مخبر - 1397/11/22 - آمریکایی ها سنگر به سنگر از ایران شکست خورده اند

آمریکایی ها سنگر به سنگر از ایران شکست خورده اند
ارومیه - ایرنا - مشاور عالی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: آمریکایی ها طی 20 سال گذشته سنگر به سنگر از ایران اسلامی در منطقه شکست خورده اند و این امر عامل اصلی فشارهای همه جانبه علیه کشورمان است.
آمریکایی ها سنگر به سنگر از ایران شکست خورده اند

به گزارش ایرنا «منوچهر متکی» روز دوشنبه در آیین پایانی راهپیمایی 22 بهمن امسال ارومیه که با حضور پرشور مردم برگزار شد، افزود: آمریکایی ها همه تلاش خود را برای جلوگیری از تداوم انقلاب شکوهمند اسلامی در 40 سال گذشته به کار بسته بودند و وعده های زمانی مختلفی را از ابتدای انقلاب برای پایان کار نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام می کردند که در همه آنها شکست خوردند و چهارمین دهه انقلاب نیز به پایان رسید.
وی با اشاره به اینکه از امروز به پنجمین دهه انقلاب شکوهمند اسلامی قدم می گذاریم، اضافه کرد: این در حالی است که از مدت ها پیش، دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با فشارهای مختلف در صدد بودند که جشن های چهل سالگی انقلاب برگزار نشود ولی مردم با قدرت این جشن ها را برگزار کردند و امروز /22 بهمن/ نیز سرآمد این جشن های افتخار آمیز است.
وی با تاکید بر اینکه مردم کار خود را در 40 سال گذشته برای استواری انقلاب اسلامی به خوبی انجام داده اند، بیان کرد: پس از این وظیفه مسوولان در رده های مختلف است که پاسخ درخوری به تلاش مردم بدهند و به وظایف خود در راستای ایجاد رفاه بیشتر در جامعه عمل کنند.
وزیر اسبق امور خارجه یک سال آینده را سالی پر از فشار از سوی دشمنان به کشور ارزیابی کرد و ادامه داد: در مقابل این فشار ما یک گزینه بیشتر نداریم و آن هم مقاومت در مقابل زیاده خواهی های دشمنان به ویژه آمریکا و ایادی آن است.
متکی گفت: با مقاومت در مقابل این زیاده خواهی ها، پیروزی نهایی از آن ملت بزرگ ایران خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در عرصه های مختلف خدمات درخشانی را داشته است، افزود: ترویج گفتمان عدالت طلبی، اعتماد به جوانان، ارتقای قدرت بازدارندگی و حفظ سیاست «نه شرقی – نه غربی» و حراست از استقلال کشور به خوبی عمل کرده ایم و حتی شاهد صدور انقلاب و آموزه های آن به کشورهای مختلف دنیا و ملت های آزاده جهان هستیم.
وی اضافه کرد: البته باید در حوزه هایی نظیر حل مشکلات اقتصادی گام های بلندتری برداریم که تشکیل شورای عالی اقتصادی با حضور سران سه قوه و دستور مقام معظم رهبری در این راستا بسیار کارساز است.
وی بیان کرد: مهمترین وظیفه امروز ملت و مسوولان ایران، وحدت و همدلی در مقابل دشمنان است تا از این وضعیت مهم گذر کنیم.
مشاور عالی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با تاکید بر اینکه امروز در 22 بهمن سال 1397 بر قله اقتدار ایران اسلامی ایستاده ایم، ادامه داد: 22 بهمن با محوریت اسلام، نام امام و رهبری و ملت سرافراز ایران در تاریخ به ثبت رسیده و منادی احیای اسلام ناب محمدی (ص) شده است.
متکی با اشاره به اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با یاد، نام و آموزه های امام راحل عجین شده است، اظهار داشت: امام خمینی (ره) با رهبری انقلاب شکوهمند اسلامی، آرمان های نظام های غربی و شرقی در سکولاریزه کردن دنیا و ایجاد نظام های حکمرانی مغایر با آموزه های الهی را به چالش کشید و موجب انحطاط نظام های مدنظر کشورهای شرقی و غربی دنیا شد.
