تغییر چهره باورنکردنی رامبد جوان!+ عکس

تغییر چهره باورنکردنی رامبد جوان!+ عکس
رکنا: فیلم سینمایی «چپ، راست» به نویسندگی و کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی منوچهر محمدی متقاضی حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر است.
تغییر چهره باورنکردنی رامبد جوان!+ عکس

تغییر باورنکردی چهره رامبد جوان در فیلم سینمایی «چپ، راست» نظر کاربران را به خود جلب کرده است.
فیلم سینمایی «چپ، راست» به نویسندگی و کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی منوچهر محمدی متقاضی حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر است. فیلم جدید حامد محمدی بعد از «فرشته ها با هم می آیند»، «اکسیدان» و «چهار انگشت» باز هم یک کمدی است که در آن این کارگردان دست به انتخاب چهره های شاخص سینمای کمدی به عنوان بازیگر زده است.
رامبد جوان تبریزی متولد 1 دی 1350 در تهران، بازیگر، کارگردان و مجری ایرانی است. جوان در اول دی ماه سال 1350 از خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذربایجانی زاده شد. روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما بوده است. او در یازده فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته است. وی در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همین باعث حضور پررنگ وی در مجموعه تلویزیونی خانه سبز در نقش «فرید صباحی» شد.
زندگی خصوصی رامبد جوان
«فرید جینگلبرد» نامی است که رامبد برای مدتی در طول سال های دهه 70 شمسی بدان مشهور شده بود. نقش هایی که جوان در سینما و تلویزیون ایفا می کند بیشتر جنبه طنز دارد. رامبد جوان در 27 اسفند 1387 با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در 1393 از وی جدا شد. او دو سال بعد با نگار جواهریان ازدواج کرد. رامبد جوان و همسر سومش برای تولد فرزندشان راهی کانادا شدند تا از این طریق برای فرزند تابعیت کانادایی دریافت کنند.
کارگردانی
رامبد جوان کارگردانی چهار مجموعه تلویزیونی به نام های گم گشته، نشانی، مسافران و توطئه فامیلی را به عهده داشته است که مجموعه نشانی ایام نوروز 87 از شبکه دو سیما پخش شد. مجموعه گم گشته به نویسندگی سید سعید رحمانی و علی رضا کاظمی پور نیز در ماه رمضان سال 1380 از سیما پخش شد. وی کارگردان و مجری برنامه خندوانه است که از سال 1393 از شبکه نسیم پخش شد.
فیلم شناسی
قانون مورفی، نگار، آزادی مشروط، آذر، شهدخت، پرویز و دیگران، پریدن از ارتفاع کم، نیکان و بچه غول، گناهکاران، آزمایشگاه، دختر شاه پریون، دیو و دلبر، ورود آقایان ممنوع، پسر آدم، دختر حوا، شبی در تهران، جعبه موسیقی، زن بدلی، سوغات فرنگ، نسل جادویی، اسپاگتی در هشت دقیقه، مکس، صورتی و ... از جمله فیلم های سینمایی است که جوان در آنها بازی کرده است.
مجموعه های تلویزیونی
خندوانه، پژمان، کلاه قرمزی ، ساختمان پزشکان، توطئه فامیلی، مسافران، نشانی، تله فیلم «آسفالت»، باغ بلور، گمگشته و... از جمله مجموعه های تلویزیونی است که رامبد جوان در آنها ایفای نقش داشته است.
سفر به کانادا
گفته می شود رامبد جوان و نگار جواهریان برای تولد فرزندشان در کانادا به این کشور سفر کرده اند تا از این طریق برای فرزند تابعیت کانادایی بگیرند و خود نیز از مواهب این تابعیت بهره مند شوند.
