مخبر - 1397/10/21 - چین 3 - فیلیپین 0/ دومین تیم هم صعودش قطعی شد

چین 3 - فیلیپین 0/ دومین تیم هم صعودش قطعی شد
دومین بازی از روز هفتم رقابت های جام ملت های آسیا بین 2 تیم ملی فوتبال چین و فیلیپین از گروه C. برگزار شد.
چین 3 - فیلیپین 0/ دومین تیم هم صعودش قطعی شد

به گزارش افکارنیوز، دومین بازی از روز هفتم هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا بین 2 تیم ملی فوتبال چین و فیلیپین از گروه C. برگزار شد.

ترکیب تیم ملی فوتبال چین:

فنگ ژیائوتینگ، ژائو لین، ژائو لین، جونمین هائو، لیو یانگ، شی کی لی وو، ژی وو، جون لینگ یان، لینپنگ ژانگ، ژائو ژوری، ژی ژنگ

ترکیب تیم ملی فوتبال فیلیپین:

کارلوس آلبرتو دی مورگا، مایکل فالکسگارد، کوین اینگرسو، استفان پالا، خاویر پاتینو، ریچلت، پاتریک، دایسوکه ساتو، استفان شروک، آلوارو سیلوا، جان پاتریک استراوس، لوک وودلن

در نیمه اول این دیدار مالکیت توپ و برتری نسبی در اختیار تیم ملی فوتبال چین بود و این تیم توانست در دقیقه 40 بازی از تیم فیلیپین پیش بیافتد.

دقیقه 40 وو لِی توانست با یک ضربه زیبا دروازه حریف را برای بار نخست باز کند.

تیم ملی فوتبال فیلیپین برای زدن گل تساوی تلاش کرد و توانست چند موقعیت بدست آورد، اما در نهایت این نیمه با برتری تیم ملی فوتبال چین به پایان رسید.

دقیقه 66 وولی توانست ارسال هم تیمی اش از روی نقطه کرنر را با یک ضربه والی فوق العاده تبدیل به گل دوم چین کند.

تیم ملی فوتبال چین دقیقه 81 باز هم با ارسالی از نقطه کرنر و اشتباه مدافعان تیم فوتبال فیلیپین توانست توسط یو دابائو که یک دقیقه قبل به جای ژائو لین به زمین آمده بود در اولین لمس توپش گل سوم را به ثمر برساند.

این بازی در نهایت با نتیجه 3 بر صفر به سود چینی ها به پایان رسید تا این تیم با 6 امتیاز بعد از اردن دومین تیمی باشد که صعودش را به مرحله بعدی جام ملت ها قطعی می کند.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.