های مختلف را می دهد. وجود اشتراک تلفنی انحصاری و محتوای جذاب، نت فلیکس را به یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی تبدیل کرده است. این برنامه در انتهای سال 2020 بیش از 204 میلیون مشترک پولی داشت و 47 درصد از آمریکایی ها برای پخش ویدیو از آن استفاده می کنند. در دوران همه گیری کرونا که اکثر افراد در خانه محبوس مانده اند، نت فلیکس شاهد افزایش اشتراک ها و بینندگی در شرایط قرنطینه بوده و به یکی از پردانلودترین اپلیکیشن ها تبدیل شده است.
6- برنامه آمازون – Amazon
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید قیمت: پرداخت پول در هر بار سفارش خرید
ارائه شده برای اندروید و iOS
آمازون یکی از عظیم ترین شرکت های فناوری چند ملیتی است که خدمات پخش دیجیتال، تجارت الکترونیکی، هوش مصنوعی و رایانش ابری را فراهم می سازد. این شرکت نمونه کاملی از نوآوری از طریق فناوری است. آمازون در بخش تجارت، فرآیندهای منحصربه فرد زیادی را ایجاد کرده که ارزش خاصی برای مشتریان خود فراهم کرده اند و فروشگاه های بدون پول نمونه ای از آن ها است. این برنامه سبک بوده و استفاده از آن سریع است و به کاربران امکان می دهد انواع مختلف محصولات را بر مبنای پارامترهای مختلف فقط با چند کلیک بیابند. اپلیکیشن آمازون، تجربه خرید دیجیتالی به همراه کنترل آسان، تحویل سریع و گشت و گذار راحت را فراهم می سازد. نزدیک به 25 هزار فروشنده در آمازون با بیش از 1 میلیون دلار فروش و 200 هزار فروشنده و بیشتر از 100 هزار دلار فروش وجود دارد.
7- پلتفرم ویدیویی یوتیوب – Youtube
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید قیمت: رایگان است؛ اما محتوای پولی دارد
ارائه شده برای اندروید و iOS
یوتیوب پرطرفدارترین پلتففرم ویدیویی دنیا است و یکی از موفق ترین اپلیکیشن هایی است که گنجینه اخبار و سرگرمی آن میلیون ها تولیدکننده محتوا را قادر می سازد تا محتوای منحصربه فرد را برای مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. اپلیکیشن موبایلی یوتیوب به کاربران امکان می دهد که مشترک ویدیوهای دلخواهشان شده و به روزرسانی آن ها را دریافت کنند. دسترسی به یوتیوب از طریق دستگاه های موبایل کاربران را قادر می سازد تا به اشتراک کانال ها دسترسی پیدا کرده و توصیه ها و راهنمایی های مرتبی دریافت کنند.
8- اپلیکیشن دراپ باکس – Dropbox
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید قیمت: یک مدل رایگان و یک مدل پولی دارد
ارائه شده برای اندروید و iOS
دراپ باکس یک اپلیکیشن ذخیره ابری است که روی دستگاه های مختلفی کار می کند و امکان به اشتراک گذاشتن فایل ها در یک تیم یا گروه را ایجاد می کند. حتی کاربر می تواند روی اسنادی که با افراد دیگر به اشتراک می گذارد، دیدگاه خود را ثبت کند و به مرور هر آنچه به صورت آنلاین ذخیره کرده است، بپردازد. یکی از اصلی ترین مزیت های دراپ باکس این است که با هر اپلیکیشن و خدمات وب موجود می تواند یکپارچه شود بدون آن که مشکل سازگاری داشته باشد. دراپ باکس همچنین برای بارگزاری از طریق برنامه دسکتاپ یا موبایل محدودیت حجم فایل ندارد. کاربران پولی دراپ باکس در سه ماهه ابتدایی سال 2020 به 14.6 میلیون نفر در مقایسه با 13.2 میلیون نفر در مدت مشابه سال قبل رسیدند.
