مخبر - 1397/11/22 - ملت ما در سایه استقامت و ولایت مداری از برکات انقلاب اسلامی بهره مند می شود

ملت ما در سایه استقامت و ولایت مداری از برکات انقلاب اسلامی بهره مند می شود
گروه سیاست و اقتصاد ـ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آنها می خواهند ما را تحت فشار قرار دهند و از ما باج گیری کنند اما این ملت زیر بار ذلت نمی رود، گفت: ملت باید همچنان پای انقلاب بماند و برخی از پیاده نظام های دشمن در داخل بدانند که چیزی جز ذلت و خواری برای آنها باقی نخواهد ماند. این سختی ...
ملت ما در سایه استقامت و ولایت مداری از برکات انقلاب اسلامی بهره مند می شود

راهپیمایی

به گزارش ایکنا از خوزستان، حسین مظفر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در راهپیمایی روز 22 بهمن در جمع مردم اهواز با بیان اینکه امروز سالگرد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم، گفت: در چهل سال پیش دنیا در اوج حاکمیت دو تفکر لیبرالیست و کمونیست که هر کدام بر گوشه ای از جهان حکومت می کردند، قرار داشت. آنها در صدد قطع ریشه های دین، معنویت و اخلاق بودند و کمونیست، دین را افیون توده ها می دانست و لیبرالیست، دین را از عرصه سیاسی و اجتماعی حذف کرد.

وی ادامه داد: در آن دوران در گوشه ای از دنیا انقلابی در ایران به نام خدا و معنویت و در هماوردی با کمونیست و لیبرالیسم شکل گرفت و در اوج ناباوری دشمنان و بدخواهان، انقلابی مقدس در سرزمین پاک ایران محقق شد. کارتر ایران را جزیره ثبات می دانست و می گفت تا 25 سال دیگر انقلابی در ایران رخ نمی دهد.

مظفر با بیان اینکه همه تشکیلات و حکومت شاه زیر نظر آمریکا رصد می شد، افزود: آنها گمان نمی کردند که یک پیرمرد 74 ساله که 14 سال از کشورش فاصله دارد، ملت ایران را چون آتش فشانی کند که شاه را براندازد و نظامی به نام جمهوری اسلامی ایران را احیاء کند. این انقلاب به نام خدا و دین شکل گرفت؛ رهبری اش مرجع تقلید، مجتهد و امام مسلمان بود. آرمان هایش، آرمان خدا، قرآن، اسلام بود. اندیشه و آرمان انقلاب اسلامی در کانون دل انسان های حق گرای عالم جای خود را باز کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: چهل سال علیه این کشور توطئه کردند و ملت مظلوم را به جرم اینکه شاه را بیرون کرده و خودشان می خواهند بر سرنوشت شان حاکم شوند، تحت فشار، تهدید، تحریم و جنگ قرار دادند. این انقلاب به برکت خون شهیدان که پای نهال آن ریخته شد، هر روز تنومندتر شد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای شگفتی با خود به همراه داشت، تصریح کرد: انقلاب اسلامی به وسیله امام راحل(ره) در ایران پیاده شد. امام(ره) موسی وار بعد از چهارده سال به وطن خود بازگشت و منشأ سرافرازی، بیداری، عزت و دستاوردهای بزرگ شد. انقلاب دستاوردهای بزرگی در کنار مشکلات خود دارد. بیرون کردن نظام پادشاهی 2500 ساله که حکومتی سلطنتی و موروثی را به ملت ایران تحمیل کرده بود، اولین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است؛ این دستاورد چیز کمی نیست. حکومت پادشاهی مورد حمایت آمریکا بود. اما ملت ایران با سپر کردن سینه های خود در برابر گلوله های دشمن، شاه را بیرون کرد و به زباله دان تاریخ فرستاد. تأسیس نظام جمهوری اسلامی دیگر دستاورد این انقلاب بوده است، نظامی که نظیر آن در هیچ جای دنیا وجود نداشت. ترکیبی از اسلامیت و جمهوریت که برای گرفتن مشروعیت خود بر آرمان های الهی و حمایت و حضور در صحنه مردم، تکیه کرده است.

مظفر تصریح کرد: اراده خداوند پس از رحلت رسول خدا(ص) بر این تعلق گرفت که ردای رسالت در غیر از امامت قرار گیرد. سقیفه از راه خود منحرف شد و جامعه بشریت را از نعمت امامت محروم کرد و جامعه بشریت گرفتار خلافت شد اما انقلاب جامعه را در راه امامت قرار داد و ولایت ائمه معصوم را احیاء کرد. آرزوی چهارده قرن انسان های حق گرای عالم را برای تحقق نظام آزادی خواه که خون داده و جان دادند، مبتنی بر ولایت فقیه و استمرار حرکت انبیاء به بار نشاند.

