پیشنهادهایی برای 11 فروردین | مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات

پیشنهادهایی برای 11 فروردین | مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات
در روز یازدهم فروردین چه بخوانیم، چه گوش بدهیم و چه کارهایی نکنیم؟
پیشنهادهایی برای 11 فروردین | مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات

بسته 11 فروردين هدیه، اینگونه به همسرتان عیدی ندهید عیدی دادن به همسر یا نامزدتان هم واجب است هم ضروری. برای تحکیم روابط خیلی مؤثر است.امتحان کنید اما خیلی مراقب باشید. امروز پیشنهاد می کنیم چه چیزهایی را عیدی ندهید. هرگز به همسرتان وسایل خانه و آشپزخانه عیدی ندهید، حتما اوضاع را خراب می کنید. اگر از سایز نامزدتان مطلع نیستید هدیه ای نخرید که نیاز به سایز داشته باشد. کفش نخرید. چون یکی از گزینه هایی است که نیاز به سایز پا دارد. زیورآلات بدلی نخرید.

همچنین لباس های معمولی و خیلی ارزان را از انتخاب هایتان حذف کنید. ولی چه زمانی می توانید زیورآلات بدلی بخرید؟ زمانی زیورآلات بدلی بخرید که بدون دلیل و مناسبتی می خواهید به همسرتان بگویید او را دوست دارید. ساعت گزینه خوبی است ولی برای روابط صمیمی و عاشقانه زیاد مناسب نیست.

همچنین برای یک رابطه رمانتیک کتاب نمی تواند گزینه مناسبی باشد ولی برای سایر موارد خوب است.

تقویم، فرصتی برای حضور مجازی در برج مشهور  پیشنهادهایی برای 11 فروردین | مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات

بدون حضور محدودیت های سفر و بدون وجود ترس جهانی از کرونا هم شاید نشود برج ایفل پاریس را به این زودی ها از نزدیک دید. دست کم همه شاید امکان دیدن این برج تاریخی را نداشته باشند. اما امروز به مناسبت سالگرد افتتاح رسمی برج ایفل در سال 1889می توانید بدون هزینه و ترس بیماری، سری به این برج زیبا در قلب شهر پاریس بزنید. سرراست ترین راه برای رسیدن به برج ایفل از تهران، اپلیکیشن زمین گوگل است. کافی است نام برج را در اپلیکیشن جست وجو کنید تا در برابر چشمانتان ظاهر شود.

اما جز اپلیکیشن زمین که معمولا عکس های آن قدیمی هستند، تورهای مجازی زیادی هم در فضای اینترنت وجود دارند که تصاویری سه بعدی از این برج و محوطه های اطراف آن را نشان تان می دهند و اگر نمایشگر بزرگی داشته باشید، حس حضور در محوطه برج را لمس خواهید کرد. youvisit.com یکی از وب سایت هایی است امکان مشاهده سه بعدی ایفل را برای کاربران فراهم کرده است اما کمی بگردید، حتما گزینه های جذاب تر دیگری هم پیدا خواهید کرد.

فضای مجازی، پیشنهادی برای سفر مجازی تور مجازی مادام توسو  پیشنهادهایی برای 11 فروردین | مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات

قدم زدم در میان مجسمه های مومی شبیه سازی شده از روی چهره های مشهور جهان، هیجان همزمان با ترسی زیرپوستی دارد. دقیقا منظورم موزه مشهور مادام توسو است. شعبه های مختلفی از این موزه در شهرهای مختلف جهان وجود دارد و ورود به این موزه ها، معمولا هزینه قابل توجهی دارد اما بار دیگر تکنولوژی به کمک علاقه مندان به ماجراجویی و گردشگری آمده است. موزه مادام توسو در سیدنی استرالیا در وب سایت خود این امکان را برای علاقه مندان فراهم کرده است تا به صورت مجازی در راهروهای این موزه در میان مجسمه های مومی شبیه به شخصیت های واقعی و مشهور قدم بزنند، به آنها نزدیک شوند و جزئیات دقیق آنها را تماشا کنند. اگر می خواهید فراموش کنید که تنها 2روز دیگر به پایان تعطیلات تان باقی مانده، در اینترنت madame tussauds را در کنار نام شهر سیدنی جست وجو کنید تا وارد سایت این موزه شوید. به راحتی می توانید مسیرتان را به سوی تور مجازی این موزه پیداکنید و از مجسمه های در حد زنده واقعی موزه بازدید کنید و برای ساعاتی فراموش کنید که امروز 11فروردین است.