19 خرداد 98 روزنامه خراسان در این باره نوشت: احتمالاً در شبکه های اجتماعی عکس یا خبری از رامبد جوان و نگار جواهریان درباره سفرشان به کانادا خوانده اید. سفری که در ابتدا گفته شد برای اکران فیلم «قانون مورفی» در تورنتو بوده و در روز های گذشته هم عکس هایی از این اکران منتشر شده، اما به گمان غالب کاربران شبکه های اجتماعی، تنها برای یک مراسم اکران سینمایی نیست.
ظاهراً هدف اصلی، تولد فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان در کاناداست تا بتواند شهروند این کشور باشد. به این کار رامبد جواد انتقادات فراوانی وارد شده که در باکس مقابل نوشته ایم، اما جالب است بدانیم این سفر برای رامبد جوان چقدر هزینه داشته است.
برای فهمیدن این موضوع، با یکی از مؤسسات مهاجرتی مشهور تماس گرفتیم و درباره هزینه های معمول تولد فرزند در شهر «تورنتو» (شهر محل سکونت رامبد) پرسیدیم. اولین هزینه، حق مشاوره مؤسسه است که به دلار دریافت می شود؛ پنج هزار دلار کانادا، چیزی حدود 50 میلیون تومان. هر بلیت اکونومی پرواز تهران - تورنتو و برعکس، بین 12 تا 60 میلیون تومان است که ما میانگین آن را 25 میلیون تومان در نظر گرفتیم. بلیت های بیزنس و فرست کلاس هم هست که طبعاً گران ترند؛ بنابراین چهار بلیت پرواز برای رفت و برگشت دو نفر، به طور میانگین 100 میلیون تومان آب می خورد.
طبق اعلام این مؤسسه مهاجرتی، هزینه تولد فرزند در تورنتو بین 12 تا 15 هزار دلار کاناداست که حدود 120 تا 150 میلیون تومان می شود. ناگفته نماند طبق قوانین کانادا، گردشگرانی که در زمان بارداری به این کشور وارد می شوند، مشمول دریافت خدمات بیمه نمی شوند.
با توجه به زمان ضبط «خندوانه» و برگزاری نمایشگاه کتاب و همچنین مدت زمان اقامت لازم رامبد و نگار پس از تولد فرزندشان در کانادا، می توان نتیجه گرفت آن ها حداقل سه ماه در تورنتو اقامت دارند. هزینه سه ماه اقامت در یک آپارتمان معمولی مبله در این شهر، به طور میانگین ماهی سه هزار دلار کاناداست که در مجموع 9 هزار دلار یعنی 90 میلیون تومان می شود. هزینه خوردوخوراک و حمل ونقل یک خانواده دونفره با فرزند در این شهر، ماهی چهار هزار دلار کاناداست؛ با احتساب یک زندگی عادی، نه ولخرج و نه صرفه جویانه؛ بنابراین سه ماه اقامت در این شهر برای رامبد 120 میلیون تومان هزینه دارد.
خلاصه آن که تولد فرزند این سینماگر در کانادا، برای رامبد در مجموع بین 480 تا 510 میلیون تومان هزینه خواهد داشت. البته ذکر این نکته ضروری است که هزینه های بیمارستانی بدون بیمه در این شهر بالاست و در صورتی که به هر دلیلی اقامت بیش از حد معمول لازم باشد، طبعاً به طور چشمگیری هزینه ها بیشتر می شود.
شبکه های اجتماعی علیه سفر رامبد سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا، موج واکنش های منفی را در شبکه های اجتماعی به سوی مجری «خندوانه» روانه کرده است. از عموم واکنش ها این طور برمی آید که تصمیم رامبد برای تولد فرزندش در کشوری غیر از ایران، تصویری را که او از خود به عنوان یک شخصیت دوستدار ایران در ذهن مردم به وجود آورده، مخدوش کرده است.
