شیطنت ریحانه پارسا با چه هدفیست؟

شیطنت ریحانه پارسا با چه هدفیست؟
ریحانه پارسا به خارج از کشور رفت و کشف حجاب کرد؛ بعد هم با خبرنگار ضد ایرانی هم صحبت شد، حالا هم به دنبال سودای شهرت، به عریانی پناه آورده است.
شیطنت ریحانه پارسا با چه هدفیست؟

ناطقان: همه چیز از سریال «پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا شروع شد. دختری 19-18 ساله ای که پیش تر سابقه بازیگری نداشت، در این سریال یکی از نقش های اصلی را بازی کرد و به سرعت مشهور شد. بلافاصله پس از پخش قسمت آخر سریال، او تصاویری از خود در اینستاگرام منتشر کرد که با نقشش در سریال به عنوان یک دختر چادری تفاوت بسیاری داشت.
او درباره تصاویرش با پوشش و آرایش غیرمتعارف نوشت: «اگر این روز ها عکسی دیده شده که فرق زیادی با تصویر این ماه های اخیر داره، بی هیچ جبهه گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست... این عکس ها صرفا توجیهی است که ریحانه هیچ شباهتی به لیلای دیده شده نداره.»
* «آقازاده» با حضور یک نابازیگر جدید
این حاشیه به سرعت با واکنش تهیه کننده سریال مواجه شد و تأکید کرد در فصل دوم سریال بر نقش شخصیت پدر با حضور مهدی سلطانی تاکید می شود و قصه به دیگر بازیگر ها وابستگی ندارد. فصل دومی که البته هیچ وقت مقابل دوربین نرفت و با تغییراتی در فیلمنامه به «آقازاده» تبدیل شد.
مهدی سلطانی ـ بازیگر سریال پدر ـ هم به عکس های نامتعارف پارسا اشاره ای تلویحی داشت، اما سهیلی کارگردان «گشت ارشاد» و پدر سینا سهیلی ـ همبازی پارسا در سریال پدر ـ او را مورد خطاب قرار دارد و در توصیه هایی پدرانه نوشت: «.. از محبت ها غره و از بى مهرى ها مأیوس مشو...». سهیلی بعدتر در فیلم «گشت3» پارسا را به بازی گرفت تا نشان دهد همچنان به این بازیگر جوان توجه دارد.
* ادعای دروغین ممنوع الفعالیتی
پس از این اتفاقات و در شهریور 97، او عکس های نامتعارف خود را حذف کرد و صفحه اش را به حالت خصوصی درآورد و مدعی شد 6 ماه ممنوع الفعالیت شده است! ادعایی که بی اساس بودن آن، 5 ماه بعد و با حضور او در برنامه تلویزیونی «خیابان جام جم» محرز شد.
اما او دست بردار نبود. این بار با لباس هایی عجیب در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور یافت و همین سوژه خوبی برای عکاسان و فضای مجازی بود. او نوروز 98 را هم مهمان رامبد جوان در «خندوانه» شد تا پله های شهرت را دو تا یکی طی کند. اوایل اردیبهشت 98 هم با اینکه فیلمی بازی نکرده بود، در جشنواره جهانی فیلم فجر حضور می یافت و اکثر اوقات را در کافه کنار پله برقی پردیس چارسو می گذراند.
* از کارگری در کافه تا رسیدن به شهرت
لیلا بوشهری هنرپیشه سینما و تلویزیون آذرماه 97 مدعی شده بود ریحانه پارسا پیش از بازیگری در کافه کار می کرده است.
بلافاصله پس از پایان جشنواره جهانی فیلم فجر، حامد عنقا در اظهار نظری پیرامون حاشیه های پارسا گفت: «ریحانه پارسا بچه بود و بچگی کرد. دختر 18ساله و شهرتی که ظرف کمتر از یک ماه برایش به وجود آمد، هرکسی این ظرفیت را ندارد.»
این بازیگر کم تجربه و غیرآکادمیک، خردادماه 98 برای حضور در «خوب، بد، جلف 2» به کارگردانی پیمان قاسم خانی دعوت شد و این نخستین حضور سینمایی او بود. البته بهمن همان سال وقتی در نشست رسانه ای فیلم در پردیس اهالی رسانه حضور یافت، با حرکات عجیب و ژست های زننده مقابل دوربین عکاسان نشان داد که هنوز ظرفیت حضور در سینمای ایران را ندارد.