9- اپلیکیشن اسپاتیفای – Spotify
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید قیمت: رایگان بوده و گزینه اشتراک انتخابی ماهانه دارد
ارائه شده برای اندروید و iOS
اسپاتیفای یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی در فضای موسیقی است و در بین اپلیکیشن های موسیقی جایگاه برتر را در اختیار دارد. این برنامه بدون وقفه در حال ارتقای طراحی اپلیکیشن موبایل، کیفیت پخش و قابلیت اشتراک گذاری موسیقی است. این برنامه دارای نسخه رایگان تحت پشتیبانی تبلیغات است، در صورتی که در مدل اشتراکی، تبلیغات حذف می شود و کاربران به قابلیت های بیشتری مثل وضعیت آفلاین برای دانلود آهنگ ها دسترسی پیدا خواهند کرد. اسپاتیفای هم اکنون در 61 کشور موجود است و 159 میلیون کاربر فعال و کتابخانه ای شامل 35 میلیون آهنگ دارد. این اپلیکیشن دارای پادکست نیز هست و به بزرگ ترین پلتفرم پخش در جهان تبدیل شده است.
10- برنامه واتس اپ – Whatsapp
با پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021 آشنا شوید قیمت: رایگان
ارائه شده برای اندروید و iOS
اپلیکیشن واتس اپ در سال 2009 توسط برایان اکتون و جین کوم ساخته شد و در سال 2014 به قیمت 19 میلیارد به فیسبوک فروخته شد. واتساپ به احتمال فراوان در حال حاضر در تمام موبایل های هوشمند وجود دارد و یکی از پراستفاده ترین و محبوب ترین اپلیکیشن های چت است و از ارتباط میان شبکه های تلفنی بین المللی پشتیبانی می کند. این برنامه بیش از 1.5 میلیارد کاربر دارد و رمزگذاری شده است. واتساپ از 193 کشور دنیا در 180 کشور حاضر است که بزرگ ترین سهم را در بین شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها دارد. این برنامه همچنین امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را برای کاربران خود ایجاد می کند و قابلیت آپدیت استاتوس را نیز برای کاربران خود معرفی کرده است. منبع: گجت نیوز

کلیدواژه های این خبر
گوشی های هوشمند   فناوری   استارت آپ   تاکسی آنلاین   اندروید   اینستاگرام   مصرف کننده   پلت فرم   وب سایت   اپلکیشن   دیجیتال   اوبر   ویدیویی   نوآوری   کارت اعتباری   فیسبوک   هایلایت   کاربر فعال   بازاریاب   بازار   شبکه های اجتماعی   تبلیغات   بزرگسالان   گجت   iOS   کاربران   پیشرفت فناوری  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «بولتن نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
3 رویکرد جهانی مقابله با شرکتهای فناوری
پایداری ملی
واتس آپ برنامه بتای عمومی برای اپلیکیشن دسکتاپی خود را منتشر کرد
آی تی رسان
نگاهی به تاریخچه اقدامات گوگل علیه کشور
شعار سال
مروری بر تاریخچه اقدامات گوگل علیه ایران
ایران آنلاین
مروری بر تاریخچه اقدامات گوگل علیه ایران/ سابقه حذف اپ های ایرانی
مهر نیوز
رویای زاکربرگ برای حکمرانی اینترنت!
مهر نیوز
درآمد شبکه های اجتماعی از کجاست؟!
