روایاتی ترسناک از اشیای نفرین شده و تسخیر آنها توسط ارواح

روایاتی ترسناک از اشیای نفرین شده و تسخیر آنها توسط ارواح
اتفاقاتی در جهان رخ می دهد که می توانند عقاید مردم را تغییر داده و آن ها را به سمت خرافات و جادوگری سوق دهند.
روایاتی ترسناک از اشیای نفرین شده و تسخیر آنها توسط ارواح

به گزارش ملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، همه انسان ها ممکن است اتفاقات عجیبی را در طول زندگی تجربه کرده باشند و ندانند که منشا این اتفاقات عجیب و غریب از کجاست. بعضی از مردم این ارتباطات عجیب را به وجود اشباح یا اجنه مربوط می دانند و برخی دیگر آن ها را صرفا اتفاقاتی می دانند که به طور طبیعی رخ می دهند و لازم نیست حتما برای آن ها دلایل عجیب و ترسناک پیدا کرد. برخی از افراد نیز این موارد را صرفا موضوعاتی خرافی می دانند اما در این اتفاقات لوازم و اشیایی وجود دارند که ارواح ساکنان قبلی در آن ها حلول می کنند و این اشیا از آن پس نفرین شده می شوند.در ادامه روایت هایی از اشیا و لوازم نفرین شده را می خوانید:شیطان سوانسی

اشیایی که زندگی صاحبان و مردم را تحت تاثیر قرار دادند + عکس

در سال 1890 در سوانسی در جنوب ولز فردی که نتوانسته بود کلیسایی را بازسازی کند و بیکارشده بود شروع به آزار و اذیت معمار جدید کلیسا کرد. داستان از این قرار است که وقتی معمار مشهور سر آرتور بلومفیلد یک معمار محلی را برای قرارداد بازسازی کلیسای باستانی سنت ماری در مرکز شهر مورد ضرب و شتم قرار داد، معمار محلی خشمگین شد. چند سال بعد معمار محلی یک ردیف کلبه قدیمی که روبه روی کلیسا قرار داشتند را خرید و آن ها را خراب کرد و ساختمان بزرگ آجری قرمزی در آنجا ساخت و مجسمه شیطان خندان را روی ساختمان قرار داد. سپس سازنده کلیسا اعلام کرد که این کلیسا به زودی نابود خواهد شد. اکنون کلیسا تخریب شده و به جای آن ساختمان ‎ها نیز مرکز خریدی تاسیس شده که شیطان از پنجره آن به مردم نگاه می کند.

نقاشی نفرین شده

اشیایی که زندگی صاحبان و مردم را تحت تاثیر قرار دادند + عکس

این نقاشی نفرین شده در سال 1864 توسط ادوین هنری لندزیر کشیده شده و اغلب توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه Royal Holloway، در لندن پنهان می شود تا دانشجویان بدون ترس و خرافات امتحانات خود را به پایان برسانند. یک سنت قدیمی وجود دارد که هر کسی که مستقیماً در یک خط دید با نقاشی بنشیند، امتحان خود را قبول نمی شود. افسانه دیگری بیان می کند که یک دانشجوی بدشانس پس از نوشتن عبارت "خرس های قطبی باعث شد این کار را بکنم" روی برگه امتحان خود، به یکی از این خرس های قطبی نقاشی شده نگاه کرد، دیوانه شد و خودکشی کرد؛ اما ممکن است این داستان واقعی به نظر نرسد.

عروسک Letta

اشیایی که زندگی صاحبان و مردم را تحت تاثیر قرار دادند + عکس

جستجوی سریع درباره عروسک واقعی آنابل و عروسک واقعی رابرت در گوگل فقط محدود به دو اسباب بازی ساده کودکانه نمی شود. شهرت این عروسک ها به همان چیزی است که مردم را وحشت زده می کند. از طرف دیگر، عروسک دیگری به نام لتا نیز هیولا به نظر می رسد.

افسانه ها می گویند که این عروسک وحشتناک بیش از 200 سال پیش برای یک پسر کولی کوچک ساخته شده که گفته می شود او در دریا غرق شده و حالا روح او برای همیشه در درون این عروسک مانده است. لتا اکنون در استرالیا نگهداری می شود و با مالک خود کری والتون به گشت و گذار در این سرزمین می پردازد.

