مخبر - 1397/11/22 - بهمن تماشایی 97| دشمنان انقلاب اسلامی سرافکنده تاریخ هستند

بهمن تماشایی 97| دشمنان انقلاب اسلامی سرافکنده تاریخ هستند
سخنرانان مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان های استان تهران با اشاره به سرافکندگی دشمنان انقلاب اسلامی بر استقامت ملت ایران و عدم ترس از یاوه گویی ترامپ و اطرافیانش تأکید کردند.
بهمن تماشایی 97| دشمنان انقلاب اسلامی سرافکنده تاریخ هستند

بهمن تماشایی 97| دشمنان انقلاب اسلامی سرافکنده تاریخ هستند - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان های استان تهران، ملت همیشه در صحنه و غیور ایران اسلامی امروز با وجود تمام مشکلات اقتصادی و تحریم بار دیگر در حمایت از رهبری و انقلاب و برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا حماسه ای دیگر خلق کردند و با حضور خود در جشن چهل سالگی انقلاب و راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان دشمن زدند.

ملت ایران از یاوه گویی ترامپ و اطرافیانش هراس ندارند

امیر سرتیپ سید کمال پیمبری رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شهرستان پاکدشت با درود غیرت و همت مردم اظهار داشت: انقلاب اسلامی زمانی رخ داد که تمام گروه ها و سازمان های مردمی به دست ساواک متلاشی شدند و جوانان ما به خاطر یک عکس و یا به جرم خواندن یک کتاب در زندان ها شکنجه می شدند.

وی بیان کرد: در دوران طاغوت ارزش ها جایگاهی نداشت ارزش های اسلامی و انسانی از ایران رخت بر بسته بود و به گفته مسئولان رژیم شاه دستورات از سفارت های آمریکا و انگلیس به آنها دیکته می شد با پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها این ارزش ها احیا شد بلکه در حوزه بیداری اسلامی گام های موثری در اقصی نقاط جهان برداشته شده است.

بهمن تماشایی 97| امیر پوردستان: آمریکا با راهبرد جدید "جنگ ترکیبی" مبارزه علیه ایران را آغاز کرده استبهمن تماشایی 97| استاندار تهران: تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی در گِرو برقراری عدالت اجتماعی استبهمن تماشایی 97| راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان های استان تهران از دریچه دوربین تسنیم

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح افزود: با یاری خدا، رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و پایداری مردم انقلابی به پیروزی رسیدیم که امروز در مقابل تمامی ظلم ها ایستاده ایم انقلابی که به تمام وابستگی ها خط بطلان کشید و شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی ایران محقق شد.

پیمبری عنوان کرد: در زمان رژیم طاغوت در حوزه های مختلف استقلال وجود نداشت در حوزه های اجتماعی و فرهنگی هم وضعیت بدتر بود و ما چیزی به اسم فرهنگ نداشتیم هر آنچه که در غرب برنامه نویسی می شد در ایران و بر روی جوانان ما آزمایش می شد اقتصاد ایران کاملا وابسته به غرب بود و حتی گندم و برنج موردنیاز مردم خودمان نیز از خارج وارد می شد.

وی با اشاره به امروز دستاوردهای فعلی کشور گفت: امروز در حوزه های مختلف، توانمندی و استعدادهای ناب جوانان ایران اسلامی تحقق یافته است امروز در ایران اسلامی توریسم پزشکی را شاهد هستیم در حالی که در رژیم طاغوت پزشکان ما هندی بودند.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح تأکید کرد: امروز مشکلاتی در جامعه وجود دارد اما شما برای حفاظت از انقلاب و اسلام به میدان آمده اید مشکلات امروز بخشی از فشارها و تحریم های دشمنان است و بخشی به دلیل ضعف برخی مسئولان به وجود آمده رهبر معظم انقلاب در جلسات عمومی و خصوصی این مسائل را گوش زد می کنند.

پیمبری در ادامه با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح مقتدر و مستقل به عنوان پیشمرگان شما مردم در کنارتان ایستاده اند ادامه داد: امروز به برکت خون شهدا در برترین جایگاه دنیا ایستاده ایم، اسلحه هایمان را بر اصل دفاع قاطع از کشورمان می سازیم و از هیچ قدرتی هراس نداریم ملت ایران از یاوه گویی ترامپ و اطرافیانش هراس ندارند چراکه می دانند این داد و بیدادهای بعد از شکست است آنها هرچه در دست داشتند بر ملت ایران تحمیل کردند و دیگر چیزی در دست ندارند.