بازی، بازگشت با بچه ها به دوران کودکی  پیشنهادهایی برای 11 فروردین | مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات

هیچ اتفاقی به اندازه دیدن هیجان زدگی بچه ها جذاب نیست. بچه ها چون هنوز مثل بزرگ ترها سفت و سخت نشده اند، از اتفاق های خیلی کوچک هم شگفت زده می شوند. به کارتون های قدیمی، آنها که زمانی برای هفته ای یک بار دیدن شان انتظار می کشیدیم فکر کنید. نه آنها که بی نهایت بار از تلویزیون پخش شدند و هنوز هم گاهی در شبکه های مختلف دیده می شوند، آنهایی که خاص بودند و همان قدیم ها هم به ندرت پخش می شدند. گزینه هایی که می توانید آنها را در سایت های ارائه ویدئو پیدا کنید.«واتو واتو»، «سایمون در سرزمین گچ های نقاشی»، «مداد جادو» و... هیچ دیده اید بچه ها از دیدن کارتون هایی که زمانی پدرها و مادرهایشان تماشا می کردند به چه هیجانی می رسند؟ امتحان کنید.

فوتبال، مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات  پیشنهادهایی برای 11 فروردین | مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات

هیچ چیز وجود ندارد – یا دست کم چیزهای کمی وجود دارند – که مثل یک مسابقه جذاب فوتبال، بتوانند فکر ترسناک نزدیک شدن به پایان تعطیلات را از ذهن آدم دور کنند. دست کم برای شیفته های فوتبال، این امکان به مدت 90دقیقه پیش می آید که به چنین موضوع های ترسناکی اصلا فکر نکنند. شب گذشته رقابت های مقدماتی جام جهانی فوتبال در آمریکای جنوبی وارد دور ششم شد و قرار است بامداد امروز (حوالی ساعت چهارونیم) برزیل و آرژانتین با هم بازی کنند. این بازی یکی از کلاسیک های تاریخ فوتبال محسوب می شود، از طرفی نیمار و مسی هم قرار است مهارت هایشان را به رخ هم بکشند و البته دو تیم رقابتی نزدیک در صدر جدول این دوره از بازی ها هم دارند. کدام یک زودتر به جام جهانی قطر می رسد: نیمار یا مسی؟ و سؤال های دیگری از این دست که امشب می توانیم به جای پایان تعطیلات، ذهن مان را به آنها مشغول کنیم. دست کم برای 90دقیقه.

گزینه ای برای نصب در پایان تعطیلات، کاهش وزن مجازی  پیشنهادهایی برای 11 فروردین | مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات

هم اکنون جامعه به سمتی می رود که کم کم هر جا بروید، بعید است حرفی درباره چاقی و اضافه وزن نشنوید یا مصداقش را نبینید. حتی سال های گذشته در بزرگراه های معروف پایتخت ایران بنری بزرگ (در حدی که به چشم همه بیاید) نصب شده بود که اینطور اطلاع رسانی می کرد: «نیمی از جمعیت ایران اضافه وزن دارند». پس پیشنهاد اپلیکیشن امروز: Lose it!

این اپلیکیشن به شما کمک می کند برای خود وزنی به عنوان هدف مشخص در نظر بگیرید؛ مثلا رسیدن به 60کیلوگرم به عنوان هدف شما تعیین می شود و به نرم افزار تناسب اندام اطلاع می دهد که دلتان می خواهد هر هفته به فرض، 2کیلو کاهش وزن داشته باشید و... Lose it! برای رسیدن به تناسب اندام به شما کمک می کند. برای کسب روحیه و ایجاد رقابت، می توانید آشنایانی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند هم به فهرست دوستان تان اضافه و روند کاهش یا افزایش وزن تان را مقایسه کنید. دانلود این اپلیکیشن رایگان است.

