سید حسن خمینی: هرکس دلش به حال ایران و فرزندانش می سوزد باید شرایط انتخابات بسیار پرشکوه را فراهم کند/ باید همه شهروندان احساس کنند دارای نماینده هستند

سید حسن خمینی: هرکس دلش به حال ایران و فرزندانش می سوزد باید شرایط انتخابات بسیار پرشکوه را فراهم کند/ باید همه شهروندان احساس کنند دارای نماینده هستند
دبیرکل و جمعی از اعضای حزب مردم سالاری عصر روز جمعه 22 اسفند ماه در حسینیه جماران با حجت الاسلام و المسلمین دیدار کردند.
سید حسن خمینی: هرکس دلش به حال ایران و فرزندانش می سوزد باید شرایط انتخابات بسیار پرشکوه را فراهم کند/ باید همه شهروندان احساس کنند دارای نماینده هستند

دبیرکل و جمعی از اعضای حزب مردم سالاری عصر روز جمعه 22 اسفند ماه در حسینیه جماران با حجت الاسلام و المسلمین دیدار کردند.

یادگار امام با تأکید بر اینکه هیچ راهی برای برون رفت از مشکلات وجود ندارد جز اینکه قاطبه ملت اراده کند، گفت: هرکس دلش به حال ایران، فرزندان و نسل های آینده اش می سوزد باید شرایط یک انتخابات بسیار پرشکوه را فراهم کند.

به گزارش خبرنگار جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار با دبیرکل و جمعی از اعضای شورای مرکزی حزب مردم سالاری که در حسینیه جماران برگزار شد، با اشاره به حدیثی از امیرالمؤمنین(ع) گفت: جامعه متعلق به همه است و کسی نسبت به دیگری اولویت ندارد. اینگونه نیست که اگر من به شما حق سخن می دهم در حق شما لطف می کنم؛ بلکه اگر جلوی حقّت را بگیرم، دارم به شما ظلم می کنم. من و شما در متن جامعه به یک اندازه حق داریم و هرکس می تواند زندگی و عقیده خودتان را داشته باشد.

جامعه باید بر مدار اکثریت باشد
وی با تأکید بر اهمیت نظر اکثریت جامعه در اداره کشور افزود: احتمال خطا در تصمیمی که همه یا اکثر می گیرند کمتر است و لذا جامعه باید بر مدار اکثریت باشد. اینکه امیرالمؤمنین(ع) حضور مردم را دلیل پذیرش خلافت عنوان می کنند، این ریشه در یک امر واقعی دینی، عقلی و عقلایی دارد. این یعنی شما به چه حقی جای من تصمیم می گیری که سرنوشت من را تغییر بدهی؟! من به چه حقی می توانم کاری کنم که شما دچار مشکل شوید؟! جایی که اکثریت نباشد هیچ کاری نمی شود کرد؛ ولو اینکه درست باشد.

در طول 40 سال گذشته هر جایی متن جامعه وارد شده همه مشکلات داخلی و خارجی را رد کرده ایم
سید حسن خمینی با تأکید بر اینکه در طول 40 سال گذشته هر جایی متن جامعه وارد شده، از همه مشکلات داخلی و خارجی گذر کرده ایم، یادآور شد: در آخر جنگ به محض اینکه مردم برای لبیک به پیام امام آمدند نه یک وجب از خاک ایران در دست عراق ماند، نه کسی توانست تعرضی کند و در نهایت سرافرازانه مشکلات آخر جنگ را رد کردیم یا در دوره های بعد، در انتخابات 76 هم به محض اینکه آن موج اجتماعی آمد، سفرای اروپایی به ایران برگشتند. لذا از من و شما به تنهایی هیچ کاری بر نمی آید. اگر همه آمدند و یک نفر بیان این قاطبه ملی شد، همه کار می توان کرد.