درخت بلوط زنجیر شده

اشیایی که زندگی صاحبان و مردم را تحت تاثیر قرار دادند + عکس

این درخت بلوط باستانی در نزدیکی روستای آلتون، استافوردشایر انگلیس، بدون شک یکی از ترسناک ترین درختانی است که تاکنون کسی آن را دیده است. افسانه ها درباره این درخت می گویند که ارل شروزبری که در ملک بزرگ Alton Towers زندگی می کرد، عصر یک روز در حال بازگشت به خانه بود که کالسکه وی توسط یک زن تنهای گدا متوقف شد. بانوی پیر از ارل یک پنی خواست و وقتی ارل او را رد کرد، پیرزن ارل را نفرین کرد و گفت که به ازای هر شاخه ای که از درخت بلوط قدیمی می افتد، یکی از اعضای خانواده اش از بین می روند. آن شب، طوفان مهیبی یکی از شاخه های درخت را جدا کرد و تا صبح، یکی از اعضای خانواده ارل به طرز وحشتناکی از دنیا رفت. ارل که بسیار ترسیده بود دستور داد که درخت بلوط را زنجیر کنند تا دیگر شاخه هایش نشکند.

بلوط مرلین

اشیایی که زندگی صاحبان و مردم را تحت تاثیر قرار دادند + عکس

شهر کارمارتن قدیمی ترین شهر ولز است. یک بلوط بزرگ در این شهر وجود داشت که گمان می رود توسط یک جادوگر سرگردان کاشته شده باشد. یک پیشگویی همراه درخت باستانی با این متن وجود داشت: "وقتی Merlin’s Oak از بین برود، شهر Carmarthen نابود می شود". چندین سال بعد این درخت براساس پوسیدگی از بین رفت، این شهر در مسیر ریل قطار قرار گرفت و همین موضوع باعث ایجاد سیلاب های شدید در کارمارتن شد. اکنون شاخه ای از درخت در موزه محلی نگه داشته می شود و اعتقادات بر این است شاید این شاخه، این شهر زیبا را از آخرالزمان محفوظ نگه دارد.

عروسک اوکیکو

اشیایی که زندگی صاحبان و مردم را تحت تاثیر قرار دادند + عکس

این عروسک، طبق افسانه ها، متعلق به یک دختر کوچک در جزیره هوکایدو ژاپن بود که در کودکی فوت کرد. وقتی خانواده اش هوکایدو را به خاک سپردند، عروسک را به راهبان معبد ماننجی سپردند. اوکیکوی کوچک هنوز هم در آن معبد نگهداری می شود و موضوعی که درباره این عروسک بسیار عجیب است این است که مو های او به صورتی طبیعی و کامل رشد می کند و همین ویژگی باعث جذب گردشگران شده است. برخی از مردم حتی این اعتقاد را دارند که اگر به دهان نیمه باز این عروسک نگاه کنید متوجه می شوید که دندان ها نیز در حال رشد هستند.

دفتر مرموز جواهرات

اشیایی که زندگی صاحبان و مردم را تحت تاثیر قرار دادند + عکس

پس از تخریب فروشگاه جواهرات Shorland Fooks در شهر برایتون در ساحل جنوبی انگلستان، تونی بنیویتس، سازنده این فروشگاه، دفتری را در پشت دیوار آجری پنهان کرده بود را خارج کرد و همراه آن یادگاری های جالب دیگری را نیز از فروشگاه با خود به منزل برد. پس از این اتفاق خانواده او گرفتار انواع و اقسام پدیده های ماوراءالطبیعه شدند: صدا های عجیب، ظواهر شبح و حتی تصاویر عجیب و غریب از حضور افراد در فرش خانواده. مدتی تونی کتاب صد ساله را به جای اصلی خودش در فروشگاه برگرداند، خانواده نمی خواستند خشم جواهرسازان قدیمی دامن آن ها را بگیرد و پس از مدتی خانه خود را نیز ترک کردند تا دیگر مورد آزار و اذیت نباشند.

پرتره Delphine LaLaurie

اشیایی که زندگی صاحبان و مردم را تحت تاثیر قرار دادند + عکس

شرارت هایی که Delphine LaLaurie در نیواورلئان مرتکب شده بود او را به یکی از شرورترین زنان تاریخ تبدیل کرده بود. در دهه 1990، ساکنان یک ساختمان که اتاق LaLaurie نیز آنجا بود، تصمیم گرفتند دارایی های خود را جمع کنند و با برخی کار های هنری زیبا فضای آپارتمان را بهتر کنند. راهی بهتر از پیدا کردن ریکاردو پوستانیو، هنرمند محلی برای ترسیم پرتره از یک چهره مشهور محلی وجود نداشت. آن ها با مراجعه به این نقاش یک پرتره دوست داشتنی و شاد از مادام دلفین لالوری را انتخاب کردند و نمی دانستند که شبح لالوری نیز در این نقاشی وجود دارد و قصد اذیت آن ها را دارد.


