گاندو 2؛ سریالی که فرش قرمز را از زیر پای ظریف برای ماراتن 1400 کشید/ جنگ قدرت مهره های سوخته اصلاحات با "رحم اجاره ای" در انتخابات

گاندو 2؛ سریالی که فرش قرمز را از زیر پای ظریف برای ماراتن 1400 کشید/ جنگ قدرت مهره های سوخته اصلاحات با "رحم اجاره ای" در انتخابات
سریال گاندو اتفاقات و خیانت هایی که در برجام اتفاق افتاد را به تصویر کشید و اولین گروهی که زیر سوال رفتند دولت دوازدهم هستند، به گونه ای که رشته های آنها برای انتخابات 1400 پنبه شد.
گاندو 2؛ سریالی که فرش قرمز را از زیر پای ظریف برای ماراتن 1400 کشید/ جنگ قدرت مهره های سوخته اصلاحات با "رحم اجاره ای" در انتخابات

گاندو؛ سریالی که فرش قرمز را از زیر پای ظریف برای ماراتن 1400 کشید/ جنگ قدرت مهره های سوخته اصلاحات با
به گزارش گروه فرهنگی تیتریک، فصل دوم سریال گاندو که به بحث جاسوسی در تیم مذاکره کننده هسته ای پرداخته بود در تعطیلات نوروز پخش شد. قرار بود این فصل در سی قسمت پخش شود اما ناگهان متوقف شد. هجدهم فروردین ماه و درست در روزی که حسن روحانی به تندی از سریال گاندو انتقاد کرد که 160 نفر از نمایندگان مجلس با صدور بیانیه ای از این سریال تقدیر و تشکر کردند.
در این بیانیه آمده بود: "ملت در مجموعه تلویزیونی گاندو به صراحت دیدند که پروژه نفوذ بسیار فراتر از موضوع جاسوسی به نفع دشمن و در واقع هدف نهایی اش دلسرد کردن مردم از انقلاب و آرمان هایش با به کارگیری آخرین روش ها و تکنولوژی های ساخته شده در کارگاه های فوق سری سازمان های جاسوسی آمریکا، رژیم صهیونیستی و سایر مراکز جاسوسی غرب است."
نمایندگان در بخش پایانی بیانیه خود آورده بودند، " از سربازان گمنام امام زمان (عج) و سازندگان و بازیگران مجموعه تلویزیونی گاندو که به راستی سلبریتی واقعی هستند، تشکر می کنیم و به آنان خدا قوت می گوییم که نوری بر تاریکخانه جریان نفوذ تابانده و پشت پرده بسیاری از وقایع تلخ و ناگوار رخ داده در کشور را افشا کردند."
مهدی عسگری نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی به ماجرای توقف سریال گاندو به دنبال فشار گسترده دولت بر ‎صدا وسیما به این اقدام واکنش نشان داد. در پست توئیتری این نماینده آمده است؛ ادامه سریال گاندو به بعداز انتخابات موکول شد البته تا نتیجه انتخابات چه باشد؟!
گاندو؛ سریالی که فرش قرمز را از زیر پای ظریف برای ماراتن 1400 کشید/ جنگ قدرت مهره های سوخته اصلاحات با
گاندوبازهای دولتی که مسبب سناریوی گاندو درعالم واقعند انعکاس آنرا درعالم سریال تاب نیاوردند و این یعنی تأثیرگذاری گاندو2 اما مردم درانتخابات1400 تکلیف سریال ناکامی های غرب گرایان را معین خواهند کرد.
همچنین یک کارشناس فرهنگی درباره پشت پرده امنیتی و انتخاباتیِ توقف سریال گاندو به خبرنگار تیتریک، گفت: وقتی صدا و سیما سریالی تماماً امنیتی رشادت های سربازان انقلاب را به تصویر می کشد و رسوایی های تفکر لیبرالی و غرب مسلکی را به تصویر می کشد، آقایان دولت نمی توانند تاب بیاورند.
محمد پورآقایی افزود: سخنگوهای بی بی سی، وی اُ اِی، اینترنشنال، مشاوران و وزرای آنها در داخل و خارج کشور شروع به حمله کرده و تا سطح ریاست جمهوری به یک سریال حمله می کند. آنها نمی توانند افشاگری ها را تاب بیاورند و در تمام رده های دولتی، رده های رسانه ای و مشاوره ای که دارند در مقابل آن می ایستند.
وی ادامه داد: از این کار چند هدف را دنبال می کنند که بسیار باید مراقب باشیم. مهره های اصلاح طلب برای انتخابات ریاست جمهوری سوخته هستند حتی شده از رحم اجاره ای استفاده می کنند همان طور که در سال 1392 و 1394 از آقای روحانی استفاده کردند.