هیچ راهی برای برون رفت از مشکلات وجود ندارد جز اینکه قاطبه ملت اراده کند
وی با اشاره به مشکلات جامعه اظهار داشت: راه حل شکم گرسنه، بیکاری، معیشت و گرانی از عللی می گذرد که اگر به آن علل توجه نکنیم گرفتار پوپولیسم می شویم. کسی که می گوید می خواهم این مشکلات را حل کنم، ببینیم آیا علت هایش را درست بیان می کند یا خیر؟! هیچ راهی برای برون رفت از مشکلات وجود ندارد جز اینکه قاطبه ملت اراده کند. همه جریان های خارجی و داخلی این را می فهمند که وقتی یک موج اجتماعی قوی بلند شود، اصلا مهم نیست این موج پشت چه کسی باشد، چرا که هر فرد یک قطره برآمده از آب است؛ از همین رو بدنه این یخ که مردم هستند مهم است.

هرکس دلش به حال ایران، فرزندان و نسل های آینده اش می سوزد باید شرایط یک انتخابات بسیار پرشکوه را فراهم کند
یادگار امام با بیان اینکه تأثیر کلام امام برای این بود که عمق این سخن تا خانه تک تک مردم ایران بود، تصریح کرد: حکومت امیرالمؤمنین(ع) هم وقتی مردم او را همراهی نکنند جلو نمی رود. از همین رو، امروز هرکس دلش به حال ایران، فرزندان و نسل های آینده اش می سوزد باید شرایط یک انتخابات بسیار پرشکوه را فراهم کند. این اتفاق با شعار محقق نمی شود و شرایط و لوازم خاص خود را دارد. باید همه شهروندان احساس کنند در این انتخابات دارای نماینده هستند که حرف آنها را بزند. اگر سرمایه های اجتماعی کم شده باید آن را برگردانیم.

باید تنگ نظری ها را کنار بگذارند
وی با بیان اینکه فکر نمی کنم غیر از این مسیر، مسیر کم هزینه دیگری وجود داشته باشد، گفت: اگر به دنبال عزت هستیم و می خواهیم وقتی در مقابل خارجی ها می ایستیم و مذاکره می کنیم امتیاز گزاف ندهیم و حقّ مان عزتمندانه را بگیریم، مردم باید در صحنه باشند. اگر به دنبال رفاه هستیم، باید مردم همدلی کنند و همراه شوند. قواعد این هم روشن است؛ باید شرایطش را فراهم کرد. این موضوع با سخن گفتن حل نمی شود؛ بلکه باید تنگ نظری ها کنار گذاشته شود. من چه حقی دارم که شما را از داشتن نماینده یا یک اندیشه محروم کنم؟!

وصیت امام میثاق مردم است
وی با اشاره به ابراز نگرانی مصطفی کواکبیان از کنار گذاشته شدن بند (ل) وصیت نامه امام مبنی بر «جلوگیری از ورود نیروهای مسلح در احزاب و گروههای سیاسی» در جریان انتخابات پیش رو، گفت: همه هویت جمهوری اسلامی، قانون اساسی و برخی فصل ها و بندهای آن مثل ولایت فقیه و حقوق مردم است که مردم به خاطر امام به آن رأی دادند. لذا وصیت امام وصیت یک پدر نیست که فوت کرده و از میان ما رفته است؛ بلکه وصیت امام امضای قانون اساسی است، وصیت امام میثاق مردم است. من هم مطمئن هستم رهبر معظم انقلاب خلف شایسته امام نسبت به امام و وصیت امام و خط امام معتقد هستند و نمی گذارند سست شود. البته همه تعهد داریم و باید این مسأله را رعایت کنیم.

یادگار امام با بیان خاطره ای از اواخر عمر پر برکت امام راحل افزود: در روزهای آخر جنگ سران سه قوه، یعنی رهبر معظم انقلاب، آقای هاشمی رفسنجانی، آقای موسوی، آیت الله موسوی اردبیلی و ابوی ما پیش امام بودند. صحبتی شد و آنها گفتند مردم دیگر به جنگ نمی آیند و امام گفتند، «شما درست عمل کنید، مردم می آیند». اعتماد به فهم عمومی داشته باشید. شما صداقت داشته باشید و مردم هم عمل می کنند. ولی وقتی مردم از بنده صداقت نبینند چه تعهدی است که به حرف من گوش کنند؟!

