مخبر - 1397/10/20 - ثروت غیر قابل وصف پرسپولیس

ثروت غیر قابل وصف پرسپولیس
بازگشت حسین ماهینی مدافع کارکشته پرسپولیس که برانکو و پزشکان این باشگاه معتقدند بسیار زودتر از محمد انصاری و اواخر اسفندماه شکل می گیرد، سرخ ها را از نو صاحب ثروت بزرگی می کند که در مقطع دوم حضورش در این باشگاه به طرز خیره کننده ای موفق تر از مرتبه اول عمل کرده است.
ثروت غیر قابل وصف پرسپولیس

انجام وظیفه در پست ها و خطوط متفاوت از ماهینی یک جوکر برای قرمزها ساخت و او در خط میانی نیز هر چند برخی ضعف ها را بروز داد اما به عنوان یک کارگر و مرد زحمتکش که برای هر کمکی به پرسپولیس مهیاست، هرگز از بازی در هیچ پستی روی برنگرداند.

فدا شدن مصالح فردی
اینچنین بود که او اضافه بر مدافع راست که پست تخصصی او است، در پست مدافع چپ، مدافع وسط و هافبک وسط هم به میدان آمد و همیشه موثر جلوه کرد. در آن روزها مشخص شد انتخاب سرمربی کروات پرسپولیس در ارجح شمردن وی بر رامین رضائیان ناسازگار، کار درستی بوده و او انگشت بر نام مردی نهاده که حاضر است مصلحت خویش را فدای منافع تیم کند.

قربانی تلخ دربی مهرماه
مصدومیت ماهینی از ناحیه رباط صلیبی که به خاطر اصرار سران سازمان لیگ در برگزاری دربی پرتنش مهرماه تهران در روزهای دغدغه خاطر قرمزها به خاطر جام باشگاه های آسیا صورت پذیرفت، چیزی بود که قرمزها را در 4 ماه اخیر از یکی از صدیق ترین مردان خود محروم کرده و از کارآیی هر دو خط دفاعی و میانی پرسپولیس کاسته است. درست است که پرسپولیس باز با تحمل کمترین گل خورده ظاهراً ضرری را بابت حاشیه نشینی طولانی مدت ماهینی پذیرا نشده، اما نمی توان انکار کرد در روزهایی که سرخ ها به خاطر کمبود نفر و مهره در لیگ قهرمانان آسیا تحت بیشترین فشار قرار داشتند، حضور وی می توانست بسیاری از نیازهای قرمزها را تامین و شاید از شکست برابر رقیب ژاپنی در فینال جلوگیری کند.

جای پایی قوی تر
اگر ماهینی طبق قول ها و وعده ها از اواخر اسفند 97 پا به توپ شود، قادر است پرسپولیس را در تعدادی از مسابقاتش در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا همراهی و تقویت کند و قرمزها را در 10 هفته پایانی لیگ داخلی نیز صاحب جای پایی قوی تر و شاید به سوی یک قهرمانی مجدد رهنمون کند. این جوکر طلایی سرخ ها ثروتی است که توصیف کامل او سخت و دین و وابستگی پرسپولیس به وی غیر قابل کتمان است.

دیدار سرمربی بایرن مونیخ با برانکو
سرمربیان تیم های پرسپولیس و بایرن مونیخ در اردوی قطر و اردوگاه اسپایر با یکدیگر دیدار کردند.
تیم فوتبال پرسپولیس برای برپایی اردوی آماده سازی به قطر رفته و این در حالی است که باشگاه هایی همانند بایرن مونیخ، منچسترسیتی و... هم در قطر حضور دارند تا اردوی خود را در اردوگاه اسپایر برگزار کنند.
بعد از تمرینات تیم پرسپولیس و به دلیل همسایگی تمرین پرسپولیس و بایرن مونیخ، برانکو ایوانکوویچ با نیکوکواچ سرمربی تیم بایرن مونیخ دیدار و گفت وگوی صمیمانه ای داشت.
این دو مربی و دستیارانشان برای لحظاتی با یکدیگر صحبت کردند و کواچ از شرایط پرسپولیس پرس وجو کرد و سرمربی سرخ پوشان هم توضیحاتی درباره تیمش به سرمربی بایرن مونیخ ارائه کرد.
.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.