مخبر - 1397/10/05 - اظهارنظر نتانیاهو پس از حمله رژیم صهیونیستی به سوریه

اظهارنظر نتانیاهو پس از حمله رژیم صهیونیستی به سوریه
نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از حمله هوایی اخیر به خاک سوریه و انهدام موشک های اسرائیلی مدعی پیشرفت سامانه های هوایی اسرائیل شد.
اظهارنظر نتانیاهو پس از حمله رژیم صهیونیستی به سوریه

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم ، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه در مراسم فارغ التحصیلی آکادمی پرواز نیروی هوایی اسرائیل گفت: من اخیرا از صنایع هوافضای اسرائیل بازدید کردم و می توانم بگویم ما در حال توسعه سیستم هایی هستیم که هیچ کس در جهان ندارد از جمله تسلیحات، سیستم های دفاعی و موشک هایی که می تواند نقطه زنی کنند.

وی مدعی شد: هرگز در تاریخ خاورمیانه چنین فعالیت هوایی روی نداده بود.

نتانیاهو ادامه داد: نیروی هوایی اسرائیل یک ماموریت دارد؛ محافظت از ما و پیروزی در جنگ آینده. دفاع از مردم ما با پایان بخشیدن به تهدیدهای موجود شروع می شود.

نخست وزیر اسرائیل با اشاره به تصمیم دونالد ترامپ مبنی بر خروج نیروهای آمریکایی از سوریه گفت: تصمیم ترامپ تغییری در سیاست ما برای ایستادن در مقابل ایران در سوریه ایجاد نمی کند.

نخستین دقایق بامداد چهارشنبه سامانه های پدافند هوایی ارتش سوریه با اهداف مهاجمی بر فراز مناطق نزدیک به دمشق درگیر شده و سامانه های پدافند هوایی این کشور موشک هایی را که به سوی خاک این کشور شلیک شده بود، در مناطق اطراف دمشق رهگیری کرده و آن ها را هدف گرفته اند.

همچنین جنگنده های رژیم صهیونیستی در ارتفاع پایین در حریم هوایی دو منطقه "النبطیه" و "التفاح" در جنوب لبنان به پرواز درآمدند و دیوار صوتی را شکستند.

اظهارات نتانیاهو درباره پیشرفت سامانه های هوایی رژیم صهیونیستی در حالی مطرح می شود که یک منبع نظامی سوری اعلام کرد که پدافند هوایی ارتش سوریه تعداد زیادی از موشک هایی را که جنگنده های رژیم صهیونیستی از فراز اراضی لبنان به ریف دمشق شلیک کردند، منهدم کرد.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.