به فهم عمومی مردم اعتماد داشته باشیم
وی تأکید کرد: به فهم عمومی مردم و درک آنها اعتماد داشته باشیم؛ حرفمان را صادقانه بزنیم و ان شاء الله خداوند هم تفضل می کند که وظیفه خودمان را در هر مقامی که هست انجام بدهیم.

کواکبیان مطرح کرد: سه پالس آمریکایی ها برای دولت ایران
به گزارش خبرنگار جماران، مصطفی کواکبیان در این دیدار پیش از سخنان یادگار امام گفت: ما به این نتیجه رسیده ایم که بعضی بن بست های در مسیر جمهوری اسلامی باید با بازنگری در قانون اساسی حل شود. به اضافه اینکه حاکمیت مردم و جمهوریت نظام باید بیشتر تقویت شود که الآن تا حدی تضعیف شده است. رفراندوم قانون اساسی سال 58 و بازنگری آن در سال 68 بود و از سال 68 بالغ بر 30 سال گذشته و هیچ تغییری در این قانون داده نشده است.

دبیرکل حزب مردم سالاری اظهار داشت: در بحث سیاست خارجی و روابط بین المللی ما نگرانی های جدی داریم و تیم جدید بایدن تا حالا سه بار پالس هایی داده اند که حاضر هستند بنشینند. یک بار گفتند ما با تروئیکای اروپایی می آییم ولی ناظر هستیم و هنوز به برجام برنگشته ایم. متأسفانه این طرف گفتند نمی شود و اصلا چرا آمریکا بیرون رفته است؟! یک بار هم آنها گفته اند ما بیاییم ببینیم بر سر چه چیزی باید بحث کنیم و ظاهرا این هم پذیرفته نشده است. آخرین مورد هم سه روز پیش بود که اعلام کردند ما گام به گام حاضریم. یعنی مثلا شما یک گام از پنج گام خود برگردید و ما هم بخشی از تحریم ها را بر می داریم و ظاهرا این هم جواب منفی گرفته است.

وی افزود: متأسفانه انگار خود دولت هم جدی نیست. جالب است که برای تفاهم با آژانس بین المللی انرژی اتمی من شنیدم که مصوبه شورای عالی امنیت ملی را مقام معظم رهبری هم تأیید کرده بودند. یعنی اساسا مصوبه شورای عالی امنیت ملی بدون تأیید رهبری قابل اجرا نیست. اینها گفتند ما نظارت های فراپادمانی را نمی پذیریم ولی در چهارچوب پادمان حاضریم با همدیگر هماهنگ کنیم. جالب است که آقای قالیباف هم در جلسه شورای عالی امنیت ملی حضور داشته است.

کواکبیان ادامه داد: بعد یکدفعه 221 نفر در مجلس گفتند که بی خود توافق کرده اند و رئیس جمهور و مسئولین اجرایی باید به دستگاه قضایی معرفی شوند و رهبری هم واکنش نشان داده که باید یک صدا از کشور برخاسته شود. شاید بعضی ها دلسوزانه هم بگویند ولی متوجه نیستند. مثلا نماینده گفته بود اگر FATF راست می گوید قاتل شهید فخری زاده را اعلام کند؛ چه ربطی دارد؟!

کنایه کواکبیان به اصولگرایان
وی یادآور شد: بعضی افراد واقعا از مسائل سر در نمی آورند. بعضی ها فکر می کنند اگر گشایش اقتصادی ایجاد و تحریم ها برداشته شود، اقبال مردم به اصل انتخابات و اصلاح طلبان زیاد می شود؛ پس ما نباید این کار را انجام بدهیم. واقعا این حماقت است که آدم به خاطر یک دستمال قیصریه را کلا آتش بزند.

