مخبر - 1397/10/21 - باوی: بودیمیر حتما توانایی فنی بالای دارد

باوی: بودیمیر حتما توانایی فنی بالای دارد
کريم باوي مهاجم سال هاي گذشته پرسپوليس و تيم ملي در باره برد تيم ملي مقابل يمن مي گويد:« فکر پيروزي با پنج گل را نمي کردم.
باوی: بودیمیر حتما توانایی فنی بالای دارد

کریم باوی مهاجم سال های گذشته پرسپولیس و تیم ملی در باره برد تیم ملی مقابل یمن می گوید:« فکر پیروزی با پنج گل را نمی کردم. تیم ما مقابل یمن عالی کار کرد. جدا از پنج گلی که زدیم دو بار فرصت های گلزنی مان به تیرک خورد.» او قضاوت در باره تیم ملی را زود می داند:« بعد از بازی اول که زود است راجع به تیم ها و قهرمانی حرف بزنیم، اما تیم ما با نمایش پرقدرتش به قولی بدجوری برای تیم های مدعی خط و نشان کشید که روی این تیم باید حساب ویژه ای باز کنند و از آن بترسند.» باوی اشاره ای به بازی مقابل عراق دارد:« عراق آن تیم قدرتمند دوره های قبل نیست و به زور مقابل ویتنام به پیروزی رسید. عراق تیم بدی نیست، اما آن قدر هم زور ندارد که بتواند سرگروهی را از تیم ما بگیرد.ما با این تیم می توانیم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم. تیم ایران ستاره های زیادی دارد و می تواند بدرخشد. تیم ایران در این دوره با ستاره های زیادش رؤیایی شده و می درخشد. من به تیم ملی خیلی امیدوارم و معتقدم این تیم اگر بدشانسی نیاورد و اسیر اتفاقات نشود قهرمان می شود و به انتظار 43 ساله مردم ایران خاتمه می دهد.» این پیشکسوت سرخپوشان در باره تغییر و تحولات پرسپولیس می گوید:« از تمام شدن محرومیت پرسپولیس من هم مانند میلیون ها هوادار خیلی خوشحالم و معتقدم پرسپولیس می تواند با بازیکنانی که به خدمت گرفته بهترین نمایش را ارائه دهد. در این بین ترابی بهترین خرید پرسپولیس بوده، بازیکن رونده و تکنیکی که در بازی تیم ملی مقابل یمن درخشید و نشان داد جزو بهترین هاست و حرف های زیادی برای گفتن دارد. پرسپولیس هم با توجه به قدرت رهبری فوق العاده برانکو و تجربه بین المللی این مربی و جذب بازیکنان بسیار خوب باز هم می تواند در لیگ ایران و لیگ قهرمانان آسیا بدرخشد و بهترین عناوین را کسب کند.» او در باره مهاجم جدید پرسپولیس هم حرفهای دارد:«منشا بازیکن بدی نبود، اما به هر حال وقتی از پس انجام وظیفه اصلی اش برنیامد برانکو او را کنار گذاشت و مهاجمی از دیناموزاگرب را به پرسپولیس آورد. حتماً مهاجم جدید از توانایی فنی بالایی برخوردار است که برانکو او را به پرسپولیس فراخوانده است. پرسپولیس سه جام سخت را پیش رو دارد به همین دلیل برانکو حتماً بهترین ها را جذب خواهد کرد. از همه مهم تر بحث لیگ قهرمانان آسیاست، چون بعد از نایب قهرمانی انتظارات از پرسپولیس بالاست به همین دلیل پرسپولیس باید عناصر خوبی داشته باشد.»

11


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.