* فصل مشترکی به نام «تئاتر»
هنوز یک ماه از پایان جشنواره فیلم فجر نگذشته بود که اعلام خبر ازدواج ریحانه پارسا 21 ساله با مهدی کوشکی 38 ساله بار دیگر او را به صدر اخبار زرد باز گرداند. گفته می شود پارسا در هنرستان سوره، تئاتر خوانده است و «تئاتر» فصل مشترک او با کوشکی است.
آن ها نوروز امسال در یک برنامه اینترنتی گفت وگومحور با اجرای اشکان خطیبی و اسپانسری رایتل حضور یافتند تا از تجارب زندگی مشترک بگویند؛ زندگی مشترکی که فقط یک ماه از آغاز آن می گذشت!
* تعدیل نظر عنقا درباره پارسا
کوشکی که در سریال جدید حامد عنقا نقش الکس (مردی که دختران جوان را برای تجارت جنسی به کشور های حاشیه خلیج فارس قاچاق می کند) را بازی می کند، در یکی از حضور های خود سر سریال، ریحانه پارسا را هم همراه خود برد. شاید این دیدار دوباره پارسا و عنقا باعث شد او نظر پیشین خود درباره این هنرپیشه را تعدیل کند. حامد عنقا مرداد 99 در این باره گفت: «خانم پارسا همکار خوب ما در پدر بوده و همچنان برای او آرزوی موفقیت دارم... و اگر هنوز حق پدری نسبت به او داشته باشم و بخواهم به او چیزی بگویم این است که با این همه هوش و استعدادی که دارد اگر تمرکزش را روی استعداد خودش بگذارد و حواسش را پرت چیز های دیگر نکند، مطمئناً آینده بسیار بسیار درخشانی خواهد داشت.»
* طلاق پدرومادر پارسا در 9 سالگی
اما پارسا هنرپیشه ای نبود که بدون حاشیه بتواند زندگی کند. او یک ماه بعد از این اظهار نظر عنقا، از کوشکی جدا شد. او البته قبل از جدایی، واقعیتی از زندگی خود را علنی کرد و گفت که فرزند طلاق است و از 9 سالگی در محله ای پایین شهر تهران در خانه مادربزرگ پدری اش بزرگ شده است. پارسا موضوع دیگری را هم مدعی شد؛ اینکه ازدواج او با کوشکی رسمی و شرعی نبوده و فقط با او همخانه بوده است!
یک ماه از خبر طلاق پارسا گذشته بود که با یک خبر زرد دیگر حاشیه ساز شد؛ مهاجرت از ایران به ترکیه.
او البته مدعی بود که برای ساخت فیلم افشاگرایانه زندگی اش با نام «زمان» توسط یک تهیه کننده فرانسوی به ترکیه سفر کرده است، اما برخی معتقدند پارسا جدیدترین صید سایت های شرط بندی در ترکیه است؛ سایت هایی که درگاه های پرداخت ریالی دارند! همانطور که قبل تر هم برخی چهره های جنجالی اینستاگرام در این مسیر وارد شده اند.
او در همین مدت، حاشیه های بسیار دیگری را هم رقم زد، از ادعا هایی درباره مهریه تا انتشار فیلم هایش با دیگران و جدال لفظی با یکی دیگر از بازیگران زن.
* گفتگو با مروج بی حجابی در ایران
او بلافاصله پس از خروج، خیلی زود وارد فضای سیاسی کاری شد؛ از علینژاد خبرنگار ضدایرانی و پایه گذار و مروج کمپین «چهارشنبه های سفید» تقاضای مصاحبه کرد و در این گفتگو تاکید کرد که بعد از کمپین ضد حجاب علینژاد چندین بار تلاش کرده تا در خیابان و مترو بی حجاب باشد. درباره زندگی اش با کوشکی نیز تاکید کرد که ازدواجی صورت نگرفته. او همچنین تصریح کرد به ایران برنمی گردد!
