مخبر - 1397/10/20 - تداوم دشمنی آمریکا با ایران بزرگترین سند موفقیت انقلاب است

تداوم دشمنی آمریکا با ایران بزرگترین سند موفقیت انقلاب است
رحمانی فضلی با اشاره به اینکه آنچه که به ایران عظمت، قدرت، موفقیت، و پیروزی داده مردم هستند، گفت: تداوم دشمنی آمریکا با ایران بزرگترین سند موفقیت انقلاب است.
تداوم دشمنی آمریکا با ایران بزرگترین سند موفقیت انقلاب است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از مشهد، «عبدالرضا رحمانی فضلی» شامگاه(19 دیماه) در مراسم تکریم و معارفه استاندار خراسان رضوی که در مجتمع سپید مشهد برگزار شد، با بیان اینکه بیش از 80 درصد فرمانداران از کارکنان داخل وزارت کشور هستند، گفت:اکثر قریب به اتفاق استانداران جدید از معاونان وزارت کشور انتخاب شدند که صلاحیت رسیدن به مراتب استانداری دارند، ما آمادگی لازم را داریم که فرمانداران را به معاونت ارتقاء دهیم همچنین جایگزین فرمانداران نیز از بخش داران انتخاب شوند و به همین ترتیب ادامه پیدا کند.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه وزارت کشور جایگاه تربیت مدیر در سطح کلان و ملی است، اظهارداشت: ما در این سال ها با توطئه های امنیتی داخلی و خارجی از جمله از جانب کشور عربستان و رژیم صهیونیستی که هدف اصلی آن از ضربه زدن به ایران است روبه رو بودیم و در حوزه امنیتی با جریان عظیمی مواجه هستیم.

وی با اشاره به اینکه ما امن ترین و سالم ترین را در عرصه سیاسی کشور داریم، افزود:استاندار سابق خراسان رضوی پیش از انتخابشان به عنوان استاندار از وزارت کشور نبودند اما به سرعت به مسائل این وزارتخانه و استانداری استانی بزرگ مثل خراسان رضوی که ویژگی های امنیتی، مرزی، فراوانی جمعیت، گستردگی مساحت و حضور 30 میلیون زائر را دارد، واقف شدند.

وزیر کشور ادامه داد:جهان استکبار از ابتدا به مقابله و رویارویی با انقلاب اسلامی پرداخت و اکنون بعد از چهل سال این رویارویی با همان شدت وجود دارد، در فراز و فرود چهل ساله که بر علیه ما وجود داشته و بزرگترین سند موفقیت ما در این مقابله آنان همین تداوم دشمنی آمریکا است، چهل سال ادعا کردند ما جمهوری اسلامی را نابود می کنیم اما می بینیم که موفق نشدند و علت مقابله و دشمنی آنها این است که ما قدرتمندیم.

رحمانی فضلی با بیان اینکه ما امروز در سوریه، لبنان و عراق ثبات داریم در حالی که آنها همه امکانات خود را در منطقه آوردند و خون های زیادی از مسلمین ریختند، افزود:در زمان حمله سپتامبر جایگاه آمریکا در افکار عمومی منطقه بالا بود اما پس از حمله به افغانستان و اتفاقات دیگر به شدت ضعیف شده است و اکنون ایران در حوزه بین الملل یک کشور تعیین کننده است.

وی با اشاره به اینکه در این چهل سال ما در همه توانمندی ها و عرصه های بین الملل یک به درخت تنومند تبدیل شدیم، اظهارداشت:آمریکای ها فکر می کردند با اعلام تحریم ها در 13 آبان تنش های اجتماعی کشو را بر هم می زنند، اما مردم در راهپیمایی 13 آبان آمدند و فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.

وزیر کشور با اشاره به اینکه آنچه که به ایران عظمت، قدرت، موفقیت، و پیروزی داده مردم هستند، گفت: وظیفه ما این است که رضایتمندی مردم را فراهم کنیم، امروز قوی ترین کار سیاسی، اقتصادی عمل کردن است، باید اقتصاد معشیت مردم را تامین کنیم، انسجام و وحدت داخلی را حفظ کنیم و به دهن آمریکا بزنیم.

رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه استان خراسان رضوی باید بار بزرگی در حوزه مقاومت و دور زدن تحریم ها از دوش کشور بردارد، ادامه داد: کاهش یارانه صرف کارهای عمرانی و معیشت مردم کنیم، این اختیارات را در استان ها بیشتر باید به کار بگیریم که در این زمینه 70 درصد فعالیت وزارت کشور در حوزه هماهنگی های اقتصادی است.

پایان پیام/483

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.