مخبر - 1397/09/26 - اذعان رسانه عبری به نقطه ضعف خطرناک اسرائیل

اذعان رسانه عبری به نقطه ضعف خطرناک اسرائیل
یک روزنامه رژیم صهیونیستی با اشاره به عملیات اخیر نیروهای مقاومت در کرانه باختری به نقطه ضعف خطرناک ارتش رژیم اشغالگر اشاره کرد.
اذعان رسانه عبری به نقطه ضعف خطرناک اسرائیل

اذعان رسانه عبری به نقطه ضعف خطرناک اسرائیل - اخبار بین الملل - به گزارش خبرگزاری تسنیم ، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارانوت در مطلبی نوشت که چندین عملیات اخیر فلسطینی ها در کرانه باختری نشان دهنده نقطه ضعف خطرناک اسرائیل بود.

آلکس فیشمن تحلیلگر مسائل راهبردی رژیم صهیونیستی در این روزنامه می نویسد که آزمون عملیات اخیر نشان دهنده شکست ارتش اسرائیل بود.

بر اساس این گزارش دایره حمایت بدنی، خط دفاعی پایانی است که گروه های فلسطینی به آن دست می زنند، آن هم در شرایطی که از دایره های اطلاعاتی و عملیات هجومی فرار کرده باشند. این بخش اما سه بار در حوادث مختلف در عوفرا و گفعات اساف و بیت ایل ناکارآمدی خود را نشان داده است.

فیلم/ لحظه انفجار منزل خانواده فلسطینی توسط اشغالگرانشهادت یک فلسطینی و افزایش شمار مجروحان به 75 تناخبار کوتاه از فلسطین: از تظاهرات علیه نتانیاهو تا طرح جدید درباره شهرک های صهیونیست نشین

وی در تشریح نقطه ضعف ارتش رژیم صهیونیستی در این رابطه می نویسد که این حلقه ضعیف نشان دهنده عدم حرفه ای گری نیروهای اسرائیلی و بی تجربگی و عدم انضباط کافی آنها در رفتارهایشان است و رهبران آنها نیز به اندازه مطلوب تاثیرگزاری و فعالیت از خود نشان نمی دهند.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیروز در پایان نشست کابینه امنیتی مدعی شد در زمینه سلسله عملیات صورت گرفته در مناطقی در کرانه باختری پیامی واضح را به حماس ارسال کرده است.

نتانیاهو در این زمینه مدعی شد: به دنبال موج حملات مرگبار تروریستی هفته گذشته در یهودا و سامره (کرانه باختری) ،اقدام های امنیتی مستحکمی را اجرا کرده و شهرک سازی را در این مناطق ادامه داده ایم.

نتانیاهو از دستور خود به نیروهای امنیتی برای شتاب بخشیدن به روند تخریب منازل افرادی که دست به عملیات های شهادت طلبانه می زنند، خبر داد.

رسانه های رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه گذشته اعلام کردند که نتانیاهو به نظامیان رژیم صهیونیستی دستور داده ظرف 48 ساعت آینده منزل مجریان عملیات شهادت طلبانه «برکان»، «عفوره» و «رام الله» را به کلی ویران کنند.

وی همچنین به نظامیان اشغالگر دستور داده شهر «رام الله» را که در آن این عملیات صورت گرفته ، محاصره کنند.

انتهای پیام/.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.