این اظهارنظر ها درحالی صورت گرفته که این هنرپیشه فیلم های «گشت3» و «کوسه» را در نوبت اکران دارد و باید دید با این موضع گیری ها، چه سرنوشتی دچار این فیلم ها می شود.
مورد عجیب «ریحانه پارسا»؛ از کشف حجاب و ازدواج سفید تا عریانی!
او همچنین در همین فرآیند، کشف حجاب کرد؛ هرچند خودش مدعی بود اندازه مو های سرش کمتر از دو سانتی متر است، بنابراین قوانین جمهوری اسلامی را زیر پا نگذاشته!
* زدن به سیم آخر برای گرفتن اقامت
پارسا به سرعت پل های پشت سرش را خراب کرد و در جدیدترین مصاحبه خود با رسانه معاند رادیو فردا مدعی شد که پس از انتشار تصاویر متفاوتش با سریال پدر، به نهاد های امنیتی احضار شده و آنجا با برخورد های روانی و فیزیکی روبه رو شده بود! او در ادامه هم مدعی شده که در جریان این احضار متوجه شده بود که تلفنش شنود شده است!
این هنرپیشه حاشیه ساز، در مصاحبه اخیرش با رادیو فردا مدعی شده که در ترکیه تحت فشار قرار گرفته، در عین حال فردای مصاحبه ـ یعنی امروز ـ تصویری نیمه عریان از خود منتشر کرده که ناقض سخنانش است.
در میان دست و پا زدن های ریحانه پارسا و از این شاخه به آن شاخه پریدنش، اما واکنش مخاطبان جالب توجه است، آن ها با انتشار نظرات خود زیر پست اینستاگرامی رادیوفردا نوشته اند که این کار ها برای دیده شدن و گرفتن اقامت و پناهندگی است و برایشان اهمیتی ندارد.
ریحانه پارسا به سرعت در حال پیمودن مسیر زوال است. او نشان داد که ظرفیت شهرت را نداشته و حالا با فروافتادن در منجلاب فساد هر روز بیشتر از پیش غرق خواهد شد. او با پناه آوردن به رسانه ها و افراد معاند جمهوری اسلامی مدت کوتاهی در مرکز توجه قرار خواهد داشت و باید دید پس از عریانی برای دیده شدن بیشتر، به چه کاری روی خواهد آورد! منبع: باشگاه خبرنگاران برچسب ها: شیطنت ، ریحانه پارسا ، خارج از کشور ، کشف حجاب

کلیدواژه های این خبر
بوشهر   تئاتر   کوشکی   رامبد جوان   مهدی سلطانی   پیمان قاسم خانی   بهرنگ توفیقی   هنرستان   بازیگر   اینستاگرام   محرز   کارگردان   نشست رسانه ای   رایتل   ممنوع الفعالیت   نامتعارف   جشنواره فیلم فجر   مهدی کوشکی   پردیس   توجیهی   عید نوروز   فضای مجازی   سینمای ایران   جشنواره جهانی فیلم فجر   سینما و تلویزیون   برنامه های تلویزیونی   اشکان خطیبی   پردیس چارسو   فیلمنامه   خارج از کشور  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «ناطقان نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
باربد بابایی: «زوجی نو» نوروز امسال با دکور و آیتم های جدید می آید/با «نمور» به جشنواره فیلم فجر 40 می روم
میزان
همسر خیلی جوان مهران مدیری کیست؟! + عکس
رویداد 24
اخطار جدی به ریحانه پارسا به خاطر بی حجابی + فیلم
رکنا نت
بی حجاب ترین عکس از مهناز افشار ! / ناباورانه بود
ساعت 24
خودروی لاکچری حامد بهداد / چرا مجردم ؟! + عکس ها
رکنا نت
سحر دولتشاهی با همایون شجریان به عراق رفت! +عکس حلقه اش
مثلث
عکس 2 تتوی جنجالی بدن ریحانه پارسا / تتوها چه مفهمومی دارند !
رکنا نت
ژست جذاب آزاده صمدی بدون روسری + عکس
رکنا نت
آخرین استوری معنادار امین حیایی + عکس
رکنا نت
عکس های جذاب حامد بهداد و ساره بیات کنار هم !