وی بیان کرد: دستاورد دیگر نظام اسلامی، استقلال بود؛ ایران نوکر، وابسته، حقیر و تحت استعمار آمریکا و انگلیس، نقطه سیاهی در تاریخ آن دوران بود و با حمایت آمریکایی ها کودتای 28 مرداد در ایران انجام شد و بار دیگر شاه را به ملت ایران تحمیل کردند. 50 هزار مستشار آمریکایی بر این مرز و بوم در ادارات، دولت و نهادهای نظامی حکومت می کردند و تصمیم گیر بودند.

مظفر با بیان اینکه اکنون به برکت خون شهیدان، ایران مستقل و آزاد است، و هیچ نیروی خارجی تأثیرگذار در سرنوشت مردم نیست و کشور ما محل امید انسان های حق گرای عالم است، اضافه کرد: ایران با همه مشکلات، در علوم و دانش هایی همچون تکنولوژی فناوری، پرتاب ماهواره و دانش هسته ای، نانوتکنولوژی و تولید علم در میان برترین کشورهای دنیا قرار دارند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اقتدار ملت و نظام، دستاورد دیگر انقلاب اسلامی است. همین که دنیای شرق و غرب و نظام های استکباری علیه ایران برنامه ریزی می کنند به معنای اقتدار ما است. کشور ضعیف، حقیر و بی عرضه که در نظام بین المللی بی تأثیر است که نظام استکباری با او کاری ندارد. خودشان گفتند که ایران پرچم رهبری آمریکا در دنیا را به حالت نیمه برافراشته در آورده است. مردم ایران تسلیم پذیر و سازش پذیر نیستند. آنها گفتند ما در عراق، سوریه و افغانستان هزاران میلیارد دلار خرج کردیم و هزاران مجروح و کشته دادیم اما در نهایت سوریه، عراق و افغانستان را در سینی طلا در اختیار دشمنان خود و ایران قرار دادیم؛ اینها همه به معنای اقتدار ما است.

وی با تصریح بر اینکه ما در مسأله اقتصادی نتوانستیم آرمان های انقلاب را محقق کنیم، گفت: مهمترین دلیل این مسأله هجوم تهدیدها و تحریم های دشمنان بر علیه ما بوده است. من، دیگران و مسئولان، مشکلات مردم را می دانیم. ما نمی خواهیم همه مشکلات را به گردن دیگران بیاندازیم اما بی انصافی است که همه مشکلات را هم به گردن خود بیاندازیم. اگر از اول انقلاب، دشمنان با ما چنین نمی کردند و اگر منافقان 17 تا 18 هزار نفر از جوانان ما و استوانه های انقلاب را از ما نمی گرفتند، وضعیت ما این چنین نمی شد. آنها اگر هشت سال جنگ را به ما تحمیل نمی کردند و منابع و ذخایر و زیرساخت های ما را نمی زدند و هزار میلیارد دلار از ما نمی گرفتند، وضعیت ما این چنین نمی شد. آنها از روز آغازین انقلاب، تحریم های اقتصادی را بر ما تحمیل کردند. سرمایه های ما را بلوکه کردند، روزنه های بانکی و پولی ما را بستند. راه تجارت، واردات و صادرات را برای ما مشکل کردند. اگر همه اینها اتفاق نمی افتاد آیا وضعیت اقتصادی ما چنین بود؟ برخی مشکلات به خاطر ناکارآمدی مدیران است که باید اصلاح شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در این چهل سالگی باید همچنان که پیمان وفاداری با امام(ره)، شهیدان و رهبری بستیم، همچنان آن را استمرار ببخشیم. جان بولتن احمق گفته بود که آمریکا نمی گذارد ایران چهل سالگی انقلاب را به چشم ببیند، جان بولتن و ترامپ بدانند که این جشن چهل سال ایثار، مقاومت، وفاداری ملت با ولایت، جشن چهل سال حقارت و ذلت آمریکا و شرافت و آزادی ملت ایران است.