آمریکا، اسرائیل و استکبار در این چهل سال نتوانستند هیچ غلطی کنند

حجت الاسلام والمسلمین حمید آقایی در مراسم راهپیمایی شهرستان دماوند با اشاره به اینکه چهل سال از انقلاب ما گذشته چهل سالی که با فراز و نشیب ها و با شکست ها و پیروزی ها سپری شده است اظهار داشت: در این چهل سال مردم در برابر تمام قدرت های جهانی ایستادند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری بیان کرد: کسی که امروز در منطقه حرف اول را می زند انقلاب اسلامی است که حتی دشمنان نیز به آن اذعان دارند راهی که ما در این چهل سال رفتیم رژیم2500 ساله را سرنگون کرده و از سلطه استکبار خارج شدیم.

معاون فرهنگی امور مساجد استان تهران ادامه داد: با حفظ روحیه انقلابی می توانیم فرهنگ اهل بیت را در تمام دنیا زنده کنیم و سلطه آمریکا را در تمام دنیا به چالش کشیدیم و اسرائیل را به سقوط نزدیک تر کردیم.

آقایی با بیان اینکه توانستیم در این چهل سال دستاوردهای فرهنگی، عمرانی و آبادانی بسیاری داشته ایم عنوان کرد: امروز در مرحله استقرار دولت اسلامی هستیم باید انقلاب اداری برقرارکنیم، اقتصاد ما بیمار است و باید رانت خواری از ادارات و دولت ما دور شود.

وی ضمن تشکر از نسل اول و دوم و با تأکید بر اینکه باید مدیریت کشور را به نسل سوم و چهارم تحویل دهیم گفت: در سال های آینده باید سعی کنیم مدیریت جهادی و انقلاب را زنده کنیم تا جوانان بتوانند سخنان مقام معظم رهبری را تحقق بخشند و نیازی به مدیریت پیر و خسته نداریم.

معاون فرهنگی امور مساجد استان تهران با بیان اینکه آمریکا، اسرائیل و استکبار در این چهل سال هیچ غلطی نتوانستند کنند و در آینده نیز هیچ غلطی نخواهند کرد اظهار داشت: تنها راه عبور از مشکلات کشور روحیه انقلابی است نه سازش، آرمان های انقلاب اسلامی با مجاهدت و تلاش تحقق پیدا می کند و در هیچ شرایطی نباید با دشمن سازش کنیم چراکه سازش هزینه دارد و ما باید هزینه هایمان را صرف عزت خود کنیم.

دشمنان انقلاب اسلامی سرافکنده تاریخ هستند

حجت الاسلام و المسلمین جلال رضوی نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم در جمع مردم انقلابی و ولایتمدار اسلامشهر در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن با اشاره به اینکه اسلامشهر شهر شهیدانی است که در دوران انقلاب و دوران دفاع مقدس همچنان ثابت قدم هستند اظهار داشت: امروز خرد و کلان، کوچک و بزرگ، زن و مرد آمدند تا به دشمنان ایران بگویند دیدید 40 سالگی انقلاب را با پخش کیک و شیرینی و شکلات جشن گرفتیم و در بین این سیل عظیم جمعیت جایی برای شما نیست.

وی بیان کرد: مردم ما برگرفته از تدبیر و سیاست امام مبتنی بر قرآن، سخنان امام را با جان و دل پذیرفتند و امروز چهل سالگی شکوهمند انقلاب را در لحظاتی گذراندیم که بیش از هزاران شهر و روستا باهم قطراتی شدند تا اقیانوس بیکران سیل عظیم امت را رقم بزنند.

نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه وحدت و انسجام در 40 سالگی انقلاب رمز پیروزی ماست و امروز تمامی مسئولان و مردم در کنار هم قرار گرفته اند افزود: اگر توسعه و پیشرفتی در کشور وجود دارد به این سبب است که ایران اسلامی به عشق محمد و آل محمد گره خورده است.

رضوی با اشاره به بیانات سخیف برخی مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه ایران نباید چهل سالگی اش را ببیند گفت: قبلا در شعارها می گفتیم آمریکا باید از ایران خارج شود اما امروز می گوییم آمریکا با سرافکندگی باید از خاورمیانه خارج شود.

وی با اشاره به اینکه پدر موشکی ایران حاج حسن طهرانی مقدم توانسته خواب را از چشمان دشمن برباید تصریح کرد: امروز دوست و دشمن مات و مبهوت مانده اند که امنیت جمهوری اسلامی در میان این همه داعشی و منافق چگونه تعبیه شده است.

نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم ادامه داد: شما دشمنان انقلاب اسلامی سرافکنده تاریخ هستید که رهبری خردمندانه ما افول دولت آمریکا را پیش بینی کرده، آمریکا مانند شوروی دیروز در حال فروپاشی است.

رضوی با بیان اینکه این مکتب جهادی خمینی است که توانسته دل های آزادی خواهان جهان را منسجم کند خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی مقدمه ساز ظهوری است که رقم خواهد خورد و ما با تقدیم ایثار خود در ابعاد مختلف فکری، علمی، اقتصادی، فرهنگی، شعور انقلابی را به نمایش می گذاریم تا سربازان خوبی برای حضرت مهدی(عج) باشیم.