کاربری درباره این موضوع نوشته: «طرف از صبح تا شب آواز ایران ایرانش گوش ملت رو کر کرده بود، حالا رفته کانادا بچه اش رو به دنیا بیاره!» کاربری با کنایه به تبلیغات جوان برای اپلیکیشن روبیکا نوشت: «به احترام مردم خوب ایران، ما رفتیم کانادا تا بچه مون ایران به دنیا نیاد و شهروند کانادا بشه. تا روبیکا رو نصب کنید ما برگشتیم.» کاربر دیگری نوشته است: «آقای رامبد جوان تو که همیشه میگی به احترام ایران دست بزنیم، خیلی هم رگ ایرانیت می زنه بیرون، چرا می خوای بچه ات کانادا به دنیا بیاد؟!» کاربری هم در انتقاد به این موضوع نوشت: «جالبه همون آقایی که هرشب با 100 نفر داد می زد مردم عزیز ایران ما شما رو خیلی دوست داریم، حاضر نشده بچه اش همون گذرنامه ای رو داشته باشه که مردم عزیزش دارن.»

کلیدواژه های این خبر
خرداد   آزمایشگاه   رامبد جوان   سینما   هنری   اکران   بازیگر   مجموعه تلویزیونی   سوغات   مجری برنامه   شبکه نسیم   اسفند   گمگشته   ورود آقایان ممنوع   مجموعه های تلویزیونی   حامد محمدی   کارگردان   مجری ایرانی   تورنتو   نگار جواهریان   ساختمان پزشکان   نیکان و بچه غول   تله فیلم   موسیقی   مراسم اکران   تابعیت   آزادی مشروط   سعید رحمانی   جشنواره فیلم فجر   کانادایی   روزنامه   عید نوروز   کانادا   شبکه های اجتماعی   سینما و تلویزیون   همسر   فیلم های سینمایی   شبکه دو سیما   سحر دولتشاهی   اکران فیلم   کاربران  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «تیک نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
تفریح ساده بهرام رادان در طبیعت/ عاشقانه بازیگر «پاورچین» برای همسرش/ جدیدترین عکسی که سهرابِ «ازسرنوشت» از خود منتشر کرد
باشگاه خبرنگاران
همسر خیلی جوان مهران مدیری کیست؟! + عکس
تیک نیوز
رونمایی از همسر خیلی جوانتر مهران مدیری ! + عکس ماشین میلیاردی
رکنا نت
عکس بازیگر: عکس لو رفته ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان
پول نیوز
دعوای زشت نگار جواهریان و رامبد جوان در آنتن تلویزیون +عکس
رکنا نت
دعوای نگارجواهریان رامبد جوان در یک گلخانه / در آنتن تلویزیون چه گذشت؟
رکنا نت
حدیث فولادوند برای همیشه از تهران رفت / او کجاست + عکس زن و شوهری
رکنا نت
عکس / حدیث فولادوند با شلوار کوتاه و کفش های قرمز
رکنا نت
توصیه میرباقری برای ایفای نقش امین زندگانی در یک صحنه خاص از "مختارنامه"
قدس آنلاین
بیوگرافی سحر دولتشاهی
فرارو
سحر دولتشاهی با همایون شجریان به عراق رفت! +عکس حلقه اش
مثلث
شغل لاکچری و جالب پدر و مادر سحر دولتشاهی + عکس پدر و مادر
رکنا نت
عکس لورفته از ماشین مدل بالای رامبد جوان +عکس همسرش
مثلث
سحر دولتشاهی ازدواج کرد! +تصویر باورنکردنی
مثلث
دهن کجی رامبد جوان درباره ازدواج با نگار جواهریان و طلاق سحر دولتشاهی + فیلم
رکنا نت
گریم عجیب و زنانه دو بازیگر در مجموعه تلویزیونی/ تسلیت هنرمندان به سحر ولدبیگی/ تعجب آقای بازیگر از سن وسال خودش