آی تی رسان
تلاشی برای آشنایی با شیوه های نوین بازاریابی در فضای دیجیتال
خبرگزاری کتاب ایران
نمایندگان مجلس آمریکا طرحی برای مقابله با اپ استور و گوگل پلی ارائه دادند
بولتن نیوز
فناوری 4G چطور دنیای ما را دگرگون کرد؟
زومیت
معرفی سرویس چارخونه پلاس: دسترسی بی نهایت به فیلم، موسیقی و کتاب صوتی
آی تی رسان
گزارشی از تاثیر تبلیغات آنلاین بر رشد کسب و کارها
انتخاب
لزوم قانونمندسازی در شبکه های اجتماعی
ایران آنلاین
چند دلیل برای لزوم قانونمندسازی شبکه های اجتماعی
مهر نیوز
روزنامه نگار بلومبرگ در «بدون فیلتر» از ظهور اینستاگرام می گوید
ایرنا
لینکدین به جمع شرکت های 10 میلیارد دلاری پیوست
زومیت
فیسبوک و ری-بن هدفی بزرگتر از ابداع عینک هوشمند در سر دارند
همشهری آنلاین
"فیسبوک" و "ری-بن"، هدفی بزرگتر از ابداع عینک هوشمند در سر دارند!
دانا خبر
طرح دولت انگلیس برای صیانت از کاربران بازار دیجیتال
پایداری ملی
حساب های اینستاگرام چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
آی تی رسان
نسخه اندروید کلاب هاوس به شکل رسمی عرضه شد
ایران جیب
اسپیس ایکس ماهواره مکعبی را با بودجه دوج کوین می سازد/ بالاخره شبکه اجتماعی کلاب هاوس برای اندروید عرضه شد
باشگاه خبرنگاران
تکنولوژی های دوست داشتنی و جذابی که به تاریخ پیوستند
برنا نیوز
عرضه ی نسخه رسمی کلاب هاوس برای گوشی های اندروید؛ طی هفته های پیش رو
سیتنا
چگونه ویژگی پیام های موقت در واتساپ را فعال کنیم؟ / تاریخ عرضه محصولات جدید هوآوی فاش شد / شروع عملیات فاز بتا اپلیکیشن کلاب هاوس برای اندروید
باشگاه خبرنگاران
اجازه دسترسی به قابلیت رهگیری، راه رایگان شدن فیسبوک و اینستاگرام در iOS
باشگاه خبرنگاران
آژانس تبلیغات دیجیتال چیست؟ و چه کمکی به شما می کند؟
مثلث
نگاهی به مهم ترین ویژگی های iOS 14.5 + تصاویر
پارسینه
iOS 14.5 با قابلیت بحث برانگیز App Tracking Transparency منتشر شد
زومیت
آتش سوزی خودروهای برقی هیوندا دردسر ساز شد
شفا آنلاین
آتش سوزی خودروهای برقی هیوندا دردسر ساز شد/ گوشی Samsung Galaxy F52 5G به زودی عرضه می شود /طرح حمایت از تولید گوشی تلفن هوشمند داخلی
باشگاه خبرنگاران
معرفی محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021
افتانا
ردیت از رقیب کلاب هاوس با نام Reddit Talk رونمایی کرد
بولتن نیوز
پارلر به اپ استور برگشت
باشگاه خبرنگاران
چرا خبرنامه ایمیلی بهترین خدمتی است که برند شما می تواند ارایه کند؟
آی تی رسان
10 اپلیکیشن موبایلی سال 2021 اعلام شد
پول نیوز
محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی 2021
ایران آنلاین
محبوب ترین برنامه های موبایلی 2021
سیتنا
محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال2021
الف
محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2021
مردم سالاری
اخبار مرتبط
bltپایداری ملی : 3 رویکرد جهانی مقابله با شرکتهای فناوری
bltآی تی رسان : واتس آپ برنامه بتای عمومی برای اپلیکیشن دسکتاپی خود را منتشر کرد
bltشعار سال : نگاهی به تاریخچه اقدامات گوگل علیه کشور
bltایران آنلاین : مروری بر تاریخچه اقدامات گوگل علیه ایران
bltمهر نیوز : مروری بر تاریخچه اقدامات گوگل علیه ایران/ سابقه حذف اپ های ایرانی
bltمهر نیوز : رویای زاکربرگ برای حکمرانی اینترنت!
bltآی تی رسان : درآمد شبکه های اجتماعی از کجاست؟!