مرتب کردن اطلاعات شخصی در گوشی و... روزهای عادی سال به حدی شلوغ هستند که آدم گاهی به کارهای واجبش هم نمی رسد، چه برسد به خالی کردن گوشی و تبلت و... از اطلاعات و فایل های سوخته. نتیجه اش پر شدن حافظه گوشی، نماندن حتی یک جای خالی روی دسکتاپ و... است. با این وضعیت اگر سال جدید را شروع کنیم، بدون تردید خیلی زود به سرگیجه برای یافتن اطلاعات دچار می شویم. حالا که تعطلات نوروز رو به پایان است، می توانیم سراغ گوشی، تبلت و... برویم و آنها را برای شروع سال جدید سبک و خلوت کنیم؛ آماده برای 1400.

خواندن یادداشت هایی شبیه به داستان، پرده خوانی با حضور آقای کوندرا  پیشنهادهایی برای 11 فروردین | مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات

«پرده» نام کتابی است که میلان کوندرا (داستان نویس مشهور اهل کشور چک) آن را نوشته است. البته این پرده هیچ داستانی ندارد، چون فقط درباره «داستان» است. این کتاب مجموعه ای است از یادداشت ها و مقاله های میلان کوندرا درباره داستان، شخصیت های ادبی و داستان نویسی. با این حال، پرده از معدود فرصت هایی است که در آن می توانید یادداشت های ادبی را طوری بخوانید که انگار مشغول خواندن داستان هستید! پرده را کتایون شهپرراد و آذین حسین زاده به فارسی برگردانده اند و بسیار خوب هم این کار را انجام داده اند.

بررسی وضعیت جوی در بعضی شهرها آفتاب زیر ابرها  پیشنهادهایی برای 11 فروردین | مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات

پیشنهادی برای تجربه سفری یک روزه  پیشنهادهایی برای 11 فروردین | مسی و نیمار علیه پایان تعطیلات

بعضی ها در هر محدودیتی، با هر وسیله ای و از هر راهی که بشود، سفرشان را می روند ولی توصیه کارشناسان سلامت این است که همچنان مراعات کنیم و برای پیشگیری از شیوع دوباره ویروس کووید-19کمتر به سفر برویم. در این شرایط، گزینه های باقی مانده برای سفر بسیار محدود می شوند و در واقع بهتر است تنها روی سفرهای کوتاه و یک روزه حساب کنیم. بدون خارج شدن از محدوده شهر هم می توانیم مثلا به کوه برسیم. دست کم در شهرهایی که محیط کوهستانی دارند، این امکان فراهم است که بار دیگر معجزه کوه را تجربه کنیم. کوهنوردهای حرفه ای می گویند دلیل اعتیادشان به کوه، در اصل همین است که میان صخره ها و در ارتفاع، احساس بهتری پیدا می کنند. تأثیر کوه بر آرامش روان انکارشدنی نیست. سفر کوتاه به کوه، پیشنهاد تفریح امروز است.

