چرا قیمت های طراحی سایت متفاوت است؟

چرا قیمت های طراحی سایت متفاوت است؟
رپورتاژ تبلیغی / در طراحی سایت به طور معمول با توجه به ویژگی های مد نظر مشتری قیمت گذاری انجام می شود زیرا این ویژگی ها در نوع تکنولوژی مورد استفاده، تخصص مجری و زمان پیاده سازی موثر هستند. طراحی سایت می تواند از چند ساعت تا چندین ماه طول بکشد.
چرا قیمت های طراحی سایت متفاوت است؟

تعرفه طراحی سایت برای شرکت های این حوزه متناسب با قیمت های صنف و منابع شرکت ها مشخص می گردد و برای فریلنسرها بیشتر بر حسب نفر/ساعت تعیین می شود.

در طراحی سایت به طور معمول با توجه به ویژگی های مد نظر مشتری قیمت گذاری انجام می شود زیرا این ویژگی ها در نوع تکنولوژی مورد استفاده، تخصص مجری و زمان پیاده سازی موثر هستند. طراحی سایت می تواند از چند ساعت تا چندین ماه طول بکشد.

پس با توجه به این توضیحات، پیاده سازی یک سیستم پیچیده با ویژگی های یکسان در همه جا حدود قیمتی یکسانی داشته باشد ولی متاسفانه این طور نیست. ممکن است شما یک سیستم را از چندجا قیمت بگیرید و اختلاف زیادی بین قیمت ها وجود داشته باشد.

پس، چرا قیمت های طراحی سایت متفاوت است؟ 1.انتخاب شیوه های متفاوت پیاده سازی تکنولوژی های متفاوتی برای طراحی وب سایت وجود دارد:

از انواع سیستم های مدیریت محتوا (معروفترین آنها: وردپرس،جوملا) ، انواع زبان های برنامه نویسی برای Front-end معروف ترین آن ها React, Angular)) ، انواع زبان های برنامه نویسی برای Back-end معروفترین آن ها ASP.Net, PHP, Python))

متخصص، متناسب با ویژگی ها و امکانات مورد نیاز مشتری، شیوه پیاده سازی را انتخاب می کند. هر شیوه پیاده سازی تعرفه های مشخصی دارد که معمولا استفاده از سیستم های مدیریت محتوا قیمت های پایین تری به نسبت سایر شیوه ها دارد.

گاها تفاوت قیمت ها ممکن است ناشی از تشخیص های متفاوت متخصصان این عرصه باشد.

مجموعه رایانیتا (مقام برتر کشوری طراحی سایت و مستقر در مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات) ، به شما پیشنهادهای مختلفی متناسب با روش های پیاده سازی موجود ارائه می دهد تا به راحتی بتوانید مزایا و معایب هر روش را مقایسه کنید و بهترین روش را برگزینید.

چرا قیمت های طراحی سایت متفاوت است؟

در صورت سفارش طراحی سایت از شرکت رایانیتا، از یک سال پشتیبانی رایگان، مشاوره رایگان و آموزش رایگان کار با پنل ها نیز بهره مند خواهید شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران رایانیتا (02147620070) تماس حاصل فرمایید.

مثالی کاربردی از انواع شیوه های پیاده سازی شما به عنوان یک مشتری خواستار پیاده سازی یک مارکت پلیس مانند دیجی کالا می باشید. شرکت اولی که با آنها ارتباط می گیرید ممکن است شما را به استفاده ازوردپرس و افزونه دکان دعوت کند و قیمت خیلی پایین تری به شما پیشنهاد بدهد.

ولی شرکت دوم شما را به سمت برنامه نویسی از صفر هدایت کند و قیمت بالاتر از شرکت قبلی پیشنهاد دهد.

حالا شاید بگویید چرا این دو شرکت شیوه های مختلفی را پیشنهاد داده اند؟ مگر جفتشان یک کار را انجام نمی دهند؟

احتمالا شرکت اول یک شرکت تعرفه محور است. برای شما سایتی با قابلیت هایی که می خواهید پیاده سازی خواهد کرد ولی کیفیت کار از شرکت دوم بسیار پایین تر خواهد بود.

شرکت دوم کیفیت محور است و در انتها، به شما یک کار با ظاهر حرفه ای تر، سرعت و ایمنی بیشتر، قابلیت گسترش پذیری بالاتر، کدهای تمیز تر و سطح کار بالاتر به شما تحویل خواهد داد.

خب، چرا وقتی هر دو تمام ویژگی ها را ارائه می دهند، به سراغ اولی نروید؟

یک دلیل قانع کننده : اگر استفاده از کلی پلاگین و کلی کد اضافه مشکلی ایجاد نمی کرد، سیستم های بزرگ دنیا و همین طور دیجی کالا، خودشان از روش کم هزینه تر استفاده می کردند.

شما هیچ سیستم بزرگی را نمی بینید، که با استفاده از وردپرس پیاده سازی شده باشد. چون ممکن است در اوایل کار برایتان مشکلی ایجاد نکند ولی به محض درخواست ایجاد تغییرات مشکل ها بروز می کنند و به احتمال خیلی زیاد مجبور به هزینه مجدد طراحی سایت خواهید شد.

شاید بگید خب تغییر نمیدم ...

ولی حواستان باشد دنیای کسب و کار الکترونیک دنیای تغییرات است.

پس، یکی از مهم ترین دلایل اختلاف قیمت، انتخاب شیوه های متفاوت پیاده سازی است.