این کارشناس اظهار داشت: در حال حاضر هم اگر بتوانند از رحم اجاره ای استفاده می کنند چون تفکر آنها تفکری ماکیاولیستی است، هدف وسیله را توجیه می کند؛ اینکه در کدام حزب بوده و چه تفکری دارد برایشان مهم نیست و فقط می خواهند در رأس قدرت باشند.

گاندو؛ سریالی که فرش قرمز را از زیر پای ظریف برای ماراتن 1400 کشید/ جنگ قدرت مهره های سوخته اصلاحات با
پورآقایی تصریح کرد: مهره هایی که الآن به آنها دل بسته اند مخصوصاً آقای ظریف که بر روی آن بسیار برنامه ریزی کرده اند، شاید بگوید که من در انتخابات شرکت نخواهم کرد ولی یکی از گزینه های محتمل و قوی است که در دستور کار اصلاحات و جریان کار اصلاحات قرار دارد.
وی گفت: سریال گاندو اتفاقات و خیانت هایی که در برجام اتفاق افتاد را به تصویر می کشد و اولین کسی که زیر سوال می رود دولت حسن روحانی است. آقایان می دانند که اگر این سریال ادامه داشته باشد نمی توانند ظریف را به عنوان مهره مطبوعشان برای انتخابات 1400 به رسانه ها و مردم معرفی کنند.

یک کارشناس فرهنگی دیگر در گفتگو با خبرنگار تیتریک، می گوید؛ آقای ظریف و شرکا اتفاقا باید از گاندو ممنون باشند. بالاخره دیر یا زود نسل آینده فارق از هیاهوهای رسانه ای امروز و در فضایی متفاوت وقایع این مقطع از تاریخ کشور را به قضاوت خواهد نشست و برای سوالاتش درباره افتضاحی به نام برجام از بازیگرانِ توافق جواب می خواهد.
احمد ذاکروند افزود: آیندگان می پرسند چگونه حاضر شدید توافقی تا این حد ضعیف و پر از باگ و خطا و خوش خیالی را امضا کنید؟ به پشتوانه کدام سابقه سفید غربی ها اعتماد کردید و نسیه تعهداتشان را پذیرفتید؟ چگونه شد که رئیس دولت جمهوری اسلامی با آن همه سابقه انقلابی گری و مواضع ضد استکباری رسید به نقطه ای که گفت آمریکا کدخدای جهان است و باید با او ببندیم؟!
وی ادامه داد: آیندگان می گویند چگونه عالی ترین مقام دیپلماسی کشور که از اول انقلاب در پست های مختلف وزارت خارجه شاهد دشمنی ها و کارشکنی ها و جنایات آمریکا و شرکایش علیه ملت ایران بوده، با افتخار می گوید هیچ وقت از کلمه دشمن استفاده نمی کنم؟!
ذاکروند تصریح کرد: پاسخ ظریف به این سوالات چیست؟ آیا آن ها پاسخ اینستاگرامی او را که این قبیل سوالات را هجمه و افترا و هتاکی می نامد، خواهند پذیرفت؟ اینجا گاندو است که به کمک او می آید تا لااقل به تاریخ پاسخ دهد تقصیر آنها نبود و نفوذی های سیا و موساد و ام آی سیکس و کارآموزان نایاک و بنیاد سوروس تا زیر گوش شان رخنه کرده بودند و این محاسبات را به آنها القا کردند!
و اما در خاتمه باید گفت: آقایان دولت بگذارید گاندو فارغ از روایت های یک طرفه ای که سعی می کنید از برجام به ملت القا کنید، زوایای پنهان دشمنی غربی ها را افشا کند و اندکی برایتان در تاریخ آبرو بخرد.
انتهای پیام/ س

کلیدواژه های این خبر
مشاوره   نتیجه انتخابات   ریاست جمهوری   رحم اجاره ای   مجموعه تلویزیونی   مشاوران   تکنولوژی   اشتهارد   دولت روحانی   مهره   مجلس شورای اسلامی   انتخابات 1400   انتخابات ریاست جمهوری   فرهنگی   حسن روحانی   برجام   رژیم صهیونیستی   تعطیلات نوروز   اصلاح طلب   دولت تدبیر و امید   سلبریتی ها   خارج از کشور   سربازان گمنام امام زمان   سریال گاندو  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «تیتر یک» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
آخرین وضعیت گزینه های اصلاح طلب برای انتخابات 1400 از زبان غلامعلی رجایی
سایت جماران
وقتی احمدی نژاد با فائزه هاشمی به نقطه مشترک می رسد/ حتی اصلاح طلبان هم از رئیسی حمایت خواهند کرد
مشرق نیوز
شوق خدمت یا سیاستی برای سهم خواهی از دولت آینده؟!