باشگاه خبرنگاران
جوامع موسیقی و سینما باز هم عزادار شدند/ واکنش بازیگر «پایتخت» به طرح عجیب افزایش جمعیت/ درد دل مجری جوان با خدا، بخاطر از دست دادن مادرش
باشگاه خبرنگاران
ماجرای دلار های رامبد جوان لو رفت! +تصاویر جنجالی
مثلث
عکس لورفته از ماشین مدل بالای رامبد جوان +تصاویر دونفره رامبد و همسرش
مثلث
اولین هنرمند موسیقی ایران که واکسن کرونا زد/ بازیگر «نون خ» عزادار شد/ تصاویر قدیمی از دو بازیگر «بچه مهندس» با رفاقتی سی ساله
باشگاه خبرنگاران
زوج «پژمان جمشیدی» و «احمد مهرانفر» امید تابستان سینمای 1400
میزان
نگاهی به زندگی بازیگر فقید «دنیای شیرین دریا» /ستاره ای که زود خاموش شد
میزان
یکسال در فراغ پدرسالار سینمای ایران/نگاهی به زندگی «محمدعلی کشاورز»
میزان
واکسن کرونای 60 میلیونی و قیمت نجومی خانه صدای آقای بازیگر را درآورد/ جدیت آقامحمد گاندو حتی در خواب، سوژه همبازی اش شد
باشگاه خبرنگاران
واکنش نرگس آبیار به جان باختن دو محیط بان/ حضور تکرار نشدنی جمعی از هنرمندان مشهور در خندوانه
باشگاه خبرنگاران
رقص رامبد جوان در برنامه تلویزیونی سوژه شد +فیلم جنجالی
مثلث
زندگینامه: شقایق دهقان (1357-)
همشهری آنلاین
فیلم غیرتی شدن رامبد جوان روی همسرش +تصاویر دونفره
مثلث
سالی که بر سینمای کرونازده گذشت/از توقف اکران تا سینما ماشین
راه دانا
دستگیری رامبد جوان و جناب خان در خندوانه! +فیلم جنجالی
مثلث
ماشین لوکس رامبد جوان حاشیه ساز شد +تصاویر دیده نشده
مثلث
نقش های ماندگار و صداهای یادگار
ایکنا
آه از آن رفتگان بی برگشت
ایرنا
سحر دولتشاهی ازدواج کرد! +تصویر باورنکردنی از سحر دولتشاهی
مثلث
آخرین اخبار سینما در روزی که گذشت
میزان
فیلم حاشیه ساز از رامبد جوان؛ آقای رامبد، نفس شما از جای گرم درمی آید!
مثلث
زمان اکران فیلم سینمایی سوم آذرشهر مشخص شد
خبرگزاری موج
اکران «سوم آذرشهر» از 26 اسفند
ایسنا
دعوای جنجالی رامبد جوان و نگار جواهریان در خندوانه! +ویدئو
مثلث
عکس جدید سحر دولتشاهی در نمایی از سریال جدیدش
مثلث
اخبار مرتبط
bltباشگاه خبرنگاران : تفریح ساده بهرام رادان در طبیعت/ عاشقانه بازیگر «پاورچین» برای همسرش/ جدیدترین عکسی که سهرابِ «ازسرنوشت» از خود منتشر کرد
bltتیک نیوز : همسر خیلی جوان مهران مدیری کیست؟! + عکس
bltرکنا نت : رونمایی از همسر خیلی جوانتر مهران مدیری ! + عکس ماشین میلیاردی
bltپول نیوز : عکس بازیگر: عکس لو رفته ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان
bltرکنا نت : دعوای زشت نگار جواهریان و رامبد جوان در آنتن تلویزیون +عکس
bltرکنا نت : دعوای نگارجواهریان رامبد جوان در یک گلخانه / در آنتن تلویزیون چه گذشت؟
bltرکنا نت : حدیث فولادوند برای همیشه از تهران رفت / او کجاست + عکس زن و شوهری
bltرکنا نت : عکس / حدیث فولادوند با شلوار کوتاه و کفش های قرمز