از خدمات اصلی و حرفه ای مجموعه رایانیتا،طراحی سایت مارکت پلیس می باشد. به دلیل پیچیدگی بیشتر این خدمات، شرکت های کمتری در این حوزه موفق هستند.

چرا قیمت های طراحی سایت متفاوت است؟

2.تفاوت در میزان اعتبار شرکت ها و سابقه فعالیت یکی از دلایل دیگر ، اعتبار شرکت مربوطه می باشد.

به طور مثال: شرکت X، 10 سال سابقه و کلی نمونه کار دارد ولی شرکت Y، یک شرکت نوپا است و هنوز تعداد نمونه هایش کم است. مسلما شرکت X قیمت بسیار بالاتری پیشنهاد خواهد داد.

شرکت نوپای Y هم تمام توانایی های مورد نیاز برای پیاده سازی سیستم مورد نظر شما را دارد ولی صرفا بخاطر جوان بودن و نوپا بودن قیمت های پایین تری ارائه می دهد.

سازمان های دولتی، به دلیل قوانین و محدودیت های موجود، بیشتر با شرکت های با سابقه بالا همکاری دارند. سازمان های خصوصی ولی به دلیل مهم بودن بودجه با وسواس بیشتری انتخاب می کنند.

البته اعتبار شرکت صرفا سابقه کاری نیست عوامل دیگری مانند جوایز، گواهی ها و ... نیز در میزان اعتبار شرکت موثر است.

فریلنسرها معمولا به دلیل نداشتن اعتبار کافی، قیمت های بسیار پایین تری ارائه می دهند ولی متاسفانه، به دلیل عدم وجود کنترل، کارفرمایان، از اینگونه همکاری ها به دلیل عدم تحویل به موقع، عدم پاسخگویی، کیفیت پایین و ... نارضایتی های بیشتری دارند.

3. تفاوت در شیوه پشتیبانی یک شرکت ممکن است به طور کلی پشتیبانی نپذیرد و شرکت دیگر می تواند 1 سال پشتیبانی داشته باشد. خدمات پشتیبانی، برای کارهای پروژه ای بسیار مهم است. شرکتی که پشتیبانی طولانی مدت تری ارائه می دهد، در واقع پای کارش امضا می زند و به کیفیت کار خود باور دارد.

اگر قصد سفارش خدمات طراحی سایت دارید، حتما به مدت پشتیبانی ارائه شده دقت بفرمایید.

4. تفاوت در ارائه خدمات جانبی یکی دیگر از دلایل اختلاف قیمت، تفاوت در خدمات اضافه بر اجرای پروژه می باشد.

یک شرکت ممکن است فقط برای شما پروژه را انجام دهد ولی شرکت دیگر خدمات هاست و دامین رایگان، مشاوره، ورود محتوا و... نیز برای شما انجام دهد.

در رایانیتا، وابسته به نوع پروژه شما ارزش هایی مانند ورود محتوا، ساختار پایه سئو، هاست و دامین رایگان و... نیز ارائه داده می شود.

شرکت رایانیتا در زمینه خدمات سایت و دیجیتال مارکتینگ در عرصه بین المللی نیز فعالیت های موفقی داشته است و تمامی قوانین کپی رایت را در سایت های چند زبانه در الگوی کار خود قرار می دهد

5. تفاوت در مدت زمان انجام کار معمولا شرکت هایی که با سرعت بالاتر و در زمان کمتری پروژه را اجرا و راه اندازی می کنند، قیمت های بالاتری نیز دارند. این مورد برای افرادی که عجله دارند یا پروژه فورس دارند مساله بسیار مهمی خواهد بود.

6. طراحی ظاهری حرفه ای تر برخی شرکت ها قبل از شروع پیاده سازی، در ابتدای کار یکی دو نمونه طرح اولیه از کل سیستم برای شما ارسال می کنند. تا در همان ابتدا طرح را مشاهده کرده و بتوانید نقطه نظرات خود را اعلام بفرمایید.

در رایانیتا، در ابتدای کار طرح هایی به صورت پروتوتایپ برای مشتریان ارسال می شود و بعد از تایید ایشان پیاده سازی پروژه شروع می شود. تعداد نمونه طرح های اولیه وابسته به نوع پروژه متفاوت خواهد بود.

نکته قابل تامل:

کار حرفه ای، حتما گران نیست. خیلی از شرکت ها صرفا به دلیل برند خود قیمت های بالاتری ارائه می دهند.

در نظرسنجی های انجام شده بسیاری از افرادی که پس از کار با برندهای معروف به شرکت های کوچکتر مراجعه کرده بودند به دلیل تعهد، دلسوزی و تخصص بیشتر، بسیار راضی تر از گذشته بودند.

خدمت ویژه رایانیتا چرا قیمت های طراحی سایت متفاوت است؟

ضمانت بازگشت وجه اگر در شرکت رایانیتا، سفارش طراحی سایت ثبت نمایید و از کار نارضایتی داشته باشید، تمامی مبلغ پرداختی بدون هیچ گونه شروطی به حساب شما بازگردانده خواهد شد تا از فرایند اجرایی آسودگی خاطر داشته باشید.

شرکت های بسیار کمی این چنین ویژگی را به شما ارائه می دهند...

اولویت مجموعه رایانیتا، رضایت کاربران می باشد.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.

پیشنهاد برچسب ها ارسال نظر شما در حال پاسخ به نظر «» هستید. × لغو پاسخ نام * ایمیل نظر شما * ویژه ها خط داغ تازه ترین خبرها
  • مطالب خواندنی