دبیرکل حزب مردم سالاری با اشاره به اعلام کاندیداتوری از طرف حزب خود، گفت: من در کنگره حزب گفتم و الآن هم می گویم که اگر حضرت آیت الله حاج سید حسن آقای خمینی تشریف بیاورد ما در رکاب ایشان هستیم. البته در صلاحدید شما دخالت نداریم ولی واقعا اگر آن جریان نخواهند برخورد حذفی کنند، حتما اقبال به شما و موقعیت شما از بنده بیشتر است. روی سیدمحمد خاتمی و دکتر ظریف هم بحث شده بود ولی روی شما در حزبمان تقریبا هیچ بحثی نداشتیم.

واکنش کواکبیان به اعلام کاندیداتوری برخی نظامیان
وی تأکید کرد: این انقلاب هرچه دارد به وجود پر برکت اندیشه های امام راحل است. اما بعضی وقت ها که بعضی ها حرف های بی ربطی می زنند. مثلا در خصوص ورود نظامی ها به انتخابات ریاست جمهوری، صریح بند (ل) وصیتنامه امام این است که نباید وارد شوند و حتی کلیپ سخنان رهبر انقلاب هم پخش شد که ایشان هم گفتند ما همان روش را داریم. ولی بعضی ها می گویند از قرارگاه خاتم استعفا داده اند؛ این معنی ندارد، باید از کل نهاد نظامی استعفا بدهد و بعد هم دیگر برنگردد.

همه افتخارات همه ما به برکت وجود امام خمینی(س) است
کواکبیان در پایان گفت: هر جایی که در خصوص امام می خواهد بحث مطرح شود، نظر حزب ما این است که باید از سوی مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام و شخص حضرتعالی موضع گیری هایی شود که خدای ناکرده عظمت و جلال بنیانگذار نظام کمرنگ نشود. این نکته را هم به عنوان دغدغه می گوییم که احساس می کنیم در این 42 سال بعضی افراد دنبال این هستند که امام کمرنگ شود. همه افتخارات همه ما به برکت وجود امام خمینی(س) است. حزب مردم سالاری روی اندیشه های امام حساس است.


