مخبر - 1397/09/23 - دستورات نتانیاهو بعد از عملیات های استشهادی اخیر

دستورات نتانیاهو بعد از عملیات های استشهادی اخیر
نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور تخریب منازل مجریان عملیات های استشهادی اخیر را صادر کرد.
دستورات نتانیاهو بعد از عملیات های استشهادی اخیر

دیدبان؛ به نقل از المیادین، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور داد که منازل مجریان عملیات های استشهادی اخیر ظرف 48 ساعت آینده تخریب شود. نتانیاهو همچنین دستور بازداشت گسترده اعضای جنبش حماس در کرانه باختری اشغالی و همچنین محاصره کامل رام الله و البیره در کرانه باختری را صادر کرد. رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که نتانیاهو قصد دارد هزاران واحد مسکونی را در کرانه باختری احداث کند و شهرک صهیونیست نشین عوفرا را توسعه دهد. سه نظامی رژیم صهیونیستی امروز پنج شنبه در عملیات جوانان فلسطینی در یک دوراهی بین دو شهرک صهیونیست نشین در نزدیکی شهر رام الله در کرانه باختری کشته شده و دو نفر دیگر از آنها زخمی شدند. این در حالی است که نیروهای رژیم صهیونیستی بامداد امروز اشرف نعالوه و صالح عمر البرغوثی را در دو عملیات نظامی در اردوگاه فلسطینی عسکر در شهر نابلس و در رام الله در کرانه باختری ترور کردند. نیروهای اشغالگر نعالوه را مسئول تیراندازی هفتم اکتبر گذشته در داخل منطقه صنعتی برکان در شهرک صهیونیست نشین آریل در شمال کرانه باختری می دانستند که به کشته شدن دو شهرک نشین صهیونیست و زخمی شدن یک نفر دیگر از آنها منجر شد. نیروهای اشغالگر همچنین به سمت خودروی البرغوثی و دو همراه او در شهر رام الله تیراندازی و سپس آنها را بازداشت کردند. این نیروها سپس شهادت البرغوثی را اعلام کردند. صهیونیست ها البرغوثی را مجری عملیات عوفرا می دانستند که به زخمی شدن یازده صهیونیست انجامید. منبع : تسنیم

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.