کد خبر 590628 برچسب ها

کلیدواژه های این خبر
گوگل   موزه   اینترنت   سه بعدی   گردشگری   استرالیا   پاریس   مجازی   وسایل خانه   وب سایت   تکنولوژی   اپلکیشن   ویروس کرونا   رمانتیک   نمایشگر   زیورآلات   کارتون   همسر   چهره های مشهور   برج ایفل   کاربران  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «همشهری آنلاین» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
کنفرانس تداکس تهران 2021 با عنوان «تار و پود آینده مان» برگزار می شود
باشگاه خبرنگاران
کنفرانس تداکس تهران 2021 با عنوان «تار و پود آینده مان» برگزار می شود 
آنا نیوز
جستجوی سریع ملک
رجانیوز
آسیب شناسی حقوقی اعمال ابزار قهری بر رسانه های مجازی
آنا نیوز
خرید اقساطی تلویزیون بدون ضامن از فروشگاه سل
زومیت
80 نفر از کارمندان گوگل برای جاسوسی از کاربران اخراج شدند
سیتنا
اگر اینترنت محدود یا مسدود شود
خرداد نیوز
بهار کسب و کارهای آنلاین در استان ها
همشهری آنلاین
رتبه یک گوگل را با «وب وان» تجربه کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید
قدس آنلاین
امکاناتی که باور نمی کنید در ایران وجود داشته باشد!
مهر نیوز
صیانت فضای مجازی؛ طرحی برای امنیت یا قاتل جان گردشگری
اسکان نیوز
ناامنی ِ طرح صیانت برای گردشگری
ایسنا
گوگل درباره ویژگی About this result در موتور جستجوی این شرکت توضیح داد
سیتنا
امکان دسترسی به توییتر با حساب کاربری گوگل و اپل
سیتنا
بازدید مجازی از موزه های دنیا با برنامه فرهنگ و هنر گوگل
سیتنا
تعلیق کانال رسانه استرالیایی توسط یوتیوب
سیتنا
رتبه یک گوگل را با وب وان تجربه کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید
آریا
فیسبوک و ری-بن هدفی بزرگتر از ابداع عینک هوشمند در سر دارند
همشهری آنلاین
کشوری با بهترین اینترنت دنیا و ضوابط انتخاباتی فضای مجازی
ایران اکونومیست
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: اقدامات حمایتی از کسب و کارهای اینترنتی باید حمایت و الگو شوند
تابناک
«کرونا» سواد دیجیتالی سالمندان را افزایش داد
ایران آنلاین
سئو کلاه سیاه چیست و شامل چه روش هایی می شود؟
تسنیم
حفر تونل به نقاط مختلف جهان با نرم افزار گوگل فلوم
فرارو
تکنولوژی جدید گوگل: حفر تونل به نقاط مختلف جهان با موبایلی که در دست دارید (+ آموزش تصویری)
عصر ایران
فعلا از نصب آفلاین برنامه های پیشرفته وب روی گوگل کروم خبری نیست
زومیت
از کنفرانس Google I/O 2021 چه انتظاراتی داریم؟
بولتن نیوز
اپل خبر برگزاری رویداد بزرگ آینده خود در روز 31 فروردین ماه را رسما تائید کرد
آی تی رسان
حیات علمی موزه ها در دوران کرونا
روزنامه شرق
سفری جذاب از تهران تا اقیانوس آرام با فناوری جدید گوگل + فیلم
تسنیم
امسال کنفرانس سالانه ی گوگل مجازی و رایگان برگزار می شود
بولتن نیوز
مشکل کمبود تراشه در جهان بر عرضه سری آی فون 13 اپل تاثیرگذار نخواهد بود
آی تی رسان
راهکارهای افزایش امنیت در گوشی های اندروید
ایرنا
بی عدالتی آموزش مجازی
خبرگزاری دانشجو
پرجست وجوترین هنرمندان سال 2020 در گوگل | محبوب ترین هنرمند دنیا کیست؟
همشهری آنلاین
نمایشگاه آنلاین هنری می تواند مکمل خوبی برای نمایش فیزیکی آثار باشد
شبستان
دسترسی اعضاء فعال سازمان اسناد و کتابخانه ملی می توانند به تمام منابع دیجیتال
خبرگزاری کتاب ایران
پیشنهادهایی برای نهم فروردین | چه کسی لشکر سفالین چین را کشف کرد؟
همشهری آنلاین
تبعات یک تصمیم مدیریتی در حوزه آموزش و پرورش با شیوع کرونا/ تکلیف نظام آموزشی در دوران پساکرونا چه می شود؟
آنا نیوز
افزایش دقت سیستم های ردیاب کووید 19 با ویروس دیجیتال