کلیدواژه های این خبر
گوگل   شیطان   طوفان   اسباب بازی   غرق شده   استرالیا   خرید آنلاین   هنری   وحشت   هیولا   کالسکه   لوازم   کودکانه   بلوط   کلیسا   خرافات   خودکشی   کولی   گشت و گذار   معمار   آنابل   ارواح   تسخیر   دیوانه   جادو   عقاید   لندن   داستانی   انگلیس   اعضای هیات علمی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «ملیت» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
مرموزترین و ترسناک ترین اتفاقات برمودایی تاریخ/عکس
ملیت
منتخب تصاویر امروز جهان- 28 مرداد 1400
سایت جماران
10 فیلم به شدت ترسناکی که وحشت آن ها را با تمامی حواس پنجگانه حس خواهید کرد
زاهد نیوز
غربی ها با عملیات فریب در دریا چه اهدافی را دنبال می کنند؟
عصر امروز
10 فیلم ترسناکی که حس تماشای یک مستند وحشتناک واقعی را در شما ایجاد می کنند
ساعت 24
تابلوهای ترسناک یک نقاش ناشنوا + تصاویر
پارسینه
منتخب تصاویر امروز جهان- 17 مرداد 1400
سایت جماران
ترسناک ترین فیلم های عصر صامت سینما
باشگاه خبرنگاران
در محاصره بیگانگان آشنا
روز پلاس
الیف شافاک: همواره به موروثی بودن درد باور داشته ام
خبرگزاری کتاب ایران
جایزه جشنواره YOUTH ARTS به «لنز»
آریا
فروش نسخه کمیاب هری پاتر در حراجی شهر لندن
خبرگزاری کتاب ایران
اتهام زنی ناتو و لندن درباره ایران/ اتحادیه اروپا: منتظر نتیجه تحقیقات درباره حمله به کشتی هستیم
میزان
تاریخچه به تصویر کشیدن اژد ها در آثار سینمایی
باشگاه خبرنگاران
7 کتاب محبوب از دیدگاه خوانندگان که باید به لیست کتاب های خود اضافه کنید
آنا نیوز
مخدوش شدن مرز خرافه و واقعیت در «احضار»/«یاور» بهترین سریال رمضان
ایرنا
ترسناک ترین زنان تاریخ سینما + تصاویر
سیمرغ
ترسناک ترین شخصیت های زن در تاریخ سینما
باشگاه خبرنگاران
آشنایی با 9 عروسک تسخیر شده و ترسناک تاریخ + تصاویر
پارسینه
معرفی بهترین گوشی های سال 2021 + تصاویر
پارسینه
(تصاویر) راز این پانزده عکس عجیب هیچ گاه کشف شود!
فرارو
15 عکس عجیب و وحشتناک که در تاریخ ثبت شدند بی آنکه حقایقشان کشف شود
باشگاه خبرنگاران
10 واقعیت ترسناک از ارواح و اجنه + عکس
رکنا نت
داستان ترسناک 9 عروسک که تسخیر شده اند + عکس
رکنا نت
روایاتی ترسناک از اشیای نفرین شده
پانا
10 کتاب و نویسنده پرخواننده و پرفروش تاریخ | سروانتس و دیکنز تا رولینگ و آگاتا کریستی
همشهری آنلاین
تهیه کننده «احضار»: احضار معرفتی است نه دلهره آور!
هم اندیشی
داغ شدن بازار مسکن در جهان
شعار سال
روایاتی ترسناک از اشیای نفرین شده و تسخیر آنها توسط ارواح/ عکس
خبرآنلاین
روایاتی ترسناک از اشیای نفرین شده و تسخیر آنها توسط ارواح
باشگاه خبرنگاران
گزارش///// واقعه های تاریخی ترسناک که هرکسی را می ترساند
باشگاه خبرنگاران
آشنایی با مکان های رازآلود جهان + تصاویر
پارسینه
منتخب تصاویر امروز جهان- 19 فروردین 1400
سایت جماران
تصاویر جادویی از مکان های رازآلود جهان/ گردشگران بیشتر به کدام نقاط در دنیا می روند؟
باشگاه خبرنگاران
برگزاری اولین نمایشگاه تلفنی نگارخانه لندن
مردم سالاری
میز و صندلی کودک، بیشترین تنوع و مناسب ترین قیمت
نی نی بان
«لوفت هانزا» در صد فهرست آلوده ترین خطوط هواپیمایی اروپا
مشرق نیوز
زن انگلیسی که می خواست بازیگر شود اما در عوض مسلمان شد!
خبرگزاری حوزه
منتخب تصاویر امروز جهان- 5 فروردین 1400
سایت جماران