وی گفت: امام راحل، نقش قرآن و آموزه های اسلامی را در زندگی مردم ایران و بسیاری از کشورهای دنیا احیا و با رد اسلام آمریکایی، فهم دقیق از اسلام منطبق با قرآن و سنت پیامبر بزرگوار اسلام (ص) را ارائه کرد.
وی افزود: پیام امام راحل به ملت ایران، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به جهان اسلام، بیداری و به مستضعفان جهان ایستادگی و مقاومت بود.
وی اضافه کرد: قیام برای خدا، خدمت همیشگی به مردم توسط مسوولان، مقابله با اسلام آمریکایی، جلوگیری از اهانت به ساحت مقدس قرآن با فرمان قتل سلمان رشدی، راه اندازی بسیج به عنوان نهادی الهام بخش در دنیای اسلام، واگذاری امور به مردم، تلاش برای وحدت روزافزون دنیای اسلام، توجه به کوخ نشینی به جای کاخ نشینی، جلوگیری از افتادن زمام امور به دست نااهلان و نامحرمان، پشتیبانی از ولی فقیه و ماندن زیر پرچم متعالی لااله الا الله از جمله مهمترین آموزه های امام راحل به ملت بزرگ ایران و ملل آزاده جهان بوده است.
وزیر اسبق امور خارجه با اشاره به اینکه راه امام راحل توسط مقام معظم رهبری با قدرت و قوت ادامه یافته است، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب با همان صلابت و ادبیات انقلابی راه امام خمینی (ره) را ادامه داده اند و این انقلاب را به سمت تعالی به پیش می برند.
متکی گفت: با رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری، امروز نام ملت ایران بر بلندای مقاومت در جهان می درخشد و در آینده نیز درخشان تر خواهد بود.
به گزارش ایرنا، راهپیمایی 22 بهمن امسال با حضور پرشور مردم در ارومیه همزمان با سراسر کشور برگزار شد و هزاران نفر از مردم ارومیه با پیمودن مسیر راهپیمایی، ایستادگی خود را بر آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دادند.
امروز /22 بهمن/ چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است.
3072/2093

انتهای پیام /*

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
مقام معظم رهبری   مردم ایران   رفاه   مشکلات اقتصادی   آمریکا   جهان اسلام   نظام جمهوری اسلامی ایران   مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی   اسلام آمریکایی   ارومیه   مستضعفان   سنگر   قرآن کریم   سرآمد   بازدارندگی   وحدت و همدلی   فرمان   سنت پیامبر   مشاور عالی   انحطاط   حکمرانی   اقتدار جمهوری اسلامی   اقتصاد   انقلاب اسلامی   امام خمینی (ره)   راهپیمایی 22 بهمن   امور خارجه   40 سالگی انقلاب   حضور   اعتماد  
اخبار مرتبط
فرمانده هوافضای سپاه: ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران دروغ است
خرداد نیوز
ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران دروغ است / با ارسال وسایل و قطعات خاص به دنبال نفوذ بودند، اما متوجه شدیم/با نفوذ به سیستم نظامی امریکا، اطلاعات دست اول در اختیار گروه هایی مانند حشد شعبی می گذاشتیم
روز نو
فرمانده هوافضای سپاه: ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران دروغ است / با ارسال وسایل و قطعات خاص به دنبال نفوذ بودند، اما متوجه شدیم
دنیای اقتصاد
ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران دروغ است / با ارسال وسایل و قطعات خاص به دنبال نفوذ بودند، اما متوجه شدیم / توطئه را به فرصت تبدیل کرده ایم / با نفوذ به سیستم نظامی امریکا، اطلاعات دست اول در اختیار گروه هایی مانند حشد شعبی می گذاشتیم / مانند سردار سلیمانی کم نداریم، اما تحت تاثیر برنامه
