مخبر - 1397/11/22 - مظفر: سختی ها تمام می شود و ملت ما به آب حیات می رسد

مظفر: سختی ها تمام می شود و ملت ما به آب حیات می رسد
یکعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: این سختی ها تمام می شود و ملت قهرمان ما در سایه استقامت، پایداری و ولایت مداری به آب حیات می رسد و از برکات انقلاب اسلامی بهره مند می شود.
مظفر: سختی ها تمام می شود و ملت ما به آب حیات می رسد

به گزارش ایسنا، حسین مظفر امروز (دوشنبه) در راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم اهواز با بیان اینکه امروز سالگرد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم، اظهار کرد: در 40 سال پیش دنیا در اوج حاکمیت دو تفکر لیبرالیست و کمونیست که هر کدام بر گوشه ای از جهان حکومت می کردند، قرار داشت. آنها در صدد قطع ریشه های دین، معنویت و اخلاق بودند و کمونیست، دین را افیون توده ها می دانست و لیبرالیست، دین را از عرصه سیاسی و اجتماعی حذف کرد.


وی ادامه داد: در آن دوران در گوشه ای از دنیا انقلابی در ایران به نام خدا و معنویت و در هماوردی با کمونیست و لیبرالیسم شکل گرفت و در اوج ناباوری دشمنان و بدخواهان، انقلابی مقدس در سرزمین پاک ایران محقق شد. کارتر ایران را جزیره ثبات می دانست و می گفت تا 25 سال دیگر انقلابی در ایران رخ نمی دهد.

مظفر با بیان اینکه همه تشکیلات و حکومت شاه زیر نظر آمریکا رصد می شد، افزود: آنها گمان نمی کردند که یک پیرمرد 74 ساله که 14 سال از کشورش فاصله دارد، ملت ایران را چون آتش فشانی کند که شاه را براندازد و نظامی به نام جمهوری اسلامی ایران را احیا کند. این انقلاب به نام خدا و دین شکل گرفت؛ رهبری اش مرجع تقلید، مجتهد و امام مسلمان بود. آرمان هایش، آرمان خدا، قرآن و اسلام بود. اندیشه و آرمان انقلاب اسلامی در کانون دل انسان های حق گرای عالم، جای خود را باز کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: چهل سال علیه این کشور توطئه کردند و ملت مظلوم را به جرم اینکه شاه را بیرون کرده و خودشان می خواهند بر سرنوشت شان حاکم شوند، تحت فشار، تهدید، تحریم و جنگ قرار دادند. این انقلاب به برکت خون شهیدان که پای نهال آن ریخته شد، هر روز تنومندتر شد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای شگفتی با خود به همراه داشت، تصریح کرد: انقلاب اسلامی به وسیله امام راحل (ره) در ایران پیاده شد. امام (ره) موسی وار بعد از چهارده سال به وطن خود بازگشت و منشأ سرافرازی، بیداری، عزت و دستاوردهای بزرگ شد. انقلاب دستاوردهای بزرگی در کنار مشکلات خود دارد. بیرون کردن نظام پادشاهی 2500 ساله که حکومتی سلطنتی و موروثی را به ملت ایران تحمیل کرده بود، اولین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است؛ این دستاورد چیز کمی نیست. حکومت پادشاهی مورد حمایت آمریکا بود. اما ملت ایران با سپر کردن سینه های خود در برابر گلوله های دشمن، شاه را بیرون کرد و به زباله دان تاریخ فرستاد. تأسیس نظام جمهوری اسلامی دیگر دستاورد این انقلاب بوده است، نظامی که نظیر آن در هیچ جای دنیا وجود نداشت. ترکیبی از اسلامیت و جمهوریت که برای گرفتن مشروعیت خود بر آرمان های الهی و حمایت و حضور در صحنه مردم، تکیه کرده است.

مظفر تصریح کرد: اراده خداوند پس از رحلت رسول خدا (ص) بر این تعلق گرفت که ردای رسالت در غیر از امامت قرار گیرد. سقیفه از راه خود منحرف شد و جامعه بشریت را از نعمت امامت محروم کرد و جامعه بشریت گرفتار خلافت شد اما انقلاب جامعه را در راه امامت قرار داد و ولایت ائمه معصوم را احیا کرد. آرزوی چهارده قرن انسان های حق گرای عالم را برای تحقق نظام آزادی خواه که خون داده و جان دادند، مبتنی بر ولایت فقیه و استمرار حرکت انبیا به بار نشاند.