کلیدواژه های این خبر
عراق   پوپولیست   حزب مردم سالاری   اسفند   خلافت   لوازم   گرانی   مشکلات داخلی   من و شما   مشکلات جامعه   آیت الله سید حسن خمینی   بیکاری   اعضای شورا   حسینیه جماران  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «روز نو» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
پیام نتیجه انتخابات عراق برای ایران چیست؟
صدای ایران
اقتصاد ترکیه در انتظار روزهای سخت تر
روز پلاس
کاهش مشکلات امروزی جامعه با انتخاب کابینه کارآمد
صدا و سیما
جولان لوازم آشپزخانه چینی قاچاق در بازار
ایسنا
صادقی:نامزد جبهه اصلاحات فقط از میان اصلاح طلبان انتخاب می شود
گفتار نو
از 600 کارخانه ساوه تنها 6 شرکت شورای کار دارند
ایسنا
نگاهی به شاخص های «کــار» در خراسان شمالی؛ آیا تدبیرها جوانان را «سـرکار» گذاشته است؟
تسنیم
دورهمی مهدی کروبی با تعدادی از چهره های سیاسی در پشت بام ! / از موسوی و رهنورد چه خبر ؟
رکنا نت
روایت 14 ماه همدلی و ایثار در سایه کرونا
خبرگزاری بسیج
منتظر گرانی دوباره مرغ باشیم؟
جام جم آنلاین
سید حسن خمینی: درمورد نامزدی در انتخابات، فرآیند شورای نگهبان خیلی برایم مهم نبود؛ اگر هم رد می کردند اتفاق مهمی نمی افتاد
خرداد نیوز
حسن خمینی: «جریان افراطی کاسب» در کشور تصمیمات خطرناکی می گیرند / غرب ما را گیر انداخته؛ باید مشکلمان را با دنیا حل کنیم
خبرگزاری دانشجو
سید حسن خمینی: حضور مردم در انتخابات از هر چیزی مهم تر است/ هیچ وقت کاری نمی کنیم که جمهوری اسلامی لطمه ببیند
الف
ادامه وضع فعلی به معنای توزیع فقر است/ کاری نمی کنیم که جمهوری اسلامی لطمه ببیند
روز پلاس
سید حسن خمینی: باید امید را به جامعه برگرداند/ فرآیند شورای نگهبان خیلی برایم مهم نبود
آفتاب
سیدحسن خمینی: جریان افراطی در کشور ما تصمیم های بسیار خطرناک ایدئولوژیک می گیرد
پارسینه
سید حسن خمینی: حکومت «یکدست افراطی» برای کشور خطرناک است/ مردم خیلی ناامید و قهر هستند
عصر ایران
سیدحسن خمینی: مردم ناامید و قهرند
ساعت 24
اظهارات مهم سید حسن خمینی/حکومت «یکدست افراطی» برای کشور خطرناک است
برنا
اظهارات مهم سید حسن خمینی: همه نسبت به آینده مسئولیت داریم/ باید امید را به جامعه برگرداند/ به عنوان یک کنش گر در عرصه حضور خواهم داشت/ هیچ وقت کاری نمی کنیم که جمهوری اسلامی لطمه ببیند/ حکومت «یکدست افراطی» برای کشور خطرناک است
سایت جماران
تلاش رسانه های نزدیک به دولت برای مطرح کردن حسن خمینی/ دولت فعلی، همه نقص ها را یکجا گرد آورده است
هم اندیشی
تلاش رسانه های نزدیک به دولت برای مطرح کردن حسن خمینی/ دولت فعلی، همه نقص ها را یکجا گرد آورده است/ محمدرضا عارف: مشکلات و مصائبی فعلی را ناواقع گرایان و توسعه ستیزها تحمیل کرده اند!
رجانیوز
معنا ندارد که با نگاه تنگ نظرانه گروه هایی را از حق حضور در انتخابات محروم کنند
رکنا نت
سه روایت از اصلاحات و انتخابات
فرارو
3 روایت از اصلاحات و انتخابات
روزنامه شرق
اظهارات انتخاباتی سیدحسن خمینی | تلگرام را فیلتر کردید، اما باز هم هست
پارسینه
سید حسن خمینی: تلگرام را فیلتر کردیم؛ اما هنوز هست/ از برخی سانسورها خنده ام می گیرد
نواندیش
سیدحسن خمینی:معنا ندارد که با نگاه تنگ نظرانه گروه هایی را از حق حضور در انتخابات محروم کنند/انتخابات پر شور از نان شب واجب تر است