توسل به اهل بیت و پیروی از ولایت فقیه رمز موفقیت انقلاب اسلامی است

علیرضا زاکانی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شهرستان شهریار با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) اسلام ناب محمدی را به مسلمانان و مستضعفین هدیه کرد اظهار داشت: امروز خط انقلاب بعد از چهل سال در جایی قرار گرفته است که آمریکا با هزینه های بسیار باید مخفیانه به عراق بیاید.

وی با بیان اینکه امام با راهنمایی های خود زمینه پیشرفت مسلمانان و مبارزه با استکبار را فراهم کرد افزود: انقلاب پرونده استبداد را بست و زمینه استقلال، عزت و بزرگی برای کشور و ملت ما فراهم شد ملتی که با وحدت کلمه و با اهداف عالی آرمانی انقلاب آشنا شد و خود را در مسیر جدیدی قرار داد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی با همه مکاتب مادی مقابله کرد و با نظام سلطه درگیر شد امروز ماحصل این ایستادگی را در عرصه های مختلف مشاهد می کنیم و در مقابل نیز افول آمریکا نیز رقم می خورد.

زاکانی با اشاره به اینکه توسل به اهل بیت و پیروی از ولایت فقیه رمز موفقیت کشور است گفت: دوره طفولیت انقلاب گذشته و جوانی برومند است که با دستاوردهای بزرگش پیام های بسیاری به دنیا دارد و امروز ملت به دنیا نشان داد که در مقابل سیل خروشان آنها هیچ کس نمی تواند ایستادگی کند.

وی عنوان کرد: دشمنان بعد از تحمیل جنگ تحمیلی و توطئه های مختلف به دنبال ایجاد شکاف بین مسئولان و مردم بودند و در دهه هشتاد با فتنه بزرگ می خواستند ملت را مقابل هم قرار بدهند و همچنین تحریم هوشمند ایجاد کردند اما ما همچنان با افتخار ایستادگی کردیم.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دشمن نتوانست در مقابل ایستادگی این ملت دوام بیاورد و امروز به دنبال فشار اقتصادی هستند که نیازمند بازگشت به انقلاب و ابتدای انقلاب جهت رفع فساد و فقر هستیم و امروز وظیفه داریم که مسیر پیش رو را با جهاد، روشنگری و امدبخشی به مردم سپری کنیم.