وی بیان کرد: دستاورد دیگر نظام اسلامی، استقلال بود؛ ایران نوکر، وابسته، حقیر و تحت استعمار آمریکا و انگلیس، نقطه سیاهی در تاریخ آن دوران بود و با حمایت آمریکایی ها کودتای 28 مرداد در ایران انجام شد و بار دیگر شاه را به ملت ایران تحمیل کردند. 50 هزار مستشار آمریکایی بر این مرز و بوم در ادارات، دولت و نهادهای نظامی حکومت می کردند و تصمیم گیر بودند.

مظفر با بیان اینکه اکنون به برکت خون شهیدان، ایران مستقل و آزاد است و هیچ نیروی خارجی تأثیرگذار در سرنوشت مردم نیست و کشور ما محل امید انسان های حق گرای عالم است، اضافه کرد: ایران با همه مشکلات، در علوم و دانش هایی همچون تکنولوژی و فناوری، پرتاب ماهواره و دانش هسته ای، نانوتکنولوژی و تولید علم در میان برترین کشورهای دنیا قرار دارند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اقتدار ملت و نظام، دستاورد دیگر انقلاب اسلامی است. همین که دنیای شرق و غرب و نظام های استکباری علیه ایران برنامه ریزی می کنند به معنای اقتدار ما است. خودشان گفتند که ایران پرچم رهبری آمریکا در دنیا را به حالت نیمه برافراشته در آورده است. مردم ایران تسلیم پذیر و سازش پذیر نیستند. آنها گفتند ما در عراق، سوریه و افغانستان هزاران میلیارد دلار خرج کردیم و هزاران مجروح و کشته دادیم اما در نهایت سوریه، عراق و افغانستان را در سینی طلا در اختیار دشمنان خود و ایران قرار دادیم؛ اینها همه به معنای اقتدار ما است.

وی با تصریح بر اینکه ما در مسأله اقتصادی نتوانستیم آرمان های انقلاب را محقق کنیم، گفت: مهمترین دلیل این مسأله هجوم تهدیدها و تحریم های دشمنان علیه ما بوده است. من، دیگران و مسئولان، مشکلات مردم را می دانیم. ما نمی خواهیم همه مشکلات را به گردن دیگران بیاندازیم اما بی انصافی است که همه مشکلات را هم به گردن خود بیاندازیم. اگر از اول انقلاب، دشمنان با ما چنین نمی کردند و اگر منافقان 17 تا 18 هزار نفر از جوانان ما و استوانه های انقلاب را از ما نمی گرفتند، وضعیت ما این چنین نمی شد. آنها اگر هشت سال جنگ را به ما تحمیل نمی کردند و منابع و ذخایر و زیرساخت های ما را نمی زدند و هزار میلیارد دلار از ما نمی گرفتند، وضعیت ما این چنین نمی شد. آنها از روز آغازین انقلاب، تحریم های اقتصادی را بر ما تحمیل کردند. سرمایه های ما را بلوکه کردند، روزنه های بانکی و پولی ما را بستند و راه تجارت، واردات و صادرات را برای ما مشکل کردند. اگر همه اینها اتفاق نمی افتاد آیا وضعیت اقتصادی ما چنین بود؟ البته برخی مشکلات به خاطر ناکارآمدی مدیران است که باید اصلاح شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در این چهل سالگی باید همچنان که پیمان وفاداری با امام (ره)، شهیدان و رهبری بستیم، همچنان آن را استمرار ببخشیم. جان بولتن احمق گفته بود که آمریکا نمی گذارد ایران چهل سالگی انقلاب را به چشم ببیند، جان بولتن و ترامپ بدانند که این جشن چهل سال ایثار، مقاومت، وفاداری ملت با ولایت، جشن چهل سال حقارت و ذلت آمریکا و شرافت و آزادی ملت ایران است.

وی ادامه داد: همانگونه که عوامل ایجاد انقلاب اسلامی، تمسک به آرمان های الهی و مبانی قرآنی بوده، همچنان ملت باید به خدا امیدوار و به ارزش های الهی مستمسک باشند. ما هرگز از آرمان های الهی و قرآنی دست نمی کشیم. به اعتقاد ما هیچ تفاوتی بین امام و رهبر وجود ندارد. همانطور که تفاوتی بین امیرالمومنین و رسول خدا نبود و ما باید قدر این نعمت الهی را بدانیم و به حبل المتین چنگ زنیم و رهبری را اطاعت کنیم. اطاعت از رهبری به شعار نیست، بلکه به عمل است. آنچه توانست انقلاب را از توطئه ها و تحریم ها نجات دهد، استقامت و پایداری و فداکاری ملت است. همچنان باید استقامت داشته باشیم و در دو راهی عزت و ذلت، راه عزت را انتخاب کنیم. چرا که این ملت تابع فرهنگ عاشورایی است.