رکنا نت
عکسی زشت از ریحانه پارسا ! / چرا به منجلاب رفتی؟! + جزییات
رکنا نت
سگ غول پیکر و گرانقیمت در خانه لاکچری مهران مدیری + عکس سیگار کشیدن
رکنا نت
عکس لورفته از ماشین مدل بالای رامبد جوان +عکس همسرش
مثلث
سحر دولتشاهی ازدواج کرد! +تصویر باورنکردنی
مثلث
گریم عجیب و زنانه دو بازیگر در مجموعه تلویزیونی/ تسلیت هنرمندان به سحر ولدبیگی/ تعجب آقای بازیگر از سن وسال خودش
باشگاه خبرنگاران
رقص حامد بهداد در خیابان همه را شوکه کرد+فیلم دیده نشده
مثلث
دلخوری بچه مهندس از برخی مخاطبان: قبل از پخش سریال مرا قضاوت کردند!
سیمرغ
تصویری دیده نشده از بازیگر «پایتخت»/ اقدام خداپسندانه یک پرستار در شب قدر/ پشت صحنه داغ «بچه مهندس 4» که شب گذشته ضبط شد
باشگاه خبرنگاران
دلخوری محمدرضا رهبری از برخی مخاطبان سریال «بچه مهندس4»
تیک نیوز
عکس لورفته از ماشین مدل بالای رامبد جوان +تصاویر دونفره رامبد و همسرش
مثلث
رونمایی ریحانه پارسا از فیلم سینمایی بدون حجاب/عکس
روز نو
ریحانه پارسا از فیلم سینمایی بدون حجاب خود رونمایی کرد + جزییات
رکنا نت
مهران رسام: کار در تلویزیون سخت شده است
خبر خودرو
مهران رسام: بازیگری که قبلاً 50 میلیون می گرفت، امروز 500 میلیون می خواهد
خبرآنلاین
صحبت های جنجالی داریوش کاردان درباره ادعای تجاوز ریحانه پارسا
روز نو
چرا کیفیت سریال های شبکه نمایش خانگی رو به افول است؟
خبرگزاری دانشجو
ریحانه پارسا از تجاوز یک کارگردان در 16 سالگی اش گفت/عکس
روز نو
رقص رامبد جوان در برنامه تلویزیونی سوژه شد +فیلم جنجالی
مثلث
عکس پس از کتک خوردن شبنم فرشادجو !
رکنا نت
مجید شهریاری: بازیگری از کار در معدن هم سخت تر است
خبرآنلاین
از ازدواج دو مجری تلویزیون تا آخرین برنامه «دورهمی»
فرارو
شغل دوم بازیگران سریال «آقازاده» چیست؟
رکنا نت
از آغاز فصل هفتم خندوانه با تغییرات جدید تا ازدواج پیمان قاسم خانی
باشگاه خبرنگاران
از کرونا گرفتن مجری «بدون تعارف»تا ازدواج دو مجری تلویزیون
باشگاه خبرنگاران
عنایت بخشی: من و دولت آبادی زمانی حتی پول چند سیخ جگر را هم نداشتیم
ایرنا
روایت سینمایی از یک اتفاق واقعی در آپارتمان
ایسنا
«زالاوا» شگفتی سینمای ایران در سال کرونا
میزان
تصویر دیده نشده از سارا و نیکا در کنسرت +عکس
مثلث
دستگیری رامبد جوان و جناب خان در خندوانه! +فیلم جنجالی
مثلث
درام های تلفنی هنرمندان پیشکسوت در دوره کرونا/ قدر سرمایه های معنوی تئاتر را بدانیم
خبرگزاری ایلنا
اخبار مرتبط
bltمیزان : باربد بابایی: «زوجی نو» نوروز امسال با دکور و آیتم های جدید می آید/با «نمور» به جشنواره فیلم فجر 40 می روم
bltرویداد 24 : همسر خیلی جوان مهران مدیری کیست؟! + عکس
bltرکنا نت : اخطار جدی به ریحانه پارسا به خاطر بی حجابی + فیلم
bltساعت 24 : بی حجاب ترین عکس از مهناز افشار ! / ناباورانه بود
bltرکنا نت : خودروی لاکچری حامد بهداد / چرا مجردم ؟! + عکس ها
bltمثلث : سحر دولتشاهی با همایون شجریان به عراق رفت! +عکس حلقه اش
bltرکنا نت : عکس 2 تتوی جنجالی بدن ریحانه پارسا / تتوها چه مفهمومی دارند !
