مخبر - 1397/11/23 - ناکارآمدی ها مرتفع شود/ پایداری ملت در مسیر اسلام و انقلاب

ناکارآمدی ها مرتفع شود/ پایداری ملت در مسیر اسلام و انقلاب
کانون خبرنگاران نبأ ــ حسین مظفر با بیان اینکه بخشی از مشکلات امروز به دلیل ناکارآمدی مسئولان است، اظهار کرد: امروز جشن ایثار، مقاومت، استقلال و آزادی است که در دهه چهارم انقلاب گرفته ایم و در آینده باید ناکارآمدی ها را رفع کنیم.
ناکارآمدی ها مرتفع شود/ پایداری ملت در مسیر اسلام و انقلاب

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ مردم انقلابی اهواز دوشنبه با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن، چهل سالگی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند. همه آمدند تا ثابت کنند پای آرمان های امام و شهدا ایستاده اند و همواره پیرو ولایت فقیه تا پای جان هستند و خواهند بود.

اقشار مختلف مردم انقلابی اهواز از دقایق نخستین آغاز راهپیمایی با سر دادن شعارهایی همچون الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر ترامپ، مرگ بر اسراییل و لا اله الا الله راهپیمایی باشکوه خود را از میدان مولوی(دانشکده سه گوش) آغاز کردند.

مردم اهواز آمدند تا با حضور مثال زدنی خود در راهپیمایی 22 بهمن به آفتاب انقلاب اسلامی سلامی دوباره کنند.

قشرهای مختلف مردم از پیر و جوان، ورزشکاران، دانشگاهیان، کارمندان، کارگران، طلاب و مسئولان دستگاه های مختلف در این راهپیمایی باشکوه حضور داشتند تا در چهلمین بهار آزادی با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید بیعت کنند.

آنان با سر دادن شعارهایی نظیر «ملت ما بیدار است، از فتنه گر بیزار است» و «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» بر پایبندی خود به اصول انقلاب اسلامی که امام راحل پایه گذار آن بود، تأکید کردند.

طبق برنامه اعلام شده از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال در بیش از 70 نقطه شهری استان خوزستان و برخی از روستاها با حضور یکپارچه و وحدت آفرین مردم برگزار شد.

حضور زن و مرد، پیر و جوان و خردسال، دانشجو و دانش آموز و کارمند و بازاری، روحانیون و عشایر و بسیجیان و حتی اصولگرا و اصلاح طلب؛ نشان داد برای سربلندی این انقلاب همه اقشار در کنار هم هستند.

با وجود اینکه مراسم راهپیمایی از ساعت 10 آغاز شد؛ ولی مردم خوزستان با شور و هیجان خاصی ساعت ها قبل از شروع مراسم با حضور خود، اشتیاق خود را برای شرکت در مراسم 22 بهمن امسال نشان دادند.

مردم اهواز راهپیمایی خود را میدان مولوی به سمت مصلای مهدیه اهواز در خیابان امام خمینی(ره) آغاز کردند و با شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل، علیه استکبار جهانی خروشیدند و لبیکی جانانه به آرمان های معمار کبیر انقلاب و ندای حق طلبی رهبر معظم انقلاب اسلامی دادند.

شعار علیه مواضع خصمانه رئیس جمهور آمریکا هم بخشی از برنامه دیروز مردم بود و آن ها نشان دادند با تکیه بر اسلام ناب محمدی و آموزه هایی که انقلاب برای این کشور به همراه داشته از هیچ تهدید و ارعابی ترسی به دل راه نمی دهند و این تهدیدها هم اتفاق جدیدی نیست چرا که سال هاست مردم با چنین ادبیات گستاخانه ای مواجه هستند ولی در نهایت سربلندی متعلق به این کشور بوده است.

از سوی دیگر عشایر عرب و بختیاری با پوشیدن لباس محلی و سردادن شعارهایی به زبان مادری خود، ثابت کردند همیشه بزرگترین حامی انقلاب و کشور هستند و تا پای جان برای آرمان های اسلامی خود ایستاده اند.

