مخبر - 1397/10/21 - مشاور روحانی خطاب به پمپئو: برجام درست به قلب پروژه مخاطره نمایی از ایران زد

مشاور روحانی خطاب به پمپئو: برجام درست به قلب پروژه مخاطره نمایی از ایران زد
ایلنا نوشت: مشاور رئیس جمهور تاکید کرد: سخنرانی وزیر خارجه امریکا چیزی جز دلتنگی برای روزگاری نیست که مخاطره نمایی هسته ای، خطرهای واقعی منطقه نظیر تروریسم دولتی اسرائیل و تروریسم غیر دولتی تکفیری را به بهانه «خطر یک ایران اتمی» در محاق نهاده بود.
مشاور روحانی خطاب به پمپئو: برجام درست به قلب پروژه مخاطره نمایی از ایران زد

حسام الدین آشنا در پاسخ به اظهارات مایک پمپئو، وزیر امور خارجه مبنی بر اینکه «ترامپ به به نابینایی خوش خیالانه ما در برابر خطرات رژیم ایران پایان داد و از توافق هسته ای شکست خورده خارج شد . آمریکا تحریم هایی را بازگرداند که هرگز نمی بایست برداشته می شد . ما کارزار جدید فشار را آغاز کردیم تا درآمدهای رژیم برای گسترش ترور و ویرانی در جهان را قطع کنیم»، در کانال تلگرامی خود نوشت:برجام با ابهام زدایی از برنامه هسته ای درست به قلب پروژه مخاطره نمایی از ایران زد.

وی با بیان اینکه برجام با پس زدن ابرهای تیره مخاطره نمایی از ایران زمینه ای فراهم ساخت که تهدیدهای واقعی دیده شود، اظهار داشت: مخاطرات زیست محیطی، تروریسم، فقر و توسعه نایافتگی، جرایم سازمان یافته و به خصوص قاچاق مواد مخدر، دیکتاتورها و مستبدین دوست امریکا در منطقه، خطر اتمی اسرائیل،... این مخاطرات واقعی در پرتو برجام و درپرتو رفع اتهام هسته ای از ایران رویت پذیر شدند.

مشاور رئیس جمهور افزود: سخنرانی وزیر خارجه امریکا چیزی جز دلتنگی برای روزگاری نیست که مخاطره نمایی هسته ای، خطرهای واقعی منطقه نظیر تروریسم دولتی اسرائیل و تروریسم غیر دولتی تکفیری را به بهانه «خطر یک ایران اتمی» در محاق نهاده بود.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.