از جنی که با لمس انسان ها جانشان را می گیرد تا زنی با چشمان جادویی/ 10 افسانه عربی که نباید از دست داد
تیتر یک
اخبار مرتبط
bltملیت : مرموزترین و ترسناک ترین اتفاقات برمودایی تاریخ/عکس
bltسایت جماران : منتخب تصاویر امروز جهان- 28 مرداد 1400
bltزاهد نیوز : 10 فیلم به شدت ترسناکی که وحشت آن ها را با تمامی حواس پنجگانه حس خواهید کرد
bltعصر امروز : غربی ها با عملیات فریب در دریا چه اهدافی را دنبال می کنند؟
bltساعت 24 : 10 فیلم ترسناکی که حس تماشای یک مستند وحشتناک واقعی را در شما ایجاد می کنند
bltپارسینه : تابلوهای ترسناک یک نقاش ناشنوا + تصاویر
bltسایت جماران : منتخب تصاویر امروز جهان- 17 مرداد 1400
bltباشگاه خبرنگاران : ترسناک ترین فیلم های عصر صامت سینما
bltروز پلاس : در محاصره بیگانگان آشنا
bltخبرگزاری کتاب ایران : الیف شافاک: همواره به موروثی بودن درد باور داشته ام
bltآریا : جایزه جشنواره YOUTH ARTS به «لنز»
bltخبرگزاری کتاب ایران : فروش نسخه کمیاب هری پاتر در حراجی شهر لندن
bltمیزان : اتهام زنی ناتو و لندن درباره ایران/ اتحادیه اروپا: منتظر نتیجه تحقیقات درباره حمله به کشتی هستیم
bltباشگاه خبرنگاران : تاریخچه به تصویر کشیدن اژد ها در آثار سینمایی
bltآنا نیوز : 7 کتاب محبوب از دیدگاه خوانندگان که باید به لیست کتاب های خود اضافه کنید
bltایرنا : مخدوش شدن مرز خرافه و واقعیت در «احضار»/«یاور» بهترین سریال رمضان
bltسیمرغ : ترسناک ترین زنان تاریخ سینما + تصاویر
bltباشگاه خبرنگاران : ترسناک ترین شخصیت های زن در تاریخ سینما
bltپارسینه : آشنایی با 9 عروسک تسخیر شده و ترسناک تاریخ + تصاویر
bltپارسینه : معرفی بهترین گوشی های سال 2021 + تصاویر
bltفرارو : (تصاویر) راز این پانزده عکس عجیب هیچ گاه کشف شود!
bltباشگاه خبرنگاران : 15 عکس عجیب و وحشتناک که در تاریخ ثبت شدند بی آنکه حقایقشان کشف شود
bltرکنا نت : 10 واقعیت ترسناک از ارواح و اجنه + عکس
bltرکنا نت : داستان ترسناک 9 عروسک که تسخیر شده اند + عکس
bltپانا : روایاتی ترسناک از اشیای نفرین شده
bltهمشهری آنلاین : 10 کتاب و نویسنده پرخواننده و پرفروش تاریخ | سروانتس و دیکنز تا رولینگ و آگاتا کریستی
bltهم اندیشی : تهیه کننده «احضار»: احضار معرفتی است نه دلهره آور!
bltشعار سال : داغ شدن بازار مسکن در جهان
bltخبرآنلاین : روایاتی ترسناک از اشیای نفرین شده و تسخیر آنها توسط ارواح/ عکس
bltباشگاه خبرنگاران : روایاتی ترسناک از اشیای نفرین شده و تسخیر آنها توسط ارواح
bltباشگاه خبرنگاران : گزارش///// واقعه های تاریخی ترسناک که هرکسی را می ترساند
bltپارسینه : آشنایی با مکان های رازآلود جهان + تصاویر
bltسایت جماران : منتخب تصاویر امروز جهان- 19 فروردین 1400
bltباشگاه خبرنگاران : تصاویر جادویی از مکان های رازآلود جهان/ گردشگران بیشتر به کدام نقاط در دنیا می روند؟
bltمردم سالاری : برگزاری اولین نمایشگاه تلفنی نگارخانه لندن
bltنی نی بان : میز و صندلی کودک، بیشترین تنوع و مناسب ترین قیمت
bltمشرق نیوز : «لوفت هانزا» در صد فهرست آلوده ترین خطوط هواپیمایی اروپا
bltخبرگزاری حوزه : زن انگلیسی که می خواست بازیگر شود اما در عوض مسلمان شد!
bltسایت جماران : منتخب تصاویر امروز جهان- 5 فروردین 1400
bltتیتر یک : از جنی که با لمس انسان ها جانشان را می گیرد تا زنی با چشمان جادویی/ 10 افسانه عربی که نباید از دست داد
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.