مظفر عنوان کرد: آنها می خواهند ما را تحت فشار قرار دهند و از ما باج گیری کنند و همه چیز ما را از ما بگیرند اما این ملت زیر بار ذلت نمی رود و ملت نباید فریب ظاهرسازی آمریکا را بخورد. ملت باید همچنان پای انقلاب بماند و برخی از پیاده نظام های دشمن در داخل بدانند که چیزی جز ذلت و خواری برای آنها باقی نخواهد ماند. چرا که خداوند به همه حق گرایان عالم نوید پیروزی داده است. این سختی ها تمام می شود و ملت قهرمان ما در سایه استقامت، پایداری و ولایت مداری به آب حیات می رسد و از برکات انقلاب اسلامی بهره مند می شود.


انتهای پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
نظامی   انگلستان   اهواز   مردم ایران   دستاورد   آمریکا   مسلمان   ولایت فقیه   مرجع تقلید   نظام جمهوری اسلامی ایران   استعمار   ولایت مداری   مجمع تشخیص مصلحت نظام   پیروزی انقلاب اسلامی   شهیدان   حسین مظفر   معنویت   خلافت   قرآن کریم   ملت مظلوم   معنویت و اخلاق   جمهوریت   لیبرالیسم   کمونیست   حکومت اسلامی   جامعه بشریت   زباله دان   موروثی   آرمان های الهی   انبیا   ناباوری   مورد حمایت   انقلاب اسلامی   امام خمینی (ره)   راهپیمایی 22 بهمن   حضور   قهرمان  
اخبار مرتبط
دستان افراد ضربه زننده به نظام را قطع خواهیم کرد
خبرگزاری موج
حضور حماسی مردم در 22 بهمن سبب اقتدار و صلابت نظام شد
شبستان
«شکوه 40 سالگی»
ثامن پرس
ایران صحنه قدرت نمایی علیه استکبار جهانی بود/ لزوم ایجاد موج رسانه ای معرفی حماسه آفرینی ملت انقلابی
خبرگزاری حوزه
ناکارآمدی ها مرتفع شود/ پایداری ملت در مسیر اسلام و انقلاب
ایکنا
عضو فراکسیون مقاومت: امام موسی صدر پیروزی انقلاب اسلامی را رؤیای انبیا می دانست
خبرگزاری حوزه
مظفر: سختی ها تمام می شود و ملت ما به آب حیات می رسد
نسیم
انقلاب اسلامی مردم را از استعمار نجات داد
شبستان
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: نظام اسلامی در مسیر عزت/استکبار جرات تعرض به ایران را ندارد
آرا نیوز
طنین پایبندی بر آرمان های انقلابی مردم سوادکوه در راهپیمایی 22 بهمن
فارس
مروری بر دستاوردهای پنچ گانه انقلاب / نباید به بهانه خروج از تحریم ها به دشمن باج دهیم
خبرگزاری حوزه
رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
فارس
برگزاری نشست دین و جهان معاصر با محوریت پیروزی انقلاب اسلامی در لندن
صدا و سیما
خلق حماسه عظیم در دیار سربداران
ایکنا
لباس وحدت بر تن اقوام و اقشار مختلف مردم در اهواز
ایرنا
حضور تماشایی و کم نظیر خوزستانی ها در راهپیمایی 22 بهمن/رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
فارس
مظفر: ملت ما در سایه استقامت و ولایت مداری از برکات انقلاب بهره مند می شود
صدای فردا
مردم ایران فریب ظاهرسازی های دشمن را نمی خورند
ایرنا
ملت ایران فریب ظاهرسازی استکبار و دشمنان را نمی خورد/ اقتدار و استقلال از جمله دستاوردهای انقلاب است
شبستان
قدردانی ستاد بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از حضور پرشور مردم استان البرز
فارس
راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان پارس آباد برگزار شد
فارس
راهپیمایی 22 بهمن آمریکا را نقره داغ کرد
ایرنا
ملت ما در سایه استقامت و ولایت مداری از برکات انقلاب اسلامی بهره مند می شود
ایکنا
بهمن تماشایی 97| مظفر: مردان و زنان ایرانی با مشت های گره کرده جهان را شگفت زده کردند