روز نو
هیچ چیزی برای کشور واجب تر از یک انتخابات پر شور و شامل نیست
شبستان
از ممیزی ها خنده ام می گیرد
خرداد نیوز
سیدحسن خمینی:انتخابات پرشور از نان شب واجب تر است
تابناک
سید حسن خمینی: تلگرام را فیلتر کردید، اما باز هم هست؛ ایجاد محدودیت دیگر ممکن نیست
رویداد 24
سیدحسن خمینی: واجب تر از نان شب انتخابات پرشور است/ باید بساط تنگ نظری ها را برداشت
نامه نیوز
سید حسن خمینی: تلگرام را فیلتر کردید، اما باز هم هست
فرارو
سید حسن خمینی: راه حل مشکلات خیلی زیاد ما این است که به مردم برگردیم/ معنا ندارد که با نگاه تنگ نظرانه گروه هایی را از حق حضور در انتخابات محروم کنند/ تلگرام را فیلتر کردید؛ اما هست / مهم نیست چه کسی رئیس جمهور می شود؛ بلکه مهم این است که مردم او را رئیس جمهور کنند/ از برخی ممیزی ها خنده ام می گیرد
گفتار نو
سید حسن خمینی: درد امروز جامعه ما اقتصادی و فرهنگی است/ راه حل مشکلات، «بازگشت به مردم» است/ اگر مردم احساس کنند در تصمیمات کشور دخالت دارند، بخش زیادی از مسیر را جلو رفته ایم
تیک نیوز
انتقادهای شدید سید حسن خمینی از ردصلاحیت ها و فیلترینگ
آفتاب
سید حسن خمینی: تلگرام را فیلتر کردید، اما باز هم هست؛ ایجاد محدودیت دیگر ممکن نیست / از ممیزی ها خنده ام می گیرد / معنا ندارد که با نگاه تنگ نظرانه گروه هایی را از حق حضور در انتخابات محروم کنند / به چه حقی می توان پذیرفت که چند نفر با سلیقه خاص حق مردم برای حضور نماینده شان را نادیده بگیرند؟
انتخاب
درد امروز جامعه ما حتما اقتصادی، و در مرحله دوم فرهنگی است
مرور نیوز
انتخابات پرشور از نان شب واجب تر است
خبرگزاری موج
اخبار مرتبط
bltصدای ایران : پیام نتیجه انتخابات عراق برای ایران چیست؟
bltروز پلاس : اقتصاد ترکیه در انتظار روزهای سخت تر
bltصدا و سیما : کاهش مشکلات امروزی جامعه با انتخاب کابینه کارآمد
bltایسنا : جولان لوازم آشپزخانه چینی قاچاق در بازار
bltگفتار نو : صادقی:نامزد جبهه اصلاحات فقط از میان اصلاح طلبان انتخاب می شود
bltایسنا : از 600 کارخانه ساوه تنها 6 شرکت شورای کار دارند
bltتسنیم : نگاهی به شاخص های «کــار» در خراسان شمالی؛ آیا تدبیرها جوانان را «سـرکار» گذاشته است؟
bltرکنا نت : دورهمی مهدی کروبی با تعدادی از چهره های سیاسی در پشت بام ! / از موسوی و رهنورد چه خبر ؟
bltخبرگزاری بسیج : روایت 14 ماه همدلی و ایثار در سایه کرونا
bltجام جم آنلاین : منتظر گرانی دوباره مرغ باشیم؟
bltخرداد نیوز : سید حسن خمینی: درمورد نامزدی در انتخابات، فرآیند شورای نگهبان خیلی برایم مهم نبود؛ اگر هم رد می کردند اتفاق مهمی نمی افتاد
bltخبرگزاری دانشجو : حسن خمینی: «جریان افراطی کاسب» در کشور تصمیمات خطرناکی می گیرند / غرب ما را گیر انداخته؛ باید مشکلمان را با دنیا حل کنیم
bltالف : سید حسن خمینی: حضور مردم در انتخابات از هر چیزی مهم تر است/ هیچ وقت کاری نمی کنیم که جمهوری اسلامی لطمه ببیند
bltروز پلاس : ادامه وضع فعلی به معنای توزیع فقر است/ کاری نمی کنیم که جمهوری اسلامی لطمه ببیند
bltآفتاب : سید حسن خمینی: باید امید را به جامعه برگرداند/ فرآیند شورای نگهبان خیلی برایم مهم نبود
bltپارسینه : سیدحسن خمینی: جریان افراطی در کشور ما تصمیم های بسیار خطرناک ایدئولوژیک می گیرد