حضور جوانان و نوجوانان اهوازی بر شور و شعف راهپیمایی روز 22 بهمن این کلانشهر افزوده بود، به طوری که بیشتر جمعیت شرکت کننده را کسانی تشکیل می دادند که در زمان پیروزی انقلاب اسلامی هنوز به دنیا نیامده بودند.

عبور راهپیمایان اهوازی از روی پل سردار سرلشکر شهید سیدمحمدحسین علم الهدی(پل چهارم) که بر روی رودخانه کارون است، جلوه ای ویژه به روز 22 بهمن امسال داد.

ناکارآمدی ها مرتفع شود

حسین مظفر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در جمع راهپیمایان اهواز با بیان اینکه ایران در گذشته وابسته به استعمار بود، اظهار کرد: شاه مردم ایران را حقیر کرده بود و آمریکایی ها در همه موضوعات تصمیم گیر شده بودند.

وی افزود: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، ایران امروز مستقل ترین کشور دنیا است و هیچ نیروی خارجی در کشور ما تصمیم گیر و تأثیرگذار نیست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: امروزه نظام ایران در زمینه های علمی و فناوری جزء 10 کشور برتر جهان بوده و این پیشرفت ها است که سبب شده استکبار علیه ایران اسلامی توطئه چینی کند.

وی بیان کرد: توطئه چینی های استکبار نشانه اقتدار ایران اسلامی است چرا که استکبار با کشور بی تأثیر کاری ندارد.

مظفر با بیان اینکه تسلیم کردن مردم ایران یک خیال فانتزی برای استکبارگران است، گفت: ما نمی خواهیم دیگران را مقصر مشکلات امروز کشور بدانیم اما بدون شک جنگ تحمیلی و تحریم های اقتصادی سبب تشدید وضعیت موجود شده است.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات امروز به دلیل ناکارآمدی مسئولان است، اظهار کرد: امروز جشن ایثار، مقاومت، استقلال و آزادی است که در دهه چهارم انقلاب گرفته ایم و در آینده باید ناکارآمدی ها را رفع کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ملت ایران تابع فرهنگ عاشورا است، افزود: می خواهند با توطئه های مختلف این فرهنگ را از ما بگیرند ولی باید بدانند که این انقلاب باعث ذلت و خواری آن ها خواهد شد.

پایداری ملت در مسیر اسلام و انقلاب

جمال عالمی نیسی، فرماندار اهواز نیز طی سخنانی اظهار داشت: مردم خوزستان با حضور گسترده خود در چهلمین بهار انقلاب اسلامی اعلام کردند که طرفدار نظام، رهبری و دولت هستند و چنانچه لازم باشد همانند هشت سال دفاع مقدس در جهت حفظ میهن اسلامی، خون و جان خود را فدا می کنند.

فرماندار اهواز حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال را نشانه آگاهی و بصیرت آنها قلمداد کرد و افزود: این انقلاب با خون شهیدان بسیاری شکل گرفت و در این راه سختی های بسیاری کشیدیم لذا مردم هیچگاه اجازه نمی دهند که بیگانگان به راحتی به آرمان های انقلاب اسلامی خدشه ای وارد کنند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی موجب بیداری جهان اسلام و مقاومت بیشتر جهانیان علیه استکبار شد، گفت: بزرگترین پیام حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، پایداری ملت همیشه در صحنه ایران در مسیر اسلام و انقلاب است.