تسنیم
رئیس جمهور در جشن چهل سالگی انقلاب: دشمن هرگز به اهدافش نخواهد رسید
شبکه الکوثر
این انقلاب به برکت خون شهیدان هر روز بارورتر و تنومندتر می شود
خبرگزاری دفاع مقدس
ملت ایران دیگر فریب ظاهرسازی های استعمار را نمی خورد
مهر نیوز
تجلی شور انقلابی در تبریز
ایرنا
دعوت شخصیت ها و نهادهای مختلف از مردم برای حضور باشکوه تر در جشن چهل سالگی انقلاب
بلاغ مازندران
دعوت مسوولان گلستان از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
ایرنا
اخبار مرتبط
bltخبرگزاری موج : دستان افراد ضربه زننده به نظام را قطع خواهیم کرد
bltشبستان : حضور حماسی مردم در 22 بهمن سبب اقتدار و صلابت نظام شد
bltثامن پرس : «شکوه 40 سالگی»
bltخبرگزاری حوزه : ایران صحنه قدرت نمایی علیه استکبار جهانی بود/ لزوم ایجاد موج رسانه ای معرفی حماسه آفرینی ملت انقلابی
bltایکنا : ناکارآمدی ها مرتفع شود/ پایداری ملت در مسیر اسلام و انقلاب
bltخبرگزاری حوزه : عضو فراکسیون مقاومت: امام موسی صدر پیروزی انقلاب اسلامی را رؤیای انبیا می دانست
bltنسیم : مظفر: سختی ها تمام می شود و ملت ما به آب حیات می رسد
bltشبستان : انقلاب اسلامی مردم را از استعمار نجات داد
bltآرا نیوز : سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: نظام اسلامی در مسیر عزت/استکبار جرات تعرض به ایران را ندارد
bltفارس : طنین پایبندی بر آرمان های انقلابی مردم سوادکوه در راهپیمایی 22 بهمن
bltخبرگزاری حوزه : مروری بر دستاوردهای پنچ گانه انقلاب / نباید به بهانه خروج از تحریم ها به دشمن باج دهیم
bltفارس : رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
bltصدا و سیما : برگزاری نشست دین و جهان معاصر با محوریت پیروزی انقلاب اسلامی در لندن
bltایکنا : خلق حماسه عظیم در دیار سربداران
bltایرنا : لباس وحدت بر تن اقوام و اقشار مختلف مردم در اهواز
bltفارس : حضور تماشایی و کم نظیر خوزستانی ها در راهپیمایی 22 بهمن/رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
bltصدای فردا : مظفر: ملت ما در سایه استقامت و ولایت مداری از برکات انقلاب بهره مند می شود
bltایرنا : مردم ایران فریب ظاهرسازی های دشمن را نمی خورند
bltشبستان : ملت ایران فریب ظاهرسازی استکبار و دشمنان را نمی خورد/ اقتدار و استقلال از جمله دستاوردهای انقلاب است
bltفارس : قدردانی ستاد بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از حضور پرشور مردم استان البرز
bltفارس : راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان پارس آباد برگزار شد
bltایرنا : راهپیمایی 22 بهمن آمریکا را نقره داغ کرد
bltایکنا : ملت ما در سایه استقامت و ولایت مداری از برکات انقلاب اسلامی بهره مند می شود
bltتسنیم : بهمن تماشایی 97| مظفر: مردان و زنان ایرانی با مشت های گره کرده جهان را شگفت زده کردند
bltشبکه الکوثر : رئیس جمهور در جشن چهل سالگی انقلاب: دشمن هرگز به اهدافش نخواهد رسید
bltخبرگزاری دفاع مقدس : این انقلاب به برکت خون شهیدان هر روز بارورتر و تنومندتر می شود
bltمهر نیوز : ملت ایران دیگر فریب ظاهرسازی های استعمار را نمی خورد
bltایرنا : تجلی شور انقلابی در تبریز
bltبلاغ مازندران : دعوت شخصیت ها و نهادهای مختلف از مردم برای حضور باشکوه تر در جشن چهل سالگی انقلاب
bltایرنا : دعوت مسوولان گلستان از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.