انتهای پیام/ح


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
مقام معظم رهبری   برنج   گندم   انگلستان   اسلحه   مردم ایران   مشکلات اقتصادی   آمریکا   سفارت   نیروهای مسلح   امیر پوردستان   نظام جمهوری اسلامی ایران   بانه   آقایی   پیروزی انقلاب اسلامی   هندی   برنامه نویسی   اجتماعی و فرهنگی   بیداری اسلامی   استکبار   استانها   شکنجه   خط بطلان   متلاشی   توریست   استانداری تهران   طاغوت   یاد و خاطره شهدا   رژیم طاغوت   مردم انقلابی   پاکدشت   انقلاب اسلامی   راهپیمایی 22 بهمن   رژیم صهیونیستی   دونالد ترامپ   اقتصاد ایران   40 سالگی انقلاب   حضور   شهرستان  
اخبار مرتبط
پرچم ها پاک شدند اما نفرت از استکبار هرگز!
فارس
گام مؤثر نخبگان با تبیین «گام دوم انقلاب»
ایکنا
امام جمعه اهواز: راهپیمایی 22 بهمن امسال ملت ایران مراسمی دشمن شکن و غرور آفرین بود
تسنیم
بیانیه گام بزرگ انقلاب اسلامی بارقه امید در دل ها ایجاد کرد
شبستان
پیام راهپیمایی مردم به مسئولین و دشمنان
اتاق خبر
این ترامپ کله خوک
بولتن نیوز
عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت خون شهدا است
ایرنا
حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه
راه دانا
آمریكا توهم شکست ملت ایران را به گور خواهد برد
بصیرت نیوز
نصف جهان به خروش آمد
شهر فردا
حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه ی مسئولین را سنگین تر کرد/با اعتماد و تکیه به ملت ایران همه مشکلات حل می شود
راه دانا
نمایش وحدت و همدلی در 22بهمن/مهر کردستانی ها پای چهل سالگی انقلاب
آرا نیوز
پورابراهیمی: در هفته های آینده اصلاح ساختار اقتصادی با حضور سران قوا در دستور کا ر قرار می گیرد
فصل اقتصاد
بهمن تماشایی 97| ملت ایران تحت تاثیر القائات جریان استکبار قرار نمی گیرند
تسنیم
سرما مانع حضور نشد
شبستان
رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
فارس
آمده ایم تا ثابت کنیم که پای آرمان های انقلاب و امام ایستاده ایم/ با حضورمان در راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکمی به ترامپ زدیم
فارس
سردار سنایی راد:راه مقابله با توطئه غرب ایستادگی از جنس شهیدان است
ایسنا
مشکلات مردم در دهه پنجم انقلاب با مدیریت جهادی حل می شود
ایکنا
خلق حماسه عظیم در دیار سربداران
ایکنا
لباس وحدت بر تن اقوام و اقشار مختلف مردم در اهواز
ایرنا
حضور پرشور و با شکوه مردم بیله سوار در راهپیمایی 22 بهمن
فارس
حضور تماشایی و کم نظیر خوزستانی ها در راهپیمایی 22 بهمن/رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
فارس
انقلاب اسلامی، تجلی شکوه و عظمت مردم ایران است
اتحاد خبر
حضور گسترده مردم سقز در راهپیمایی 22 بهمن
کورد پرس
حضور گسترده دانشگاهیان واحد بوکان در راهپیمایی 22 بهمن
ایسکانیوز
جلوه هایی از راهپیمایی یوم الله 22 بهمن درقم
ایرنا
شـکوه وحدت مردم 22 بهمن را تماشایی کرد/فریاد "مرگ بر آمریکا"در لرستان طنین انداز شد +عکس
سفیر افلاک
جشن پیروزی انقلاب درسواحل خلیج فارس/رژه شناورهای محلی در هرمزگان
مهر نیوز
حضور آگاهانه مردم در صحنه دوستان انقلاب را امیدوارتر می کند
خبرگزاری موج
اخبار مرتبط
bltفارس : پرچم ها پاک شدند اما نفرت از استکبار هرگز!
bltایکنا : گام مؤثر نخبگان با تبیین «گام دوم انقلاب»
bltتسنیم : امام جمعه اهواز: راهپیمایی 22 بهمن امسال ملت ایران مراسمی دشمن شکن و غرور آفرین بود
bltشبستان : بیانیه گام بزرگ انقلاب اسلامی بارقه امید در دل ها ایجاد کرد
bltاتاق خبر : پیام راهپیمایی مردم به مسئولین و دشمنان
bltبولتن نیوز : این ترامپ کله خوک
bltایرنا : عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت خون شهدا است
bltراه دانا : حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه
bltبصیرت نیوز : آمریكا توهم شکست ملت ایران را به گور خواهد برد
bltشهر فردا : نصف جهان به خروش آمد
bltراه دانا : حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه ی مسئولین را سنگین تر کرد/با اعتماد و تکیه به ملت ایران همه مشکلات حل می شود
bltآرا نیوز : نمایش وحدت و همدلی در 22بهمن/مهر کردستانی ها پای چهل سالگی انقلاب
bltفصل اقتصاد : پورابراهیمی: در هفته های آینده اصلاح ساختار اقتصادی با حضور سران قوا در دستور کا ر قرار می گیرد
bltتسنیم : بهمن تماشایی 97| ملت ایران تحت تاثیر القائات جریان استکبار قرار نمی گیرند
bltشبستان : سرما مانع حضور نشد
bltفارس : رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
bltفارس : آمده ایم تا ثابت کنیم که پای آرمان های انقلاب و امام ایستاده ایم/ با حضورمان در راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکمی به ترامپ زدیم
bltایسنا : سردار سنایی راد:راه مقابله با توطئه غرب ایستادگی از جنس شهیدان است
bltایکنا : مشکلات مردم در دهه پنجم انقلاب با مدیریت جهادی حل می شود
bltایکنا : خلق حماسه عظیم در دیار سربداران
bltایرنا : لباس وحدت بر تن اقوام و اقشار مختلف مردم در اهواز
bltفارس : حضور پرشور و با شکوه مردم بیله سوار در راهپیمایی 22 بهمن
bltفارس : حضور تماشایی و کم نظیر خوزستانی ها در راهپیمایی 22 بهمن/رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
bltاتحاد خبر : انقلاب اسلامی، تجلی شکوه و عظمت مردم ایران است
bltکورد پرس : حضور گسترده مردم سقز در راهپیمایی 22 بهمن
bltایسکانیوز : حضور گسترده دانشگاهیان واحد بوکان در راهپیمایی 22 بهمن
bltایرنا : جلوه هایی از راهپیمایی یوم الله 22 بهمن درقم
bltسفیر افلاک : شـکوه وحدت مردم 22 بهمن را تماشایی کرد/فریاد "مرگ بر آمریکا"در لرستان طنین انداز شد +عکس
bltمهر نیوز : جشن پیروزی انقلاب درسواحل خلیج فارس/رژه شناورهای محلی در هرمزگان
bltخبرگزاری موج : حضور آگاهانه مردم در صحنه دوستان انقلاب را امیدوارتر می کند
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.