مخبر - 1397/10/20 - نظری جویباری: رحمتی و خسرو باید استقلال را جمع کنند

نظری جویباری: رحمتی و خسرو باید استقلال را جمع کنند
قائم مقام اسبق باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: الان وقت سهل انگاری کردن نیست و مسئولان باشگاه و تیم باید برای روبه راه شدن تیم همه تلاش شان را بکنند.
نظری جویباری: رحمتی و خسرو باید استقلال را جمع کنند

خبرورزشی/محمدرضا مدنی: علی نظری جویباری از شرایطی که بر تیم استقلال و باشگاه حاکم است، ابراز نگرانی می کرد و معتقد بود در چنین شرایطی هرچه بیشتر زمان از دست برود، در نهایت استقلال ضرر می کند. قائم مقام اسبق باشگاه استقلال درباره نقل و انتقالات استقلال هم با خبرورزشی حرف زد.
*اوضاع استقلال در تعطیلات را چطور ارزیابی می کنید؟
اتفاقی نیفتاده که آن را بررسی کنیم! تمرینات تعطیل است و بازیکنی هم جذب نشده.
* برگزار نشدن تمرینات مشکلی برای تیم به وجود نمی آورد؟
قطعاً به سود تیم نیست. این ها مطالبی نیستند که من درباره شان حرف بزنم و هر کسی دو روز کنار فوتبال بوده باشد این را می داند که الان تراکتور سازی تمریناتش را شروع کرده و پرسپولیس، سپاهان و بقیه تیم ها همگی در دوران بدنسازی هستند ولی استقلال فعلاً تشخیص داده فعلاً تمرین نکند. الان وقت سهل انگاری کردن نیست و مسئولان باشگاه و تیم باید برای روبه راه شدن تیم همه تلاش شان را بکنند.
* شفر نباید در این باره نگران باشد؟
او در تابستان هم خیلی برای این کار عجله ای نداشت و تا روز 4 تیر در شبکه تلویزیونی به تحلیل مسابقات جام جهانی ادامه داد و بعد به تهران آمد. الان هم شاید می خواهد بازی های جام ملت ها را ببیند. او باید بیش از هر کسی در تکاپو باشد تا تیمش تمرین کند.
* چرا بازیکنی جذب استقلال نمی شود؟
من درباره یارگیری نمی توانم خیلی نظر بدهم. شنیدم کادر مدیریتی باشگاه گفته اند در سکوت دنبال بازیکن هستند. خود من هم در دورانی که در استقلال فعالیت می کردم به این روش اعتقاد داشتم و آرام و بی سر و صدا کارم را انجام می دادم.
* ولی الان هیچ خبری از بازیکن نیست؟
البته نباید طوری شود که باز هم بازیکنان دیر به تیم اضافه شوند و فرصت هماهنگی شان با تیم نباشد و باز هم استقلال شروع رقابت های نیم فصل دوم را از دست بدهد. مدیران باشگاه الان دو بازیکن هم از دست داده اند و باید با برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت استقلال را با قدرت راهی دور برگشت کنند تا انشاءا... در قامت یک مدعی راهی رقابت ها شود و حداقل برای سهمیه بجنگد.
* حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی تا چه حد برای استقلال مفید است؟
فرهاد از سرمایه های خوب استقلال است. من از قبل هم گفته بودم با بودن امثال کی روش، برانکو و یا شفر در تیم های کشورمان باید مربیان جوان و با استعداد وطنی را کنار آن ها قرار بدهیم تا رموز مربیگری را از آن ها بیاموزند و در بطن کار قرار بگیرند. فرهاد گرچه تجربه سرمربیگری یا مربیگری در تیمی را ندارد ولی در عوض تجربه بالای بازی دارد و می تواند با آنچه کنار شفر می آموزد، مانند کریم باقری که در این سال ها کنار برانکو قرار دارد، روش کار را یاد بگیرد. صندلی سرمربیگری استقلال جایگاه امثال مجیدی، نامجومطلق، فکری، پاشازاده هاست.
* الان وقت اعتصاب کردن بود؟
من در این باره چیزی نشنیدم. امیدوارم صحت نداشته باشد. استقلال در همه سال ها مشکلات مالی داشته و این چیز جدیدی نیست. مطمئن هستم با حضور بازیکنان باتجربه ای مانند رحمتی و حیدری در تیم این موضوع هم جمع می شود ولی درباره اعتصاب نمی توانم قضاوتی داشته باشم، چون درباره اش نشنیدم.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.