عالمی نیسی با بیان اینکه دشمنان همواره برای نا امید کردن مردم از نظام به دنبال نفوذ و ضربه زدن به کشور هستند، افزود: رمز پیروزی انقلاب و تداوم آن حفظ وحدت است لذا ملت ما باید با نشان دادن وحدت در بین اقوام مختلف از تفرقه اندازی دشمنان جلوگیری کند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران برآمده از جامعه است، اظهار داشت: هر جا که دشمنان قصد ضربه زدن به نظام را داشته اند، مردم وارد صحنه شده اند.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
مقام معظم رهبری   خوزستان   شهید   اهواز   مردم ایران   آمریکا   روحانیون   ولایت فقیه   لباس محلی   عشایر   رییس جمهور آمریکا   کلانشهر   دانشگاهیان   استعمار   مجمع تشخیص مصلحت نظام   پیروزی انقلاب اسلامی   رودخانه کارون   حسین مظفر   آرمان های امام   مرگ بر آمریکا   ناکارآمدی   معمار کبیر انقلاب   زن و مرد   بیعت   مراسم راهپیمایی   اصول گرا   مولوی   کارمند   بهار آزادی   لا اله الا الله   شور و هیجان   استکبار جهانی   مردم انقلابی   وحدت آفرین   انقلاب اسلامی   امام خمینی (ره)   دانش آموزی   راهپیمایی 22 بهمن   رژیم صهیونیستی   دونالد ترامپ   استان خوزستان   اصلاح طلب   حضور   جمعیت   22 بهمن   چهل سالگی انقلاب اسلامی   سردار  
اخبار مرتبط
راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را سرخورده و مایوس کرد
ایرنا
دولتمردان پای کار بیایند با این مردم بن بست معنا ندارد
مشرق نیوز
«شکوه 40 سالگی»
ثامن پرس
راهپیمایی 22 بهمن 97 در سراسر کشور
شعار سال
حماسه بهمن 97/ حضور میلیونی مردم ایران پاسخی محکم به آمریکا و وابستگان به آمریکا
خط نیوز
کارون خروشان نظاره گر خروش مردم
شعار سال
راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور و انقلابی مردم اصلاندوز/پرچم آمریکا و اسراییل در نقظه صفرب مرزی ایران و آذربایجان به آتش کشیده شد.
ارس تبار
امروز دنیا شاهد یک پدیده استثنایی بود /«انقلاب ادامه دارد»
فارس
نصف جهان به خروش آمد
شهر فردا
مردم پایتخت 40 سالگی انقلاب را زیر باران جشن گرفتند/ پرشکوه ترین حضور برای ثبت در تاریخ
فارس
تجلی حضور مردم شهرستان های استان اصفهان در جشن چهلم انقلاب+تصاویر
فارس
آمریکایی ها داعش را برای مهار قدرت ایران به منطقه آوردند/انقلاب اسلامی به هدف استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی رسید
خبرگزاری حوزه
آثار پیشرفت 40 ىساله در ارتقای زندگی مردم عملی شود/ تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان انقلاب در بوشهر
ایکنا
سرما مانع حضور نشد
شبستان
خروش یکپارچه مردم خراسان رضوی علیه زیاده خواهی های استکبار جهانی
راه دانا
رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
فارس
مردم همانند روزهای اول انقلاب شور و هیجان دارند
ایرنا
شکوه چهل سالگی انقلاب در زمستان فریدن
ایرنا
بهمن تماشایی 97| مردم بوشهر با حضور با شکوه در راهپیمایی 22 بهمن حماسه ای دیگر خلق کردند+فیلم
تسنیم
حماسه آفرینی خوزستانی ها در جشن باشکوه چهل سالگی انقلاب
رهیاب نیوز
مردم تهران 40 سالگی انقلاب را زیر باران جشن گرفتند/ پرشکوه ترین حضور برای ثبت در تاریخ
فارس
خلق حماسه عظیم در دیار سربداران
ایکنا
لباس وحدت بر تن اقوام و اقشار مختلف مردم در اهواز
ایرنا
پرشکوه ترین حضور برای ثبت در تاریخ
گیتی آنلاین
حضور تماشایی و کم نظیر خوزستانی ها در راهپیمایی 22 بهمن/رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