bltرکنا نت : ژست جذاب آزاده صمدی بدون روسری + عکس
bltرکنا نت : آخرین استوری معنادار امین حیایی + عکس
bltرکنا نت : عکس های جذاب حامد بهداد و ساره بیات کنار هم !
bltرکنا نت : عکسی زشت از ریحانه پارسا ! / چرا به منجلاب رفتی؟! + جزییات
bltرکنا نت : سگ غول پیکر و گرانقیمت در خانه لاکچری مهران مدیری + عکس سیگار کشیدن
bltمثلث : عکس لورفته از ماشین مدل بالای رامبد جوان +عکس همسرش
bltمثلث : سحر دولتشاهی ازدواج کرد! +تصویر باورنکردنی
bltباشگاه خبرنگاران : گریم عجیب و زنانه دو بازیگر در مجموعه تلویزیونی/ تسلیت هنرمندان به سحر ولدبیگی/ تعجب آقای بازیگر از سن وسال خودش
bltمثلث : رقص حامد بهداد در خیابان همه را شوکه کرد+فیلم دیده نشده
bltسیمرغ : دلخوری بچه مهندس از برخی مخاطبان: قبل از پخش سریال مرا قضاوت کردند!
bltباشگاه خبرنگاران : تصویری دیده نشده از بازیگر «پایتخت»/ اقدام خداپسندانه یک پرستار در شب قدر/ پشت صحنه داغ «بچه مهندس 4» که شب گذشته ضبط شد
bltتیک نیوز : دلخوری محمدرضا رهبری از برخی مخاطبان سریال «بچه مهندس4»
bltمثلث : عکس لورفته از ماشین مدل بالای رامبد جوان +تصاویر دونفره رامبد و همسرش
bltروز نو : رونمایی ریحانه پارسا از فیلم سینمایی بدون حجاب/عکس
bltرکنا نت : ریحانه پارسا از فیلم سینمایی بدون حجاب خود رونمایی کرد + جزییات
bltخبر خودرو : مهران رسام: کار در تلویزیون سخت شده است
bltخبرآنلاین : مهران رسام: بازیگری که قبلاً 50 میلیون می گرفت، امروز 500 میلیون می خواهد
bltروز نو : صحبت های جنجالی داریوش کاردان درباره ادعای تجاوز ریحانه پارسا
bltخبرگزاری دانشجو : چرا کیفیت سریال های شبکه نمایش خانگی رو به افول است؟
bltروز نو : ریحانه پارسا از تجاوز یک کارگردان در 16 سالگی اش گفت/عکس
bltمثلث : رقص رامبد جوان در برنامه تلویزیونی سوژه شد +فیلم جنجالی
bltرکنا نت : عکس پس از کتک خوردن شبنم فرشادجو !
bltخبرآنلاین : مجید شهریاری: بازیگری از کار در معدن هم سخت تر است
bltفرارو : از ازدواج دو مجری تلویزیون تا آخرین برنامه «دورهمی»
bltرکنا نت : شغل دوم بازیگران سریال «آقازاده» چیست؟
bltباشگاه خبرنگاران : از آغاز فصل هفتم خندوانه با تغییرات جدید تا ازدواج پیمان قاسم خانی
bltباشگاه خبرنگاران : از کرونا گرفتن مجری «بدون تعارف»تا ازدواج دو مجری تلویزیون
bltایرنا : عنایت بخشی: من و دولت آبادی زمانی حتی پول چند سیخ جگر را هم نداشتیم
bltایسنا : روایت سینمایی از یک اتفاق واقعی در آپارتمان
bltمیزان : «زالاوا» شگفتی سینمای ایران در سال کرونا
bltمثلث : تصویر دیده نشده از سارا و نیکا در کنسرت +عکس
bltمثلث : دستگیری رامبد جوان و جناب خان در خندوانه! +فیلم جنجالی
bltخبرگزاری ایلنا : درام های تلفنی هنرمندان پیشکسوت در دوره کرونا/ قدر سرمایه های معنوی تئاتر را بدانیم
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.