مخبر - 1397/10/21 - برد مقتدرانه استرالیا مقابل فلسطین/ تلاش کانگوروها نتیجه داشت

برد مقتدرانه استرالیا مقابل فلسطین/ تلاش کانگوروها نتیجه داشت
شفقنا – در چارچوب مسابقات جام ملت های آسیا در گروه B ، تیم های ملی فلسطین و استرالیا از ساعت 14:30 امروز در استادیوم راشد دبی به قضاوت والنتین کووالنکو ازبک به مصاف هم رفتند. ترکیب: نورالدین ولد علی و گراهام آرنولد 11 بازیکن ثابت فلسطین و استرالیا را معرفی کردند. رامی حماده، مصعب البطاط، شادی ...
برد مقتدرانه استرالیا مقابل فلسطین/ تلاش کانگوروها نتیجه داشت

شفقنا – در چارچوب مسابقات جام ملت های آسیا در گروه B ، تیم های ملی فلسطین و استرالیا از ساعت 14:30 امروز در استادیوم راشد دبی به قضاوت والنتین کووالنکو ازبک به مصاف هم رفتند.

ترکیب:

نورالدین ولد علی و گراهام آرنولد 11 بازیکن ثابت فلسطین و استرالیا را معرفی کردند.

رامی حماده، مصعب البطاط، شادی شعبان، نظمی البداوی، جاناتان زوریلا، تامر صیام، عبدالله جابر، عبداللطیف البهداری، محمد درویش، محمود وادی و الکسیس نورامبوئنا 11 بازیکنی هستند که با نظر نورالدین ولد علی در ترکیب تیم ملی فلسطین قرار گرفتند.

محمد صالح، سامح مراعبه، یاسر اسلامی و پابلو براوو نسبت به بازی اخیرشان برابر سوریه در ترکیب حضور ندارند و جای خود را به شادی شعبان، محمود وادی، الکسیس نورامبوئنا و نظمی البداوی داده اند.

تیم ملی استرالیا نیز با ترکیب متئو رایان، میلوس دجنک، ترنت سینسبوری، برت گرانت، عزیز بهیچ، مارک میلیگان، کریس اکونومیدیس، تام روجیچ، آور مابیل، جکسون ایروینه و جیمی مکلارن به مصاف فلسطین می رود.

نیمه اول: 

دقیقه 3: مکلارن اولین موقعیت جدی استرالیا را از دست داد و نتوانست پاس در عرض ایکونومیدیس به مقابل دروازه فلسطین را با شوت پای چپ تبدیل به گل کند و ضربه او به پای راست اش برخورد کرد و دفع شد.

دقیقه 7: شوت محمود وادی از محوطه 6 قدم پس از برخورد به پای دجنک به بیرون رفت که البته داور ازبک در این صحنه اعلام کرنر نکرد.

دقیقه 11: ارسال خطرناک گرانت از جناح راست زمین را ایروینه و مکلارن نتوانستند تبدیل به گل کنند تا توپ به سمت مقابل برود و تبدیل به گل نشود.

دقیقه 12: سانتر نورامبوئنا از روی ضربه آزاد میانه زمین با ضبه سر محمود وادی در دستان رایان جای گرفت.

دقیقه 13: فشار حملات استرالیا روی دروازه فلسطین، دو کرنر برای کانگوروها به همراه داشت.

دقیقه 14: شوت آور مابیل به مدافعان فلسطین برخورد کرد و دفع شد.

شرح گل: فلسطین صفر – استرالیا 1 (دقیقه 18: جیمی مکلارن): گرانت در جناح راست زمین تام روجیچ را صاحب توپ کرد که سانتر بدون نقص او را جیمی مکلارن با ضربه سری تماشایی تبدیل به گل کرد.

شرح گل: فلسطین صفر – استرالی 2 (دقیقه 20: آور مابیل):عزیز بهیچ نفوذ سریعی از سمت چپ زمین انجام داد و به اکونومیدس پاس داد تا این بازیکن با حرکت به عقب و ارسال دقیق به تیرک دوم، موقعیت خطرناکی به وجود آورد و در ادامه با ضربه تمام کننده ی آور مابیل، استرالیا به گل دوم برسد.

دقیقه 24: نزدیک بود ضربه سر جکسون ایروینه روی ارسال توپ از کرنر سمت راست زمین، دروازه فلسطین را باز کند که برخورد توپ با بدن مصعب البطاط مانع از به ثمر رسیدن گل سوم استرالیا شد.

دقیقه 33: ارسال میلیگان از روی ضربه ایستگاهی و ضربه سر ایروینه از مقابل البهداری حاصلی به همراه نداشت و از روی دروازه فلسطین عبور کرد.

اخطار : جاناتان زوریلا(35) از فلسطین

دقیقه 39: محمود وادی موفق نشد در محوطه جریمه به توپ برسد تا فلسطین نتواند روی یک ارسال دیگر از نورامبوئنا نتیجه بگیرد.

نیمه دوم:

دقیقه 53: تاکتیک عجیب استرالیایی ها برای زدن ضربه آزاد، مدافعان فلسطین را فریب نداد و توپ بعد از برخورد به بازیکنان این تیم دفع شد.

دقیقه 54: پاس در عرض گرانت از جناح راست زمین نزدیک بود بعد از برخورد به پای عبدالله جابر وارد دروازه فلسطین شود، اما توپ به تیرک افقی اصابت کرد و با بدشانسی کانگوروها تبدیل به گل نشد.

دقیقه 54: بهیچ از پشت محوطه جریمه شوت زنی کرد که در راه ورود به دروازه فلسطین به مصعب البطاط برخورد کرد و به کرنر رفت.

دقیقه 55: ارسال بهیچ از جناح چپ زمین و ضربه سر ایروینه با کمترین فاصله از روی دروازه فلسطین به بیرون رفت.

اخطار : تام روجیچ(56) از استرالیا

دقیقه 62: شوت پای راست عزیز بهیچ به سمت دروازه فلسطین در دستان رامی حماده جای گرفت.

دقیقه 70: حمله جدی بازیکنان فلسطین حاصلی به همراه نداشت و با پاس به عقب محمود وادی، توپ به مدافعان استرالیا رسید.

اخطار :ترنت سینسبوری(83) از استرالیا

دقیقه 84: ارسال خطرناک مابیل از سمت راست زمین را البهداری دفع کرد.

دقیقه 86: تک روی های مابیل از سمت راست زمین تا پشت محوطه جریمه فلسطین ثمری نداشت و توپ در اختیار رامی حماده قرار گرفت.

دقیقه 89: پاس گرانت و ارسال تند و تیز اکونومیدیس از سمت راست محوطه جریمه بعد از برخورد به دست مصعب البطاط به کرنر رفت.

شرح گل: فلسطین صفر – استرالیا 3 (دقیقه 90: آپوستولوس جیانو): سانتر بی نقص کریس اکونومیدس از روی کرنر سمت چپ زمین را آپوستولوس جیانو، بازیکن تعویضی استرالیا با ضربه سر زد تا سومین گل این تیم برابر فلسطین در دقایق پایانی به ثمر برسد.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.