فارس
بهمن تماشایی 97| از نقاشی کودکان تا حضور پرشور نسل چهارم انقلاب در راهپیمایی کرمانشاه
تسنیم
مظفر: سختی ها تمام می شود و ملت ما به آب حیات می رسد
ایسنا
شـکوه وحدت مردم 22 بهمن را تماشایی کرد/فریاد "مرگ بر آمریکا"در لرستان طنین انداز شد +عکس
سفیر افلاک
پاسخ کوبنده مردم استان مرکزی به استکبار جهانی+تصویر
راه دانا
مردم تهران جشن 40 سالگی انقلاب را زیر باران گرفتند/ پرشکوه ترین حضور برای ثبت در تاریخ
فارس
اخبار مرتبط
bltایرنا : راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را سرخورده و مایوس کرد
bltمشرق نیوز : دولتمردان پای کار بیایند با این مردم بن بست معنا ندارد
bltثامن پرس : «شکوه 40 سالگی»
bltشعار سال : راهپیمایی 22 بهمن 97 در سراسر کشور
bltخط نیوز : حماسه بهمن 97/ حضور میلیونی مردم ایران پاسخی محکم به آمریکا و وابستگان به آمریکا
bltشعار سال : کارون خروشان نظاره گر خروش مردم
bltارس تبار : راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور و انقلابی مردم اصلاندوز/پرچم آمریکا و اسراییل در نقظه صفرب مرزی ایران و آذربایجان به آتش کشیده شد.
bltفارس : امروز دنیا شاهد یک پدیده استثنایی بود /«انقلاب ادامه دارد»
bltشهر فردا : نصف جهان به خروش آمد
bltفارس : مردم پایتخت 40 سالگی انقلاب را زیر باران جشن گرفتند/ پرشکوه ترین حضور برای ثبت در تاریخ
bltفارس : تجلی حضور مردم شهرستان های استان اصفهان در جشن چهلم انقلاب+تصاویر
bltخبرگزاری حوزه : آمریکایی ها داعش را برای مهار قدرت ایران به منطقه آوردند/انقلاب اسلامی به هدف استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی رسید
bltایکنا : آثار پیشرفت 40 ىساله در ارتقای زندگی مردم عملی شود/ تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان انقلاب در بوشهر
bltشبستان : سرما مانع حضور نشد
bltراه دانا : خروش یکپارچه مردم خراسان رضوی علیه زیاده خواهی های استکبار جهانی
bltفارس : رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
bltایرنا : مردم همانند روزهای اول انقلاب شور و هیجان دارند
bltایرنا : شکوه چهل سالگی انقلاب در زمستان فریدن
bltتسنیم : بهمن تماشایی 97| مردم بوشهر با حضور با شکوه در راهپیمایی 22 بهمن حماسه ای دیگر خلق کردند+فیلم
bltرهیاب نیوز : حماسه آفرینی خوزستانی ها در جشن باشکوه چهل سالگی انقلاب
bltفارس : مردم تهران 40 سالگی انقلاب را زیر باران جشن گرفتند/ پرشکوه ترین حضور برای ثبت در تاریخ
bltایکنا : خلق حماسه عظیم در دیار سربداران
bltایرنا : لباس وحدت بر تن اقوام و اقشار مختلف مردم در اهواز
bltگیتی آنلاین : پرشکوه ترین حضور برای ثبت در تاریخ
bltفارس : حضور تماشایی و کم نظیر خوزستانی ها در راهپیمایی 22 بهمن/رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
bltتسنیم : بهمن تماشایی 97| از نقاشی کودکان تا حضور پرشور نسل چهارم انقلاب در راهپیمایی کرمانشاه
bltایسنا : مظفر: سختی ها تمام می شود و ملت ما به آب حیات می رسد
bltسفیر افلاک : شـکوه وحدت مردم 22 بهمن را تماشایی کرد/فریاد "مرگ بر آمریکا"در لرستان طنین انداز شد +عکس
bltراه دانا : پاسخ کوبنده مردم استان مرکزی به استکبار جهانی+تصویر
bltفارس : مردم تهران جشن 40 سالگی انقلاب را زیر باران گرفتند/ پرشکوه ترین حضور برای ثبت در تاریخ
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.