وی ادامه داد: همانگونه که عوامل ایجاد انقلاب اسلامی، تمسک به آرمان های الهی و مبانی قرآنی بوده، همچنان ملت باید به خدا امیدوار و به ارزش های الهی مستمسک باشند. ما هرگز از آرمان های الهی و قرآنی دست نمی کشیم. به اعتقاد ما هیچ تفاوتی بین امام و رهبر وجود ندارد. همانطور که تفاوتی بین امیرالمومنین و رسول خدا نبود و ما باید قدر این نعمت الهی را بدانیم و به حبل المتین چنگ زنیم و رهبری را اطاعت کنیم. اطاعت از رهبری به شعار نیست بلکه به عمل است. آنچه توانست انقلاب را از توطئه ها و تحریم ها نجات دهد، استقامت و پایداری و فداکاری ملت است. همچنان باید استقامت داشته باشیم و در دو راهی عزت و ذلت، راه عزت را انتخاب کنیم. چرا که این ملت تابع فرهنگ عاشورایی است.

مظفر عنوان کرد: آنها می خواهند ما را تحت فشار قرار دهند و از ما باج گیری کنند و همه چیز ما را از ما بگیرند اما این ملت زیر بار ذلت نمی رود و ملت نباید فریب ظاهرسازی آمریکا را بخورد. ملت باید همچنان پای انقلاب بماند و برخی از پیاده نظام های دشمن در داخل بدانند که چیزی جز ذلت و خواری برای آنها باقی نخواهد ماند. چرا که خداوند به همه حق گرایان عالم نوید پیروزی داده است. این سختی ها تمام می شود و ملت قهرمان ما در سایه استقامت، پایداری و ولایت مداری به آب حیات می رسد و از برکات انقلاب اسلامی بهره مند می شود.