تیک نیوز
آمریکایی ها هیچ نفوذی در سیستم موشکی ایران نداشتند/ مانند سردار سلیمانی کم نداریم
رویداد 24
فرمانده هوافضای سپاه: ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران دروغ است / با ارسال وسایل و قطعات خاص به دنبال نفوذ بودند اما متوجه توطئه شدیم و آن را به فرصت تبدیل کردیم / با نفوذ به سیستم نظامی امریکا، اطلاعات دست اول در اختیار گروه هایی مانند حشد شعبی می گذاشتیم
انتخاب
ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران یک دروغ بزرگ است
سایبربان
رد ادعای نفوذ موشکی آمریکا درایران
خیبر انلاین
نوکران استکبار حادثه تروریستی زاهدان را رقم زدند
فارس
بیانیه گام بزرگ انقلاب اسلامی بارقه امید در دل ها ایجاد کرد
شبستان
بیانیه رهبر انقلاب فصل نوینی از حیات اسلامی ایران است/ واکنش امام جمعه تبریز به پخش تصاویر بی کیفیت فوتبال
آناج
بیانبه رهبر انقلاب فصل نوینی از حیات اسلامی ایران است/ واکنش امام جمعه تبریز به پخش تصاویر بی کیفیت فوتبال
آناج
اتفاق های خوشایند و رضایت بخش در پنجمین دهه انقلاب/پس از سختی ها، آسانی محقق می شود
فارس
پیام حضور ملت در جشن 40 سالگی انقلاب/ احیای تفکر انقلابی اولویت ورود به دهه پنجم انقلاب
خبرگزاری دفاع مقدس
پیام حضور ملت در جشن چهل سالگی انقلاب/احیای تفکر انقلابی اولویت ورود به دهه پنجم انقلاب
فارس
انتقاد نماینده مجلس از عدم تثبیت مدیریت شهری در رشت
فارس
رسانه ها آینده نگری و آینده پژوهی را در دستور قرار دهند
کورد پرس
حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه
راه دانا
نظام جمهوری اسلامی ایران افتخار جهان اسلام و تشیع است
ایرنا
هرمزگانی ها 40سالگی انقلاب را جشن گرفتند/رژه شناورهادرخلیج فارس
آرا نیوز
سرلشکر صفوی:حماسه حضور مردم بزرگترین پشتوانه اقتدار ایران اسلامی است
آرا نیوز
وقتی توطئه های دشمنان بی اثر می شود/ شور کریمان در جشن 40 سالگی انقلاب/وحدتی که خار چشم دشمنان شد
آرا نیوز
اصلاح ساختار اقتصادی به زودی در دستور کا ر قرار خواهد گرفت
افق تازه
ایران اسلامی نماد وحدت ملی است/کرمان خطه سردار سلحشور جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی است/نگاه به آینده همراه با عزت، عظمت، اقتدار و سرافرازی راز پیروزی ملت ایران است
برنا
اصلاح ساختار اقتصادی در دستور کا ر جلسه سران قوا
فردا نیوز
پورابراهیمی: در هفته های آینده اصلاح ساختار اقتصادی با حضور سران قوا در دستور کا ر قرار می گیرد
فصل اقتصاد
اصلاح ساختار اقتصادی در دستور کا ر قرار می گیرد
اقتصاد آنلاین
رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
فارس
قرائت قطعنامه راهپیمایی 22 بهمن سال 97
صدا و سیما
مسؤولان از دو دلی در مسائل اقتصادی پرهیز کنند
فارس
اخبار مرتبط
bltخرداد نیوز : فرمانده هوافضای سپاه: ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران دروغ است
bltروز نو : ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران دروغ است / با ارسال وسایل و قطعات خاص به دنبال نفوذ بودند، اما متوجه شدیم/با نفوذ به سیستم نظامی امریکا، اطلاعات دست اول در اختیار گروه هایی مانند حشد شعبی می گذاشتیم
bltدنیای اقتصاد : فرمانده هوافضای سپاه: ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران دروغ است / با ارسال وسایل و قطعات خاص به دنبال نفوذ بودند، اما متوجه شدیم