bltقدس آنلاین : توصیه میرباقری برای ایفای نقش امین زندگانی در یک صحنه خاص از "مختارنامه"
bltفرارو : بیوگرافی سحر دولتشاهی
bltمثلث : سحر دولتشاهی با همایون شجریان به عراق رفت! +عکس حلقه اش
bltرکنا نت : شغل لاکچری و جالب پدر و مادر سحر دولتشاهی + عکس پدر و مادر
bltمثلث : عکس لورفته از ماشین مدل بالای رامبد جوان +عکس همسرش
bltمثلث : سحر دولتشاهی ازدواج کرد! +تصویر باورنکردنی
bltرکنا نت : دهن کجی رامبد جوان درباره ازدواج با نگار جواهریان و طلاق سحر دولتشاهی + فیلم
bltباشگاه خبرنگاران : گریم عجیب و زنانه دو بازیگر در مجموعه تلویزیونی/ تسلیت هنرمندان به سحر ولدبیگی/ تعجب آقای بازیگر از سن وسال خودش
bltباشگاه خبرنگاران : جوامع موسیقی و سینما باز هم عزادار شدند/ واکنش بازیگر «پایتخت» به طرح عجیب افزایش جمعیت/ درد دل مجری جوان با خدا، بخاطر از دست دادن مادرش
bltمثلث : ماجرای دلار های رامبد جوان لو رفت! +تصاویر جنجالی
bltمثلث : عکس لورفته از ماشین مدل بالای رامبد جوان +تصاویر دونفره رامبد و همسرش
bltباشگاه خبرنگاران : اولین هنرمند موسیقی ایران که واکسن کرونا زد/ بازیگر «نون خ» عزادار شد/ تصاویر قدیمی از دو بازیگر «بچه مهندس» با رفاقتی سی ساله
bltمیزان : زوج «پژمان جمشیدی» و «احمد مهرانفر» امید تابستان سینمای 1400
bltمیزان : نگاهی به زندگی بازیگر فقید «دنیای شیرین دریا» /ستاره ای که زود خاموش شد
bltمیزان : یکسال در فراغ پدرسالار سینمای ایران/نگاهی به زندگی «محمدعلی کشاورز»
bltباشگاه خبرنگاران : واکسن کرونای 60 میلیونی و قیمت نجومی خانه صدای آقای بازیگر را درآورد/ جدیت آقامحمد گاندو حتی در خواب، سوژه همبازی اش شد
bltباشگاه خبرنگاران : واکنش نرگس آبیار به جان باختن دو محیط بان/ حضور تکرار نشدنی جمعی از هنرمندان مشهور در خندوانه
bltمثلث : رقص رامبد جوان در برنامه تلویزیونی سوژه شد +فیلم جنجالی
bltهمشهری آنلاین : زندگینامه: شقایق دهقان (1357-)
bltمثلث : فیلم غیرتی شدن رامبد جوان روی همسرش +تصاویر دونفره
bltراه دانا : سالی که بر سینمای کرونازده گذشت/از توقف اکران تا سینما ماشین
bltمثلث : دستگیری رامبد جوان و جناب خان در خندوانه! +فیلم جنجالی
bltمثلث : ماشین لوکس رامبد جوان حاشیه ساز شد +تصاویر دیده نشده
bltایکنا : نقش های ماندگار و صداهای یادگار
bltایرنا : آه از آن رفتگان بی برگشت
bltمثلث : سحر دولتشاهی ازدواج کرد! +تصویر باورنکردنی از سحر دولتشاهی
bltمیزان : آخرین اخبار سینما در روزی که گذشت
bltمثلث : فیلم حاشیه ساز از رامبد جوان؛ آقای رامبد، نفس شما از جای گرم درمی آید!
bltخبرگزاری موج : زمان اکران فیلم سینمایی سوم آذرشهر مشخص شد
bltایسنا : اکران «سوم آذرشهر» از 26 اسفند
bltمثلث : دعوای جنجالی رامبد جوان و نگار جواهریان در خندوانه! +ویدئو
bltمثلث : عکس جدید سحر دولتشاهی در نمایی از سریال جدیدش
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.