598
فضای سیاسی کشور برای انتخابات 1400 داغ تر می شود
رکنا نت
ترافیک در مسیر پاستور/ 55 چهره احتمالی که وارد کارزار ریاست جمهوری می شوند + اسامی
نامه نیوز
وقتی فقط نام رئیس جمهور تغییر خواهد کرد
شهدای ایران
صف طولانی گزینه های ادامه «وضع موجود» / جاده صاف کن های روحانی برمی گردند؟
598
بلایی که دامن همه را گرفته است/ گزینه های ادامه وضع موجود
الف
گام به گام با انتخابات ریاست جمهوری1400 /6 سناریو برای انتخابات/1400/21اردیبهشت آغاز ثبت نام کاندیداتوری/در مسیر انتخابات ریاست جمهوری
آرا نیوز
وقتی فقط نام رئیس جمهور تغییر خواهد کرد/ همه گزینه های اصلاح طلبان برای انتخابات 1400
رادیو گفتگو
6 سناریو درباره انتخابات 1400
الف
ترافیک در مسیر پاستور/ 55 چهره ای که وارد کارزار ریاست جمهوری می شوند
فارس
تنور انتخابات هنوز گرم نشده است/ 6 سناریو برای انتخابات 1400
رکنا نت
سناریوهایی درباره انتخابات 1400
دنیای اقتصاد
6 سناریو درباره انتخابات 1400 /اینجا ایران است
خبرآنلاین
6 سناریو برای انتخابات 1400
ایسنا
گاندو 2؛ سریالی که فرش قرمز را از زیر پای ظریف برای ماراتن 1400 کشید
راه دانا
160 نماینده مجلس: سلبریتی های واقعی بازیگران «گاندو» هستند
خرداد نیوز
بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از گاندو/ سازندگان و بازیگران گاندو سلبریتی واقعی هستند
نواندیش
بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از گاندو / سازندگان و بازیگران گاندو سلبریتی واقعی هستند
عصر ایران
حمایت مجلس از گاندو پس از انتقاد تند روحانی
فرارو
بازیگران مجموعه تلویزونی «گاندو» به راستی سلبریتی واقعی هستند!
سینما پرس
تقدیرجمعی از نمایندگان مجلس از بازیگران و سازندگان سریال گاندو
رسانیوز
بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از گاندو 2
تیک نیوز
بازیگران گاندو سلبریتی واقعی هستند
مردم سالاری
در بیانیه 160 نفر از نمایندگان مجلس تاکید شد: سازندگان و بازیگران گاندو به راستی سلبریتی واقعی هستند
ایران آنلاین
بیانیه 160 نفر از نمایندگان در تقدیر از دست اندکاران سریال «گاندو»
میزان
بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از ساخت گاندو 2
صدا و سیما
160 نماینده مجلس از تولید سریال گاندو تقدیر کردند
باشگاه خبرنگاران
حمایت 160 نماینده مجلس از گاندو: این سریال پشت پرده بسیاری از وقایع تلخ کشور را افشا کرد
سایت جماران
پربازدیدترین اخبار سیاسی هجدهم فروردین ایسنا
ایسنا
آب در لانه مورچگان به راه افتاد
خبرگزاری ایلنا
نمایندگان از بازیگران و دست اندکاران ساخت سریال گاندو تقدیر کردند
آنا نیوز
«گاندو» پشت پرده بسیاری از وقایع تلخ کشور را افشا کرد
قدس آنلاین
سازندگان و بازیگران گاندو به راستی سلبریتی واقعی هستند
ایسنا
160 نماینده مجلس از عوامل سریال گاندو قدردانی کردند
ایرنا
سریال گاندو پشت پرده بسیاری از وقایع تلخ کشور را افشا کرد
مهر نیوز
تقدیر 160 نماینده مجلس از بازیگران و سازندگان سریال «گاندو»
فارس
بیانیه 160 نفر از نمایندگان در تقدیر از بازیگران و دست اندکاران ساخت سریال گاندو
خبرگزاری موج
صف طولانی کاندیدهای 1400
مشرق نیوز
اخبار مرتبط
bltسایت جماران : آخرین وضعیت گزینه های اصلاح طلب برای انتخابات 1400 از زبان غلامعلی رجایی
bltمشرق نیوز : وقتی احمدی نژاد با فائزه هاشمی به نقطه مشترک می رسد/ حتی اصلاح طلبان هم از رئیسی حمایت خواهند کرد
blt598 : شوق خدمت یا سیاستی برای سهم خواهی از دولت آینده؟!