زومیت
«والدگردی» در فضای مجازی چیست؟
ایرنا
اخبار مرتبط
bltباشگاه خبرنگاران : کنفرانس تداکس تهران 2021 با عنوان «تار و پود آینده مان» برگزار می شود
bltآنا نیوز : کنفرانس تداکس تهران 2021 با عنوان «تار و پود آینده مان» برگزار می شود 
bltرجانیوز : جستجوی سریع ملک
bltآنا نیوز : آسیب شناسی حقوقی اعمال ابزار قهری بر رسانه های مجازی
bltزومیت : خرید اقساطی تلویزیون بدون ضامن از فروشگاه سل
bltسیتنا : 80 نفر از کارمندان گوگل برای جاسوسی از کاربران اخراج شدند
bltخرداد نیوز : اگر اینترنت محدود یا مسدود شود
bltهمشهری آنلاین : بهار کسب و کارهای آنلاین در استان ها
bltقدس آنلاین : رتبه یک گوگل را با «وب وان» تجربه کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید
bltمهر نیوز : امکاناتی که باور نمی کنید در ایران وجود داشته باشد!
bltاسکان نیوز : صیانت فضای مجازی؛ طرحی برای امنیت یا قاتل جان گردشگری
bltایسنا : ناامنی ِ طرح صیانت برای گردشگری
bltسیتنا : گوگل درباره ویژگی About this result در موتور جستجوی این شرکت توضیح داد
bltسیتنا : امکان دسترسی به توییتر با حساب کاربری گوگل و اپل
bltسیتنا : بازدید مجازی از موزه های دنیا با برنامه فرهنگ و هنر گوگل
bltسیتنا : تعلیق کانال رسانه استرالیایی توسط یوتیوب
bltآریا : رتبه یک گوگل را با وب وان تجربه کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید
bltهمشهری آنلاین : فیسبوک و ری-بن هدفی بزرگتر از ابداع عینک هوشمند در سر دارند
bltایران اکونومیست : کشوری با بهترین اینترنت دنیا و ضوابط انتخاباتی فضای مجازی
bltتابناک : عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: اقدامات حمایتی از کسب و کارهای اینترنتی باید حمایت و الگو شوند
bltایران آنلاین : «کرونا» سواد دیجیتالی سالمندان را افزایش داد
bltتسنیم : سئو کلاه سیاه چیست و شامل چه روش هایی می شود؟
bltفرارو : حفر تونل به نقاط مختلف جهان با نرم افزار گوگل فلوم
bltعصر ایران : تکنولوژی جدید گوگل: حفر تونل به نقاط مختلف جهان با موبایلی که در دست دارید (+ آموزش تصویری)
bltزومیت : فعلا از نصب آفلاین برنامه های پیشرفته وب روی گوگل کروم خبری نیست
bltبولتن نیوز : از کنفرانس Google I/O 2021 چه انتظاراتی داریم؟
bltآی تی رسان : اپل خبر برگزاری رویداد بزرگ آینده خود در روز 31 فروردین ماه را رسما تائید کرد
bltروزنامه شرق : حیات علمی موزه ها در دوران کرونا
bltتسنیم : سفری جذاب از تهران تا اقیانوس آرام با فناوری جدید گوگل + فیلم
bltبولتن نیوز : امسال کنفرانس سالانه ی گوگل مجازی و رایگان برگزار می شود
bltآی تی رسان : مشکل کمبود تراشه در جهان بر عرضه سری آی فون 13 اپل تاثیرگذار نخواهد بود
bltایرنا : راهکارهای افزایش امنیت در گوشی های اندروید
bltخبرگزاری دانشجو : بی عدالتی آموزش مجازی
bltهمشهری آنلاین : پرجست وجوترین هنرمندان سال 2020 در گوگل | محبوب ترین هنرمند دنیا کیست؟
bltشبستان : نمایشگاه آنلاین هنری می تواند مکمل خوبی برای نمایش فیزیکی آثار باشد
bltخبرگزاری کتاب ایران : دسترسی اعضاء فعال سازمان اسناد و کتابخانه ملی می توانند به تمام منابع دیجیتال
bltهمشهری آنلاین : پیشنهادهایی برای نهم فروردین | چه کسی لشکر سفالین چین را کشف کرد؟
bltآنا نیوز : تبعات یک تصمیم مدیریتی در حوزه آموزش و پرورش با شیوع کرونا/ تکلیف نظام آموزشی در دوران پساکرونا چه می شود؟
bltزومیت : افزایش دقت سیستم های ردیاب کووید 19 با ویروس دیجیتال
bltایرنا : «والدگردی» در فضای مجازی چیست؟
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.