bltتیک نیوز : ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران دروغ است / با ارسال وسایل و قطعات خاص به دنبال نفوذ بودند، اما متوجه شدیم / توطئه را به فرصت تبدیل کرده ایم / با نفوذ به سیستم نظامی امریکا، اطلاعات دست اول در اختیار گروه هایی مانند حشد شعبی می گذاشتیم / مانند سردار سلیمانی کم نداریم، اما تحت تاثیر برنامه
bltرویداد 24 : آمریکایی ها هیچ نفوذی در سیستم موشکی ایران نداشتند/ مانند سردار سلیمانی کم نداریم
bltانتخاب : فرمانده هوافضای سپاه: ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران دروغ است / با ارسال وسایل و قطعات خاص به دنبال نفوذ بودند اما متوجه توطئه شدیم و آن را به فرصت تبدیل کردیم / با نفوذ به سیستم نظامی امریکا، اطلاعات دست اول در اختیار گروه هایی مانند حشد شعبی می گذاشتیم
bltسایبربان : ادعای نفوذ آمریکایی ها در سیستم موشکی ایران یک دروغ بزرگ است
bltخیبر انلاین : رد ادعای نفوذ موشکی آمریکا درایران
bltفارس : نوکران استکبار حادثه تروریستی زاهدان را رقم زدند
bltشبستان : بیانیه گام بزرگ انقلاب اسلامی بارقه امید در دل ها ایجاد کرد
bltآناج : بیانیه رهبر انقلاب فصل نوینی از حیات اسلامی ایران است/ واکنش امام جمعه تبریز به پخش تصاویر بی کیفیت فوتبال
bltآناج : بیانبه رهبر انقلاب فصل نوینی از حیات اسلامی ایران است/ واکنش امام جمعه تبریز به پخش تصاویر بی کیفیت فوتبال
bltفارس : اتفاق های خوشایند و رضایت بخش در پنجمین دهه انقلاب/پس از سختی ها، آسانی محقق می شود
bltخبرگزاری دفاع مقدس : پیام حضور ملت در جشن 40 سالگی انقلاب/ احیای تفکر انقلابی اولویت ورود به دهه پنجم انقلاب
bltفارس : پیام حضور ملت در جشن چهل سالگی انقلاب/احیای تفکر انقلابی اولویت ورود به دهه پنجم انقلاب
bltفارس : انتقاد نماینده مجلس از عدم تثبیت مدیریت شهری در رشت
bltکورد پرس : رسانه ها آینده نگری و آینده پژوهی را در دستور قرار دهند
bltراه دانا : حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه
bltایرنا : نظام جمهوری اسلامی ایران افتخار جهان اسلام و تشیع است
bltآرا نیوز : هرمزگانی ها 40سالگی انقلاب را جشن گرفتند/رژه شناورهادرخلیج فارس
bltآرا نیوز : سرلشکر صفوی:حماسه حضور مردم بزرگترین پشتوانه اقتدار ایران اسلامی است
bltآرا نیوز : وقتی توطئه های دشمنان بی اثر می شود/ شور کریمان در جشن 40 سالگی انقلاب/وحدتی که خار چشم دشمنان شد
bltافق تازه : اصلاح ساختار اقتصادی به زودی در دستور کا ر قرار خواهد گرفت
bltبرنا : ایران اسلامی نماد وحدت ملی است/کرمان خطه سردار سلحشور جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی است/نگاه به آینده همراه با عزت، عظمت، اقتدار و سرافرازی راز پیروزی ملت ایران است
bltفردا نیوز : اصلاح ساختار اقتصادی در دستور کا ر جلسه سران قوا
bltفصل اقتصاد : پورابراهیمی: در هفته های آینده اصلاح ساختار اقتصادی با حضور سران قوا در دستور کا ر قرار می گیرد
bltاقتصاد آنلاین : اصلاح ساختار اقتصادی در دستور کا ر قرار می گیرد
bltفارس : رنگین کمان اقوام ایرانی عزت 40 ساله ایران را فریاد زد
bltصدا و سیما : قرائت قطعنامه راهپیمایی 22 بهمن سال 97
bltفارس : مسؤولان از دو دلی در مسائل اقتصادی پرهیز کنند
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.