انتهای پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
نظامی   انگلستان   اهواز   مردم ایران   دستاورد   آمریکا   مسلمان   ولایت فقیه   مرجع تقلید   نظام جمهوری اسلامی ایران   استعمار   ولایت مداری   باج خواهی   مجمع تشخیص مصلحت نظام   پیروزی انقلاب اسلامی   شهیدان   حسین مظفر   معنویت   خلافت   قرآن کریم   ملت مظلوم   معنویت و اخلاق   جمهوریت   لیبرالیسم   کمونیست   حکومت اسلامی   جامعه بشریت   زباله دان   موروثی   آرمان های الهی   انبیا   ناباوری   مورد حمایت   اقتصاد   انقلاب اسلامی   امام خمینی (ره)   حضور  
اخبار مرتبط
مجمع تشخیص مصلحت نظام به پالرمو فیصله دهد/ مردم جوانان خود را فدا کردند تا مسئولان خیانت نکنند
راه دانا
اقتصاد مقاومتی پایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است
ایکنا
توهم اپوزیسیون و سراب براندازی
ایرنا
بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در صربستان
پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور
مردم ایران فریب ظاهرسازی های دشمن را نمی خورند
سایت جماران
ناکارآمدی ها مرتفع شود/ پایداری ملت در مسیر اسلام و انقلاب
ایکنا
پیشرفت های ایران باید با کشورهای عضو ناتو مقایسه شود نه با دوران شاهنشاهی
راه دانا
آمادگی وزارت دفاع برای مشارکت در فرآیند ساخت و تولید خودرو
فردا نیوز
مروری بر دستاوردهای پنچ گانه انقلاب / نباید به بهانه خروج از تحریم ها به دشمن باج دهیم
خبرگزاری حوزه
رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
فارس
برگزاری نشست دین و جهان معاصر با محوریت پیروزی انقلاب اسلامی در لندن
صدا و سیما
حضور تماشایی و کم نظیر خوزستانی ها در راهپیمایی 22 بهمن/رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
فارس
مظفر: ملت ما در سایه استقامت و ولایت مداری از برکات انقلاب بهره مند می شود
صدای فردا
مظفر: سختی ها تمام می شود و ملت ما به آب حیات می رسد
ایسنا
ملت ایران دیگر فریب ظاهرسازی های استعمار را نمی خورد
شوشان
قدردانی ستاد بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از حضور پرشور مردم استان البرز
فارس
راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان پارس آباد برگزار شد
فارس
بهمن تماشایی 97| مظفر: مردان و زنان ایرانی با مشت های گره کرده جهان را شگفت زده کردند
تسنیم
این انقلاب به برکت خون شهیدان هر روز بارورتر و تنومندتر می شود
خبرگزاری دفاع مقدس
دعوت شخصیت ها و نهادهای مختلف از مردم برای حضور باشکوه تر در جشن چهل سالگی انقلاب
بلاغ مازندران
رمز موفقیت انقلاب اسلامی، حضور آگاهانه و به موقع مردم در صحنه های انقلاب است
صاحب نیوز
سپاه شهدای آذربایجان غربی از مردم برای راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد
فارس
وحدت امت اسلامی بزرگترین دستاورد بین المللی انقلاب است
ایرنا
یادواره شهید «ابراهیم هادی» در پل دختر برگزار شد
خبرگزاری دفاع مقدس
ایران از قبل انقلاب اسلامی یک مستعمره به تمام معنا بود/ تنظیم اعلامیه های امام (ره) به عهده من و عمیدزنجانی و امامی کاشانی بود/ نذر کردیم تا امام سالم برسند!
باشگاه خبرنگاران
بیانیه کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین برای چهلمین سال انقلاب
تسنیم
آخوند صفری:مردم ایران در 22 بهمن وحدت و انسجام خود را به نمایش می گذارند
تسنیم
دولت باید کرکره هر نوع گفت وگو با دولت آمریکا را پائین بکشد
میزان
بیانیه کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب
فارس
تاکید مراجع تقلید بر حضور در راهپیمایی 22 بهمن
فرارو
اخبار مرتبط
bltراه دانا : مجمع تشخیص مصلحت نظام به پالرمو فیصله دهد/ مردم جوانان خود را فدا کردند تا مسئولان خیانت نکنند
bltایکنا : اقتصاد مقاومتی پایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است
bltایرنا : توهم اپوزیسیون و سراب براندازی
bltپایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور : بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در صربستان
bltسایت جماران : مردم ایران فریب ظاهرسازی های دشمن را نمی خورند
bltایکنا : ناکارآمدی ها مرتفع شود/ پایداری ملت در مسیر اسلام و انقلاب
bltراه دانا : پیشرفت های ایران باید با کشورهای عضو ناتو مقایسه شود نه با دوران شاهنشاهی
bltفردا نیوز : آمادگی وزارت دفاع برای مشارکت در فرآیند ساخت و تولید خودرو
bltخبرگزاری حوزه : مروری بر دستاوردهای پنچ گانه انقلاب / نباید به بهانه خروج از تحریم ها به دشمن باج دهیم
bltفارس : رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
bltصدا و سیما : برگزاری نشست دین و جهان معاصر با محوریت پیروزی انقلاب اسلامی در لندن
bltفارس : حضور تماشایی و کم نظیر خوزستانی ها در راهپیمایی 22 بهمن/رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
bltصدای فردا : مظفر: ملت ما در سایه استقامت و ولایت مداری از برکات انقلاب بهره مند می شود
bltایسنا : مظفر: سختی ها تمام می شود و ملت ما به آب حیات می رسد
bltشوشان : ملت ایران دیگر فریب ظاهرسازی های استعمار را نمی خورد
bltفارس : قدردانی ستاد بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از حضور پرشور مردم استان البرز
bltفارس : راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان پارس آباد برگزار شد
bltتسنیم : بهمن تماشایی 97| مظفر: مردان و زنان ایرانی با مشت های گره کرده جهان را شگفت زده کردند
bltخبرگزاری دفاع مقدس : این انقلاب به برکت خون شهیدان هر روز بارورتر و تنومندتر می شود
bltبلاغ مازندران : دعوت شخصیت ها و نهادهای مختلف از مردم برای حضور باشکوه تر در جشن چهل سالگی انقلاب
bltصاحب نیوز : رمز موفقیت انقلاب اسلامی، حضور آگاهانه و به موقع مردم در صحنه های انقلاب است
bltفارس : سپاه شهدای آذربایجان غربی از مردم برای راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد
bltایرنا : وحدت امت اسلامی بزرگترین دستاورد بین المللی انقلاب است
bltخبرگزاری دفاع مقدس : یادواره شهید «ابراهیم هادی» در پل دختر برگزار شد
bltباشگاه خبرنگاران : ایران از قبل انقلاب اسلامی یک مستعمره به تمام معنا بود/ تنظیم اعلامیه های امام (ره) به عهده من و عمیدزنجانی و امامی کاشانی بود/ نذر کردیم تا امام سالم برسند!
bltتسنیم : بیانیه کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین برای چهلمین سال انقلاب
bltتسنیم : آخوند صفری:مردم ایران در 22 بهمن وحدت و انسجام خود را به نمایش می گذارند
bltمیزان : دولت باید کرکره هر نوع گفت وگو با دولت آمریکا را پائین بکشد
bltفارس : بیانیه کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب
bltفرارو : تاکید مراجع تقلید بر حضور در راهپیمایی 22 بهمن
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.