bltرکنا نت : فضای سیاسی کشور برای انتخابات 1400 داغ تر می شود
bltنامه نیوز : ترافیک در مسیر پاستور/ 55 چهره احتمالی که وارد کارزار ریاست جمهوری می شوند + اسامی
bltشهدای ایران : وقتی فقط نام رئیس جمهور تغییر خواهد کرد
blt598 : صف طولانی گزینه های ادامه «وضع موجود» / جاده صاف کن های روحانی برمی گردند؟
bltالف : بلایی که دامن همه را گرفته است/ گزینه های ادامه وضع موجود
bltآرا نیوز : گام به گام با انتخابات ریاست جمهوری1400 /6 سناریو برای انتخابات/1400/21اردیبهشت آغاز ثبت نام کاندیداتوری/در مسیر انتخابات ریاست جمهوری
bltرادیو گفتگو : وقتی فقط نام رئیس جمهور تغییر خواهد کرد/ همه گزینه های اصلاح طلبان برای انتخابات 1400
bltالف : 6 سناریو درباره انتخابات 1400
bltفارس : ترافیک در مسیر پاستور/ 55 چهره ای که وارد کارزار ریاست جمهوری می شوند
bltرکنا نت : تنور انتخابات هنوز گرم نشده است/ 6 سناریو برای انتخابات 1400
bltدنیای اقتصاد : سناریوهایی درباره انتخابات 1400
bltخبرآنلاین : 6 سناریو درباره انتخابات 1400 /اینجا ایران است
bltایسنا : 6 سناریو برای انتخابات 1400
bltراه دانا : گاندو 2؛ سریالی که فرش قرمز را از زیر پای ظریف برای ماراتن 1400 کشید
bltخرداد نیوز : 160 نماینده مجلس: سلبریتی های واقعی بازیگران «گاندو» هستند
bltنواندیش : بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از گاندو/ سازندگان و بازیگران گاندو سلبریتی واقعی هستند
bltعصر ایران : بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از گاندو / سازندگان و بازیگران گاندو سلبریتی واقعی هستند
bltفرارو : حمایت مجلس از گاندو پس از انتقاد تند روحانی
bltسینما پرس : بازیگران مجموعه تلویزونی «گاندو» به راستی سلبریتی واقعی هستند!
bltرسانیوز : تقدیرجمعی از نمایندگان مجلس از بازیگران و سازندگان سریال گاندو
bltتیک نیوز : بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از گاندو 2
bltمردم سالاری : بازیگران گاندو سلبریتی واقعی هستند
bltایران آنلاین : در بیانیه 160 نفر از نمایندگان مجلس تاکید شد: سازندگان و بازیگران گاندو به راستی سلبریتی واقعی هستند
bltمیزان : بیانیه 160 نفر از نمایندگان در تقدیر از دست اندکاران سریال «گاندو»
bltصدا و سیما : بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از ساخت گاندو 2
bltباشگاه خبرنگاران : 160 نماینده مجلس از تولید سریال گاندو تقدیر کردند
bltسایت جماران : حمایت 160 نماینده مجلس از گاندو: این سریال پشت پرده بسیاری از وقایع تلخ کشور را افشا کرد
bltایسنا : پربازدیدترین اخبار سیاسی هجدهم فروردین ایسنا
bltخبرگزاری ایلنا : آب در لانه مورچگان به راه افتاد
bltآنا نیوز : نمایندگان از بازیگران و دست اندکاران ساخت سریال گاندو تقدیر کردند
bltقدس آنلاین : «گاندو» پشت پرده بسیاری از وقایع تلخ کشور را افشا کرد
bltایسنا : سازندگان و بازیگران گاندو به راستی سلبریتی واقعی هستند
bltایرنا : 160 نماینده مجلس از عوامل سریال گاندو قدردانی کردند
bltمهر نیوز : سریال گاندو پشت پرده بسیاری از وقایع تلخ کشور را افشا کرد
bltفارس : تقدیر 160 نماینده مجلس از بازیگران و سازندگان سریال «گاندو»
bltخبرگزاری موج : بیانیه 160 نفر از نمایندگان در تقدیر از بازیگران و دست اندکاران ساخت سریال گاندو
bltمشرق نیوز : صف طولانی کاندیدهای 1400
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.