bltخبرگزاری کتاب ایران : تلاشی برای آشنایی با شیوه های نوین بازاریابی در فضای دیجیتال
bltبولتن نیوز : نمایندگان مجلس آمریکا طرحی برای مقابله با اپ استور و گوگل پلی ارائه دادند
bltزومیت : فناوری 4G چطور دنیای ما را دگرگون کرد؟
bltآی تی رسان : معرفی سرویس چارخونه پلاس: دسترسی بی نهایت به فیلم، موسیقی و کتاب صوتی
bltانتخاب : گزارشی از تاثیر تبلیغات آنلاین بر رشد کسب و کارها
bltایران آنلاین : لزوم قانونمندسازی در شبکه های اجتماعی
bltمهر نیوز : چند دلیل برای لزوم قانونمندسازی شبکه های اجتماعی
bltایرنا : روزنامه نگار بلومبرگ در «بدون فیلتر» از ظهور اینستاگرام می گوید
bltزومیت : لینکدین به جمع شرکت های 10 میلیارد دلاری پیوست
bltهمشهری آنلاین : فیسبوک و ری-بن هدفی بزرگتر از ابداع عینک هوشمند در سر دارند
bltدانا خبر : "فیسبوک" و "ری-بن"، هدفی بزرگتر از ابداع عینک هوشمند در سر دارند!
bltپایداری ملی : طرح دولت انگلیس برای صیانت از کاربران بازار دیجیتال
bltآی تی رسان : حساب های اینستاگرام چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
bltایران جیب : نسخه اندروید کلاب هاوس به شکل رسمی عرضه شد
bltباشگاه خبرنگاران : اسپیس ایکس ماهواره مکعبی را با بودجه دوج کوین می سازد/ بالاخره شبکه اجتماعی کلاب هاوس برای اندروید عرضه شد
bltبرنا نیوز : تکنولوژی های دوست داشتنی و جذابی که به تاریخ پیوستند
bltسیتنا : عرضه ی نسخه رسمی کلاب هاوس برای گوشی های اندروید؛ طی هفته های پیش رو
bltباشگاه خبرنگاران : چگونه ویژگی پیام های موقت در واتساپ را فعال کنیم؟ / تاریخ عرضه محصولات جدید هوآوی فاش شد / شروع عملیات فاز بتا اپلیکیشن کلاب هاوس برای اندروید
bltباشگاه خبرنگاران : اجازه دسترسی به قابلیت رهگیری، راه رایگان شدن فیسبوک و اینستاگرام در iOS
bltمثلث : آژانس تبلیغات دیجیتال چیست؟ و چه کمکی به شما می کند؟
bltپارسینه : نگاهی به مهم ترین ویژگی های iOS 14.5 + تصاویر
bltزومیت : iOS 14.5 با قابلیت بحث برانگیز App Tracking Transparency منتشر شد
bltشفا آنلاین : آتش سوزی خودروهای برقی هیوندا دردسر ساز شد
bltباشگاه خبرنگاران : آتش سوزی خودروهای برقی هیوندا دردسر ساز شد/ گوشی Samsung Galaxy F52 5G به زودی عرضه می شود /طرح حمایت از تولید گوشی تلفن هوشمند داخلی
bltافتانا : معرفی محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال 2021
bltبولتن نیوز : ردیت از رقیب کلاب هاوس با نام Reddit Talk رونمایی کرد
bltباشگاه خبرنگاران : پارلر به اپ استور برگشت
bltآی تی رسان : چرا خبرنامه ایمیلی بهترین خدمتی است که برند شما می تواند ارایه کند؟
bltپول نیوز : 10 اپلیکیشن موبایلی سال 2021 اعلام شد
bltایران آنلاین : محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی 2021
bltسیتنا : محبوب ترین برنامه های موبایلی 2021
bltالف : محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی سال2021
bltمردم سالاری : محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2021
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.