bltعصر ایران : سید حسن خمینی: حکومت «یکدست افراطی» برای کشور خطرناک است/ مردم خیلی ناامید و قهر هستند
bltساعت 24 : سیدحسن خمینی: مردم ناامید و قهرند
bltبرنا : اظهارات مهم سید حسن خمینی/حکومت «یکدست افراطی» برای کشور خطرناک است
bltسایت جماران : اظهارات مهم سید حسن خمینی: همه نسبت به آینده مسئولیت داریم/ باید امید را به جامعه برگرداند/ به عنوان یک کنش گر در عرصه حضور خواهم داشت/ هیچ وقت کاری نمی کنیم که جمهوری اسلامی لطمه ببیند/ حکومت «یکدست افراطی» برای کشور خطرناک است
bltهم اندیشی : تلاش رسانه های نزدیک به دولت برای مطرح کردن حسن خمینی/ دولت فعلی، همه نقص ها را یکجا گرد آورده است
bltرجانیوز : تلاش رسانه های نزدیک به دولت برای مطرح کردن حسن خمینی/ دولت فعلی، همه نقص ها را یکجا گرد آورده است/ محمدرضا عارف: مشکلات و مصائبی فعلی را ناواقع گرایان و توسعه ستیزها تحمیل کرده اند!
bltرکنا نت : معنا ندارد که با نگاه تنگ نظرانه گروه هایی را از حق حضور در انتخابات محروم کنند
bltفرارو : سه روایت از اصلاحات و انتخابات
bltروزنامه شرق : 3 روایت از اصلاحات و انتخابات
bltپارسینه : اظهارات انتخاباتی سیدحسن خمینی | تلگرام را فیلتر کردید، اما باز هم هست
bltنواندیش : سید حسن خمینی: تلگرام را فیلتر کردیم؛ اما هنوز هست/ از برخی سانسورها خنده ام می گیرد
bltروز نو : سیدحسن خمینی:معنا ندارد که با نگاه تنگ نظرانه گروه هایی را از حق حضور در انتخابات محروم کنند/انتخابات پر شور از نان شب واجب تر است
bltشبستان : هیچ چیزی برای کشور واجب تر از یک انتخابات پر شور و شامل نیست
bltخرداد نیوز : از ممیزی ها خنده ام می گیرد
bltتابناک : سیدحسن خمینی:انتخابات پرشور از نان شب واجب تر است
bltرویداد 24 : سید حسن خمینی: تلگرام را فیلتر کردید، اما باز هم هست؛ ایجاد محدودیت دیگر ممکن نیست
bltنامه نیوز : سیدحسن خمینی: واجب تر از نان شب انتخابات پرشور است/ باید بساط تنگ نظری ها را برداشت
bltفرارو : سید حسن خمینی: تلگرام را فیلتر کردید، اما باز هم هست
bltگفتار نو : سید حسن خمینی: راه حل مشکلات خیلی زیاد ما این است که به مردم برگردیم/ معنا ندارد که با نگاه تنگ نظرانه گروه هایی را از حق حضور در انتخابات محروم کنند/ تلگرام را فیلتر کردید؛ اما هست / مهم نیست چه کسی رئیس جمهور می شود؛ بلکه مهم این است که مردم او را رئیس جمهور کنند/ از برخی ممیزی ها خنده ام می گیرد
bltتیک نیوز : سید حسن خمینی: درد امروز جامعه ما اقتصادی و فرهنگی است/ راه حل مشکلات، «بازگشت به مردم» است/ اگر مردم احساس کنند در تصمیمات کشور دخالت دارند، بخش زیادی از مسیر را جلو رفته ایم
bltآفتاب : انتقادهای شدید سید حسن خمینی از ردصلاحیت ها و فیلترینگ
bltانتخاب : سید حسن خمینی: تلگرام را فیلتر کردید، اما باز هم هست؛ ایجاد محدودیت دیگر ممکن نیست / از ممیزی ها خنده ام می گیرد / معنا ندارد که با نگاه تنگ نظرانه گروه هایی را از حق حضور در انتخابات محروم کنند / به چه حقی می توان پذیرفت که چند نفر با سلیقه خاص حق مردم برای حضور نماینده شان را نادیده بگیرند؟
bltمرور نیوز : درد امروز جامعه ما حتما اقتصادی، و در مرحله دوم فرهنگی است
bltخبرگزاری موج : انتخابات پرشور از نان شب واجب تر است
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.